Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2007., 22:35   #141
Quote:
dersu kaže: Pogledaj post
depresija jest sranje. takodjer imamo razne oblike depresije.
osobno ne poznajem nijednu odraslu zrelu osobu, koja nije bar jednom prosla kroz tezak period. i ja sam prosla kroz depresiju, mozda ne klinicku, ali ipak je to bila depresija.
ma je ok je to kad te uhvati tu i tamo neka depresija,teško razdoblje,kriza što god al ja sam mlada čovječe a sve mi crno i negativno..iako imam ja u sebi i tu drugu stranu al je ova dark sila samouništenja jaka bogte i privlačna..mmmm..
azrail is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 16:26   #142
evo i mene tu... nadam se da cete i mene uspijeti malo razveseliti, posto su mi se suicidalne misli pocele javljati na dnevnoj bazi...
mislim da rjesenje ne lezi u antidepresivima, nego u razgovoru s psihijatrom, ali eto novog problema tu...
naime, nisam bas u polozaju da placam 300+ kn po seansi, a besplatnu pomoc n uspijevam naci...
ako netko zna nesto o necem takvom u rijeci, puno bi mi pomoglo...
pozdrav
 
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 16:40   #143
Quote:
gea.051 kaže: Pogledaj post
mislim da rjesenje ne lezi u antidepresivima, nego u razgovoru s psihijatrom, ali eto novog problema tu...
pa kad si vec piknula na psihijatra budi sigurna da bi u razgovoru s njim/njom vrlo brzo shvatila da su ti tablete jedini izlaz
salu na str...ima depresivaca ovdje dosta pa ti mozda bude lakse ako malo procitas njihove price, iako bolje da to rijesavas u RL a ne ovako u virtualnom...definitivno...

pozz i ne daj se floki haha
__________________
Theatrical, dramatical...
13Lilly13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 16:44   #144
Quote:
gea.051 kaže: Pogledaj post
evo i mene tu... nadam se da cete i mene uspijeti malo razveseliti, posto su mi se suicidalne misli pocele javljati na dnevnoj bazi...
Ako imas takvih problema bolje ti je da se javis lijecniku sto prije.
ciganka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 11:46   #145
mene čudi,čak osijećam lagano divljenje prema suicidalnim tipovima,jer samoj mi nikad nije isto palo na pamet...mora da mislim da bi to bio srašan gubitak za čovječanstvo...zeka...vidite koliki narcizam može bit? ne voliš se,ali se nebi dao likvidirati...rađe ćeš živjet sa sobom,iako si nepodnošljiv sebi...nimalo zdravo.Trebam malo poraditi na selfrespectu,jerbo ovo nije baš reprezentativno;-) U dubini znam da je sve ovo poklon,u našim je rukama što ćemo s njim...to je to...tko zna bili dobili još jednu šansu?
__________________
lajf šouz no mrsi
back to black is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 13:02   #146
Quote:
sample of soul kaže: Pogledaj post
Lift se zaustavlja na dvanaestom katu, rasterećeno izlazim, pouzdam se u potpunu dozu sigurnosti, palim cigaretu. nakon svega kad treba napravit završni korak namjere se okreću protiv mene. Gore postane svejedno dal nastaviti ili skočiti, u tome je problem. Nakon neuspjelog pokušaja shvatim da se prvo ne isplati. Drugo je previše nepoznato. I tako unedogled...
Kad sve toliko dugo traje, pitanje je na koji način prodrijeti u podsvijest i riješiti se granica koje čine poželjno nemogućim? Ima sličnih iskustva?
mene je užasno strah zmija nekad mislim da su svuda oko mene...imam traumu iz djetinjstva
__________________
ljudi koristite caps losk lol
kokolo:-) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:55.