Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2017., 00:22   #21
Quote:
zeleni mentol kaže: Pogledaj post
I kakvu korist sada imaš od uvjerenja da si im se svidio? Nikakvu. Ovako bi možda imao curu. Mene je isto sram i neugodno mi je prilazit, ali da mi se dogodi situacija kao tebi sigurno bi prišao. Meni se nažalost nikad nije ponudila takva prilika.
Ni meni se nikad prije nije ovo desilo...Nakon ovog prije nekih mjesec dana sam upoznao jednu kolegicu na faxu koja je bas bila zagrijana na prvu ali sam podbacio sa pricom...Kakve sam samo gluposti navaljao cura je nakon 10 minuta otisla nije ni popila pice do kraja a ona je mene pozvala..
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 00:28   #22
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A jbg onda ništa. Ovakve prilike nisu baš česte. Trebalo ti je to instantno popravit dan
Kako mislis nisu ceste..U mom slucaju ili opcenito cure rijetko ovako otvoreno pokazuju interes....
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 00:46   #23
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Kako mislis nisu ceste..U mom slucaju ili opcenito cure rijetko ovako otvoreno pokazuju interes....
Pa ako nisu česte, onda jesu rijetke, jel?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 00:47   #24
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa ako nisu česte, onda jesu rijetke, jel?
Logicno

Btw trebao sam napisati ciao umjesto ćao..xD u prvom postu

Zadnje uređivanje Roode : 26.07.2017. at 01:14.
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 12:57   #25
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Zato sto postoje neke situacije u zivotu kad je bolje nista ne poduzimati radi podizanja samopouzdanja. Mozda nisu pricale o meni..Mada je bio poluprazan bus i cure su me sve vrijeme gledale u mene i smjeskale se..Zatim me je slucajno dodirnula pa se zbunila i odmakla se..Uglavnom procjenio sam da je bolje nista ne poduzimati i zivjeti u uvjerenje da sam im se svidio..uglavnom ego i podizanje samopouzdanja...
Trebao si biti više samouvijeren u sebe, i to je cijela mudrost. Nebitno na kraju jesi li joj se svidio ili ne kad nisi djelovao. I treba te prestat biti briga za to da te je mogla odbiti, jer čak i da je šta onda? Koje su ti dugoročne posljedice toga?
Dakle što hoću reći, bez pretjeranog razmišljanja i analiziranja, jer kad to krene sve ode zakurac i prođe moment. Spontano i što jednostavnije pokažeš bilo kakav interes, a dalje je na njoj hoće li ga prihvatit.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:07   #26
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Trebao si biti više samouvijeren u sebe, i to je cijela mudrost. Nebitno na kraju jesi li joj se svidio ili ne kad nisi djelovao. I treba te prestat biti briga za to da te je mogla odbiti, jer čak i da je šta onda? Koje su ti dugoročne posljedice toga?
Dakle što hoću reći, bez pretjeranog razmišljanja i analiziranja, jer kad to krene sve ode zakurac i prođe moment. Spontano i što jednostavnije pokažeš bilo kakav interes, a dalje je na njoj hoće li ga prihvatit.
Vidi to je onda vise indirektan pristup. Pridjes i pokusas normalno razgovarati sa njom..Ako bar malo zainteresirana pristati ce...

Sinoc sam izasao u grad i nisam imao hrabrosti prici niti jednoj curi a bilo je prilika jednostavno bojim se ali ne odbijanja jer mi to ne smeta nego da ce djevojci biti neugodno ili da cu je prepasti plus može se neko u pubu nasmijati pa bi mi to bas smetalo....
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:09   #27
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Vidi to je onda vise indirektan pristup. Pridjes i pokusas normalno razgovarati sa njom..Ako bar malo zainteresirana pristati ce...

Sinoc sam izasao u grad i nisam imao hrabrosti prici niti jednoj curi a bilo je prilika jednostavno bojim se ali ne odbijanja jer mi to ne smeta nego da ce djevojci biti neugodno ili da cu je prepasti plus može se neko u pubu nasmijati pa bi mi to bas smetalo....
Ako imas strah od prilazenja, moras se toga rijesiti. Jednostavno se natjeraj da pricas sa nepoznatim curama, barem nesto da kazes, bez nekoga drugoga cilja odmah osim te neke konverzacije,koliko god ona trajala, makar par sekundi-minuta na pocetku. Kada te popusti taj strah, onda ce sve biti lakse
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:13   #28
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Ako imas strah od prilazenja, moras se toga rijesiti. Jednostavno se natjeraj da pricas sa nepoznatim curama, barem nesto da kazes, bez nekoga drugoga cilja odmah osim te neke konverzacije,koliko god ona trajala, makar par sekundi-minuta na pocetku. Kada te popusti taj strah, onda ce sve biti lakse
To sam sinoc uradio poslije(na ulici).Pitao sam za smjer dvije djevojke i jedna je bila bas ljubazna a njena frendica je pocela da koluta ocima cim me vidjela i bila je bas iznervirana....
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:16   #29
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Vidi to je onda vise indirektan pristup. Pridjes i pokusas normalno razgovarati sa njom..Ako bar malo zainteresirana pristati ce...

