Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2017., 12:25   #6401
Post sa Tubom i Catagayem je isti čovjek,siburno !

ovaj tekst je od prije više od godine dana !

ne mogu dokućiti,
bili to bila ista osoba ?
rekla bi da je...ali ako je, onda nije letio za novinarima zbog Tube,
već zbog ONOGA
novinari su snimili nešto,što nisu smjeli,a Tuba je kao i ovi ostali bila samo u krivo vrijeme kod njega u restoranu..

očito je da je kod njega okupljalište SELJEBRITIJA ! (pri tome ne mislim da je nužno konzumirati ONO )

molim što brže MIŠLJENJE !
novinarke,bit će POVIŠICA i REGRES






__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 13:11   #6402
Quote:
asi demir kaže: Pogledaj post
ovaj tekst je od prije više od godine dana !

ne mogu dokućiti,
bili to bila ista osoba ?
rekla bi da je...ali ako je, onda nije letio za novinarima zbog Tube,
već zbog ONOGA
novinari su snimili nešto,što nisu smjeli,a Tuba je kao i ovi ostali bila samo u krivo vrijeme kod njega u restoranu..

očito je da je kod njega okupljalište SELJEBRITIJA ! (pri tome ne mislim da je nužno konzumirati ONO )

molim što brže MIŠLJENJE !
novinarke,bit će POVIŠICA i REGRES


https://i.hizliresim.com/jWGGEJ.png

https://img.gecce.com/2017/06/21/tub...s-092652QN.jpg

https://i.hizliresim.com/mkW9l1.jpg
Šefice, svaka čast. Sve si našla i dokumentirala.

To je ista faca.

Ne javljam se zbog povišice i regresa, već da te pohvalim
vanja1952 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 17:35   #6403
Quote:
asi demir kaže: Pogledaj post
ovaj tekst je od prije više od godine dana !

ne mogu dokućiti,
bili to bila ista osoba ?
rekla bi da je...ali ako je, onda nije letio za novinarima zbog Tube,
već zbog ONOGA :misli misli:
novinari su snimili nešto,što nisu smjeli,a Tuba je kao i ovi ostali bila samo u krivo vrijeme kod njega u restoranu..

očito je da je kod njega okupljalište SELJEBRITIJA ! (pri tome ne mislim da je nužno konzumirati ONO )

molim što brže MIŠLJENJE !
novinarke,bit će POVIŠICA i REGRES :mig mig:


https://i.hizliresim.com/jWGGEJ.png

https://img.gecce.com/2017/06/21/tub...s-092652QN.jpg

https://i.hizliresim.com/mkW9l1.jpg
Asid abla, canim benim, vidim se da si se u sezoni kiselih krastavaca morala ubaciti u CSI i to uspješno, a sve za rejting našeg Kluba.


Mislim da ovaj mladi Albanac iz Kumanova (uf ja....milijunaš iz najsiromašnije zemlje Balkana ) sa tetom Jasemin i Pljuckom, nije onaj Umut ili kako se već zove, koga su uslikali (ili namontirali) s Tubicom. S Čagom je.

Ne znam što si mislila pod ONO Za mene je to još uvijek opće narodna obrana, a ako si mislila na ono što vole i konzumiraju seljebritiji, trebalo bi savjetovati Erdi da uz sve demokratske promjene, uvede i ONO. Doduše, tada ne bi imao tako vjerne i vesele pristalice, kao Mujica, Čaga..., a niti bi u Turskoj mladi milijunaši davali intervjue i trošili lovu.

Potpuno se slažem, da je Tubica bila u restoranu u krivo vrijeme, a onda se problemi oko onoga rješavaju kako je i Umut vidio u serijama. Dokaza nema.
A idiotarije, koje je prebijeni novinar ispričao, idu u rok službe.

Nego, našla na twitteru fanice novu laž. Shok, šok, schok !!!
Tubica i Emir
ako sam nešto krivo ubrala.

