Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2015., 18:43   #1701
Čarolija za gledanje u prošlost i budućnost



Otkriva prošlost i budućnost, godinama i stoljećima, u cijelom svijetu.”
“Ovaj simbol treba oslikati na kožu teleta koje nikada nije bio pod golim nebom, s vodom iz gavranova oka, i krvi iz srca muškarca i žene koji su se voljeli svim srcem, ali nisu nikada konzumirali svoju ljubav.. i simbol se treba nacrtati perom kokoši.

Kada se simbol osuši otiđite na izvor čija je temperatura stalna zimi i ljeti, i preko kojeg taj dan nisu letjele ptice, i udarite po vodi kožom, pazeći da je simbol okrenut prema dolje. Onda pustite da simbol leži u vodi, obiđete četiri kruga oko izvora u suprotnom smjeru od kazaljke na satu.

Uzmite simbol iz vode i zavirite kroz njega, a onaj tko je nacrtao simbol će moći vidjeti, ako želi, u cijelom svijetu, povijest i budućnost kroz četiri smjera. Nakon toga spremite simbol i nikada ga ne otkrivajte, osim ako ga ne želite koristiti.”
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 18:44   #1702
Čarolija za štit nepobjedivosti



“Ovaj simbol treba nacrtati na crni papir koristeći žuč gavrana, a zatim staviti u gavranovo gnijezdo. Tu treba ostati dok se gavranova jaja ne izlegu. Zatim uzmite papir i od njega ćete imati velike koristi. Čak i ako sto ljudi budu vaši neprijatelji, i oni vas napadnu i žele ubiti, ova čarolije će vas lako spasiti.

Ako držite papir ispred sebe (okrenut prema neprijateljima) kada se suočavate sa svojim neprijateljima, njima će se činiti da čuvate nepobjedive crne zmajeve, i da se spremate da ih oslobodite”.
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 18:45   #1703
Čarolija za letećeg konja




“Onaj tko želi letjeti kroz zrak kao vještica će nacrtati ovaj magični simbol na izbijeljenu lubanju konja s dvije vrste krvi: sa svojom, kao i sa konjskom, kombinirajući u trećine, dva dijela konjske krvi, ispod desne potkovice na prednjoj nozi, a treći dio ispod palca svoje lijeve noge.

Simbol treba nacrtati kokošjim perom, i onda će onaj koji ima vještičje uzde moći letjeti kroz zrak i vodu, kad god poželi. Uzde se rade tako što se iskopa nedavno pokopan čovjek kojem se odreže traka kože dužinom kralježnice. To će se koristiti za uzde.

Dalje, mrtvom čovjeku se mora skinuti skalp, a vlasište će se koristiti za uzde. Podjezična kost mrtvaca će se koristiti zajedno sa njegovim kukovima za obrazine. Preko njega treba recitirati čaroliju, a onda su uzde završene.

Sve što treba učiniti je staviti vještičje uzde preko glave konja. Tada će letjeti kroz zrak onaj koji jaše tog konja, i letjeti brže od munje gdje god želi, stvarajući veliki zvižduk”.
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 18:46   #1704
Čarolija za buđenje mrtvih



“Ovaj simbol treba urezati u hrast, a utor obojiti krvlju. Krv treba da bude iz palca desne noge, i palca lijeve ruke, a zatim stavite simbol na grob i hodajte tri puta u smjeru kazaljke na satu i tri puta u suprotnom smjeru oko crkve.

Gledajte pažljivo kako bi bili sigurni da se zemlja izljeva iz groba tri puta, a na trećem izljevu morate biti spremni da primite duh, jer će se tada iz groba pojaviti njegova glava. Odmah ga zgrabite za vrat i stisnite čvrsto i držite ga tako dok vas ne pita da ga pustite da ode.

Zatim nanesite potrebne i odgovarajuće metode, i recite duhu ono što mora učiniti. Ako duhu zadate prevelike obaveze i pošaljete ga na daleki put, za uspjeh čarolije će biti potrebno i više od jednog čarobnjaka”.
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 15:56   #1705
Ovo bih zadnje rado izveo ali, znoje mi se dlanovi kad sam n groblju.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 09:01   #1706
Ovih zadnjih par postova nema nikakve veze sa visokom magijom niti sa tzv bijelom magijom... ovo je krvna magija... koji kvocijent inteligencije, koju razinu duhovnosti - mora imati osoba da bi ubijala životinje radi njihovih organa, krvi, kostiju, u svrhu magijskih rituala. To nije magija..... to je vračanje.... Koristiti životinjske kosti, životinjsku i ljudsku krv, kožu, kosti... za obrede....

