Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2010., 15:05   #1
Dr. Komarov?

Bila bih beskrajno zahvalna na bilo kakvoj informaciji o Dr. Komarovu. Da li je netko bio kod njega, kakva su iskustva, da li on ima neke konkretne rezultate, ili se radi o prodaji magle? Osoba koja mi ga je preporucila, nije mi rekla nista konkretno o uspjesnosti njegove metode, pa nisam sigurna da li da se upustam u njegove tretmane ili ne, narocito kad se uzme u obzir da mu prvi pregled i tretman kosta, navodno, 1300 kuna.
Jos jednom, hvala svakome tko mi da bilo kakvu informaciju.
Aviva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 19:45   #2
1300 kn za prvi pregled kod takvog genijalca nije ni puno.

Bio sam kod njega i platio sam mu 2000 kn jer sam smatrao da njegov rad na mojoj auri vrijedi i više.
__________________
Occamova ostrica - od svih objasnjenja, usvojiti najverovatnije. Dakle, IQ rezultat ti je nizak jer si glupa.© Skot
Mr.Monden is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 22:01   #3
Hvala ti na javljanju. Da li mi mozes bilo sto reci o njegovom radu? Vidim da si jako zadovoljan, ali bi mi bilo drago cuti zasto.
Aviva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 22:28   #4
Radio mi je subatomsku refuziju nelinearnog transmita čestica aure.
To ti je nekakvo čišćenje aure, pojednostavljeno.

On u šali kaže; "Sad ćemo to malo pomest haha.. "

Odmah me prvim tretmanom izliječio a imao sam bolest za koju medicina nije imala lijeka. Čudo jedno.

Preporučujem ga, jest malo više košta al svaka mu čast.

Napravio mi je 30 tretmana, svaki po 2000 kn.
Nije to puno novaca za zdravlje.
__________________
Occamova ostrica - od svih objasnjenja, usvojiti najverovatnije. Dakle, IQ rezultat ti je nizak jer si glupa.© Skot
Mr.Monden is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 13:53   #5
Quote:
Mr.Monden kaže: Pogledaj post
Odmah me prvim tretmanom izliječio a imao sam bolest za koju medicina nije imala lijeka. Čudo jedno.

Napravio mi je 30 tretmana, svaki po 2000 kn.
Nije to puno novaca za zdravlje.
a šta je radio ostalih 29 tretmana ako je vec na prvom izlijecio bolest?
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 14:18   #6
Da, malo je kontradiktorno; ako te je izlijecio vec prvim tretmanom, cemu jos njih 29? Ne pitam to u zloj namjeri, zaista me interesira cijela prica.
Inace, bila sam na ciscenjima aure kod raznih alternativnih terapeuta, i ono sto mogu reci je da su ti tretmani sasvim sigurno imali efekta; osjecala sam se smirenije, bolje sam spavala, i sl., ali ti efekti su bili kratkotrajni, i vec za tjedan dana ih vise nisam osjecala. Dakle, trebala bih konstantno ici jednom tjedno na takve tretmane. Pri tome, ozbiljni zdravstveni problemi nisu bili rijeseni, nego ublazeni. Nemam nista protiv alternative, dapace, mislim da je odlicna kao nadopuna, ali se bojim da mi ne moze izlijeciti bolest.
Ah, bas sam na sto muka; da li otici ili ne otici kod dr. Komarova?
Aviva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 23:02   #7
Moderatorial: nema ničeg zabavnog ako je netko bolestan i traži informaciju o načinu liječenja. Ako imate konkretan odgovor, dobro je, ako ne, nađite drugo mjesto za pokazivanje svoje duhovitosti.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 02:29   #8
Quote:
Mr.Monden kaže: Pogledaj post
Radio mi je subatomsku refuziju nelinearnog transmita čestica aure.
To ti je nekakvo čišćenje aure, pojednostavljeno.

On u šali kaže; "Sad ćemo to malo pomest haha.. "

Napravio mi je 30 tretmana, svaki po 2000 kn.
Nije to puno novaca za zdravlje.
30 tretmana , svaki za 2000 kn ; nije to puno novaca za zdravlje , ti biće ležiš na novcima . Tebi nije možda puno al nekome je, nebi toliko platila taman da mi Da dva života umjesto jednog . Ne kužim kako ljudi imaju srca toliko naplaćivati , ma kužim da, bolestan čovjek će uvjek imati, stvoriti će, posuditi, zadužiti se, bljak.
yin yang is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 08:57   #9
Ja, s druge strane ne kužim kako je nekima ljudima tuđa muka razlog za zajebanciju. Izgleda da ću morati početi kartonirati.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 17:30   #10
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ja, s druge strane ne kužim kako je nekima ljudima tuđa muka razlog za zajebanciju. Izgleda da ću morati početi kartonirati.
Ako je netko bolestan, to ne znači da je zato pametan. Naravno da se ljudi smiju jer je netko potrošio 60 000 kn za 30 tretmana nečeg, a zapravo je navodno bio dovoljan samo 1. Za 60 000 kuna je netko mogao platiti godinu dana zdravstvenog osiguranja kakvo nema valjda ni Stephen Hawking ili mjesec dana ležanja u najboljim švicarskom sanatoriju, a ne 30 "subatomskih refuzija nelinearnog transmita čestica aure".

