Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2006., 20:07   #61
Quote:
Birdylike kaže:
nadam se da će mi se netko zahvaliti što sam mu ostavila mjesto uz potporu. službeno povukoh papire
Kaj, nasla si si nesto sto je u skladu sa tvojim nadprirodnim intelektualnim sposobnostima?
Drago mi je sto si povukla papire, nadam se da ces odgovarajuce obrazovanje, intelektualne poticaje, a i odgovarajuce drustvo naci na drugom faksu.

A za mjesto, neznam, zar zaista mislis da bi ti se za to netko trebao zahvaljivat? Get a life...


@rev, ma steta, bas mi je zao, ali bas kao sto kazes, sad vise nista nemozes. Sretno dalje stogod odlucio!
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 23:49   #62
ja sam se prijavila za hrvatski jezik, i imala sam na testu 337.5 bodova.... 116. na listi... i vec sam pomirena s tim da ne upadam! isto sam mislila da je test pljuga, al ocito su neki rasturili, i ja nemam sanse.

ps- za jesenski rok sam cula da samo pustaju za predškolski odgoj s placanjem, nemas predavanja ( odnosno- cijelu subotu i samo subotom), nemas studentska prava. to mi se ne cini isplativo?! izgleda da cu pricekat godinu dana, posteno naucit neke stvari i upast na faks koji zelim.

I nekako sad imam odbojnost prema uciteljskoj, da za moj smjer primaju samo 20 ucenika, to stvarno nije u redu.
__________________
mysterious princess
ca'llaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 18:12   #63
Quote:
-kitten- kaže:
Kaj, nasla si si nesto sto je u skladu sa tvojim nadprirodnim intelektualnim sposobnostima?
Drago mi je sto si povukla papire, nadam se da ces odgovarajuce obrazovanje, intelektualne poticaje, a i odgovarajuce drustvo naci na drugom faksu.

A za mjesto, neznam, zar zaista mislis da bi ti se za to netko trebao zahvaljivat? Get a life...
sorry kaj sam uspjela ostvariti nešto što će mi obilježiti život i što sam presretna zbog toga. daj liječi svoje frustracije negdje drugdje
__________________
*potpis*
Birdylike is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 18:50   #64
Pa Birdylike, nisam te valjda isprovocirala!?! I ako si tako presretna cemu onda govor o nekim frustracijama. Projiciramo, ha?

Gle, ovim prepucavanjem idemo u offtopic, a i ne da mi se vise, nema to smisla, tako da je ovo moj zadnji odgovor na tvoje postove.

Sretno ti bilo!
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 21:08   #65
ja cu sljedece godine ici na prijamni. čula sam da se piše nekakav esej?!
 
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 21:18   #66
nema eseja, barem ne u Zagrebu.
__________________
*potpis*
Birdylike is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 11:07   #67
dizem temu iz mrtvih, da mi netko kaze kakve je to sluzbena lista rezultata prijmenog BEZ slubenog praga?? Kako ak dvoje ljudi imaju iste bodove mogu znat dali su prosli a nema praga a ove dane se upisuje? Tj. nemora bit ni ta situacija, kako itko moze znat kolko ce primit? jer sam cula da i kad pise da primaju 80 da prime preko 100
Ofca02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 12:32   #68
www.uazg.tk


forum za sadasnje i buduce studente učiteljske akademije (fakulteta)
..miss..F.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 23:17   #69
na onom uciteljskom forumu malo odgovaraju pa ak netko zna kad pocnu predavanja za izvanredne studente 1. godine??
Ofca02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 23:39   #70
odgovaraju ljudi cim saznaju odgovor i nadu vremena da posjete forum, nista ti ne brini
..miss..F.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 08:13   #71
Planiram sljedeće godine ići na prijamni za taj faks, pa me zanima ako kojim slučajem ( ) upadnem, može li mi neko reći kakvi su profesori, koji su OK a koji koma, koji puno zahtijevaju, a koji malo, kod kojega profesora je najteže dati ispit...itd
Vg07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 21:55   #72
Quote:
Vg07 kaže:
Planiram sljedeće godine ići na prijamni za taj faks, pa me zanima ako kojim slučajem ( ) upadnem, može li mi neko reći kakvi su profesori, koji su OK a koji koma, koji puno zahtijevaju, a koji malo, kod kojega profesora je najteže dati ispit...itd
Kak i svuda, uviejk ima onih dobrih i onih idiota. U globalu OK atmosfera kaj se tice rada s profačima.. Ali fax zahtijeva puno živaca i vremena Sretno
baby_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 22:12   #73
Smile Učiteljska akademija - Zagreb

