Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2011., 09:13   #81
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
i eto, da sve vas koji se nadate da ce se glazbeni ukus vase djece promijeniti od teenagerskih godina malo udeprimiram, ja slusam identicnu muziku kao u 8 razredu osnovne skole
slusas fosile?

da mi dijete slusa muziku sa prvog posta, sigurno da bi se zabrinula. tinedjeri se poistovjecuju sa pjevacima, potajno ljubakaju postere, nose se i pricaju kao oni..
nebi od toga radila veliku famu, niti vodila razgovore zasto i kako.. samo bi ga malo bolje pratila..

i upisala na tenis, golf...
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 09:27   #82
obično u pubertetu polude pa žele biti individualni i stvoriti svoju ličnost.
npr.ja sam tad slušala neke stvari koje danas ne mogu zamisliti
ali opet,kao što je već par ljudi navelo,bolje da sluša to nego da sluša cajke i njihove skroz zatupljujuće stihove koje klince promijene za 360 stupnjeva
mislim da nema razloga za brigu
123nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 09:40   #83
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
slusas fosile?

njih sam u vrticu slusala
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 09:41   #84
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post

njih sam u vrticu slusala
bila si ispred svog vremena
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 09:49   #85
ja sam u vrticu obozavala Vladu Kalembera i Srebrna krila

i ja sam u neko doba (pa bas to vrijeme.. 8 razred, pocetak srednje skole..) slusala neke stvari koje danas nebi vise mogla. dapace, radila sam svasta sto danas nebi ni u ludilu dobro sam i ispala na kraju. ..zato bi me i bilo malo frka kad bi skuzila da mi dijete slusa muziku kao iz prvog primjera..

a bome bi se uspanicila na cajke.. em radi tog miljea drustva (bolje onda neka slusa fak, nabijem te,fak.. lalala..sak maj dik.. isl.), em radi dobrog ukusa koje ocito nije naslijedio od mene..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 09:51   #86
Quote:
Mali Maleni kaže: Pogledaj post
Što se tiče tetovaža i piercing-a - mislim (nisam siguran i ne mogu tvrditi sa 100%) da se prije punoljetnosti osoba ne bi smjela moći tetovirati i pirsati bez pratnje odrasle osobe.
ja sam se tetovirala sa 15 u poznatom salonu i pirsala sa 16 kod uglednog doktora i sve to bez znanja roditelja. nitko me nista nije pitao, osim novca, naravno
lusa2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:14   #87
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ajme, sad ste me sjetili da je moja s nekih 6,7 mjeseci obozavala onu ja sam zmija a ti si zaba
umirala od smijeha svaki put kad je bilo na tv

mm nabavio melodiju na mobu i čim smo došli s posla odmah je bilo zmija i žaba.
a poslije od istog autora medo brundo

trenutno sa 2,4 g. smo na 2 omiljene
- pišonja i žuga
- imam firmu rentam kar.....

mm sluša ZP, ja ne, a ovu drugu ni jedan... sve vidi spotove na CMC i ulovi se onih koji njemu pašu....

ali ima i cajki koje mu pašu, ooo daaaaaaa

pregrmim i šutim dok on uživa, pleše i pjevuši sam sebi (sve osim thompsona)

ionako će se sve to promijeniti još 100 puta
__________________
while we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Irra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 14:56   #88
Quote:
FiliHeart kaže: Pogledaj post
Sljedeći problem je-moja kćerka slušaj taj neki ``Screamo/emo´´ bend koji se naziva Blood on the dance floor.Nemam ništa protiv emača,nisam imala ništa protiv te grupe dok nisam vidjela o kakvim se pjesmama radi i dok nisam vidjela same članove grupe!


Izgled bi nekako mogla tolerirati ali pazite sthove njezine najdraže pjesme

Shut the fu.. bi.. im rated x,never gave a fu.. so suck my di..!
Neznam dali je uredu pustit joj da sluša takve bendove,što ako ona sama počne kopirati izgled pjevača i dođe mi doma sa 1000 tattoa i pirsinga?Što vi mislite?Inače ima 13 god.
To je ključna stvar! Ima 13 god! S 13 godima i slušaš takve stvari, ne voliš svoje starce, svađaš se sa njima, trudiš se biti cool, briješ kak ćeš imati vl. band ili će tvoj omiljeni band doći u Hrvatsku ti ćeš biti na koncertu i omiljeni pjevač će se zaljubiti u tebe.... I to je sasvim normalno jer imaš 13 godina!!! U pubertetu si! Neki slušaju cajke, neki rock, neki punk... Nebitno... Ne mislim da će to ostavit trajne posljedice na nju, ona će sad trenutno možda bit u svom nekom emo điru dok ne krene u srednju školu ili već kad sigurno da će ju pustiti... ja ne znam kakva je bila većina ovih ljudi tu na topicu sa 13 god ali sjećam se sebe... Kada sam išla neki 6-7 razred postao je popularan Eminem! Znala sam sve njegove tekstove napamet koji su bili prepuni psovki i koječega.... I prije njega voljela sam rap muziku... i u tom pubertetskom periodu sam si brijala svašta, nosila sam široke hlače i majice i danas kad pogledam slike smješno mi je a onda sam si bila cool. Danas ne idem kro grad sa utokom i ne psujem svakog koga vidim i ne brijem si da živim u getu... I u tom periodu kada sam slušala rap glazbu puno sam bolje znala engleski nego sad!

Moj savjet je da joj ni u kojem slučaju ne prigovaraš za muziku (možda će ju više iziritirati ako tebe čuje da pjevušiš njihove stvari i da su tebi cool ). Ponavljam ima 13 godina i sluša glazbu kakvu svi slušaju, to što se spominju te riječi u pjesmama već dugo nije nesto strasno tako da Puno je gorih stvari od slušanja 2takvih" pjesama, za godinu dana bi mogla naći džoint u njenom ruksaku/jakni i tad treba reagirati.
__________________
...ja sam hteo tačnu takvu to je čudna podudarnost....
*Simba* is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 19.07.2011., 15:08   #89
zabranit joj kao da bi te ona poslušala da joj zabraniš..
bože sačuvaj
__________________
Yes, I have a dirty mind and I refuse to clean it!! :)
mIšIca:P is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 05:57   #90
Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
Kaj bi rađe da ti sluša cajke i oblači se kao cajkuše?!

Ajd pusti dijete da sluša kaj hoće. Kaj se tiče tetoviranja i pirsanja mislim da niti ne može do punoljetnosti sama.
moze se moze, ja sa 16 god imam dvije tatto na sebi, naravno nisam bio kreten i reko sam svojima doma..prihvatili su to samo zato jer ponosno nosim na ruci kriz i na desnoj nozi vukovarski vodotoranj
keltski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:12.