Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2013., 21:38   #501
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
ma joj kraj 38,evo sad cekam da vidim jel prezivio,no ispalio je x metaka u njega,nadam se da je gnjida prezivjela samo da Boran ne ostane,no svakako bi trebao,policija ga je odmah uhitila,ako nista to je pokusaj. uzasno,da nece bit na rodjenju.

joj njega uplakanog na pocetku,ona place u avionu,on place u zatvoru,joj majko,i meni ce svaki tren
ne mogu da verujem kako ste bile vredne večeras...a toliko pitanja, ne mogu sve da pohvatam...

da, Boran saznaje da Džigibaou hoće da ubije Silu i sprečava ga, puca u njega, ali neće zlo odmah umreti...tek posle sudjenja će ga dokrajčiti Burhan, jer je Esma trudna sa njime, sad je njegova čast okaljana...

Boran čeka policiju, predaje se i odlazi u zatvor, ali i tamo saznaje da Dilaver prati Silinog oca da bi saznao u kojoj je bolnici i dolazi baš na vreme, ovaj se već spremao da puca...tu i vidi sina, mali ima samo jedan dan...
__________________
man hears what he wants to hear and disregards the rest
A Qué Me Quedo Contigo - Marco Antonio Solís
zora964 is offline  
Old 06.01.2013., 21:39   #502
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
????????
sto je ovo???? Boran je propucao Dzihana,pa jel nije netko rekao da ce ga Burhan ubiti. i dok ga je resetao,Sila opet na avionu,a radja...????? ha? sto ce on u zatvoru docekati rodjenje,ona opet sama u istanbulu,sto je ovoooo aaaaaaaaaaaaaa
propuca ga i boran zavrsi u zatvoru...ne se sekirati, nije to niš

a sto se tice kvazi gabriela... coek se zove abay... kad sam vidjela na novoj u 1epki sjetila sam se one novinarke novi sad- new now
čoko loko is offline  
Old 06.01.2013., 21:47   #503
ma joj vidim da je gnjusina ziva..ne znam koliko ce Boran dobiti za ovaj pokusaj ubojstva? znaci vidjet ce malenog vec sad? jedva cekam. ja ne znam sto je s ovom serijom,skroz sam uzivljena kao da sam tamo,ne odvajam se od njih.

vjerujem da ima ovakvih prica,sa malo manje zapleta mozda,no svaka situacija je moguca,i ne znam predivno mi je jednostavno vidjeti kad nakon toliko toga sacuvaju ljubav,ili iz kakve situacije zivotne ona uopce nastane,kad nisu ni on ni ona mislili da bi im se moglo desiti,ni vrijeme ni mjesto radnje. vjerujem zato da su te spontane nesto predivno,mozda i rijetko danas.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Old 06.01.2013., 21:54   #504
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
ma joj vidim da je gnjusina ziva..ne znam koliko ce Boran dobiti za ovaj pokusaj ubojstva? znaci vidjet ce malenog vec sad? jedva cekam. ja ne znam sto je s ovom serijom,skroz sam uzivljena kao da sam tamo,ne odvajam se od njih.

vjerujem da ima ovakvih prica,sa malo manje zapleta mozda,no svaka situacija je moguca,i ne znam predivno mi je jednostavno vidjeti kad nakon toliko toga sacuvaju ljubav,ili iz kakve situacije zivotne ona uopce nastane,kad nisu ni on ni ona mislili da bi im se moglo desiti,ni vrijeme ni mjesto radnje. vjerujem zato da su te spontane nesto predivno,mozda i rijetko danas.
ti si zabrinuta jednostavno nas našli i pogodili na pravo mesto i sad samo uživamo...

