Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2007., 10:34   #21
Quote:
Ri§ kaže: Pogledaj post
volim pogledati o napoleonu, istraživanjima Arktika, znanost, tehnologijasport i i slične teme,
ali ne volim hladnoratovske priče, religijske priče (naapose o RKC), o osvajanjima i sl jer su neobjetivni.
Upravo tako! Pretjeruju u uzdizanju KC, a s druge strane napadaju socijaliste, ljevičare. Ona priča kako je Marx nešto naročito mrzio Hrvate mi je posebno bezveze.
Sinbad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 11:36   #22
ja volim TV kalendar
emisija ide sto godina i još uvijek je informativna, zanimljiva, kvalitetna, dobra...
__________________
malo sam se pregrijala
zagrijavanje is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 11:44   #23
Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
Da, to je jedna od boljih emisija. Kad god je zateknem na TV pogledam je. A gledam je još od kad sam bio klinac.
potpisujem
 
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 15:21   #24
kad bi barem ukinuli one meksičke sapunjare poslije tv kalendara pa da ga produže i onda nek obrade sve važnije i zanimljive događaje tog dana
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 16:12   #25
danas baš prebacio na tv kalendar i bila tema o woodstock-u i taman dok sam pojačao, završilo
inače, kalendar je zakon
 
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 10:15   #26
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
kad bi barem ukinuli one meksičke sapunjare poslije tv kalendara pa da ga produže i onda nek obrade sve važnije i zanimljive događaje tog dana
a fine idea!
dr. Killpatient is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 16:11   #27
TV kalendar - pozadinska glazba

Nisam baš siguran jel ovo spada pod televiziju ili glazbu, ali ocekuje se od ljudi koji posjecuju ovaj podforum da vise prate ovakve stvari, pa da vas pitam:

Jel itko ima ideju kako se zove instrumental koji je danas (19og) svirao u pozadini za vrijeme tv kalendara?
Čuo sam stoput tu stvar al nikako da negdje vidim naziv, pa ako možete pomozite...
Avtomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 18:15   #28
Quote:
Avtomatik kaže: Pogledaj post
Nisam baš siguran jel ovo spada pod televiziju ili glazbu, ali ocekuje se od ljudi koji posjecuju ovaj podforum da vise prate ovakve stvari, pa da vas pitam:

Jel itko ima ideju kako se zove instrumental koji je danas (19og) svirao u pozadini za vrijeme tv kalendara?
Čuo sam stoput tu stvar al nikako da negdje vidim naziv, pa ako možete pomozite...
Ne znam za noviju glazbu kalendara ali stari tv kalendar je isao uz Bachovu dvoglasnu invenciju br.4.
maple leaf rag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 22:43   #29
Koliko znam, svaki dan svira ista stvar

Ne znam koja je, mislim da je skladatelj neki naš čovjek. Što se tiče prošle, ta je isto poznata, a ova Bachova je bila ima 20 godina prije.
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 03:01   #30
Quote:
maple leaf rag kaže: Pogledaj post
Ne znam za noviju glazbu kalendara ali stari tv kalendar je isao uz Bachovu dvoglasnu invenciju br.4.
joj ja to svirao na ispitu u muzičkoj! užas!
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 13:15   #31
Joj meni je baš super da je već 20 godina (ili koliko dugo to već ide na hrt-u,nemam pojma,ja gledam 20 godina) ista muzikica.
svaki put dok to vidim/čujem, sjetim se djetinjstva
queen_bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 13:28   #32
Kako? Ova muzika koja se sad vrti je stavljena pred najviše 5 godina.
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 21:15   #33
Hm, ne znam baš da ste pogodili to što ja mislim.
Dakle ne uvodna glazba, nego pozadinska koja svira (ili je svirala taj dan) dok su išli prilozi (ili samo taj jedan morao bih pogledat jos koji put da vidim jel se ponavlja).
Avtomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 02:24   #34
Quote:
Avtomatik kaže: Pogledaj post
Hm, ne znam baš da ste pogodili to što ja mislim.
Dakle ne uvodna glazba, nego pozadinska koja svira (ili je svirala taj dan) dok su išli prilozi (ili samo taj jedan morao bih pogledat jos koji put da vidim jel se ponavlja).
pitaj na forum.hrt.hr
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 07:20   #35
Quote:
Flin Stone kaže: Pogledaj post
Kako? Ova muzika koja se sad vrti je stavljena pred najviše 5 godina.
Hmm...pa neznam,ali ima jedna muzika koja je u tv kalendaru od kad ja znam za sebe
queen_bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 11:27   #36
Koja to? Pa na svakom prilogu je druga.
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 12:33   #37
Quote:
Flin Stone kaže: Pogledaj post
Koja to? Pa na svakom prilogu je druga.

hmm...ve ste me zapitali..
nije ono nepoznato o poznatome ili kak se već zove...?
neznam,radim od 7 do 15 pa ne stignem gledati tv kalendar.
ali čini mi se da sam nedugo gledala (ako je bilo u subotu.ima u subotu??) i bila je muzikica koje se sjećam još od osnovne
queen_bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 14:20   #38
Quote:
Avtomatik kaže: Pogledaj post
Nisam baš siguran jel ovo spada pod televiziju ili glazbu, ali ocekuje se od ljudi koji posjecuju ovaj podforum da vise prate ovakve stvari, pa da vas pitam:

Jel itko ima ideju kako se zove instrumental koji je danas (19og) svirao u pozadini za vrijeme tv kalendara?
Čuo sam stoput tu stvar al nikako da negdje vidim naziv, pa ako možete pomozite...
Evo naletio sam na tu stvar u jednoj od epizoda retarded animal babies-a,
http://www.youtube.com/watch?v=5SZe5UWgZEE
skladba počinje na 4:32 pa ako netko može prepoznat bio bih zahvalan
Avtomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 01:14   #39
TV kalendar u zadnje vrijeme jako skreće udesno
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 00:48   #40
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
TV kalendar u zadnje vrijeme jako skreće udesno
U zadnje vrijeme? TV kalendar je ostavština starog nacionalističkog dijela HDZ-a ranih 90tih. TV kalendar bi trebalo depolitizirati, kao i cijeli HRT.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:33.