Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2017., 08:14   #4281
Quote:
mare0309 kaže: Pogledaj post
Tražim nekog za povremeno čuvanje djeteta u večernjim satima (nekoliko sati, jednom tjedno).
Ispričavam se, zaboravila dodati da je mjesto Zagreb.
__________________
Ne sanjaj svoj život, nego živi svoje snove.
mare0309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 19:19   #4282
Trazim honorarni posao pisanje clanaka. Najvise me zanimaju teme prava i politike. Do sada sam pisala samo znanstvene clanke, ali bih se htjela okusati i u komercijalnijim vodama( a temu prava i politike). Zavrsila sam pravo i radim, ali imam jako veliku zelju i volju za pisanjem.
Javite mi se u inbox ako znate nekoga tko nudi ovakav posao ili ga sami nudite ☺
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 14:13   #4283
Jedinstvena prilika za posao...koga zanima i ima volje..

Izradu Mobilnih Aplikacija

Dat ću vam pristup softweru, online alatu za izradu mobilnih aplikacija za cijeli život.
Možete izraditi i objaviti aplikaciju za iOS, Android, Kindle i mobilnu web stranicu. Ne trebate nikakve posebne vještine. Nije potrebno kodiranje.

Postoje predlošci za restorane, sport, zabavu, posao, portfelj, glazbu, e-trgovinu, igre.

Glavne značajke su:

- Brzo u samo nekoliko minuta za dizajn
- Koristite Push Obavijesti
- Upotrijebite svoje vlastite datoteke u aplikaciji
- Koristite HTML, CSS i Javascript
- Stvaranje slika galerije lako i brzo
- Integracija GPS-a i lokacija
- Koristite RSS feedove
- Zaradite novac od oglasa ili kupnje putem aplikacije
- Skeniranje i stvaranje QR kodova
- Prikaz i dijeljenje videozapisa
- Stvorite Košare za kupovinu
- Uključite responzivne web stranice u aplikaciju
- Objavljivanje knjiga ili časopisa
- Sustav rezervacija
- Ažurirajte aplikaciju bez novog podnošenja


Imat ćete pristup softwareu. Ne postoji mjesečna naknada, bez godišnje naknade.

Stvaranje i razvoj poslovanja aplikacija!
Neograničeni paket i objavite neograničene aplikacije i mobilne web stranice za cijeli život. Bez mjesečne naknade!
Izradite aplikacije za lokalne tvrtke i napunite ih svaki mjesec!
Izradite informativne aplikacije koje se unovčavaju s oglasima!

Aplikacije se objavljuju pod vlastitim računima razvojnih programera u trgovinama. (Google naplaćuje jednokratnu naknadu od 25 dolara, Apple naplaćuje godišnju naknadu od 99 USD, Amazon ne naplaćuje nikakvu naknadu).

Ne, ne trebate posebne vještine za stvaranje aplikacija! Ako imate znanje o HTML-u, CSS-u, Javascriptu, možete stvoriti sofisticirane aplikacije, ali to znanje nije apsolutno neophodno za stvaranje aplikacija.

Dostupni su brojni vodiči i videozapisi koje je vrlo lako slijediti vrlo lako slijediti.

Korisnicima za koje napravite aplikacije možete dati ograničeni pristup tako da mogu slati Push obavijesti bez pristupa vašem računu.

I još dva bonus paketa koja sam i ja dobio prilikom kupnje isto za izradu aplikacija.

Ovo je jedinstvena prilika po toj cijena jer ako pogledate samo na internetu koliko takvi servisi traže za izradu aplikacija vidjet ćete jedinstvenu priliku.

Nažalost prodajem ovaj paket jer mi je posao otišao u drugom smjeru pa nemam vremena više baviti se time.

To je posao koji mozete obavljati ispod radara ili registrirati firmu, koji možete raditi samo na nasem podrućju nudeći izradu aplikacija ili se okrenuti prema svijetu, sve zavisi od vaše ambicije i creativnosti.

Uz to ako ste zainteresirani mogu vam prodati i cijelokupunu svoju ideju sa odradjenom web stranicom na wixu gdje bi samo trebalo platiti hosting i sve je spremno za rad.