ti turski zatvori, pritvori su kao dnevna bolnica, izlazi se kad ko hoće...Boran dovodi sina Bedrihana i Silu kući, naredjuje matorima da vode računa kako se ponašaju prema njegovim voljenima i vraća se u zatvor...kasnije ide ona scena kada razgovaraju telefonom, ona na terasi kuće, a on iza rešetaka i oboje gledaju mesec...jedna od boljim meni...
__________________
man hears what he wants to hear and disregards the rest
A Qué Me Quedo Contigo - Marco Antonio Solís
zora964 is offline  
Old 06.01.2013., 22:03   #505
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
ima u 36oj scena kad su oboje naprnduseni,i idu leci,svak na svoju stranu i onda scena ujutro kako spavaju zagrljeni,on se probudi i stegne je jos jace,a ona tikvaca mu makne ruku i okrene ledja -.-
nakon tog on doruckuje sam,ona sjeda na onaj kauc u dvoristu,masira si noge,on to vidi i ode u sobu i napuni kain vodom,ide joj oprat noge a ona opet nesto prospe i on se pokupi.

moze prijevod

kad će ona njega prestati maltretirati i pokazati mu ljubav pa čak i da ona njega malo tetoši
Audrey 2010 is offline  
Old 06.01.2013., 22:05   #506
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
ma joj vidim da je gnjusina ziva..ne znam koliko ce Boran dobiti za ovaj pokusaj ubojstva? znaci vidjet ce malenog vec sad? jedva cekam. ja ne znam sto je s ovom serijom,skroz sam uzivljena kao da sam tamo,ne odvajam se od njih.

vjerujem da ima ovakvih prica,sa malo manje zapleta mozda,no svaka situacija je moguca,i ne znam predivno mi je jednostavno vidjeti kad nakon toliko toga sacuvaju ljubav,ili iz kakve situacije zivotne ona uopce nastane,kad nisu ni on ni ona mislili da bi im se moglo desiti,ni vrijeme ni mjesto radnje. vjerujem zato da su te spontane nesto predivno,mozda i rijetko danas.


pozdrav ekipa,od sinoć kad sam vas ostavila već 6-7 strana
iščitala sam vas i odgledala na novoj epizodu već treći put

hvala vam svima na divnim postovima i objašnjenjima nekih događaja
ja sam noćas odgledala do 39.epke,a večeras planiram barem još 2

evo i ja živim danima s ovom serijom,s njom liježem i ustajem,po cijeli božji dan su mi njih dvoje u mislima,svaki slobodni trenutak jedva čekam pročitati što ste pisale i škicnem pomalo na koji video,svakodnevni život mi trpi uvelike
meni se čini da ste vi sve mlađe od mene,pa me zato još i više sram

a što se tiče Abaja meni je on baš simpa i s takvim uhekima,baš je medeni i čok pozitivan
tina01 is offline  
Old 06.01.2013., 22:05   #507
Quote:
Audrey 2010 kaže: Pogledaj post
kad će ona njega prestati maltretirati i pokazati mu ljubav pa čak i da ona njega malo tetoši
i ja se pitam isto, krajnje je vrijeme da ga vidimo sretnog
__________________
Svaka izdaja počinje sa ljubavi! Usamljenost rađa misao, misao rađa nezadovoljstvo, nezadovoljstvo pobunu.
DECAMERON_DIAZ is offline  
Old 06.01.2013., 22:08   #508
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post

predivna ljubavna prica. zaista. i ja se cesto pitam postoji li tako nesto samo na serijama ili i u stvarnom zivotu.... ja osobno nisam dozivjela (al tjesim se da sam mlada jos pa stignem ) ali znam neke parove koji se toliko vole (doduse nisu krenuli prisilno niti bili u situacijama da se bacaju pred metak jedno za drugo, al znate na sto mislim mozda vise kao boran-jezda ljubav )
Gledala veceras jaoj ja se sve najezim ja bih takvog Borana
sarah80 is offline  
Old 06.01.2013., 22:15   #509
Quote:
sarah80 kaže: Pogledaj post
Gledala veceras jaoj ja se sve najezim ja bih takvog Borana
ja po drugi put i mogla bih opet (mozda prije spavanja )