Emir mi je rijetko viđen negativac, možda samo dobar glumac.

Al' ovaj Kaan Urgancıoğlu i nije loš....obožava miris kahve, rauha, obožava kućne poslove (ako ga prihvatim, možda mi bude pomagao u kujni), rođen par godina poslije moje Asid able, 6 god. poslije princa Mustafe, a i viši je od njega 5 cm. Hodao je s princezom Hatun (Mustafinom ženom), a trenutačno je slobodan. Bumo vidli....



Ajde Šefice ispitaj ovaj slučaj i o'ma si isplati povišicu. Imaš moj glas, ako koristiš demokratske uzuse.

Nego, da mi popijemo kahvice.....već dugo nismo....možda i Raša navrati, na šljivu .....

Vaga946 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 18:02   #6404
Post

Quote:
Vaga946 kaže: Pogledaj post
Asid abla, canim benim, vidim se da si se u sezoni kiselih krastavaca morala ubaciti u CSI i to uspješno, a sve za rejting našeg Kluba.
Mislim da ovaj mladi Albanac iz Kumanova (uf ja....milijunaš iz najsiromašnije zemlje Balkana ) sa tetom Jasemin i Pljuckom, nije onaj Umut ili kako se već zove, koga su uslikali (ili namontirali) s Tubicom. S Čagom je.
Ne znam što si mislila pod ONO Za mene je to još uvijek opće narodna obrana, http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c041.gif a ako si mislila na ono što vole i konzumiraju seljebritiji, trebalo bi savjetovati Erdi da uz sve demokratske promjene, uvede i ONO. Doduše, tada ne bi imao tako vjerne i vesele pristalice, kao Mujica, Čaga..., a niti bi u Turskoj mladi milijunaši davali intervjue i trošili lovu.
Potpuno se slažem, da je Tubica bila u restoranu u krivo vrijeme, a onda se problemi oko onoga rješavaju kako je i Umut vidio u serijama. Dokaza nema.
A idiotarije, koje je prebijeni novinar ispričao, idu u rok službe.
Nego, našla na twitteru fanice novu laž. Shok, šok, schok !!! http://yoursmiles.org/msmile/girls/m0470.gif ako sam nešto krivo ubrala.
Emir mi je rijetko viđen negativac, možda samo dobar glumac.
Al' ovaji nije loš....obožava miris kahve, rauha, obožava kućne poslove (ako ga prihvatim, možda mi bude pomagao u kujni), rođen par godina poslije moje Asid able, 6 god. poslije princa Mustafe, a i viši je od njega 5 cm. Hodao je s princezom Hatun (Mustafinom ženom), a trenutačno je slobodan. Bumo vidli....
https://scontent.fzag1-1.fna.fbcdn.n...42&oe=5A2185A4
Ajde Šefice ispitaj ovaj slučaj i o'ma si isplati povišicu. Imaš moj glas, ako koristiš demokratske uzuse.
Nego, da mi popijemo kahvice.....već dugo nismo....možda i Raša navrati, na šljivu ..... http://yoursmiles.org/msmile/pozitive/m1216.gif
https://media-cdn.tripadvisor.com/me...d/58/sofra.jpg
ni KARA ni bez Kare,ništ mi se ne dopada.
ni po glumi ni po faci...
lepši mi je Taksin i Kendal od negativaca....

imam pravo reči,demokracija je,
liči mi na

koalu


__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 10:28   #6405
Dobro jutro!

Šefice,
danas sam na bolovanju, ozeble mi noge
mijenja me Rašo
vanja1952 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 11:14   #6406
Quote:
vanja1952 kaže: Pogledaj post
Šefice,
danas sam na bolovanju, ozeble mi noge
mijenja me Rašo
ajde reci..
koliko smo imali ljeta..
15 dana...
i tako već godinama !

