Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2008., 10:52   #1
Slavonski Brod - preporuka restorana

molimo sve iz blizine sl. broda ili sve one koji imaju dobru preporuku za neki restoran u brodu gdje se dobro jede. nije da mi je nešto hitno ali moram ugovoriti ručak za tridesetak ljudi. vidjela sam popis restorana na gastronautu ali osim imena i adrese nema nikakvih informacija tko što nudi.
svaka preporuka je dobro došla.
 
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 12:16   #2
Meni je u Brodu najbolji restoran Jelen koji se nalazi u Donjoj vrbi. Restoran nudi jela od divljači (divlja svinja, jelen, srna) a ima i jela tipa teletina, lignje i sl. Vlasnik se uz restoran na ograđenom prostoru bavi uzgojem te iste divljači pa je interesantno dok ručaš gledati srne i jelene. Cijene su prihvatljive npr. čobanac od divljači košta 30 kn (zadnji put sam bio prošle godine u 8. mjesecu) a dobiju se tri puna tanjura po osobi i domaći kruh.
mexomag is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 12:22   #3
definitivno Jelen..ja kad god me pun nanase u te krajeve navratim na cobanac i ostale delicije..
mazivas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 13:06   #4
Ja samo potpisujem ovih dvoje Jelen definitivno
Ugodna atmosfera i dobra klopa
~loo~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 13:10   #5
Nije baš u Brodu - Hotel Zdjelarević u Brodskom stupniku. Definitvno najbolji restoran u Brodu i okolici.
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 09:46   #6
zahvaljujem na preporukama.
resotran jelen mi se čini vrlo prihvatljivom opcijom. idem ih kontaktirati.
 
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 17:27   #7
Smile

Quote:
German kaže: Pogledaj post
Nije baš u Brodu - Hotel Zdjelarević u Brodskom stupniku. Definitvno najbolji restoran u Brodu i okolici.
Bila tamo nedavno da vidim sta se nudi....ambijent izvrsno izgleda....iako nisam sigurna kada se sve namjesti koliko ostaje mjesta za podij u slucaju da je svadba za 140 ljudi!
Cijena je među jačima u okolici Broda, ali usporedivši sa Zg jeftino je!
Nama su ponudili skuplji meni...Kada smo izbacili neke stvari- ispada nas 33 eura/ osoba.
cuga je u cijeni i klopa, kolaci nasi, cvijece i torta isto nase ......
Premisljamo se......ako je netko bio na svadbi , ili radio svadbu tamo molim da napise koju !

Hvala
minaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 18:23   #8
Quote:
minaa kaže: Pogledaj post
Premisljamo se......ako je netko bio na svadbi , ili radio svadbu tamo molim da napise koju !

Hvala
Evo, ja sam tamo imao svadbu pa me pitaj na pp šta te zanima..
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 09:28   #9
Definitivno Jelen.

A ima i ona pizzerija u centru, ima super roštilj tamo. Mislim da se zove Uno.
Cthulhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 21:30   #10
By the way...rezervirali Zdjelarević, i iskreno se nadam da ce biti vrhunski!!!!
minaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 18:54   #11
mi smo se u zdjelareviću razočarali. moj je brat naručio dimljenu svinjetinu, a dobio divlju svinju žilavu ko đon. a rikola koju su reklamirali kao 'svoju domaću' je bila prerasla, dlakava i gorka.

tko se želi najesti preporučam Zvonimir. Hrana je s domaćim štihom, porcije velike a cijene umjerene. Lungić je za prste polizat
__________________
Optimist says this is the best of worlds. Pessimist believes him.
Khan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 16:04   #12
Svi brodski restorani uzimaju teletinu/govedinu i janjetinu smrznutu iz Argentine koju nabavljaju u velprodaji pik vrbovca u Strossmayerovoj ulici rece mi kum koji je nedavno tamo poceo raditi.
Jedino Jelen ima svoju divljac i svoje uzgojenu junad i svinje.

Zdjelarevic najvise kupuje Argentinsku smrznutu janjetinu i govedinu od svih.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 16:17   #13
Mi smo uzeli svadbeni meni,između ostalog i teleće pečenje, ali janjetinu cemo svoju!!
Neznam da li fusaju na hrani kada su svadbe u pitanju, za sada sam cula par odlicnih pohvala....tako da me ovo rastuzuje sto cujem...
minaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 16:21   #14
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Svi brodski restorani uzimaju teletinu/govedinu i janjetinu smrznutu iz Argentine koju nabavljaju u velprodaji pik vrbovca u Strossmayerovoj ulici rece mi kum koji je nedavno tamo poceo raditi.
Jedino Jelen ima svoju divljac i svoje uzgojenu junad i svinje.

Zdjelarevic najvise kupuje Argentinsku smrznutu janjetinu i govedinu od svih.

jooooj kad ljudi lupe glupost i još je ponavljaju ...Pik ne radi već godinama

OT - što se klope tiče, dobri su Uno i Eden, a za svatove je klopa još uvijek najbolja u Matičeviću, a Kristal ih polako stiže
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 16:23   #15
Quote:
minaa kaže: Pogledaj post
Mi smo uzeli svadbeni meni,između ostalog i teleće pečenje, ali janjetinu cemo svoju!!
Neznam da li fusaju na hrani kada su svadbe u pitanju, za sada sam cula par odlicnih pohvala....tako da me ovo rastuzuje sto cujem...

ja nisam čula ništa loše, ali nisam bila tamo u svatovima pa da mogu reći svoj dojam...mogu se raspitati, pa ti prenesem šta saznam
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 16:32   #16
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
jooooj kad ljudi lupe glupost i još je ponavljaju ...Pik ne radi već godinama

OT - što se klope tiče, dobri su Uno i Eden, a za svatove je klopa još uvijek najbolja u Matičeviću, a Kristal ih polako stiže
Potvrđujem...
Htjeli smo kristal ali vise nemaju termine.
Pa nije valjda Zdjelarevic los...???!!!!!...
minaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 16:35   #17
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
ja nisam čula ništa loše, ali nisam bila tamo u svatovima pa da mogu reći svoj dojam...mogu se raspitati, pa ti prenesem šta saznam
Nisam ni ja!
Znam da se uvijek netko nade za i protiv!

Javi ako sta saznas!
Moji nitko nisu tamo nis slavili, a mi bas bi, predivno je, okruzenje i ambijent!
minaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 16:36   #18
Quote:
minaa kaže: Pogledaj post
Potvrđujem...
Htjeli smo kristal ali vise nemaju termine.
Pa nije valjda Zdjelarevic los...???!!!!!...

stvarno ti ne znam ...nitko meni blizak nije imao tamo svatove, pa ne mogu ništa reći...jesi se raspitivala kod nekog tko je imao tamo svatove ?
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 16:54   #19
pokusavam....
minaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 16:58   #20
ako šta saznam, javim ti
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:43.