Ideja je odrziva i praktički još uvijek slabo zastupljena jer kad pogledamo aplikacije i mobilni telefoni su budućnost..
sve zajedno sa idejom i gotovim webom, i kupljenom domenom na godaddyu www.appreklama.com prepuštam u dobre ruke koje vide u ovom mogućnost poslovanja uz minimalnu naknadu tek da vratim uloženo..

Ovo je zbilja dobra prilika za dobar biznis za nekoga ko ima volje i ideja za rad...

Zainteresirane molim da mi se obrate u inbox radi dogovora...lp
__________________
It's always to soon to give up, and it's never to late to start something new...
Vordek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 10:59   #4284
Quote:
monalli kaže: Pogledaj post
Tražim žensku osobu za čišćenje apartmana u Baški
stan osiguran,plaća 4500 tisuće kuna.
Ponavljam oglas.
monalli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 22:23   #4285
Ponavljam oglas:

Quote:
Veronica Lux kaže: Pogledaj post

tražim posao:
- oslikavatelja zidova
- prevoditelja tekstova s engleskog (dosad sam prevela četiri knjige)
- crtača i slikara portreta (u svim tehnikama osim akvarela; najvrsnija sam kao ilustratorica i po želji mogu prema vašoj fotografiji napraviti hiperrealističan portret, ili onaj nadrealnog karaktera - dodavanje cvijeća, ptica, životinja, školjki, minerala, zvijezda, planeta, različitih predmeta i ostalih čudesa)
- crtača bojanki za odrasle (crtam kompleksne i vrlo detaljne prizore, realistične, nadrealne i fantastične, kao i mandale, krivulje, geometrijske likove i ornamente, i iza sebe imam dvije bojanke, jednu s još dvanaest autora, drugu samostalnu, s 50 ilustracija, za inozemno tržište)
- crtača bojanki za odrasle koje uključuju riječi i slogane
- crtača bojanki za djecu
- crtača/dizajnera stickersa za djecu i odrasle
- dizajnera majica
- pisca članaka za portale (iza sebe imam dvije zbirke pjesama i verbalno sam vrlo elokventna, spretna, maštovita i snalažljiva)
- crtača tetovaža (na PP dostavljam fotografije tattooa koje sam već izradila kolegicama)
- lektora i korektora tekstova (15-godišnje iskustvo)
- osobe koja unosi ručno pisani tekst u word ili prepisuje (upravo se bavim jednim takvim rukopisom od šestotinjak stranica)
- podučavatelja likovnog
- čistača osobnih i uredskih prostora
- konobarice
- retušera fotografija u Photoshopu
- 2D animatora za crtiće i filmove
- strip-crtača
- crtača i dizajnera plakata
- dizajnera CD i DVD glazbenih omota
- pomoćnog kustosa
- statista u serijama i filmovima
- prodavačice u knjižari
- prodavačice u cvjećarni
- prodavačice u butiku
- prodavačice u second hand shopu
- učiteljice likovnog u školi
- ilustratorice knjiga za domaće i strano tržište, kao i naslovnica
- ilustratorice knjiga za djecu i odrasle (iza mene je dvadesetak takvih projekata i više tisuća ilustracija - detalje CV-a prilažem u PP)
- brinem o kućnim ljubimcima, prvenstveno o mačkama i psima, hranim ih, čistim, češljam, kupam, igram se s njima, izvodim ih u šetnju
- odlazim u nabavku
- čuvam djecu

Hvala na pažnji
Veronica Lux is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 19:08   #4286
Pozdrav.

Tražim mlade ljude iz Splita i okolice koji imaju iskustva u pisanju članaka/novinarstvu, pisanju i praćenju vijesti. Radi se o jednom projektu kojeg planiram pokrenuti te mi treba pomoć. Potrebno dobro poznavanje engleskog jezika (prevođenje) i visoka razina pismenosti.