__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 13:02   #6407
https://hr-hr.facebook.com/TubaGeoFa...774719/?type=3


Bome naša Vagica je u pravu - Tubuška po novim tračevima zapela za oko onom negativcu iz Kara Sevde, ak mene pitate bolji je nek klinac.

Inače je naša najljepša sklona gaborima, ovaj je bar poluzgodan i odgovara joj po svemu

Slobodna je i može birati,
__________________
kiss kceri
zapletilja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:36   #6408
Da li ste već znali…..da sve što je lepo ima svoj kraj, pa tako i zajednički odmor Bellissime i Umuta, u južnoj Francuskoj . Uživanje je trajalo celih 10 dana, ako izuzmemo prethodno tajno sastajanje na jahti xy prijatelja .
da se Bog Kivo nadao da će svratiti kod njega na jahtu, baš insistirao da ih počasti pićem, ali uzalud ….


Malo sam , zar je u južnoj Francuskoj tako hladno usled leta???
Ali ugledni novinari su nam priložili uz reportažu i fotku pa ne sumnjam da ih tamo vreme stvarno nije poslužilo.

I tako ja skitala ovih dana pa svratila do Nadražele, Lijanderke, Mašinke i drugih slatkih prelepih frendica na kolače.
Stigoh u pravi čas kad i novi haber ( sva sreća lažni, demantovala Blagovesta ), kako će budući serijski partner od naše Leposave biti lepi Kaan.



Nedostajala je samo naša Tubili da se pridruži opštoj kuknjavi neutešnih Kaanovih fanica . Dokle više, zar i njega da povuče u ambis?
(mada, bilo je i onih koje ne vole Kaana pa su navijale za još jednu propalu seriju).
I sad se mnogi pitaju, zar toj ubici serija nije bilo dosta što je upropastila i mom komiseru Perici i Bogu Kivi??? (Mujica se sva sreća posle toliko godina hadžiluka jedva oporavio, naročito otkad je u njegov život ušla Zubata kraljica)

Nije problem samo u tome što Truba upropasti svaku seriju da postane negledljiva, što nema hemiju ni sa jednim partnerom, onako mutava, što je ružna i samo se prenemaže, …. što ima najružnija kolena etc.

Uups , ovo je slika Bašakinih lepih kolena , ako, nek ostane bar jedna lepa fotka

Eeee da…
Najstrašnije je što svaki njen serijski partner posle nje ima neuspešnu seriju, kao da ih je uvračala. Krajnje je vreme da se gatare pozabe tim problemom i skinu sa njih čini koje im je ona bacila
Ovo se samo ne odnosi na njenog bivšeg iz rl, on je oduvek najuspešniji reditelj sa srećnim i blaženim osmehom na licu i najbolji glumac, normalno posle Boga Kive

Sva sreća da Bog ima pored sebe baš baš lepu i uspešnu ženu, pa sreća isijava iz njega , naročito u njenom prisustvu



Samo se na pomen imena serijske partnerke preznojava od muke, iako je na svadbi Bašakinog rođaka, a prošlo skoro tri meseca od završetka serije.


I na kraju.....
Šok, šok, šok – jedna bezvezna američka glumica Katie Holmes koja je bila udata za nekog tamo Tom Cruise-a , odbila da glumi s Bogom Kivom navodeći kobojagi razlog da je on neki nepoznat glumac.
Eto, istina je znači da je Leposava i na njega bacila čini
Samo da mi je znati ko će biti sledeći u nizu…
Asya Dogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:38   #6409
Post

Quote:
zapletilja kaže: Pogledaj post
https://hr-hr.facebook.com/TubaGeoFa...774719/?type=3
Bome naša Vagica je u pravu - Tubuška po novim tračevima zapela za oko onom negativcu iz Kara Sevde, ak mene pitate bolji je nek klinac.
Inače je naša najljepša sklona gaborima, ovaj je bar poluzgodan i odgovara joj po svemu
Slobodna je i može birati,
ili sam ja tebe krivo shvatila ili je nešto drugo po srijedi..

ne radi se o LJUBAVI,između Kaana i Tube,
već se radi o seriji koju bi njih dvoje snimali...

radi se o seriji ARAS


__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:47   #6410
RECEPT ZA LEPŠI IZGLED , ŠTO STE STARIJI

Moram da podelim sa vama, da i vi izgledate lepše nego pre desetak
godina. Yok plastična operacija, samo pronađite dobru šminkericu
i uspeh zagarantovan.