Inače, nije mi jasno što je to ikakav liječnik, šarlatan, isuskristspasitelj mogao raditi u subatomskom području, riječ refuzija ne postoji, riječ transmit ne postoji, otkad aura ima čestice (ovdje svi govore aura=energija=val) i zašto je bitno da taj "trasmit" bude ili ne bude linearan.
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 17:35   #11
ma covjek provocira, izmislio je cijelu pricu (mislim na forumasa, ne Komarova)
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 17:37   #12
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
ma covjek provocira, izmislio je cijelu pricu (mislim na forumasa, ne Komarova)
Nadam se da si u pravu.
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 17:52   #13
Quote:
sun.shine kaže: Pogledaj post
Nadam se da si u pravu.
kasnije je i priznao (chat pa se sad ne vidi).
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 18:00   #14
Moja sestricna ide kod njega vec godinama (on&off). Njezina prijateljica isto godinama ide, ima neki poremecaj krvi, nisam ziher, ali poprilicno ozbiljno i on joj odrzava stanje ok (normalno zivi). Skupo je, ali lik ima uzasno puno klijenata (valjda to nesto govori). On lijeci metodom elektropunkturne dijagnostike i energoinformacijske korekcije (utemeljio dr Sarcuk).
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 18:14   #15
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
Moja sestricna ide kod njega vec godinama (on&off). Njezina prijateljica isto godinama ide, ima neki poremecaj krvi, nisam ziher, ali poprilicno ozbiljno i on joj odrzava stanje ok (normalno zivi). Skupo je, ali lik ima uzasno puno klijenata (valjda to nesto govori). On lijeci metodom elektropunkturne dijagnostike i energoinformacijske korekcije (utemeljio dr Sarcuk).
Koliko često ide i što joj se dogodi ako preskoči tretman?
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 00:39   #16
Ide jednom mjesecno. Ne znam sto joj se dogodi ako preskoci tretman, ali znam da ide godinama redovno i da su se lijecnici cudili kako se stanje normaliziralo i totalno je pod kontrolom. Ne znam sve detalje. Ta vrsta dijagnostike navodno moze otkriti nepravilnosti u samom nastanku, prije pojave bolesti.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 00:53   #17
U medjuvremenu sam se raspitivala naokolo, pa sad javljam jedinu konkretnu informaciju koju sam dobila. Osoba s kojom sam razgovarala isla je k njemu na tretmane prije 10 godina, i ostavila mu prilicnu svotu novca, a da joj on ni malo nije pomogao. Savjet kojeg sam dobila bio je da ne idem k njemu i da ne bacam novce. Termin sam otkazala, i jedino sto mogu reci je da je Komarov bio prilicno bezobrazan za vrijeme tog razgovora. Ocito mu je jako zasmetalo to sto mu je otkazano 1300 kuna.
Ne bi bilo lose kad bi ga "institucije" pitale zasto ne izdaje nikakve racune, kakve dozvole za rad ima, i sl.
Ne bih htjela povrijediti nikoga tko mu ide i ima dobra iskustva s njegovim tretmanima. Nadam se da ih ovo sto sam ovdje napisala nece obeshrabriti.
Aviva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 21:32   #18
Quote:
Aviva kaže: Pogledaj post
U medjuvremenu sam se raspitivala naokolo, pa sad javljam jedinu konkretnu informaciju koju sam dobila. Osoba s kojom sam razgovarala isla je k njemu na tretmane prije 10 godina, i ostavila mu prilicnu svotu novca, a da joj on ni malo nije pomogao. Savjet kojeg sam dobila bio je da ne idem k njemu i da ne bacam novce. Termin sam otkazala, i jedino sto mogu reci je da je Komarov bio prilicno bezobrazan za vrijeme tog razgovora. Ocito mu je jako zasmetalo to sto mu je otkazano 1300 kuna.
Ne bi bilo lose kad bi ga "institucije" pitale zasto ne izdaje nikakve racune, kakve dozvole za rad ima, i sl.
Ne bih htjela povrijediti nikoga tko mu ide i ima dobra iskustva s njegovim tretmanima. Nadam se da ih ovo sto sam ovdje napisala nece obeshrabriti.
Zapamtite jednu stvar za svagda, onaj tko ima moć izliječenja ne uzima novac, jer mu je ona od Boga dana i zna da bi ju lako izgubio !
Bolje se posvetite metodi koju je prakticirao pok. Bruno Groening.
lemilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 00:24   #19
Da, dosta je direktan, da ne kazem drzak, ali eto ljudi mu vjeruju. On je lijecnik, mislim da je neurolog. Ma i meni je to ogavno sto toliko naplacuje, ali kad si bolestan svasta probas.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 15:07   #20
moja frendica je bila kod njega i ništa nije uspjela izliječiti, ali zato je potrošila brdooooo novaca
geronima is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.