Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 22:48   #101
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Zlatne sredine?

Ako si moje "svega dovoljno, ničega previše" iščitala kao nekakvu "zlatnu sredinu", onda mi se fakat nema smisla truditi objašnjavati.
nego što je to nego umjerenost? objasni.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 02:22   #102
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
nisam doktor al... ne poDcjenjuj mahanje sisama.
Nah. Onda moja ostala prekrasnost ne dođe do izražaja.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kako se to udvara? Jel udvaranje ako kupiš dami umjesto cvijeća pušlek rotkvica? Il baš moraš cvijeće slati? Kako neka žena može se meni udvarati ako igra košarku s menom,a pojma ju nema igrati? Ili kak da ja trčim po kvartu maratone kad ja rađe zesednem u birtiju u kvartu ,a za prijevoz koristim bajk. Molio bi da mi netko objasni kako se to udvara damama? Jel to ono kad šećemo cestom pa joj ja velim da bum ja bliže tramvajnu,a nek ona ode na drugu stranu?
Ja znam igrati košarku.
Da si nismo fizički totalno repulzivni mogla se desiti ljupaf.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma nisam.Kupil sam to jednoj djevojci mjesto cvijeća. Samo ne znam jel to udvaranje ili zajebancija? Mislim da se nikada nisam znao udvarati. Ne znam muljat i lagat ekipi koja mi je draga. Kak je taj tebi se utvaral godinama? Kaj je bil oko tebe i plačal ti kina i govoril ti svako malo kako si mrak? Ozbać te pitam?
Meni se nitko nije udvarao. Ja odmah padnem pa ne stignu.
Ali bio je jedan dragi dečec iz srednje/faksa koji je nazivao na telefon pa pričao s mojom bakom, fino bi se napričali svaki put kad mene "nije bilo doma". Ne znam jel se to računa.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 07:29   #103
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio da govorimo o potencijalnom uvezivanju, a ne o materijalu za jebanje.

Odnekud me poznaješ? .
Prvenstveno sam mislila o materijalu za zavodenje, a ti ces odluciti hoce li biti za seks ili za duge staze.
Ali vidim da ti nemas problema sa udvaranjima
Po tome zakljucujem da jednako tako brzo rjesavas i duljinu odnosa i da ti niti to ne predstavlja prevelik izazov
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 07:32   #104
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Pa ja sam to i napisala, ali mi smo oboje bili talentirani za crtanje. Što da radim s nekim tko ne zna ravnu liniju povuć? Neću s njim crtati. Možemo nešto drugo, ali crtati ne.
Ah...
Znaci ti u stvari trazis razlog zasto NE biti s nekim zgodnim i seksi frajerom
Ti ili si samo cangrizava ili si ko Lord, turbo seksi pa mozes birati koliko hoces
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 07:39   #105
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ah...
Znaci ti u stvari trazis razlog zasto NE biti s nekim zgodnim i seksi frajerom
Ti ili si samo cangrizava ili si ko Lord, turbo seksi pa mozes birati koliko hoces
Imaš ti pravo.
Ja samoj sebi radim probleme. Ali ako čuješ za zgodnog seksi frajera koji je uz to normalan i jebe te gdje treba, a ne u mozak, javi mi, slobodna sam.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 09:35   #106
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Imaš ti pravo.
Ja samoj sebi radim probleme. Ali ako čuješ za zgodnog seksi frajera koji je uz to normalan i jebe te gdje treba, a ne u mozak, javi mi, slobodna sam.
Pa evo ti ga malo iznad
Samo ces morati odmah pristati i ne pricati puno o svom hobiju
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 10:01   #107
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Imaš ti pravo.
Ja samoj sebi radim probleme. Ali ako čuješ za zgodnog seksi frajera koji je uz to normalan i jebe te gdje treba, a ne u mozak, javi mi, slobodna sam.
Zaboravila si spomenut da mora znat povuć ravnu crtu
fast-games is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 10:03   #108
Quote:
fast-games kaže: Pogledaj post
Zaboravila si spomenut da mora znat povuć ravnu crtu
Ne mora. To samo ako crtamo.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 22:56   #109
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Nah. Onda moja ostala prekrasnost ne dođe do izražaja.
gledao sam ribiće kaj rade po rijekama - prvo nabacaju veće količine šrota s kuruzom pa nakon par sati dođu na to mjesto pecat.
kapitalni primjerci naiđu tek rijetkom pojedincu a većinom budu prazne udice.
da li se riba najela nabacane klope (čitaj: prekrasnosti) prije kojeg sata ili uopće nije gladna je sporedno.

da skratim - baci ti sise u prvi plan ako je imalo zainteresiran imati će dovoljno vremena upoznati prekrasnost cijelog paketa.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:53.