Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2012., 16:13   #1581
Ima samo dvi sezone
A i zadnje epizode druge sezone su meni bile
miss busy bee is offline  
Old 14.05.2012., 00:33   #1582
jep, prve epizode su bile jako dobre, da onda nakon 15-ak epizoda i izgubljenog vremena zadnje dvije opet budu dobre, a to je ogromna rupa za seriju. Neka im se role filma pozlatile i učinile 3 sezonu vrijednom gledanja, a ne da samo pratim di je Daryl jer je manje-više ostatak ekipe glup ko ona stvar.
woohoo is offline  
Old 14.05.2012., 00:49   #1583
Thumbs up

Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
na fox crimeu sam počeo gledati ovo, prvi put gledam.
jučer sam tek počeo, pa me zanima koja je to epizoda i koliko sam propustio? znači, nalazili su se na nekoj cesti gdje je puno auta, i odjednom su zombiji u krdu počeli dolaziti dok su se oni posakrivali ispod auta, onda je ona djevojčica pobjegla i izgubila se, a kraj je bio kad je upucan onaj dječak dok približavao jelenu....
danas nisam gledao pa me zanima jel ima repriza?????

što se tiče dojmova, serija mi je ok, ali dijalozi i gluma kod nekih su preočajni za ovo što sam vidio. pogledao sam trailer neki od 4 min na youtubeu i podsjeća me na film resident evil kad sam vidio da se ovaj budi u bolnici i da je shvatio da je sam i da su svi zombiji hahahhah lol
To je druga sezona a imas reprize svake nedelje, a sto se tice resident evil dobar je film.Ima i igrica igramo sam je nije losa,
adnan fan is offline  
Old 14.05.2012., 03:33   #1584
Ja se baš veselin 3.sezoni

Najviše Darrylu, Michonne i šta će se svi napokon pristat derat na Carla da ostane u kući jer je više nemaju

I ne virujen da oće jer će bit x novih likova al bilo bi super da i Merlea vrate, zanimljivo bi bilo vidit Darryla i brata skupa
miss busy bee is offline  
Old 16.05.2012., 22:49   #1585
Za one koji čitaju strip najava broja 98 "According to an interview, Kirkman alluded that Daryl Dixon and other characters from the AMC show appear in this arc, leading the magazine author to speculate that Merle Dixon is the figure on this cover." Ili što bi rekli na naški dolaze nam Daryl i Merle.... po nekim forumima možda i T-dog... interesting....
crotemplar is offline  
Old 17.05.2012., 17:37   #1586
Quote:
crotemplar kaže: Pogledaj post
Za one koji čitaju strip najava broja 98 "According to an interview, Kirkman alluded that Daryl Dixon and other characters from the AMC show appear in this arc, leading the magazine author to speculate that Merle Dixon is the figure on this cover." Ili što bi rekli na naški dolaze nam Daryl i Merle.... po nekim forumima možda i T-dog... interesting....
FAK JEA hahahah, u 97-oj kad sam vidjela one mrcine na custom-zombie-chopperima reko joj vidi ludi bajkeri mozda postane zanimljivo
woohoo is offline  
Old 18.05.2012., 11:48   #1587
Quote:
woohoo kaže: Pogledaj post
jep, prve epizode su bile jako dobre, da onda nakon 15-ak epizoda i izgubljenog vremena zadnje dvije opet budu dobre, a to je ogromna rupa za seriju. Neka im se role filma pozlatile i učinile 3 sezonu vrijednom gledanja, a ne da samo pratim di je Daryl jer je manje-više ostatak ekipe glup ko ona stvar.
E ovo si dobro rekla, a boldano još bolje Daryl moj Hero
kreativni nered is offline  
Old 18.05.2012., 20:44   #1588
Quote:
Kavorka kaže: Pogledaj post
to ti je prva epizoda druge sezone. propustio si 6 epizoda prve sezone.
Quote:
sara100 kaže: Pogledaj post
Frankenstein,pogledaj prvo 1.sezonu.Puno je bolja,a i lakše ćeš se uvući u radnju.
gledam inače na fox crimeu trenutno epizode, a nisam u mogućnosti skidati niti imam vremena, preko neta, da nadoknadim propušteno.

no tnx. sad sam pogledao zadnje 3 epizode prve sezone i prvih 7 druge.
tako da još moram pogledati prve 3 epizode prve sezone
ali shvatio sam već u drugoj kad sam prvi put počeo gledati tko je šta kome itd.... + čitajući ovu temu zahvaljujući svima vama....

pročitao sam cijelu temu jbt
ugl. dobrano sam se nasmijao nekim forumašima, skoro čak i ugušio od smijeha na neke postove i izjave, dobri ste
kreativni nered

što se tiče sadašnjih dojmova, složio bih se s većinom da je serija prepuna nelogičnosti, debilnih, nepotrebnih i razvodnjenih dijaloga
to sam već u prvoj epizodi druge sezone zamijetio, a prvi put sam gledao.
drugo što mi je zasmetalo, gluma, recimo ona sofijina mama, prenemaže se, preloše

također, da je serija imala ogroman potencijal da bude nešto preodlično, a oni totalno useru ovom pretjeranom dramatikom (ne kažem da je ne treba biti) i redom svim ostalim stvarima koje sam spomenuo gore. + premalo akcije/zombija

moram priznati da se ni ja s nikim nisam povezao od likova osim daryla, svi su mi iritantni i grozni, karakterizacija likova nula bodova... onak stvarno za nikim ne mariš i jedva čekaš da ih oglođu do kostiju i krepaju svi redom. to je stvarno loše u seriji. trebali su se više potruditi.

ono što mi je dobro u seriji su zombiji koji fakat predobro izgledaju, i svaka čast na tom poslu.

ali sve u svemu, ja kao i većina ovdje seriju i dalje prati bez obzira na silne OGROMNE propuste, očajnu glumu idr. jer jednostavno volim ovu tematiku, i zombije i postapokaliptični svijet.... ili u nadi da će se popraviti, krenuti uzlaznom putanjom, al što epizoda ide dalje to sve gore i gore...

i stvarno, ona potraga za onom glupom neposlušnom klinkom već 7 epizoda me iživcirala da je to nevjerojatno. al 'vala bogu, taman tu gdje sam stao je postala napokon truli zombi, a samim tim i potraga je jebeno završena, nemoš vjerovat..... nadam se da više neće biti nikakve potrage kao ove, jer ne treba još jedna, to bi onda bilo dno dna....

netko je rekao da je preočuvana i složio bih se s tim. al ok, nek se nekako izmakla s ogebotinom u napadu zombija i pobjegla i tako postala ili što već....
i još bi dodao da mi je nekak loše našminkana tj. zombirana.

onda, ona trudnoća od Lori, sexanje u seriji, joj....... jooooooooooj.

al sve u svemu, i bez obzira na sve nekako volim ovu seriju hahaha što se nebi trebalo reći nakon svega što sam rekao i popljuvao ju, tako da jedva čekam 3. sezonu, ako će ju biti???

i zanima me još u vezi tog kako je sve to nastalo, kako je došlo do toga itd... valjda je objašnjeno do kraja ove sezone?

Quote:
adnan fan kaže: Pogledaj post
To je druga sezona a imas reprize svake nedelje, a sto se tice resident evil dobar je film.Ima i igrica igramo sam je nije losa,
da da skužio sam za reprize. taman sam se na vrijeme priključio i vidio to samo što sam propustio prve 3 epizode prve sezone kao što sam rekao....
što se tiče ovog resident evila, dobar je da, ali samo prvi dio koji mi je bio najbolji i eventualno djelomice drugi. ostalo katastrofa. igrica je naspram filma neusporediva. naravno u pozitivnom smislu neusporediva i milijun puta bolja jer film em nema neke veze s igricom em je iz dijela u dijela gori i gori. stvarno masakriraju igricu, al ok ionak nema neke veze, ali netko bi je strpao u isti koš s filmom da mu se ne sviđa ako nije uopće igrao igrice, jer igrica je savršenstvo, remek djelo u tom svom žanru.
al da se sad nebude totalno offtopic, o ovom se može negdje dalje raspravljati.....