Hej ljudi, jel ima tko da studira na učiteljskoj ili tako nešto pa da mi kaže kakav je prijemni, koliko se ljudi prijavi..Našla sam da su prošle godine primali 81+54. Imam prosječne ocjene..pa me zanima kakava je konkurencija...jel su pola odlikaši iz gimnazija...?
Kakva su pitanja...i tako...hvala svima
NANA17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 20:17   #74
Dajte ljudi pa zar nitko ništa nezna o ua? I jel ima tko rang liste od prošle godine pa da mi pošalje na mail?
NANA17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 20:22   #75
najvise informacija ces saznati na onim studentskim danima, to ti se odrzava u SC-u, svake godine. ili na www.ufzg.hr
sama sam apsolventica na tom faksu, moram ti reci da se moras jako jako jako dobro oboruzati zivcima za taj fakultet...
__________________
Give a girl the right shoes and she can conquer the world.
Tara_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 14:45   #76
Da ne otvaram novu temu, pitat ću ovdje.

Zna li netko gdje se može naći primjer izvedbenog programa za neki predmet iz viših razreda onovne škole? To se radi iz kolegija Didaktika, pa ako netko zna, bila bih jako zahvalna.
Cindy_Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 00:08   #77
Quote:
Cindy_Lou kaže: Pogledaj post
Da ne otvaram novu temu, pitat ću ovdje.

Zna li netko gdje se može naći primjer izvedbenog programa za neki predmet iz viših razreda onovne škole? To se radi iz kolegija Didaktika, pa ako netko zna, bila bih jako zahvalna.
HNOS na netu?
baby_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 12:44   #78
Quote:
baby_bitch kaže: Pogledaj post
HNOS na netu?
Našla i napisla još davno... Ipak, hvala!
Cindy_Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 16:23   #79
Wink

E ovako, ja sam razmišljala o učiteljskom sa engleskim u Zg, pa imam par pitanja. Jel se eng. mora znati "SAVRŠENO" kao i da ideš na prijemni iz eng.?
Dalje, pročitala sam negdje da se jaaaako puno prijavi (oko1200?)...
Što bude na prijemnom...
Matematika? Kakvi zadaci? Mislim, kolike težine...
Jer nemam baš sjajne ocjene, imam neke dvojke, trojke...
E da, čula sam i da bude opća informiranost , hm..a ja neam pojma ništa...
I da, ako netko studira u Petrinji ili Čakovcu...također su sve informacije poželjne.
Što se misli pod pojmom odgojne znanosti? Učiteljski studij i odgojne znanosti. Jel to pedagogija?
Hvala svima!!
NANA17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 00:15   #80
Engleski UOPĆE nije težak samo ga ljudi olako shvaćaju, prođi onaj headway iz srednje. Profači super, englezi pogotovo. Prijemni iz svih područja, koliko sam skuzila profači koji drže kolegije na UF sastavljaju pitanja iz područja opće informiranosti, znači onda POV malo, književnosti, glazbena kultura, likovna umjetnost, hrvatski,mediji (film itd. ) onda malo iz svakodnevnog života tipa nobelovci i te spike.Ako ideš na pojačani engleski : test je koncipiran po načelu gramatike, onda neki banalni zadaci iz matiše da se vidi da kužiš, malo opće kulture po pitanju anglosaksonskog svijeta i tak
baby_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:18.