Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2017., 10:08   #1
Dojmovi s druženja forumaša

Bili ste na nekom druženju forumaša. Evo prilike za podijelit malo s drugima kako je bilo i možda nekog drugog potaknut da se pridruži drugi put. Ili jednostavno podijeliti s ekipom "nije mi jasno" momente pa da netko pojasni. Tipa dežurni psiholog GČ koji će vrlo drage volje pojasniti sve psihološke nedoumice.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 10:18   #2
Dojam dobar, moram samo pohvaliti kuhara kaj je napravio kupusiće, brutalni su bili.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 10:29   #3
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Dojam dobar, moram samo pohvaliti kuhara kaj je napravio kupusiće, brutalni su bili.
Neznam ja koliko su bili dobri budući da gč nije lizao tu zdjelu
Dok je kod keksića oblizao i zdjelu i prste.
Vrlo sexy prizor za vidjet nema što.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 11:13   #4
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Neznam ja koliko su bili dobri budući da gč nije lizao tu zdjelu
Dok je kod keksića oblizao i zdjelu i prste.
Vrlo sexy prizor za vidjet nema što.
Možda čovjek samo više voli slatko.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 11:48   #5
Jel ovo za druženja općenito, ili neko konkretno?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 11:48   #6
Općenito

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 11:49   #7
Who the fuck is GČ?
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 11:57   #8
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Who the fuck is GČ?
Trebao si bit da znaš

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 12:04   #9
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Trebao si bit da znaš

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Nisam ni znao da je bilo druženje. A ionako sam asocijalan pa ne bih došao
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 12:06   #10
GČ je Gnječ, Stjepan Gnječ.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 12:07   #11
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 12:08   #12
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Nisam ni znao da je bilo druženje. A ionako sam asocijalan pa ne bih došao
Eh sto da ti kazem bolje čitaj

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 12:11   #13
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Who the fuck is GČ?
Gran Čeroki Kak to ne znaš.


Općenito za druženja Meni je bilo čudno na jednom velikom tulumu, kad su mojom pojavom bile oduševljene osobe za koje ja ne znam gdje su me uopće vidjeli, totalno nepoznatih nickova. Doduše, ja sebe generalno smatram autsajderom i neupadljivom osobom, pa je vjerojatno i tu dio "iznenađenja"

Inače, osim toga, radilo se o druženjima 1 na 1, dosad. Bio jesam zainteresiran za jedno(makar) "slavonsko" druženje, ali ne znam gdje je zapelo

Doduše, možda nije loša ideja, ako ima zainteresiranih(ili makar "istočno od zg - druženje")
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 12:16   #14
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Gran Čeroki Kak to ne znaš.


Općenito za druženja Meni je bilo čudno na jednom velikom tulumu, kad su mojom pojavom bile oduševljene osobe za koje ja ne znam gdje su me uopće vidjeli, totalno nepoznatih nickova. Doduše, ja sebe generalno smatram autsajderom i neupadljivom osobom, pa je vjerojatno i tu dio "iznenađenja"

Inače, osim toga, radilo se o druženjima 1 na 1, dosad. Bio jesam zainteresiran za jedno(makar) "slavonsko" druženje, ali ne znam gdje je zapelo

Doduše, možda nije loša ideja, ako ima zainteresiranih(ili makar "istočno od zg - druženje")
Roki pa 36k postova imaš. Nema tko te ne zna
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 12:33   #15
Imam vrlo dobra iskustva. Osim gomile alkohola, često su druženja završavala seksom ili nečim više.

Sad sam u vezi pa to ipak više nije za mene.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 13:01   #16
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Roki pa 36k postova imaš. Nema tko te ne zna
To je bilo 2010-12, ne znam sad točno. Netko se sjeća tuluma koji su organizirale depeche i nevanevinčica u... Ribnjaku? Sa selotejpom na obleki


Ali meni je u psihi, valjda, da sam autsajder. Ne zna i ne uočava me nitko osim onih koji me znaju. Onda bude čudno kad čujem"ti si mene zanimljiv, vidim te godinama tu", ili kad me netko zna uživo iz viđenja bolje nego ja njega Primjer jedne forumašice koju čak niti nakon upoznavanja ne mogu smjestiti na mjesto odakle me se ona sjeća
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:21   #17
Istočno hrvatsko ili slavonsko druženje

Da li bi bilo zainteresiranih za tako nešto? Pitam ovdje jer me masu puta iznenadi da je netko iz Slavonije Naravno, ovisno o populaciji, dogovarala bi se i lokacija(moja ideja bi bila nešto u prirodi, uz roštilj/e ili nešto takvo, a ovisno o tome odakle bi bila zainteresirana ekipa. Spreman sam potegnuti i stotinjak km, ako bude volje, Lonjsko polje, Orahovica, Jankovac, Rit )


Zasad ne bih o konkretnom datumu i lokaciji, samo me zanima tko bi došao na tako nešto, pa da se krene u realizaciju, kroz nekoliko tjedana
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:55   #18
Zdravo..! ..

Vidjela sam obavijest za d'n'd prije par dana.. pokusavam vas uloviti vec dosta dugo vremena, tako da bih općenito voljela doci ako uskoro organizirate nesto..
__________________
Stajali su tako godinama - dva čovijeka oslonjena na četiri noge. Da si ih razdvojio ne bi ostao niti jedan.
Maljciki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 17:07   #19
Quote:
Maljciki kaže: Pogledaj post
Zdravo..! ..

Vidjela sam obavijest za d'n'd prije par dana.. pokusavam vas uloviti vec dosta dugo vremena, tako da bih općenito voljela doci ako uskoro organizirate nesto..
Budemo.organizirali vjerojatno negdje u 8 mjesecu opet kad se s godišnjih vratimo

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 17:12   #20
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
To je bilo 2010-12, ne znam sad točno. Netko se sjeća tuluma koji su organizirale depeche i nevanevinčica u... Ribnjaku? Sa selotejpom na obleki

To je bilo zlatno doba trasha, svi su ga čitali.
Imali smo svoj stol i ekipa nam je dolazila reci da nas čitaju i da smo im super.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:26.