Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2013., 10:31   #3461
Quote:
Duga111 kaže: Pogledaj post
gdje su najeftinije tetra pelene
u dm-u ako uzmeš na onu knjižicu sa popustima..ono 15% na ukupnuc kupnju tako sam ja uzimala, ne sjećam se sada koliko me došlo..ali je tad bila najjeftinija opcija..i još su bile 3 ili 4 bijele i isto toliko lijepa zelena boja..te su baš štosne..
ili Lidl, ali nemaju uvijek u ponudi..
ali tad nije bilo bubamare i baby centra..(pred 2 godine)ne znam koliko su tamo
suseda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 19:46   #3462
GDJE DA KUPIM TOMY ŠATOR ZA IGRU

http://www.njuskalo.hr/image-bigger/...a-22804386.jpg


gdje da kupim tomy šator za igru??!!
tiinkivinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 00:50   #3463
Gdje kupiti šator za plažu koji izgleda poput školjke i ne sastavlja se nego složen izgleda kao veliki krug sa ručkicama(nosi se preko ruke.)Na plaži sam viđala takve šatore,nemaju nikave žice za postavljanje nego se postojeća žica u njemu samo modelira pa kada je montiran izgleda kao velika školjka,a kada je zatvoren kao veliki krug/torba. Znam da sam užasno objasnilaali ne znam kako drugačije opisati. Zapravo taj šator izgleda dosta slično standarnim šatorima koji imaju žice za montiranje-razlika je u tome što je on stalno u jednom komadu i nema petljanja oko postavljanja žica.
Help!
__________________
my sci-fi lullaby oblivion
miss milly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 12:51   #3464
Quote:
miss milly kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti šator za plažu koji izgleda poput školjke i ne sastavlja se nego složen izgleda kao veliki krug sa ručkicama(nosi se preko ruke.)Na plaži sam viđala takve šatore,nemaju nikave žice za postavljanje nego se postojeća žica u njemu samo modelira pa kada je montiran izgleda kao velika školjka,a kada je zatvoren kao veliki krug/torba. Znam da sam užasno objasnilaali ne znam kako drugačije opisati. Zapravo taj šator izgleda dosta slično standarnim šatorima koji imaju žice za montiranje-razlika je u tome što je on stalno u jednom komadu i nema petljanja oko postavljanja žica.
Help!
Ne mogu se sjetiti kako se to točno zove pa ne mogu nači pravi link, ali mislim da znam na što misliš. Nešto slično ovome? http://www.iglusport.hr/katalog/01OA%20120094/OCEAN

Bilo je prijašnjih godima o lidlu povoljnijih pa prati njihovu ponudu


Edit: Našla sam, pop up šator
https://www.google.hr/search?q=pop+u...w=1366&bih=668

Zadnje uređivanje Loptica30 : 11.05.2013. at 12:56.
Loptica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 21:32   #3465
Quote:
LadyMo kaže: Pogledaj post
I opet tregeri...i ponavljam se...H&M i C&A, 30-35kn...
Ja ih nisam pronasla. ni u zari gdje su isto imali. tako da moj upit i dalje vrijedi, ako netko naidje na tregere za deckice, neka pliz javi!
__________________
majmunčić
aannjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 22:13   #3466
Quote:
Loptica30 kaže: Pogledaj post
Ne mogu se sjetiti kako se to točno zove pa ne mogu nači pravi link, ali mislim da znam na što misliš. Nešto slično ovome? http://www.iglusport.hr/katalog/01OA%20120094/OCEAN