Zadnje uređivanje Frankenstein. : 18.05.2012. at 21:00.
Frankenstein. is offline  
Old 18.05.2012., 21:59   #1589
Iskreno meni je 1 sezona bila prehebena, ma većini je bila samo malo kenjkaju al kad su vidjeli prvih 7 epizode 2sezone.....bome se većina preokrenuli u korist 1. Šteta što nisi gledao od početka, stvarno predobro. Pilot je bio fantastičan.
Da, razodnili su se u S2 preloše, jer ona farma je išla na klinac svima. Zombij ako se pojavio po epizodi jedan, to je bila lutrija.
Vjeruj mi, da ne volim ovakvu tematiku, davno bi je poslala kvragu. A eto u nadi je spas da će S3 biti puno bolja. Ma kako i nebi napokon su se maknuli sa te ušljive farme.
kreativni nered is offline  
Old 18.05.2012., 23:01   #1590
mah, pogledat ću već nekako, čim prije to bolje, vidio sam po komentarima da su uglavnom svi oduševljeni pilotom..
kad smo već kod farme, meni je onaj vet išao na sve hebene moguće organe da to nisu istine sa tim svojim propovijedima i razmišljanjima, došlo mi je da tv razbijem čim ga vidim, šteta što nije među tim šugavim živim lešinarima, al opet je zaslužan jer je spasio život onom klinji i darylu. tak da nek mu bude. a poludio sam kad je rekao da se klone oružja, da ne želi u blizini, u tom nekom smislu, haha, baš me zanima kako bi se spasio da je naišla horda zombija na tu farmu... a i taj klinjo mi je išao na živce. a na onu scenu sa jelenom nisam mogo doći sebi, koji je to kuki bio jbt, šta je tim scenaristima, ma užas...
od likova mi je još i shane bio donekle ok, dale mi je bio presmiješan kad je vidio shanea kako je uperio pušku prema ricku, shane ga skuži, pogleda ga, a dale kaže: jesus sa onim buljavim očima i ode
Frankenstein. is offline  
Old 19.05.2012., 09:52   #1591
Meni iskreno nakon čitanja stripa nije jasno zašto su ubili Sophiu u seriji, ta klinka preživi 98 brojeva stripa i još je živa, služi ko love intrest neke vrste Carlu, al kak mjenjaju randju iz stripa u seriji s nekim lijevim likovima nebi me čudilo da pobiju pola casta trecu sezonu
Krscho is offline  
Old 19.05.2012., 12:39   #1592
neka ih pobiju, svejedno su iritantni do bola
Ghostsong is offline  
Old 19.05.2012., 20:04   #1593
Quote:
Ghostsong kaže: Pogledaj post
neka ih pobiju, svejedno su iritantni do bola
hahah
woohoo is offline  
Old 21.05.2012., 14:08   #1594
-we don't kill the living
-it's funny, coming from a man that just pulled a gun to my head



malo mi je bljutava serija...previse drame i razgovora a preeemalo akcije, bar zasad
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Old 21.05.2012., 15:47   #1595
ma nema to veze, drama, akcija i slicno. pogle deadwood, nema bas akcije al je spika vrhunska kao i sherlock, wallander, misfits, the killing npr. dok ovdje kad i bude akcije kao u zadnjoj npr to izgleda presmijesno...zombiji jedva hodaju a ovi unezvijereni s autima i kombijima jure i pucaju ko muhe bez glave. kad je nesto lose, onda je nesto lose i bok.
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Old 21.05.2012., 16:55   #1596
ma tako je daaa...veli curici da se skrije i da ga ceka da se vrati ali neee, ni minuta nije prosla ova glupaca vec ide nekam..


a ova lori jebem ju mutavu...ide joj muz na zivce jer je razuman i ne vice na nju
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Old 21.05.2012., 17:00   #1597
prva sezona puno bolja od patetično dramskih epizoda druge sezone...:S
Holo is offline  
Old 23.05.2012., 09:52   #1598
Seasone 3 behind the scenes: http://www.youtube.com/watch?v=7yqlyyihVxQ

Ja sam upravo došao do broja 36 u stripu, baš me zanima kak budu u seriji napravili ovo sa governorom, jer je gadno prikazano
Vi koji ste pročitali strip do kraja, je li i dalje tako dobro ili se razvodni?
Matijac is offline  
Old 23.05.2012., 12:00   #1599
Quote:
Matijac kaže: Pogledaj post
Seasone 3 behind the scenes: http://www.youtube.com/watch?v=7yqlyyihVxQ

Ja sam upravo došao do broja 36 u stripu, baš me zanima kak budu u seriji napravili ovo sa governorom, jer je gadno prikazano
Vi koji ste pročitali strip do kraja, je li i dalje tako dobro ili se razvodni?
Strip je sve bolji i bolji i bolji kako napreduje
Krscho is offline  
Old 23.05.2012., 12:13   #1600
Quote:
Matijac kaže: Pogledaj post
Seasone 3 behind the scenes: http://www.youtube.com/watch?v=7yqlyyihVxQ

Ja sam upravo došao do broja 36 u stripu, baš me zanima kak budu u seriji napravili ovo sa governorom, jer je gadno prikazano
Vi koji ste pročitali strip do kraja, je li i dalje tako dobro ili se razvodni?
Ovo je jedan od komentara ispod, odvalila sam se od smijeha
T dog had more screen time here than in all season

I Daryl je rekao nekakvo cvijetanje ljubavi? Hmmm.... on i Carol neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
kreativni nered is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:31.