Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2017., 01:44   #5061
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
MadMarx je izmanifestirao, pričao nam je na zadnjem transurferskom druženju.
Ali ne smijemo reći o čemu se radi jer nije baš primjereno forumu , ali sjetili smo se odmah tebe.
Da znaš o čemu se radi, odmah bi se počela družiti s nama, a pogotovo s MadMarxom.


Napiši mi u inbox.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 07:17   #5062
Ne smijem.
Ako te zanima, pitaj njega.

I nije u pitanju jedan rezultat već nekoliko.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 07:08   #5063
Na kojoj frekvenciji vibrirate?

Zanimljiv tekst koji govori o vibracijama.
Koje su visoke, a koje niske vibracije te kako podići vibraciju na više frekvencije i time direktno utjecati na vlastitu realnost.

Izdvajam djelić (s mojim sitnim prepravkama pravopisa):
Što da radite kad shvatite da ste trenutno podešeni na nisko vibrajuće energije, kad za uspjeh u životu i zdravlje uopće, trebate biti podešeni na visoke vibracije?
Kako se prebaciti na druge, visoko-vibracione valove?

Mnogo je lakše to učiniti nego što misli većina ljudi koji su duboko ukorijenjeni u niske vibracije. Ovo se može učiniti trenutno jer se energija sve vrijeme preusmjerava, rekonstruira i možete je podesiti na željeni val, frekvenciju vibracije.

Najlakši način da se podigne frekvencija vibracije su pozitivne misli. Misli uopće, praktički potpuno formiraju, ne samo događaje u našem životu, već i cjelokupno naše fizičko i duhovno stanje. Ako ste usmjereni na pozitivno i mislite pozitivno, vaša frekvencija vibracije se povećava. Tada možete djelovati na osjećaje: ne ići u susret emocijama za sniženje vibracije već izabrati one emocije i osjećaje koje će povećati frekvenciju vaših vibracija. Na kraju krajeva, vi sami birate svaki događaj u svom životu!
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 10:45   #5064
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Mnogo je lakše to učiniti nego što misli većina ljudi koji su duboko ukorijenjeni u niske vibracije. Ovo se može učiniti trenutno jer se energija sve vrijeme preusmjerava, rekonstruira i možete je podesiti na željeni val, frekvenciju vibracije.

Najlakši način da se podigne frekvencija vibracije su pozitivne misli. Misli uopće, praktički potpuno formiraju, ne samo događaje u našem životu, već i cjelokupno naše fizičko i duhovno stanje. Ako ste usmjereni na pozitivno i mislite pozitivno, vaša frekvencija vibracije se povećava. Tada možete djelovati na osjećaje: ne ići u susret emocijama za sniženje vibracije već izabrati one emocije i osjećaje koje će povećati frekvenciju vaših vibracija. Na kraju krajeva, vi sami birate svaki događaj u svom životu![/COLOR]
Ako je ovo istina, može li netko posvjedočiti da se uspio dovesti u područje iznimno visokih vibracija te tamo ostati, nastavljajući birati misli koje stvaraju željeno fizičko i duhovno stanje?
Istiphul Amue is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 18:50   #5065
Pitaš tonom kao da ti ne bi bilo drago ako je to istina.

Vjerojatno može, ne vjerujem da ne postoji nitko takav.
Samo je pitanje da li uopće ovo čita, a ako i čita, da li mu se da i da li ima vremena i volje o tome ovdje pisati.

Nije doista nikakav problem dovesti se u područje visokih vibracija, samo ako se to odabere i odluči te učini na pravi način.
Na isti način se i održava. Ako se tako odabere i odluči te konstantno čini na pravi način.

Bila je tu jedna cura prije cca 3 godine koja je tvrdila da je doživjela prosvjetljenje i da je od onda stalno u visokovibracijskom području, a da prije prosvjetljenja nije to uspijevala trajno zadržati.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 19:37   #5066
Quote:
Istiphul Amue kaže: Pogledaj post
Ako je ovo istina, može li netko posvjedočiti da se uspio dovesti u područje iznimno visokih vibracija te tamo ostati, nastavljajući birati misli koje stvaraju željeno fizičko i duhovno stanje?
Da i mene zanima.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 10:16   #5067
da malo povežemo s kvantnom fizikom. kažu da sadašnji događaji definiraju prošle (ne obrnuto.) pa ako je to istina za fotone a mi smo malo zgusnutija energija (tj. vrijede ista pravila) kaj to znači za nas i naše misli? to me vuče na one vizualizacije budućnosti i kako je zeland sebe zamišljao kao vrhunskog pisca.