Hoćete dokaz???

PRE , dok nije bila dobro našminkana



SAD



Nema tu neke Philos-sofije
Asya Dogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 10:21   #6411
Quote:
asi demir kaže: Pogledaj post
ili sam ja tebe krivo shvatila ili je nešto drugo po srijedi..

ne radi se o LJUBAVI,između Kaana i Tube,
već se radi o seriji koju bi njih dvoje snimali...

radi se o seriji ARAS


Točno tak šefice, ja i gugl prijevod se često ne razumijemo

https://www.gecce.com.tr/fotogaleri-...ne-unicef-soku

Ak sam opet nekaj fulala ispravite me, Prema ovom napisu izgleda da joj Unicef zamijera klinca - vjerovatno ne vole mafijaše - pa bu Tubuška znogirana


A što se tičle budučih serija toliko je predpostavki, da mi nije jasno na kraju kaj bu nimala. ali znam da ono kaj bu snimala, sigurno bu hit i svi budu to gledali
__________________
kiss kceri
zapletilja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 10:24   #6412
Quote:
Asya Dogan kaže: Pogledaj post
Da li ste već znali…..da sve što je lepo ima svoj kraj, pa tako i zajednički odmor Bellissime i Umuta, u južnoj Francuskoj . Uživanje je trajalo celih 10 dana, ako izuzmemo prethodno tajno sastajanje na jahti xy prijatelja .
da se Bog Kivo nadao da će svratiti kod njega na jahtu, baš insistirao da ih počasti pićem, ali uzalud ….


Malo sam , zar je u južnoj Francuskoj tako hladno usled leta???
Ali ugledni novinari su nam priložili uz reportažu i fotku pa ne sumnjam da ih tamo vreme stvarno nije poslužilo.

I tako ja skitala ovih dana pa svratila do Nadražele, Lijanderke, Mašinke i drugih slatkih prelepih frendica na kolače.
Stigoh u pravi čas kad i novi haber ( sva sreća lažni, demantovala Blagovesta ), kako će budući serijski partner od naše Leposave biti lepi Kaan.



Nedostajala je samo naša Tubili da se pridruži opštoj kuknjavi neutešnih Kaanovih fanica . Dokle više, zar i njega da povuče u ambis?
(mada, bilo je i onih koje ne vole Kaana pa su navijale za još jednu propalu seriju).
I sad se mnogi pitaju, zar toj ubici serija nije bilo dosta što je upropastila i mom komiseru Perici i Bogu Kivi??? (Mujica se sva sreća posle toliko godina hadžiluka jedva oporavio, naročito otkad je u njegov život ušla Zubata kraljica)

Nije problem samo u tome što Truba upropasti svaku seriju da postane negledljiva, što nema hemiju ni sa jednim partnerom, onako mutava, što je ružna i samo se prenemaže, …. što ima najružnija kolena etc.

Uups , ovo je slika Bašakinih lepih kolena , ako, nek ostane bar jedna lepa fotka

Eeee da…
Najstrašnije je što svaki njen serijski partner posle nje ima neuspešnu seriju, kao da ih je uvračala. Krajnje je vreme da se gatare pozabe tim problemom i skinu sa njih čini koje im je ona bacila
Ovo se samo ne odnosi na njenog bivšeg iz rl, on je oduvek najuspešniji reditelj sa srećnim i blaženim osmehom na licu i najbolji glumac, normalno posle Boga Kive

Sva sreća da Bog ima pored sebe baš baš lepu i uspešnu ženu, pa sreća isijava iz njega , naročito u njenom prisustvu



Samo se na pomen imena serijske partnerke preznojava od muke, iako je na svadbi Bašakinog rođaka, a prošlo skoro tri meseca od završetka serije.


