Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2017., 22:33   #61
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa da. Neki dan me lijepa djevojka pitala da li je to wc i za žene dok sam čekal u redu za Toi-toi(jedan od najomiljnijih i najmirisnijih meni wc-a). Idealna prilika za lijep razgovor.
https://youtu.be/l03NKtnAfjA?t=10
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 22:39   #62
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Male sise jel?
Ma ne.Male godine.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 22:41   #63
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Jao off topic! Totalno sam zaobravil da sam htjel pogledat tu njenu komediju da vidim paše li to meni ili ne! Zakon ! Danke! On topic. Pa velim odlična prilika za razgovor. Redovi su ko stvoreni za to.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 22:47   #64
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Jao off topic! Totalno sam zaobravil da sam htjel pogledat tu njenu komediju da vidim paše li to meni ili ne! Zakon ! Danke! On topic. Pa velim odlična prilika za razgovor. Redovi su ko stvoreni za to.
Ni dobra a ja volin Amy Schumer a i Goldie, Trainwreck je neusporedivo bolji
Ovo je bilo ontopic zašto možda ne bi tribali dilit wc-e
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 22:52   #65
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Ni dobra a ja volin Amy Schumer a i Goldie, Trainwreck je neusporedivo bolji
Ovo je bilo ontopic zašto možda ne bi tribali dilit wc-e
O pa ja sam mislil da je to iz tog Trainwrecka. Nisam ni znal da ih ima više. Ma kajgot. Lijepo ne bi bilo skrivanja i znalo bi se ako se krene prati vagina da bi moglo svašta lijepoga biti! WC uleti mrak stvar!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 00:24   #66
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Ono sto je najveci problem vecine muskaraca je upravo ta prva recenica..Sto tacno reci. Citajuci brojne članke na internetu sam zakljucio da postoje dvije vrste uleta direktni i indirektni...

Primjer direktnog uleta...Ćao, bicu iskren preslatka si i volio bi te upoznati..Da li te mogu castiti picem..

Primjer indirektnog...Ćao, da ne znas slucajno gdje se nalazi to i to...koja je sifra od wifi, da li imas upaljač itd.....

Koji je ispravan pristup..?
Moraš prestat razmišljat o tom kaj trebaš reć,jer onda taj govor zvuči čudno.
Treba bit spontano.I u tom trenutku kaj odgovara,a ne neke napamet naučene rečenice.

Imam ideju za tebe.
Odi u diskač.Uglavnom negdje di je glasno i nemre se pričat baš.
Uspostavi očni kontakt s nekom curom.Ako dobiješ smiješak,doneseš joj piće.Nemoraš ni govorit.
Ili počneš plesat kraj nje.Opet nemoraš govorit ništa.
Ak ne pobjegne,kak se zoveš valjda moš izgovorit.
I to ti je dosta.
Znači za tebe je dušu dalo mjesto sa glasnom muzikom.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 09:36   #67
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Moraš prestat razmišljat o tom kaj trebaš reć,jer onda taj govor zvuči čudno.
Treba bit spontano.I u tom trenutku kaj odgovara,a ne neke napamet naučene rečenice.
Slažem se, ne smiješ razmišljati što reći. Ali upravo zbog toga moraš imati unaprijed pripremljenih nekoliko rečenica koje možeš iskoristiti bez razmišljanja.

Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Imam ideju za tebe.
Odi u diskač.Uglavnom negdje di je glasno i nemre se pričat baš.
Uspostavi očni kontakt s nekom curom.Ako dobiješ smiješak,doneseš joj piće.Nemoraš ni govorit.
Ili počneš plesat kraj nje.Opet nemoraš govorit ništa.
Ovo funkcionira, ali samo ako si upečatljiv ili je dotična poprilično pijana. U većini slučajeva je nemoguće uspostaviti kontakt očima na takvim mjestima.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 23:05   #68
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Moraš prestat razmišljat o tom kaj trebaš reć,jer onda taj govor zvuči čudno.
Treba bit spontano.I u tom trenutku kaj odgovara,a ne neke napamet naučene rečenice.