Quote:
And now scientists have proven that, what is happening to a particle now, isn't governed by what has happened to it in the past, but by what state it is in the future – effectively meaning that, at a subatomic level, time can go backwards.
To bamboozle you further, this should all be going on right now in the subatomic particles which make up your body.
http://m.digitaljournal.com/science/...article/434829


još da uspijem izvuč neke nofce iz svog budućeg novčanika. ili iz II stupa čije korištenje ne mislim doživit...
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 11:00   #5068
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Pitaš tonom kao da ti ne bi bilo drago ako je to istina.
Upravo suprotno. Bilo bi mi drago da je istina, ali znam da nije. Demantiraj me tako što ćeš sam posvjedočiti, a ne pričati priče o tome kako vjeruješ da se može i ne vjeruješ da nitko ne može.

Napisao sam područje iznimno visokih vibracija, a ne visokih vibracija. Kažeš da nije nikakav problem i citiraš izvore koji kažu da se može učiniti trenutno pa opet radije spominješ neku curu od prije cca 3 godine i njena postignuća nego svoja vlastita
Istiphul Amue is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 00:40   #5069
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Da i mene zanima.
I što bi se onda dogodilo/promijenilo da ti netko prenese takvo svoje iskustvo?

Imam ja mnogobrojna takva iskustva, imamo ih svi, samo ih neki nisu uopće u stanju percipirati i/ili ih odmah zaborave.
I naravno, vrate se odmah na svoju dragu, staru nisku vibru s kojom su već postali jedno i gdje se jedino osjećaju onako kako im programi nalažu da se trebaju osjećati.

Quote:
Istiphul Amue kaže: Pogledaj post
Ako je ovo istina, može li netko posvjedočiti da se uspio dovesti u područje iznimno visokih vibracija te tamo ostati
Netko je "tamo ostao" duže, netko kraće, netko minutama, netko satima, netko danima, a netko mjesecima...to jedino ovisi o onome što sam napisao u zadnjem postu - ako je tako odabrao, odlučio i ako je to konstantno činio na pravi način.
Toliko dugo koliko je to činio, toliko dugo je "tamo ostao".

Quote:
Istiphul Amue kaže: Pogledaj post
Upravo suprotno. Bilo bi mi drago da je istina, ali znam da nije.
Samo ti i dalje znaj.

Quote:
Istiphul Amue kaže: Pogledaj post
Demantiraj me tako što ćeš sam posvjedočiti, a ne pričati priče o tome kako vjeruješ da se može i ne vjeruješ da nitko ne može.
Ne moraš se žestiti, nije ti to dobro.
Ništa ja ne vjerujem, rekao sam za druge da vjerojatno postoji netko takav. Za sebe ne moram vjerovati jer znam.
Znam i za neke druge, ali neka oni pišu u svoje ime ako imaju potrebu.

Da demantiram? A što? Nisi ni iznio ništa konkretno.
Ali i da jesi, nemam potrebu za time. Svejedno mi je što netko misli pa tako i ti.

Što se vlastitih iskustava tiče, gore sam već napisao.
Ima ih uglavnom svatko, netko manje, netko više, netko duže netko kraće. Ovisi o njemu.
Naravno, oni na najnižim mogućim vibracijama možda zbilja nemaju.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 11:07   #5070
http://oazaznanja.com/psihologija/do...-vi-to-ili-ne/
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 11:54   #5071
Ibrahim

Bila bih bogatija za informaciju više.

Meni je ipak čudno da netko može biti na jako visokoj vibraciji i tu se zadržati a gdje su onda kontrasti? Vežem to isto kao i sa prirodom da ne može uvijek sijati sunce i da se promjene događaju. Ok shvaćam možda je osoba došla do razine gdje kad dođu osjećaji i misao da ih svjesno zaustavi i promijeni i podigne se na višu vibraciju. Recimo kod mene to ne funkcionira i kad sam u lošem stanju i svjesna o čemu razmišljam i kako se osjećam,tad mi ne može ništa pomoći da si dignem vibraciju i osjećam se dobro. Znala sam to forsirati pa sam se osjećala još puno gore.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 16:17   #5072
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Meni je ipak čudno da netko može biti na jako visokoj vibraciji i tu se zadržati a gdje su onda kontrasti? Vežem to isto kao i sa prirodom da ne može uvijek sijati sunce i da se promjene događaju. Ok shvaćam možda je osoba došla do razine gdje kad dođu osjećaji i misao da ih svjesno zaustavi i promijeni i podigne se na višu vibraciju. Recimo kod mene to ne funkcionira i kad sam u lošem stanju i svjesna o čemu razmišljam i kako se osjećam,tad mi ne može ništa pomoći da si dignem vibraciju i osjećam se dobro. Znala sam to forsirati pa sam se osjećala još puno gore.
Ne možeš ti sebe uvjeriti da problema nema kad je problem još tu. Možeš se pretvarati koliko hoćeš ali tako samo stavljaš ulje na vatru jer problem neće nestati njegovim ignoriranjem.

Ako postoji nešto što nas pati to možemo riješiti tako što ćemo razmišljati o rješenju (slajd, afirmacija ili molitva) a ne da to magično nestane. Ako očekujemo da problem ili što već magično nestane mi zapravo progovaramo od ega (iz osjećaja sebičnosti i ignorancije) i ništa se neće dogoditi jer mehanizam tako ne funkcionira.
Mehanizam funkcionira kad smo skromni, zahvalni ili bez osjećaja prema tome što želimo (bez ega). Zato zeland tvrdi da grčevita želja odmiče to nešto od nas, jer ta želja dolazi od ega.
Treba se smiriti sagledati situaciju i bez sumnje uzeti ono što je naše. Ako jednostavno ne možemo isključiti osjećaje iz želje onda je molitva dobra stvar, bitno je tokom molitve biti zahvalan i ponizan i po mogućnosti ne tražiti od ega nego iz duše. Molitva nije nužno sklopiti ruke i ponavljati neke riječi, to može biti da tokom dana izrazimo zahvalnost što smo saslušani i što je riješenje problema na putu.
Svaka situacija nas može nešto naučiti pa je dobro zatražiti riješenje problema tj. zatražiti da nas se uputi koja je poduka te situacije.
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 17:51   #5073
Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
Ne možeš ti sebe uvjeriti da problema nema kad je problem još tu. Možeš se pretvarati koliko hoćeš ali tako samo stavljaš ulje na vatru jer problem neće nestati njegovim ignoriranjem.

Ako postoji nešto što nas pati to možemo riješiti tako što ćemo razmišljati o rješenju (slajd, afirmacija ili molitva) a ne da to magično nestane. Ako očekujemo da problem ili što već magično nestane mi zapravo progovaramo od ega (iz osjećaja sebičnosti i ignorancije) i ništa se neće dogoditi jer mehanizam tako ne funkcionira.
Mehanizam funkcionira kad smo skromni, zahvalni ili bez osjećaja prema tome što želimo (bez ega). Zato zeland tvrdi da grčevita želja odmiče to nešto od nas, jer ta želja dolazi od ega.
Treba se smiriti sagledati situaciju i bez sumnje uzeti ono što je naše. Ako jednostavno ne možemo isključiti osjećaje iz želje onda je molitva dobra stvar, bitno je tokom molitve biti zahvalan i ponizan i po mogućnosti ne tražiti od ega nego iz duše. Molitva nije nužno sklopiti ruke i ponavljati neke riječi, to može biti da tokom dana izrazimo zahvalnost što smo saslušani i što je riješenje problema na putu.
Svaka situacija nas može nešto naučiti pa je dobro zatražiti riješenje problema tj. zatražiti da nas se uputi koja je poduka te situacije.
I dan danas imam ''problem'' s tim grčevitim željenjem. Kad nešto za što smatram da mi je u ovom trenutku nedostižno a želim toliko za popizdit onda mi je stalno u glavi i vrtim slajdove oko toga a ne osjećam pozitivnu emociju.

Zapravo već jako,jako dugo ne osjećam pozitivnu emociju i entuzijazam oko ničega. Osjećam blokadu u sebi. Kao da je neki kamen u mom tijelu koji mi jednostavno ne dopušta da bilo što proživim sa čistom emocijom.

Što se tiče molitve,znam da moliti za nešto je vibriranje na niskoj vibraciji neimanja a zahvalnost nisam vidjela da ima učinka.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 19:10   #5074
Upravo sam pročitala Transurfing 1: Zelandu je razum koji pridaje važnost stvarima/ljudima/događajima i koji tom važnošću stvara tzv suvišni potencijal = uzrok svih problema i nevolja.
Jer kada se stvori takav suvišni potencijal, na scenu stupaju sile ravnoteže čije djelovanje osjećamo kao neugodnost i frustraciju.

Znači, nije to kao u Tajni i slično, gdje pozitivno mislimo i afirmiramo i vizualiziramo ono što želimo pa onda to dođe. Dapače je obratno jer sve te silne želje i vizualizacije i pozitiva samo su stvaranje suvišnog potencijala tako da mogu izazvati baš suprotno od onoga što mi priželjkujemo.

Ja to tumačim na način da je postojanje problema ili makar samo loših osjećaja u stvari znak da nečemu pridajemo nepotrebnu važnost
__________________
"Vrijednost ideje se može odrediti kvalitetom onih koji je zastupaju" (A. Hemon)
Nea-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 19:39   #5075
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
I dan danas imam ''problem'' s tim grčevitim željenjem. Kad nešto za što smatram da mi je u ovom trenutku nedostižno a želim toliko za popizdit onda mi je stalno u glavi i vrtim slajdove oko toga a ne osjećam pozitivnu emociju.

Zapravo već jako,jako dugo ne osjećam pozitivnu emociju i entuzijazam oko ničega. Osjećam blokadu u sebi. Kao da je neki kamen u mom tijelu koji mi jednostavno ne dopušta da bilo što proživim sa čistom emocijom.

Što se tiče molitve,znam da moliti za nešto je vibriranje na niskoj vibraciji neimanja a zahvalnost nisam vidjela da ima učinka.
Ne znam šta da ti kažem, ti se jako loše osjećaš od kad sam na ovom forumu a to je nekih godinu dana što je i previše.

Molitva nije nikakva vibracija na niskoj razini i mislim da te priče o vibracijama trebamo zaboraviti jer to nema nikakve logike inače bi svijet već odavno propao koliko su ljudi negativni i depresivni.
Mislim da to "niste na vibraciji" je samo još jedan izgovor zašto neka tehnika ne radi a toga se trebamo čuvati. Biti stalno pozitivan je nemoguće jer kao što znamo iz knjige sve zahtjeva ravnotežu.

Nisam računao na to da ne vjeruju svi u neko više biće pa sry zbog toga, moja greška.
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 19:42   #5076
Quote:
Nea-- kaže: Pogledaj post
Ja to tumačim na način da je postojanje problema ili makar samo loših osjećaja u stvari znak da nečemu pridajemo nepotrebnu važnost
Tako i ja na to gledam, iako naravno ne može sve ići bez prepreka ali većina problema je izazvana našim željama.
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 22:13   #5077
Quote:
Kreirajte realnost koju želite, najprije u imaginaciji ali tako kao da je ona jedina realnost ovdje i sada, nikako kao nešto što je zamišljeno i što će tek doći i što mi „privlačimo”.
malo da se referiram na dokazanu teoriju da sadašnjost kreira prošlost, ako se u budućnost projicira situacija npr. vitalnosti, zdravlja onda bi po gornjoj teoriji/praksi sadašnjost trebala imati naznake budućeg stanja. i zanimljivo mi je da sam gledao neki dan film "koji k znamo" i baš je to napomenuo neko u filmu. zanmljivo... pitanje je kaj je to sadašnjost/budućnost/prošlost...
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 23:24   #5078
Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
Ne znam šta da ti kažem, ti se jako loše osjećaš od kad sam na ovom forumu a to je nekih godinu dana što je i previše.

Molitva nije nikakva vibracija na niskoj razini i mislim da te priče o vibracijama trebamo zaboraviti jer to nema nikakve logike inače bi svijet već odavno propao koliko su ljudi negativni i depresivni.
Mislim da to "niste na vibraciji" je samo još jedan izgovor zašto neka tehnika ne radi a toga se trebamo čuvati. Biti stalno pozitivan je nemoguće jer kao što znamo iz knjige sve zahtjeva ravnotežu.

Nisam računao na to da ne vjeruju svi u neko više biće pa sry zbog toga, moja greška.

Da, tako je a s druge strane je vrlo ironično što uglavnom svaki dan pročitam brdo tekstova ili pogledam videa na temu o zakonu privlačenja,i o duhovnosti općenito i dalje se osjećam isto.
Nesretno,prazno,izgubljeno,tužno i neispunjeno.

Dark night of the soul.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 00:06   #5079
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Zanimljiv tekst koji govori o vibracijama.
Koje su visoke, a koje niske vibracije te kako podići vibraciju na više frekvencije i time direktno utjecati na vlastitu realnost.
O tome priča i tvoj guru sa crnim naočalama za sunce u mračnoj sobi :
https://youtu.be/AaUEphxRr40?t=437
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 00:14   #5080
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Da, tako je a s druge strane je vrlo ironično što uglavnom svaki dan pročitam brdo tekstova ili pogledam videa na temu o zakonu privlačenja,i o duhovnosti općenito i dalje se osjećam isto. Nesretno,prazno,izgubljeno,tužno i neispunjeno.
Na kojoj si razini nezadovoljna? Što si želiš, a da ti je tako nedostupno?
Istiphul Amue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:20.