sve bi mi takvog borana
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 06.01.2013., 22:26   #510
Sila je zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!
Evo i mene ovisnice tu
Gledam serije a turski mi je kao i kineski al nema veze. Prica je predivna i Boran je bas ce,ce ..i meni se svida stoje visok i oni njegovi prsti, prstenje mi je inace fuj al njemu ono cudo super stoji...
Recite mi samo u nekoj epizodi vidim da je Sila upucana a Borat kraj nje s djetetom...kaj to znaci, nemrem sad naci u kojoj je tocno
maslacak7 is offline  
Old 06.01.2013., 22:29   #511
Quote:
tina01 kaže: Pogledaj post

evo i ja živim danima s ovom serijom,s njom liježem i ustajem,po cijeli božji dan su mi njih dvoje u mislima,svaki slobodni trenutak jedva čekam pročitati što ste pisale i škicnem pomalo na koji video,svakodnevni život mi trpi uvelike
meni se čini da ste vi sve mlađe od mene,pa me zato još i više sram
Ovo mi je drago pročitati jer mi je lakše kad znam da nisam jedina.

Sva sam ljuta jer je sutra ponedjeljak i moram na posao, a znam da ću sve ofrlje obaviti jer će mi samo njih dvoje biti u mislima. Ali nema veze, uživam.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 06.01.2013., 22:34   #512
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ovo mi je drago pročitati jer mi je lakše kad znam da nisam jedina.

Sva sam ljuta jer je sutra ponedjeljak i moram na posao, a znam da ću sve ofrlje obaviti jer će mi samo njih dvoje biti u mislima. Ali nema veze, uživam.
covjece pa sve smo iste

Sve mi se cini da ovo nije zdravo, neke sulude ideje nam dolaze, umisljamo, zivimo u masti. Ahh Boran
__________________
Svaka izdaja počinje sa ljubavi! Usamljenost rađa misao, misao rađa nezadovoljstvo, nezadovoljstvo pobunu.
DECAMERON_DIAZ is offline  
Old 06.01.2013., 22:36   #513
naidjoh na ovaj video

http://www.youtube.com/watch?v=jJ3OnXZykbM
__________________
Svaka izdaja počinje sa ljubavi! Usamljenost rađa misao, misao rađa nezadovoljstvo, nezadovoljstvo pobunu.
DECAMERON_DIAZ is offline  
Old 06.01.2013., 22:38   #514
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
ja po drugi put i mogla bih opet (mozda prije spavanja )

sve bi mi takvog borana
A totalno sam luda najdrazi mi je cuti kako ju zove "Sila" aaaaaaaa
A tek pogled mmm ima dobro tijelo
sarah80 is offline  
Old 06.01.2013., 22:40   #515
Odgledala 11. epizodu i dalje nema prijevoda.

Čini mi se da ju je Emre natjerao na bijeg s onim pričama kako će tvrtka propasti i da je dužna roditeljima da spriječi to. Očigledno se vidjelo da ona ne želi ići. Žao mi je što Boran nije shvatio onu njenu priču u vinogradu kako se svijet mijenja i njenu želju da ode iz Mardina.

Kupio joj je konja kojeg je poželio nazvati Sila, a Mustafa u BBO imao je konja koji se zvao Narin. Da ne znam, rekla bih da su scenaristi isti.

Novinar koji dolazi pisati priču o Sili je glumac koji je glumio Serdara u BBO. Sila je izgleda snimana prije BBO-a.

Uglavnom, nadam se da će s vremenom izlaziti novi prijevodi pa da tako nastavim gledati dalje. Čitam vas da pohvatam stvari koje će se odvijati i kako. Po onome što ste do sada pisali, bit će kompleksna radnja.