I na kraju.....
Šok, šok, šok – jedna bezvezna američka glumica Katie Holmes koja je bila udata za nekog tamo Tom Cruise-a , odbila da glumi s Bogom Kivom navodeći kobojagi razlog da je on neki nepoznat glumac.
Eto, istina je znači da je Leposava i na njega bacila čini
Samo da mi je znati ko će biti sledeći u nizu…
Bas sam mislila kako u sezoni kiselih krastavaca a prema teoriji nekih Tubinih fanic i ona bi se trebala ufatiti kiselenja a ne piletine.
Vredna Asyili u sparnim danima umjesto da ide du*e mocit, ona pravac u slasticarnicu te od novih frendica pokupi sve friske jos vruce info.
Istina, guglajuci sam dosla do zakljucka da ta neka Katy i njen Tom nisu poznate face jer mi gugl otvara samo Tom i Yerry a ne Katy i Tom.
Cak sumnjam da je netko bacio patku kako su to neki poznati Holywoodski glumci a zapravo ta neka Katy moze Bogu Kivi samo statirati.

Ipak je Bog Kivo samo jedan jedini a k tome je uz njega djeva Marija koja ce po potrebi eliminirati svu konkurenciju.
Neke oblacenjem a neke svlacenjem.

Nego, Asyili one tvoje nove frendice nisu jalne Tubi ni na cemu jer je njihov zivot za razliku od Tubinog ispunjen cjelodnevnim boravkom u slasticarni.
Toliki je promet da se uvela i treca smjena.

Nego sve si mislim da one ne podnose Trubu iz razloga jer su im otisli bubnjici na koncertu trubaca pa sada i na sam spomen Trube dobe grceve.
Jedini lijek je listanje albuma Deracice, Burke... I jos nekih koje nisu s modne piste uskocile u ulogu ili ne daj boze bile "tatine male glumice".

Kad vec spominjes partnere bilo bi se dobro prisjetiti svih njenih koje je "pokopala".
Bulent, Ilker, Cansel, Perica....

Sva sreca pa se Bog Kivo obratio svojoj djevi Mariji koja ga je uz molitvu Hurijet vratila iz depre tako da je moguce u slijedecem projektu vidjeti i njegove ruke.

Mujicu su spasavali Cupava i dr.Psihic.
Od kada se pojavila njegova nova jvssz, Cupava je dobila nogu jer Mujica ne zeli u hotelu trokrevetnu sobu.
Cisto zbog kismeta a i sve snage je upro u gradnju glumacke karijere svoje sevgili.
Samo... Tesko je nesto graditi ako nema temelja.
Iako je ona jos mlada te ima vremena da se izgradi za ulogu Esme iz Istanbulske nevjeste.
Nego, Asyili reci mi jel ti znas tako dobro sminkati ko one Burkine sminkerice?
Ja bi da i mene tako fasadiras pa da mogu poc u Stambol polovite pilice dok ih jos nisu jastrebovi pokupili.��
tuba11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 11:21   #6413
Post

Quote:
zapletilja kaže: Pogledaj post
Točno tak šefice, ja i gugl prijevod se često ne razumijemo
https://www.gecce.com.tr/fotogaleri-...ne-unicef-soku
Ak sam opet nekaj fulala ispravite me, Prema ovom napisu izgleda da joj Unicef zamijera klinca - vjerovatno ne vole mafijaše - pa bu Tubuška znogirana
A što se tičle budučih serija toliko je predpostavki, da mi nije jasno na kraju kaj bu nimala. ali znam da ono kaj bu snimala, sigurno bu hit i svi budu to gledali
ne kažem da je Tuba svetica i da ne može imati ljubavnika,
ali u ovu vezu sa ovim balavcem jednostavno ne vjerujem......