Imam ideju za tebe.
Odi u diskač.Uglavnom negdje di je glasno i nemre se pričat baš.
Uspostavi očni kontakt s nekom curom.Ako dobiješ smiješak,doneseš joj piće.Nemoraš ni govorit.
Ili počneš plesat kraj nje.Opet nemoraš govorit ništa.
Ak ne pobjegne,kak se zoveš valjda moš izgovorit.
I to ti je dosta.
Znači za tebe je dušu dalo mjesto sa glasnom muzikom.
To bi bilo idealno ali budimo realni moras biti bas atraktivan da bi ovo funkcioniralo u protivnom samo bi rekla dragi onaj me čudak gleda cak i da nema decka u tom trenu bi ga nasla
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 23:13   #69
Pa nemoj buljit u nju nego se malo igraj pogledima.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 23:55   #70
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa nemoj buljit u nju nego se malo igraj pogledima.
Iskreno meni je to previše pasivan pristup....ne ocajavam jer nemam curu nego sto nisam aktivan i ne pokušavam....a i to mi je vise za cure .....probao sam par puta i cure bi se pocele smijati i to bi bilo..ko u filmu Armin kad Emir casti picem cure i one se odvale smijati
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 00:07   #71
Koji bi to onda pristup bio? Drito u glavu il kaj?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 00:25   #72
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Koji bi to onda pristup bio? Drito u glavu il kaj?
Ma ne uopće, nego mislim da je najbolje ono sto sam vec napisao da joj pridjes i pokušaš pokrenuti razgovor u skladu sa okolnostima...npr bok, imas li upaljač ili znas li koja je sifra od WIFI ili nesto u vezi lokala npr da li je uvijek ovako dobra glazba...i par podpitanja, humor pa ako se spontano razvije razgovor super a ako je ne dosadjujes nego odes....
Sve je to ok ali iskreno ja nisam toliko zgodan da bi me cure uloge pogledala ti da pomisle bas je sladak nadam se da će mi prici a ne fuj ko me gleda, mislim da bi cak i nekim curama bilo neugodno...ovo je moj osobni dozivljaj..nisam ruzan i ranije sam bio u predobroj formi (187cm, 88Kg, siroka ramena, jake ruke) ali sam i tada slao cudnu vibru...djelujem ko cudak, previše ozbiljan, namrsten...
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 00:41   #73
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Koji bi to onda pristup bio? Drito u glavu il kaj?
A sta mislis da li bi ovakav pristup upalio na faxu? Mislim na to da pogledam u curu, osmijeh i onda pratite njenu reakciju
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 00:58   #74
O boze.
Nejde to tak.
Sto vise razmisljas o problemu to on postaje veci.

Opusti se i tretiraj zene kao ljudska bica, kao bilo kog drugog s kime bi pricao ili prisao. Zene to jako vole.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 01:02   #75
Ovo što Flat reče.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 02:18   #76
Zaustavite Random osobu na faksu o kojoj ne znate ništa i pitajte jel mu/joj brat još s onom plavušom iz Splita? Pitajte frenda isto pitanje? Ima razlike? Ima, zato što znate da frendovi brat ima curu iz Splita, plavušu.

I da, vjerojatno bi potpuno ista situacija sa"ne znam što reći" bila da se obratiš muškarcu. Ali do toga neće doći jer nemaš interes za komunikacijom potaknut seksualnom željom I ako mu se obratiš sa nekom glupom izjavom, bolit će te briga. Kao i nekoj curi koja te nikako ne zanima. Onoj koja te zanima, ne želiš se pokazati kao krepil.

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 08:51   #77
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Opusti se i tretiraj zene kao ljudska bica, kao bilo kog drugog s kime bi pricao ili prisao. Zene to jako vole.
Priđeš u klubu muškarcu, kažeš da ti je simpatičan i ponudiš ga pićem.

Nekak mi se čini da hetero muškarci ipak moraju imati drugačiji pristup različitim spolovima.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 09:28   #78
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Priđeš u klubu muškarcu, kažeš da ti je simpatičan i ponudiš ga pićem.

Nekak mi se čini da hetero muškarci ipak moraju imati drugačiji pristup različitim spolovima.
Ne nudim nikog nepoznatog picem.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 09:38   #79
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Priđeš u klubu muškarcu, kažeš da ti je simpatičan i ponudiš ga pićem.

Nekak mi se čini da hetero muškarci ipak moraju imati drugačiji pristup različitim spolovima.
U pravilu imaš različit pristup ovisno o tome što želiš od druge strane.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 10:02   #80
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
O boze.
Nejde to tak.
Sto vise razmisljas o problemu to on postaje veci.
Istina,pocne zuljati
Ionak ce u 99 % ishod biti lansiran odjebom kad tad. tako da ti netreba vise od par recenica na pocetku,uvjek mozes na laksi nacin-toljagu pod ruku
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:53.