I da, i ja sam jedna od ovisnica. Noćas sam gledala do 2h. Danas cijelo popodne. I meni su stalno u mislila, ali me ljuti što znam da ono nije njegov glas, mislim da bi s njegovim glasom bilo puno bolje. Mogao bi izraziti više emocija, ovako mi ne iskazuje baš neke emocije, ni licem, ni glasom. Malo očima i to je to. Al on je nama dobar i znamo što osjeća. :-)

Zadnje uređivanje lady.godiva003 : 06.01.2013. at 22:47.
lady.godiva003 is offline  
Old 06.01.2013., 22:42   #516
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
e to, njemu osobno, to me zanimalo : D hvala ti na info ; )
e ma ja isto mislim kao i ti, samo komentiram, fale poljupci, ali njihovi pogledi su ipak bolji od dodira... i njegovi prsti kad ju dodiruju :ce rek::ce ek:

e, i jel jos nekome super kad oni onako kazu ime jedno drugome? ja obozavam kad on onako malo i podigne glas: sila! SILA! :ce rek: i ona mi zna bas lijepo reci: Boran, ono bas kao da se ljubav moze cuti i u tome kako izgovaraju ime jedan drugome... ili sam ja vec lagano prolupala :lo l:
Da...i ja sam to jedva čekala, a kad je ona bila u sobi, kad Boran bude upucan u ruku, i priča bebi kako je Boran voli, i nju i bebu...meni to baš bilo , došlo mi da je zagrlim! Baš mi je bila lijepa scena...i onda u 10 kad su zajedno u onom pansionu i prvo se grle pola sata i onda ona njemu kaže da ga voli...ajmee!!
Ma znam! A meni i inače u serijama bolji pogledi i dodiri i pokoji poljubac nego stalno žvaljakanje... ..više se tako iskaže ljubav!

I to sa imenima...i meni je super..pogotovo kad Boran kaže SILA....i onda ga ona posluša..., i smješno i slatko! A i kad ona kaže onako nježno BORAN ..ja se topim!

Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Da i ja gledam i ne kužim jesam li poludila ili kaj, ali čovjek se proljepšao : D
I kak se on uopće zove? Nije li ispočetka bio Gabrijel?
Ja misla da su drugog glumca stavili...xD ..al onda gledam po očima i isti je...a dobro, svije godine su snimali, proljepšao se!

Zove se Abay, od početka su govorili Abay, ja ne znam zašto su prevodili Gabriel..

Quote:
DECAMERON_DIAZ kaže: Pogledaj post
A gdje nestane ona njena mladja sestra dilan kako li se vec zove???
Dilan bude u Istanbulu, tamo ide u školu...

Quote:
Drakula Ajkula kaže: Pogledaj post
Pozdrav spojlerušama, odličnoj ekipi.
Merhaba!

Quote:
Audrey 2010 kaže: Pogledaj post
kad će ona njega prestati maltretirati i pokazati mu ljubav pa čak i da ona njega malo tetoši
Još malo...u osmoj epizodi kad je spasi u minskom polju
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 06.01.2013., 22:49   #517
Quote:
DECAMERON_DIAZ kaže: Pogledaj post
A šta mi sve žene padamo na muške s djetetom?? Tak smo i za Kerimom slinile i Mustafom.
lady.godiva003 is offline  
Old 06.01.2013., 22:51   #518
večer svima

čitam vas svaku večer...isto sam zaljubljena u ovu seriju....uspješno sam do sada izbjegavala turske sapunice al na ivu sam se totalno navukla....

nego, gdje vi gledate kaj će se dogodite? mislim, gdje gledate epizode unaprijed?
dobrica31 is offline  
Old 06.01.2013., 22:57   #519
joj drage moje ima nas dosta koje smo zaražene ovom serijom ili točnije agom...odgledala 2 ep zaredom i mogla bih ih opet, ne izlazi mi iz glave ova melodija kad su njih dvoje skupa, ma sve mi je tako uh
Daacii is offline  
Old 06.01.2013., 22:58   #520
Quote:
dobrica31 kaže: Pogledaj post
večer svima

čitam vas svaku večer...isto sam zaljubljena u ovu seriju....uspješno sam do sada izbjegavala turske sapunice al na ivu sam se totalno navukla....

nego, gdje vi gledate kaj će se dogodite? mislim, gdje gledate epizode unaprijed?
http://www.balkanje.com
Daacii is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.