Bilo je prijašnjih godima o lidlu povoljnijih pa prati njihovu ponudu


Edit: Našla sam, pop up šator
https://www.google.hr/search?q=pop+u...w=1366&bih=668
Loptice točno takav sa prvog linka! Iskreno nisam mislila da će se netko javiti nakon mog opisa.
Dakle bilo ih je u Lidlu?Ja sam do sada viđala samo one standardne sa šipkama. Ova cijena sa prvog linka mi je prevelika ali ako nigdje ne nađem odlučila bi se i za taj.
Još jednom hvala!
__________________
my sci-fi lullaby oblivion
miss milly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 22:27   #3467
Quote:
miss milly kaže: Pogledaj post
Loptice točno takav sa prvog linka! Iskreno nisam mislila da će se netko javiti nakon mog opisa.
Dakle bilo ih je u Lidlu?Ja sam do sada viđala samo one standardne sa šipkama. Ova cijena sa prvog linka mi je prevelika ali ako nigdje ne nađem odlučila bi se i za taj.
Još jednom hvala!
intersport ih ima, pogledaj tamo
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 22:32   #3468
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
intersport ih ima, pogledaj tamo
Tnx
__________________
my sci-fi lullaby oblivion
miss milly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 09:54   #3469
Curke,da li ste negdje vidjele za kupiti mekanu,tanku prozračnu pamučnu košuljicu/tuniku/maju dugih rukava za ljeto.
Naime,imali smo iz HM-a iz kolekcije 2011 pprekrassnu tanašnu,bila je bijela sa tankim plavim crticama,koristila mi je za boravke na suncu i plaži,nešto premekano,tanko i prozračno,sad nigdje ništa slično nema...Ako je netko vidio što slično,molim da podjeli
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 11:47   #3470
Quote:
miss milly kaže: Pogledaj post
Loptice točno takav sa prvog linka! Iskreno nisam mislila da će se netko javiti nakon mog opisa.
Dakle bilo ih je u Lidlu?Ja sam do sada viđala samo one standardne sa šipkama. Ova cijena sa prvog linka mi je prevelika ali ako nigdje ne nađem odlučila bi se i za taj.
Još jednom hvala!
Nema na čemu

Skoro sam 100% sigurna da je to bilo u lidlu (ili možda negdje drugdje ali dosta povoljno) prije 2 godine jer sam ja malo prije toga kupila onaj sa šipkama pa mi je bilo bezveze kupovati još jedan.Pazlika u cijeni je bila oko 50 kn između ta dva.
Možda će netko napisati ovdje na forumu, na akcijama ako ga negdje vidi povoljnijeg
Loptica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 12:51   #3471
Tih pop-up šatora je uz Lidl pred ljeto znalo biti i u Kauflandu na akciji (ali mislim da ni oni kao ni Lidl nemaju to u standardnoj ponudi.) Pogledaj i u Hervisu.
__________________
LadyMo Foto album
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 13:05   #3472
gdje ima najeftinijih djecjih kaciga za bicikl
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 15:50   #3473
Quote:
Duga111 kaže: Pogledaj post
gdje ima najeftinijih djecjih kaciga za bicikl
Ja sam pred nekih tjedna dana vidjela u konzumu na akcijo kacige
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 16:31   #3474
Quote:
Duga111 kaže: Pogledaj post
gdje ima najeftinijih djecjih kaciga za bicikl
ja vidjela u KTC po 29 kuna
__________________
T i F
mali_vrh is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 16:45   #3475
Quote:
aannjaa kaže: Pogledaj post
Ja ih nisam pronasla. ni u zari gdje su isto imali. tako da moj upit i dalje vrijedi, ako netko naidje na tregere za deckice, neka pliz javi!
jesi gledala u bambija?
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 10:25   #3476
Zna li netko gdje ima za kupiti samoljepljivih bordura za djecje sobe?
__________________
tigar 09.08.2010. i zmaj 11.07.2012....
nangaparbat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 11:50   #3477
U Intersparu (zapravo u dosta tih većih supermarketa), Emmezeti, Baumaxu, Bauhausu...
__________________
LadyMo Foto album
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 20:33   #3478
jel zna tko gdje ima za kupiti obične švedske pelene bez dodatnih umetaka a da su na čičak? tražila sam u ljekarni, mulleru, dm-u i nigdje nema
valek123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 21:07   #3479
Quote:
valek123 kaže: Pogledaj post
jel zna tko gdje ima za kupiti obične švedske pelene bez dodatnih umetaka a da su na čičak? tražila sam u ljekarni, mulleru, dm-u i nigdje nema
Nama, kupila sam na Kvatriću, ali vjerojatno bi bilo i na Trgu
__________________
...for your love there is no measure...
Pika225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 08:47   #3480
jeste vidjele negdje ovakve japanke u brojevima 23-24
http://i41.tinypic.com/bhejgk.jpg
svugdje su od 25 na dalje, najčešće 26.
može i na netu ako ste negdje naletile!
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.