Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2018., 21:42   #121
treba poc na tu kavu, pa temu si otvorila, mozda se promijenio i sad je pravi

cim te zove ima tu nesto
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 23:08   #122
Nema tu ništa pametno što bi se na toj kavi moglo desiti ali onda će na nju otići. Pa ne znam čemu ovo dizanje teme, bilo bi jednostavnije da nas je izvjestila poslije kave
Sve je to za ljude, neki od nas su tek nakon 4-5 kava naučili da se s nekime kava više ne može i ne smije piti.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 23:11   #123
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Sve je to za ljude, neki od nas su tek nakon 4-5 kava naučili da se s nekime kava više ne može i ne smije piti.
što li je ono ubilo mačku ...?
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 23:48   #124
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Nema tu ništa pametno što bi se na toj kavi moglo desiti ali onda će na nju otići. Pa ne znam čemu ovo dizanje teme, bilo bi jednostavnije da nas je izvjestila poslije kave
Sve je to za ljude, neki od nas su tek nakon 4-5 kava naučili da se s nekime kava više ne može i ne smije piti.
ja kad zovem bivse, zna se zasto ih zovem
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 01:24   #125
Što se bivših tiče , tu treba vrijedit pravilo "idi i za sobom ruši mostove"
Jer s razlogom du bivši bivši. Prekratak je život za repriziranje, pogotovo loše i osredenje reprize.
Bivše?!
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 08:20   #126
Quote:
Jenny123 kaže: Pogledaj post
Ajme meni,pomagajte iznova

Potaknuta temom da li je moguće da se ponovno zaljubimo u istu osobu,eto mene nazad s ovom pričom.
Zatvorila ja to,napravila closure iako formalnog nije bilo.
Lik se par puta vraćao,ništa.Ne trzam.Napravila preokret u svakom smislu.
Iako rijetko,pomisao na dotičnog bi mi stvorila samo toplinu oko srca i smjeh na sav glas.Znači lijepa uspomena.
Jedna sam od onih kad završe,završe.
Ne mogu se opet iznova zaljubit,nema šanse.
Samo ovo je jedina priča u mom životu gdje si to nismo izrekli međusobno,nismo definirali kraj???Why??
Desila se tu i jedna druga priča koja je dotičnog bacila u apsolutni zaborav.
No međutim!
Taman kad su se stvari zakomplicirale sa sadašnjom ljubavi,eto njega(nema nikakav uvid u moj život punih godinu dana).
Poziv,javljam se kroz san ne gledajući uopće tko zove (doduše,obrisan je).
Pričamo nakon točno godinu dana,u momentu kad sam u jebenim komplikacijama.Dala se primjetiti i njegova i moja trema u glasu
Na pragu 30-tih smo.
Želi da se vidimo?Ma daj me nemoj...
Btw ne osjećam ništa,doli znatiželje otkud ovo baš sad i kako bi izgledala ta kava (pomalo me hvata trema pri toj pomisli)
Se ikome to dogodilo?
Da li je moguće da postoje Mr.Big & Carry u RL (i otežu,otežu,idu dalje,pa opet nazad?)
Hvala,hvala,hvala
Moguće.
Meni se bivši javljao i nakon sedam godina od prekida.
Isto te spike da se vidimo.


Poslano sa mog Moto E (4) koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 10:10   #127
ne kazem da jest, ali naravno da je moguce, mozda ste se upoznali kad nije bilo najbolje vrijeme, a sad jest, ..ti sama najbolje znas
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 11:21   #128
ocito je bio svemirski seks pa se sad zazelio opet malo. nema nijedan drugi razlog zasto bi ti se lik javljao nakon toliko vremena. uvijek je seks razlog. da je bio los seks, brzo bi on tebe zaboravio, vjeruj.
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 14:11   #129
Quote:
miss Minnie kaže: Pogledaj post
ocito je bio svemirski seks pa se sad zazelio opet malo. nema nijedan drugi razlog zasto bi ti se lik javljao nakon toliko vremena. uvijek je seks razlog. da je bio los seks, brzo bi on tebe zaboravio, vjeruj.
ne vjerujem da bi baš samo seks tipa potaknuo da se nakon toliko vremena ponovno javi, osim ako je fakat u banani na tom polju a ujedno i notorno besraman.
Prije bi rekao da su se vratila neka sjećanja, možda ga samo interesira kako je druga osoba čisto iz razloga jer se poznaju, tj. poznavali, možda joj želi samo izjaviti da je napokon prebolio prekid,... neznamo i možemo samo pikati u prazno...
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 14:12   #130
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Hoće to. Meni se nedavno javio bivši s kojim sam prekinula prije 5 godina, kaže oćemo na kavu, da si imamo puno toga za ispričat Nismo ni bili već se pohvalio kak ima svoju firmu i kupio je stan. Znam ja njega, taj je uvijek bio hvalisavac. Želi mi nabit na nos kak je uspješan postao i misli da ću požalit kaj sam prekinula s njim jer me prije 5 godina htio ženit. How yes no. Može imat milijune, ne bi ga više ni štapom takla

Ne znači da želi nešto. Obično se ljudi u godinu dana odljube. Vjerojatno znatiželja.
Mozda je pročitao ode da se pališ na šefove pa ti htio radno mjesto ponudit...

Vidi koliku plaću daje
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger