Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2008., 02:15   #1
"Plaćanje pića"

OK, ne razumijem zasto pojedini muskarci placaju pice nepoznatim djevojkama, dok sjede u istoj kafani?
OK, recimo da je to obicaj, sa kojim muskarac zeli pokazati da mu se djevojka kojoj "zove turu" svidja, ali zasto bas placanje pica? Nelogicno..

Analizirao sam taj potez, i dosao do zakljucka da muskarac zeli finansijski pomoci djevojku, i time joj pokazati koliko mu se svidja, ali zar u tome slucaju nije prakticnije poslati par € po konobaru umjesto da joj plati pice? Obadvoje je jednako ponizno, anyway.
Ili je ovo jedan glupi obicaj, kojemu ce se za par desetina godina ljudi cuditi, i ismijavati ga.
Prodiskutujte..
absurd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 02:17   #2
i ti ne možeš spavati
memona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 02:25   #3
Quote:
absurd kaže: Pogledaj post
OK, ne razumijem zasto pojedini muskarci placaju pice nepoznatim djevojkama, dok sjede u istoj kafani?
OK, recimo da je to obicaj, sa kojim muskarac zeli pokazati da mu se djevojka kojoj "zove turu" svidja, ali zasto bas placanje pica? Nelogicno..

Analizirao sam taj potez, i dosao do zakljucka da muskarac zeli finansijski pomoci djevojku, i time joj pokazati koliko mu se svidja, ali zar u tome slucaju nije prakticnije poslati par € po konobaru umjesto da joj plati pice? Obadvoje je jednako ponizno, anyway.
Ili je ovo jedan glupi obicaj, kojemu ce se za par desetina godina ljudi cuditi, i ismijavati ga.
Prodiskutujte..
Ko ti to reko,ja samo svoje plaćam,ako ona nema nek pere suđe
cross_that_line is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 11:18   #4
on želi ispasti galantan, sposoban da plati i za nju ako treba, želi bit primjećen od nje i to na način ako po njenoj reakciji vidi da može uletit sa nečim konkretnijim onda kreće u akciju. To je u biti ajmmo reći neka vrsta osiguranja svog ega da nebi bio odbijen!
matex is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 14:13   #5
Quote:
absurd kaže: Pogledaj post
OK, ne razumijem zasto pojedini muskarci placaju pice nepoznatim djevojkama, dok sjede u istoj kafani?
OK, recimo da je to obicaj, sa kojim muskarac zeli pokazati da mu se djevojka kojoj "zove turu" svidja, ali zasto bas placanje pica? Nelogicno..

Analizirao sam taj potez, i dosao do zakljucka da muskarac zeli finansijski pomoci djevojku, i time joj pokazati koliko mu se svidja, ali zar u tome slucaju nije prakticnije poslati par € po konobaru umjesto da joj plati pice? Obadvoje je jednako ponizno, anyway.
Ili je ovo jedan glupi obicaj, kojemu ce se za par desetina godina ljudi cuditi, i ismijavati ga.
Prodiskutujte..
Kad sam radila kao konobarica na svako - 'šta češ popit?' sam odgovarala 'Rađe mi daj manču nego piče'. I svi su uredno davali...

Pošto im je isto pare ili manča, razlog je samo jedan - nemaju pametnijeg upada

I zanimljivo je da mi nikad zanimljiv tip nije upa sa 'Šta češ pit'. To dođe kasnije kao usput, upad je uvik nešto drugo.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 16:06   #6
druga je stvar kad ti radiš kao konobar pa te netko pita šta ćeš popit, a druga kad sjediš kao gost i netko ti pošalje piće...mnogi usamljeni ljudi dolaze u kafiće sami i traže društvo sa one strane šanka pa iz nekakve ajmo reć pristojnosti pita tebe šta ćeš popit eto kad je već sam pa će te malo udavit sa pričom, al ajde ima opravdanje, platio je piće....ali kad ti netko pošalje piće gdje si gost, to je jasno kao dan!!!pokušava se uvalit!snima kako će proć prvi potez da bi krenuo u napad!
matex is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 21:48   #7
mislim, ne razumijem u cemu je problem. castimo i za rodjendane, i za proslave. jest da je uobicajeno 'platiti pice' kod upada, ali mislim da i cura isto tako moze platiti pice. ili ste preponosni za to?
samonesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 00:33   #8
e jesi tup absurd
kaj ti nikad nisi nikog počastio!?
ne plaćaju momci samo curama cugu, već i međusobno plate rundu
a to što ti misliš da cure samo čekaju ko kvočke je tvoj problem jer se po njemu vidi da čmrljiš doma ispred ekrana
oblak is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 09.08.2008., 00:38   #9
Quote:
absurd kaže: Pogledaj post
OK, ne razumijem zasto pojedini muskarci placaju pice nepoznatim djevojkama, dok sjede u istoj kafani?
OK, recimo da je to obicaj, sa kojim muskarac zeli pokazati da mu se djevojka kojoj "zove turu" svidja, ali zasto bas placanje pica? Nelogicno..

Analizirao sam taj potez, i dosao do zakljucka da muskarac zeli finansijski pomoci djevojku, i time joj pokazati koliko mu se svidja, ali zar u tome slucaju nije prakticnije poslati par € po konobaru umjesto da joj plati pice? Obadvoje je jednako ponizno, anyway.
Ili je ovo jedan glupi obicaj, kojemu ce se za par desetina godina ljudi cuditi, i ismijavati ga.
Prodiskutujte..

jesi ti glup covik
__________________
Obratite se s povjerenjem.
seal is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 09.08.2008., 02:17   #10
a sta ga sad vrijedjate. covjek je postavio pitanje. ako nemate nis pametnije za rec, produzite dalje.
samonesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 06:10   #11
Quote:
oblak kaže: Pogledaj post
e jesi tup absurd
kaj ti nikad nisi nikog počastio!?
ne plaćaju momci samo curama cugu, već i međusobno plate rundu
a to što ti misliš da cure samo čekaju ko kvočke je tvoj problem jer se po njemu vidi da čmrljiš doma ispred ekrana
Sta znaci "crmljit" ispred ekrana? Imati 1080 "kvalitetnih" postova na forumu, kao ti?
Glup si ko kokos.
A ti seal, sam za sebe kazes da imas vakuum u glavi, sto je i dobro a i lose. Upozorio si ostale na svoje "kvalitete", a s druge strane si isfrustriran vlastitom gluposcu i neprihvacenoscu od drustva do te mjere da sam sebe ponizavas u svakoj mogucoj prilici.
absurd is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 09.08.2008., 11:26   #12
''čmrljiti'' znaći ne ić nikud i analizirati tako jednostavne stvari ko što su plačanje pifkana, kafe i ostalih pića u društvu.
treba tebe po dupetu sa šibon!
oblak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 13:56   #13
ja rado djevojke u razredu častim (zato nemam para)
ne vidim tu nekaj loše
ja o nikada nisam vidio osim u nekoj priglupoj seriji... (ovo da plača nepoznatoj ženskoj piću u bircu)
LazyBrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 14:23   #14
Quote:
matex kaže: Pogledaj post
druga je stvar kad ti radiš kao konobar pa te netko pita šta ćeš popit, a druga kad sjediš kao gost i netko ti pošalje piće...mnogi usamljeni ljudi dolaze u kafiće sami i traže društvo sa one strane šanka pa iz nekakve ajmo reć pristojnosti pita tebe šta ćeš popit eto kad je već sam pa će te malo udavit sa pričom, al ajde ima opravdanje, platio je piće....ali kad ti netko pošalje piće gdje si gost, to je jasno kao dan!!!pokušava se uvalit!snima kako će proć prvi potez da bi krenuo u napad!
Viruj mi da je ista stvar. I jedno i drugo je najčešće upad. Samo zamisli kako bi izgledalo da curi umisto pića pošalješ 20 kn...
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 14:31   #15
možda bolje poslat piće i čokoladicu
bilo bi dobro da u kafićima ima onih automata s čokoladicama
oblak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 14:51   #16
Quote:
absurd kaže: Pogledaj post
OK, ne razumijem zasto pojedini muskarci placaju pice nepoznatim djevojkama, dok sjede u istoj kafani?
OK, recimo da je to obicaj, sa kojim muskarac zeli pokazati da mu se djevojka kojoj "zove turu" svidja, ali zasto bas placanje pica? Nelogicno..

Analizirao sam taj potez, i dosao do zakljucka da muskarac zeli finansijski pomoci djevojku, i time joj pokazati koliko mu se svidja, ali zar u tome slucaju nije prakticnije poslati par € po konobaru umjesto da joj plati pice? Obadvoje je jednako ponizno, anyway.
Ili je ovo jedan glupi obicaj, kojemu ce se za par desetina godina ljudi cuditi, i ismijavati ga.
Prodiskutujte..
tebi je fkt dosadno u zivotu
kakve koristi imas od tog da das konobaru novce, nikaj njoj tak ne pokazes

"ponizno"?

svaka cast na temi e
luka lawrence is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 15:18   #17
Quote:
oblak kaže: Pogledaj post
možda bolje poslat piće i čokoladicu
bilo bi dobro da u kafićima ima onih automata s čokoladicama
Siguran sam da je odma tvoja, cim te vidi, ako imas ikakve slicnosti sa tom stvari sa slike iz avatara.
absurd is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 15:19   #18
Quote:
luka lawrence kaže: Pogledaj post
tebi je fkt dosadno u zivotu
kakve koristi imas od tog da das konobaru novce, nikaj njoj tak ne pokazes

"ponizno"?

svaka cast na temi e
Mudro zboris
absurd is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 15:34   #19
Quote:
absurd kaže: Pogledaj post
OK, ne razumijem zasto pojedini muskarci placaju pice nepoznatim djevojkama, dok sjede u istoj kafani?
OK, recimo da je to obicaj, sa kojim muskarac zeli pokazati da mu se djevojka kojoj "zove turu" svidja, ali zasto bas placanje pica? Nelogicno..
Moze pitanje? Sedis u kafani, pijes pivo i vidis samu devojku koja sedi za sankom, a tebi se strasno dopada.

Sta ces uraditi da bi se upoznao i zapoceo (bilo kakvu) pricu?

_nobody_
_nobody_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 16:57   #20
Quote:
absurd kaže: Pogledaj post
OK, ne razumijem zasto pojedini muskarci placaju pice nepoznatim djevojkama, dok sjede u istoj kafani?
OK, recimo da je to obicaj, sa kojim muskarac zeli pokazati da mu se djevojka kojoj "zove turu" svidja, ali zasto bas placanje pica? Nelogicno..

Analizirao sam taj potez, i dosao do zakljucka da muskarac zeli finansijski pomoci djevojku, i time joj pokazati koliko mu se svidja, ali zar u tome slucaju nije prakticnije poslati par € po konobaru umjesto da joj plati pice? Obadvoje je jednako ponizno, anyway.
Ili je ovo jedan glupi obicaj, kojemu ce se za par desetina godina ljudi cuditi, i ismijavati ga.
Prodiskutujte..
E, zato si ti jos uvjek djevac.
__________________
"we are fucking terrorists.....uh....hmmm...i mean holly warriors"
Svitac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.