Nije isključena participacija drugih osoba u samom projektu, dakle, zajedničko pokretanje i vlasništvo.
Prokhorov is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 15:28   #4287
http://www.sagacareers.co.uk/job-sea...ampaign=Indeed

nadoh ovaj poslic na netu pa koga zanima..;-)
__________________
Character cannot be developed in ease and quiet.
Only through experience of trial and suffering can the soul be strengthened , ambition inspired and success achieved.
trustno1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 19:27   #4288
Tražim ozbiljnu gospođu za čuvanje trogodišnje curice u periodu od 28.08.-31.08. i 05.09.-08.09. Zagreb, cca 8 sati. 15-20kn/sat
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 23:52   #4289
Ako nekome treba dijeliti letke, javljam se

Zg - zapad i centar
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 07:13   #4290
Ponudite ili potražite posao: https://www.poslovac.net/
crni_sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 09:11   #4291
Europska burza rada, tek sad otkrio stranicu, izgleda jako korisno

https://ec.europa.eu/eures/public/hr/homepage
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 16:41   #4292
Željezarija Matica : www.pezic-matica.hr trazi djelatnika.

Mjesto rada je Viškovo (okolica Rijeke)

Opis radnog mjesta:

Obavljanje svih poslova u okviru trgovačke struke:
- stavljanje robe u promet
- posluživanje kupaca
- prodaja i naplata robe
- obavljanje rada na blagajni
- komunikativnost
- pozitivan pristup prema ljudima i radu
- ljubaznost
- inicijativnost i kreativnost.

Znanja i kvalifikacije:
- prednost dobrog poznavanje rada na računalu
- razvijene prodajne i komunikacijske vještine
- spremnost na timski rad, motiviranost
- spremnost na usavršavanje
- iskustvo sa asortimanom robe (asortiman možete vidjeti klikom na: www.pezic-matica.hr)

Prijave molimo isključivo na mail : [email protected]
Pezic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 10:46   #4293
Molim ako neko ima ili zna bilo kakav posao u Zagrebu,zivim s bolesnim ocem od 1700 kn mjesecno i na rubu smo gladi pa i delozacije.U obzir dolazi sve sto mogu raditi osim nocnih smjena jer sam to pokusao al moj organizam se nemoze prilagoditi molim dobre ljude da mi pomognu ako mogu,jako mi je tesko.Hvala
Telemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 14:06   #4294
Trebala bih u Hrv. (ako netko zna) portale/mjestoa za besplatno oglasavanje poslova(rad u EU). Unaprijed hvala
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 00:53   #4295
HITNO trebam lektora za lektoriranje završnog rada (20 kartica teksta). Ponude inbox
Shadawing is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 10:59   #4296
Ponavljam oglas:

Quote:
Re-L Mayer kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Diplomirala sam Eksperimentalnu biologiju (zoologija), imam godinu dana radnog iskustva u farmakovigilanciji te 5 godina volonterskog iskustva u zaštiti prirode (inventarizacije, monitoring, zaštita).
Odlično se služim engleskim jezikom, pasivno španjolskim a trenutno učim francuski i ruski. Odlično poznajem Microsoft Office paket (Word, Excel i PowerPoint) a nije mi stran niti rad u programima Statistica i ArcGis. Nemam vozačku dozvolu.

Od vještina posjedujem iskustvo rada u internacionalnim timovima, upravljanje timom ljudi – voditeljica call centra, voditeljica herpetoloških projekata, iskustvo u planiranju i provedbi projekata, prikupljanje i analiziranje informacija, pisanje izvještaja, prezentacijske vještine - konferencije i predavanja.

Tražim posao u struci (biologija, ekologija) ili u farmakovigilanciji u Zagrebu.

Poslodavac koji me zaposli ima godinu dana pravo na poticaje za zapošljavanje kojima se sufinancira do 50 % godišnjeg troška bruto plaće.

Za više informacija molim Vas da se javite u pp ili na mail: [email protected]
Re-L Mayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 18:38   #4297
Quote:
Shadawing kaže: Pogledaj post
HITNO trebam lektora za lektoriranje završnog rada (20 kartica teksta). Ponude inbox

Imaš pp
Veronica Lux is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 09:25   #4298
Bok!

Nudim vođenje - administraciju FB i Instagram stranica na HR, EN i TAL jeziku.
Detalji u pp.
Digital girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 17:52   #4299
Pozdrav,

trebala bih nekoga da mi ubaci čšćđž u font putem fontlaba. Više na PM!

Hvala!
Signora M is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:17   #4300
Čišćenje

Trazim posao čišćenja.
Odgovorna sam, poštena, pedantna i sa iskustvom čišćenja stanova.
Maksimir i okolica, ali moze i šire.
Cijena povoljna.
lina 7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.