prije bi rekla da je u pitanju biznis....

al dobro kažem i ona je od krvi i mesa...
ima i "gorih"

__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 14:20   #6414
Quote:
Vaga946 kaže: Pogledaj post
Srećice
Mici vidim i ti našla mladog bajkera.
Sad mi je malo jasnije zašto tako gorljivo braniš našu Bellissimu.


[Ihttps://media.giphy.com/media/LKSy0KACf4yL6/giphy.gif

Moj prijedlog za plan B - vjetrić pirka, a komad neumoran...
https://media.giphy.com/media/FQaQtdbLnk676/giphy.gi
Vagice bajkeri u planu A i B jer sam na moju veliku radost ipak uspjela realizirati plan B
Doma mi za vrijeme kupanja umom bazenu iskoči na fb tko će drugi nego Muyica sa svojom zakonitom sponzorušom
https://www.instagram.com/p/BXyj_kOg...ani_fan_france i odmah
Mislim si ja jest da nisam poput nje profesionalka ali u mom slučaju to i nije tako važno jer cilj mi nije brak već samo još par dana ljetnog odmora….......naći će se valjda koja skromna duša da ne traži previše .........uredim se i spremim na brzaka, izbacim i ja svoje *atribute *
i krenem u šetnju……...ubrzo začujem škripu kočnica tik uz moj lijevi bok….....ostalo možete pretpostaviti

srečica Mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 17:08   #6415
Post

nova ambasadorica Unicef-a za Tursku..



bivša ambasadorica...
današnji demanti Unicef-a



i jedna za one koji su se radovali i još se raduju....

__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 09:59   #6416
Smile

Jutrić…….ja mislila bit će jučer otvoren podrum jer konačno osvanula sličica kad ono dan žalosti u bircu jer si ne možete naći mlađeg komada poput Bellissime



Priznali vi ili ne usporedbi s masnim lik je avion i još k tome i pravi vitez spremam izvući mač iz korica i odsjesti u tamnici samo da zaštiti svoju dragu ili prijateljicu…....vrijeme će pokazati ..... ……mislim da niš od te priče......ak su se i *pomazili* ne bu to dugog vijeka….....nije on tip koji bi u budućnosti vodao mamu s tuđim zvilingicama na obiteljske izlete i preuzeo jedan dio brige o njima……simpatija * u prolazu* na tome će završiti....mlada, slobodna ne bude se valjda zatvorila u četiri zida do njihove udaje .......mada istinu govoreći bilo bi mi puno draže da nije naletila na ovog....…mislim da i njoj da je znala do čega će dovesti jedan ručak u restoranu
srečica Mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 14:17   #6417

Evo još jedan par, ženskica nešto postarija, al i ova dobro zgleda.

Kažu da vrše ophodnju po doktorima, jer bi Kivo bebu.

Mene interesira kak. Ženska da bi zgledala mlado ništ ne jede i ima 2 grama sa krevetom. Svi organi su joj nerazvijeni i ona bi bebu

Nije samo problem u tome kaj su starije, problem je kak održati to da izgledaju mlađe.
__________________
kiss kceri
zapletilja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 20:25   #6418
AL SU GA ZA-SERA-LE

[/QUOTE]

Micika,

Čujem da si od ambasadorke dobre volje dobila lovu i
odmah otvorila prodavnicu metli.

Kao da su sve arkadašice postale veštice.