Sinoc sam izasao u grad i nisam imao hrabrosti prici niti jednoj curi a bilo je prilika jednostavno bojim se ali ne odbijanja jer mi to ne smeta nego da ce djevojci biti neugodno ili da cu je prepasti plus može se neko u pubu nasmijati pa bi mi to bas smetalo....
Nemoj tako razmišljati jer ne možeš utjecati na reakcije drugih ljudi već samo na svoje. Tako da ako ti se neka cura toliko svidi da joj želiš prići, učini sve sa svoje strane kako nebi došlo do toga da ju prepadneš, da joj bude neugodno itd.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:17   #30
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
To sam sinoc uradio poslije(na ulici).Pitao sam za smjer dvije djevojke i jedna je bila bas ljubazna a njena frendica je pocela da koluta ocima cim me vidjela i bila je bas iznervirana....
Pa eto to je dobar pocetak, kasnije umjesto pitanja za smjer pokusaj se necime drugime, tim direktim ili indirektinim uletima sto si napisao u uvodnom postu, i na drugoj lokaciji osim ulice. Ako vidis da ne mozes, onda pitaj jedno jos 10 za smjer pa pokusaj ponovo Jednostavno polako se ohrabljuj dok te ne popusti taj strah
I ne obaziri se na to sto neka koluta ocima, to prilazenje je igra brojeva, ne moze uvijek da bude kako bi muskarac zelio, ali to ne znaci da trebas odustati od toga
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:19   #31
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
To sam sinoc uradio poslije(na ulici).Pitao sam za smjer dvije djevojke i jedna je bila bas ljubazna a njena frendica je pocela da koluta ocima cim me vidjela i bila je bas iznervirana....
I šta da i je to napravila? Možda je ta reakcija bila zbog tebe a možda je bilo zbog nečeg sasvim desetog. Kako sam i napisao u prošlom postu jedino na što možeš utjecati je na vlastite reakcije, tako da te nebi trebalo dirati što se tvoje prilaženje nekoj radnom xy curi nije svidjelo. Sve dok si bio normalan, pristojan i nenametljiv sve je to ok.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:25   #32
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Pa eto to je dobar pocetak, kasnije umjesto pitanja za smjer pokusaj se necime drugime, tim direktim ili indirektinim uletima sto si napisao u uvodnom postu, i na drugoj lokaciji osim ulice. Ako vidis da ne mozes, onda pitaj jedno jos 10 za smjer pa pokusaj ponovo Jednostavno polako se ohrabljuj dok te ne popusti taj strah
I ne obaziri se na to sto neka koluta ocima, to prilazenje je igra brojeva, ne moze uvijek da bude kako bi muskarac zelio, ali to ne znaci da trebas odustati od toga
Razmisljao sam o tome..Mene je dosad odbilo nekih 5 djevojaka ukupno. Od toga 3 me nisu opce poznavale tj upoznali smo se ali kad sam ih kontaktirao preko fejsa poslije(ovo je sve bilo u periodu od 3 godine tj 3 cure u 3 godine) nisu se sjecale. Odbile su moj poziv na kavu...Nije mi problem prici ni u busu ni na ulici ali nikad dosad nisam dobio dobru reakciju. Samo se pocnu smijati poslije. Sinoc se jedna cura premjestila u busu kad sam trazio maramicu(bio sam krvav jer sam povrijedio nogu pao sam xD)
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:33   #33
Ma najbolje ti je biti izravan.



Probaj s ovim. Pali svaki put.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:58   #34
Moram definitivno vise riskirati jer je i moja bivsa sama sve inicirala od prvog dejta, poljubca pa do sexa a ja sam bio poprilicno pasivan jbg takav mi je karakter.....
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 20:19   #35
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Ono sto je najveci problem vecine muskaraca je upravo ta prva recenica..Sto tacno reci. Citajuci brojne članke na internetu sam zakljucio da postoje dvije vrste uleta direktni i indirektni...

Primjer direktnog uleta...Ćao, bicu iskren preslatka si i volio bi te upoznati..Da li te mogu castiti picem..

Primjer indirektnog...Ćao, da ne znas slucajno gdje se nalazi to i to...koja je sifra od wifi, da li imas upaljač itd.....
Koji je ispravan pristup..?
Bolje je indirektno jer stvara manje nelagode i "gle još jedan koji me hoće pojebat" sindroma, ali ovo dolje isto nije dobro jer ne otvara prostor za daljnji razgovor, najbolje je neko situacijsko pitanje, glumit da te to stvarno zanima i povezat s jednim, dva otvorena pitanja i onda se obično razgovor spontano razvije ili ne.

Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Prije nekih desetak dana su pored mene u busu stajale dvije djevojke i komentirale su kako sam sladak...Frendica ju je ohrabrivala da mi pridje ali je ona rekla da ne smije jer ne zna sto da kaze..Uglavnom ovo nije lako savjeti su dobrodosli
Tu si trebao odreagirat, fino dođeš do nje ako se i ona tebi sviđa i kažeš da si ih čuo što pričaju i da bi se volio upoznat s njom i da joj ne treba bit nelagodno jer je to normalno da ne zna što reć na početku i onda popričaš malo s njom o bilo čemu.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 21:09   #36
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Bolje je indirektno jer stvara manje nelagode i "gle još jedan koji me hoće pojebat" sindroma, ali ovo dolje isto nije dobro jer ne otvara prostor za daljnji razgovor, najbolje je neko situacijsko pitanje, glumit da te to stvarno zanima i povezat s jednim, dva otvorena pitanja i onda se obično razgovor spontano razvije ili ne.



Tu si trebao odreagirat, fino dođeš do nje ako se i ona tebi sviđa i kažeš da si ih čuo što pričaju i da bi se volio upoznat s njom i da joj ne treba bit nelagodno jer je to normalno da ne zna što reć na početku i onda popričaš malo s njom o bilo čemu.
Znaci nista od onog Ciao Bella

Nesto kao Bok cure, da li imate upaljac/cigarete? Zatim prvi put sam u ovom pubu je li inace ovako dobra glazba(zavisi od okolnosti ovo pitanje) i u zavisnosti od njihove reakcije cu procjeniti da li nastaviti razgovor dalje...i onda mogu ubaciti i malo flerta(npr imas lijepe oci)...I na kraju je pitam da li mogu dobiti njen broj....e Jesam dobro shvatio?
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 21:15   #37
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Ono sto je najveci problem vecine muskaraca je upravo ta prva recenica..Sto tacno reci. Citajuci brojne članke na internetu sam zakljucio da postoje dvije vrste uleta direktni i indirektni...

Primjer direktnog uleta...Ćao, bicu iskren preslatka si i volio bi te upoznati..Da li te mogu castiti picem..

Primjer indirektnog...Ćao, da ne znas slucajno gdje se nalazi to i to...koja je sifra od wifi, da li imas upaljač itd.....

Koji je ispravan pristup..?
Prije nekih desetak dana su pored mene u busu stajale dvije djevojke i komentirale su kako sam sladak...Frendica ju je ohrabrivala da mi pridje ali je ona rekla da ne smije jer ne zna sto da kaze..Uglavnom ovo nije lako savjeti su dobrodosli
Bezveze se opterećuješ,nema magičnih riječi.Ako se curi sviđaš prihvatiće te ali to je zadnja stepenica a do nje treba doći.Samim svojim pojavljivanjem ovdje jasno je da je tvoj glavni problem izgled i šarm,tj.nedostatak istih.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 21:39   #38
Nemam vise namjeru pisati na ovom forumu jer sam saznao sve sto mi treba.Zelim se na kraju samo zahvaliti svom prijatelju Orhideji i iskreno zao mi je zbog pogreske...
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 21:39   #39
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Znaci nista od onog Ciao Bella

Nesto kao Bok cure, da li imate upaljac/cigarete? Zatim prvi put sam u ovom pubu je li inace ovako dobra glazba(zavisi od okolnosti ovo pitanje) i u zavisnosti od njihove reakcije cu procjeniti da li nastaviti razgovor dalje...i onda mogu ubaciti i malo flerta(npr imas lijepe oci)...I na kraju je pitam da li mogu dobiti njen broj....e Jesam dobro shvatio?
Čini mi se da si previše fokusiran na riječi i na strukturu, a to te može samo kočiti, najbitnije je da djeluješ opušteno i prirodno, ako budeš mislio sad trebam ovo, sad ono, i za kraj ovo, to teško da može izgledat prirodno.

Što se broja tiče, moj savjet ti je da ako razgovor dođe do te točke da ti bude normalno pitat je da se još nekad nađete, onda ju to pitaj i dogovorite se za to, a za broj pitaj nakon toga.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 21:48   #40
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Ako imas strah od prilazenja, moras se toga rijesiti. Jednostavno se natjeraj da pricas sa nepoznatim curama, barem nesto da kazes, bez nekoga drugoga cilja odmah osim te neke konverzacije,koliko god ona trajala, makar par sekundi-minuta na pocetku. Kada te popusti taj strah, onda ce sve biti lakse
Nakon toga će se pojaviti normalna nelagoda koja postoji kod svih ljudi koji nemaju jako puno iskustva, vrlo veliku razinu komunikativnosti itd., a koji hoće prilaziti nepoznatim ženama na cesti s ciljem ulaska u vezu ili seksa, s obzirom na to da ih ne poznaju i da prema tome niti nemaju opravdan razlog da im prilaze i da pokreću razgovor, tj. da ne znaju o čemu bi konkretno uopće i pričali, a da sve skupa ima nekakvog smisla, osim onog očitog "gledaj sad ovog krpelja, sigurno je jako očajan i fali mu seksa kad tako hvata i dosađuje ženama po cesti".
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:16.