Neki su sa svojom svijesti još uvijek u mračnom dobu....

Daleko , jako daleko ste vi od magije i magova....
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 23:30   #1707
Kak bi mogla dozvati osobu koja mi nedostaje da mi se javi ? Nije zeka peka nego ozbiljno mislim.
red_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2022., 23:54   #1708
Da li je neko radio Srednji Stub i da li mu je dalo rezultate?
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2022., 00:32   #1709
Radio sam ja...ali šta misliš pod rezultate?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2022., 01:28   #1710
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Radio sam ja...ali šta misliš pod rezultate?
Aktiviranje energije. Prema onome što sam čitao kod Slavinskog trebalo bi da se oseti kao neka struja da prođe.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2022., 22:31   #1711
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Aktiviranje energije. Prema onome što sam čitao kod Slavinskog trebalo bi da se oseti kao neka struja da prođe.
Pa, osjeti se da, ali nikad ne znaš da li je to sugestija ili stvarni doživljaj.

S druge strane, kažu da n a taj način dolaziš u kontakt sa svojm Istinitom Voljom...pa sad, uglavnom to znači i promjena u životu a to uglavnom i nije divno i bajno
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2022., 22:33   #1712
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Pa, osjeti se da, ali nikad ne znaš da li je to sugestija ili stvarni doživljaj.

S druge strane, kažu da n a taj način dolaziš u kontakt sa svojm Istinitom Voljom...pa sad, uglavnom to znači i promjena u životu a to uglavnom i nije divno i bajno
Ja nisam osetio, zato i pitam. Ali radiću opet.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2023., 10:11   #1713
Na pitanje gdje mogu pronaći odgovor što sotonisti misle u bogu i bibliji odgovor sam dobio, ovdje.
Pa...zna li netko?
-.Toni.- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2023., 16:34   #1714
Quote:
-.Toni.- kaže: Pogledaj post
Na pitanje gdje mogu pronaći odgovor što sotonisti misle u bogu i bibliji odgovor sam dobio, ovdje.
Pa...zna li netko?
Ne zna nitko osim umjetne inteligencije, ona sve zna

Sotonistička filozofija se ne temelji na vjerovanju u Boga ili Bibliju. Sotonistički pogled na svijet može se razlikovati ovisno o podružnici sotonizma, no u osnovi sotonistička ideologija naglašava važnost individualnosti, slobodne volje i samoodređenja.

Sotonizam obično ne promiče vjerovanje u bilo kojeg boga ili božanstvo, a Bibliju ne smatraju svetom knjigom. U nekim slučajevima, sotonisti se mogu pozivati na biblijske likove, poput Sotone, kao simbole ili metafore, no to ne znači da vjeruju u postojanje takvih bića.

Važno je napomenuti da ne postoji jedinstveni sotonistički stav o bogu i Bibliji jer se sotonizam može manifestirati na različite načine u različitim kulturama i podružnicama.
neki7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2023., 19:49   #1715
Sotonisti postoje iako je vrlo moguće da sama Sotona uopšte ne postoji već da je to samo pričica iz Biblije.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2023., 20:05   #1716
Sotonisti:

- ateisti koji koriste Sotonu kao simbol i sredstvo trolanja
- tinejdjeri i stari prdonje koji ih zele jebat, a koji se furaju na "stvarno" filmsko stovanje Sotone
- okultisti "lijevog puta" koji neamju nuzno neke veze sa likom Sotone, ali ih se ponekad iz nekih kulturoloskih ili kojih vec razloga naziva Sotonistima jer djeluju "mracno".

Prvi i zadnji se vjerojatno ne bave religijskim stovanjem Biblijskih narativa, drugi vjerojatno imaju neki svoj narativ inspiriran barem djelom Biblijskim. Ako to uopce jos postoji u ovo internet doba
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2023., 07:45   #1717
Ja sam zaista mislio, ne znam zašto, da oni štuju Boga i sve vezano uz to, ali da mu se protive...
-.Toni.- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2023., 08:13   #1718
Quote:
-.Toni.- kaže: Pogledaj post
Na pitanje gdje mogu pronaći odgovor što sotonisti misle u bogu i bibliji odgovor sam dobio, ovdje.
Pa...zna li netko?
Ni kršćanski vjernici nisu sasvim sigurni u vjerodostojnost Biblije i postojanje njihovog Boga tako da je mišljenje sotonista trivijalno. "Sotona" je postojao i prije nastanka abrahamskih religija, npr. u Zoroastrizmu to je Ahriman a u egipatskoj religiji to je Bog Set. Biblija je plagijat
Rofocal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:57.