Zato će komisija oformljena za ovakve vanredne situacije uz pravu kao stimulans , da izvrši pravilnu raspodelu (obzirom da je velika čistka u pitanju, a kontigent je prilično mali)



Priznajem da sam samoinicijativno , pre osnivanja komisije, ukrala izvesnu količinu i podelila mojim ambasadorkama po metli, onima iz vuko*ebine etc., znaš da ih imam na sve strane.

(sa ovim starim metlama što su imale , ne mogu dobro da počiste sve što za.eru)

Zadnje uređivanje Asya Dogan : 19.08.2017. at 20:58.
Asya Dogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 20:38   #6419
Quote:
srečica Mici kaže: Pogledaj post
Jutrić…….ja mislila bit će jučer otvoren podrum jer konačno osvanula sličica kad ono dan žalosti u bircu jer si ne možete naći mlađeg komada poput Bellissime



Priznali vi ili ne usporedbi s masnim lik je avion i još k tome i pravi vitez spremam izvući mač iz korica i odsjesti u tamnici samo da zaštiti svoju dragu ili prijateljicu…....vrijeme će pokazati ..... ……mislim da niš od te priče......ak su se i *pomazili* ne bu to dugog vijeka….....nije on tip koji bi u budućnosti vodao mamu s tuđim zvilingicama na obiteljske izlete i preuzeo jedan dio brige o njima……simpatija * u prolazu* na tome će završiti....mlada, slobodna ne bude se valjda zatvorila u četiri zida do njihove udaje .......mada istinu govoreći bilo bi mi puno draže da nije naletila na ovog....…mislim da i njoj da je znala do čega će dovesti jedan ručak u restoranu

Micika,

Ja počela da baratam pištoljima, nije loše biti gangster. Zato me nije bilo u bircu.
Možda pod pretnjom oružja uhvatim i ja mlađeg komada, maknem mu i slatku verenicu ako je ima, kao što je Leposava nečasno uhvatila viteza Koju.
Sad vidim da je moj komiser Perica dobro obučio Bellissimu. Nema više ni oko njih.

Uf, a toliko se tajno sastajali i sakrivali po jahtama , francuskoj rivijeri etc. a nije im palo na pamet da može i na ulici neko da ih snimi.

Tek kad su shvatili da su na*ebali, oni okrenuli leđa i

zbrisali u prvi birc.



možda su se zaneli dok su razmenjivali poklone, tj. narukvice. Po meni, dve su opcije u igri:

Prva
Ili je on neki brat od Masnog, (baš liče), a ona ostala sa njegovom familijom i dalje u dobrim odnosima.


Druga



Ijao, a šta ako se ipek zaljubila, ( za nju izgleda ne važi ona izreka," Ljubi, ljubi, al glavu ne gubi"), pa sve izmaklo kontroli???!!!
Asya Dogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 20:49   #6420
Quote:
zapletilja kaže: Pogledaj post
https://img.gecce.com/2017/08/19/kivanc-tatli-113530SH.jpg
Evo još jedan par, ženskica nešto postarija, al i ova dobro zgleda.

Kažu da vrše ophodnju po doktorima, jer bi Kivo bebu.

Mene interesira kak. Ženska da bi zgledala mlado ništ ne jede i ima 2 grama sa krevetom. Svi organi su joj nerazvijeni i ona bi bebu

Nije samo problem u tome kaj su starije, problem je kak održati to da izgledaju mlađe.
Zapli,

U pravu si, što se tiče posete doktorima, ali poslastičara, uups plastičara.(: Stalno mi u glavi osim što je fina, otmena,odmerena, da je i čok, čok slatka, pa grešim).

Da ne bi izgledala ovako prirodno uz mlađeg komada, mora neprestano da se podmlađuje .

Inače, zbog tih nerazvijenih organa kako kažeš, jedino joj tekućina lepo klizi niz grlo, kako onda da se ugoji ?!



Sva sreća da ima frendicu od koje se nikad ne odvaja, pa u njoj traži utehu i priziva kismet, zbog bebeka naravno

Asya Dogan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:52.