Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2013., 00:09   #61
Quote:
alohae kaže: Pogledaj post
živimo u fejk svijetu medijskog manipuliranja.
Neznan koliko mogu manipulirat,bilo ko sa bilo kim, ali mene,osobno niko od tih manipulatora nebi moga natirat da nosin torbicu umisto torbe. jebajluk!
__________________
Keep asking questions ,keep seeking answers, fear no-one !
bloodyone is offline  
Old 05.05.2013., 00:22   #62
Quote:
bloodyone kaže: Pogledaj post
Neznan koliko mogu manipulirat,bilo ko sa bilo kim, ali mene,osobno niko od tih manipulatora nebi moga natirat da nosin torbicu umisto torbe. jebajluk!
a zašto, jer te nisu ti isti manipulatori odgojili ili te odgajaju od početka modernog društva?
ja stavljam ključeve u novčanik, ne u torbicu jer neznam kud bi sa torbicu to bi mi bio još veći bed.
imam poremećaj koncetracije, impulzivna sam osoba, nemogu pratiti kuda stavljam svoje stvari. pa ključeve uvijek stavljam tamo gdje je sitniš.
stalno moram provjeravati gdje mi je mobitel, novčanik, cigarete, upaljač jer to nemogu pratiti.

torbica?
malo previše, ali čini se ko praktično riješnje, no onda bih to izgubio i ode sve u rodno mjesto...

i nema čovjeka koji me nije upoznao a da nije upoznao i moj problem sa stvarima koje imam kod sebe i što sad, da mi te osobe trebaju dati praktično riješenje što bi to riješenje bilo.
da si nabavim novi mozak koji može pratiti bezvezne, za mene, stvari gdje mi upaljač.
neznam ni broj svojeg jebenog mobitela

i onda me ljudi pitaju koji je moj problem, halo, osoba sa poremećajem koncetracije, impulzivna a radi kao programer. koji je vaš psihološki problem što ste normalni.
jedina sreća što sam iznad prosječno logički pismen
i onda je veliki bed jer muškarac nosi trobu sa svojim stvarima, možda je stvarno u tome problem, meni to nije problem, ja imam drugih problem, recimo gdje mi je novčanik trenutačno i gdje su mi ključevi od auta jer nemam blagog pojma, mogu samo pretpostavljati, pa mi nisu problem oni koji nose torbe da riješe taj problem.

Zadnje uređivanje alohae : 05.05.2013. at 00:38.
alohae is offline  
Old 05.05.2013., 00:34   #63
Quote:
alohae kaže: Pogledaj post
a zašto, jer te nisu ti isti manipulatori odgojili ili te odgajaju od početka modernog društva?
Zato šta san jednostavan čovik,normalno i glupavo muško, koji sve šta nosi stavlja u džep jer sve stane u njega i nema potrebu nosit dodatnu žensku opremu.
__________________
Keep asking questions ,keep seeking answers, fear no-one !
bloodyone is offline  
Old 05.05.2013., 00:37   #64
Quote:
alohae kaže: Pogledaj post

i nema čovjeka koji me nije upoznao a da nije upoznao i moj problem sa stvarima koje imam kod sebe i što sad, da mi te osobe trebaju dati praktično riješenje
Jednostavno je, daj svojoj ženskoj da ti nosi stvari, u svojoj torbici. Budi muško koji nosi stvari u torbici od žene. eto ga.
__________________
Keep asking questions ,keep seeking answers, fear no-one !
bloodyone is offline  
Old 05.05.2013., 00:46   #65
Quote:
bloodyone kaže: Pogledaj post
Zato šta san jednostavan čovik,normalno i glupavo muško, koji sve šta nosi stavlja u džep jer sve stane u njega i nema potrebu nosit dodatnu žensku opremu.
Eto samo danas primjer:
Otišao na trčanje imao mobitel uvijek u desnom đepu.
Mene u auto dok otišao uhvati paranoja nema moba.
Tek kad došao kući potražio mob i našao ga u đepu, hvala bogu.. (ustvari tražio ga i auto ali možda zbog pojasa ga nisam mogao naći.)
Zatim otiđem do dućana, prekapo đepove, nema novčanika, shit...
Zatim opsujem, vratim se natrag u auto i nađem u pretincu auta, novčanik.
Zašto nisam znao da mi je mob u đepu i da mi je novčanik u pretincu.
Iskreno to me zanima i više od teme ali nije offtopic u našem slučaju..
A uspio sam dovesti temu na to..
Zašto?
Jel to poremećaj koncentracije?
I jel bi mi torbica pomogla
Opravdavao sam to stresom, ali jebiga to mi čitav život.


Quote:
bloodyone kaže: Pogledaj post
Jednostavno je, daj svojoj ženskoj da ti nosi stvari, u svojoj torbici. Budi muško koji nosi stvari u torbici od žene. eto ga.
bravo

Zadnje uređivanje alohae : 05.05.2013. at 01:00.
alohae is offline  
Old 05.05.2013., 02:32   #66
....predrasude i ocekivanja...
...sto jje to musko a sto zensko ponasanje, oblacenje, aktivnosti....
...hm.....baka je izgubila orjentaciju....sto je uobicajeno u toj dobi........zamisli ....ne nose muski vise brkove......a zene suknje i dugu kosu....pa da ih odmah mozes raspoznati i navaliti na osvajanje......baki to vise i ne treba....zato nemaj brige.....
....a tebe smeta svasta......tesko ce biti sa tobom zivjeti....nesigurnost nije bas sjajna odlika......pocni trenirati nositi naocale na vrh glave i torbicu...neces postati zena...a prakticno je.....itd.....
__________________
....nationalnost je uvjerenje....ona ne postoji doista....
Maria Callas is offline  
Old 05.05.2013., 07:33   #67
Quote:
alohae kaže: Pogledaj post
pa kome onda ne bolje prodati priču nego babi ani
jer ona iako ima tek 80-et još uvijek je spremna popušiti...priču naravno
koja si ti budaletina
__________________
Keep asking questions ,keep seeking answers, fear no-one !
bloodyone is offline  
Received Infraction
Old 05.05.2013., 07:39   #68
Quote:
alohae kaže: Pogledaj post
neznam ni broj svojeg jebenog mobitela

i onda me ljudi pitaju koji je moj problem, halo, osoba sa poremećajem koncetracije, impulzivna a radi kao programer. koji je vaš psihološki problem što ste normalni.
Dobro doša u klub
__________________
Keep asking questions ,keep seeking answers, fear no-one !
bloodyone is offline  
Old 05.05.2013., 07:52   #69
Quote:
alohae kaže: Pogledaj post
A uspio sam dovesti temu na to..
Zašto?
Jel to poremećaj koncentracije?
I jel bi mi torbica pomogla
Hmmm e viš sad, stvar je kod dečkica ta da oni dobro pamte. A to mora bit samo po sebi jer su to 99% osim što su egoisti usto su kompleksaši,a kompleksaš dobro pamti jer stalno razmišlja i misli na sebe i svoje komplekse.
Ta nije poput mene,polupismenog idijota koji sam zakinut za sposobnost razmišljanja pa mi je samo ludost na pameti i šprdanje. Pokretanje ovakve teme dokazuje to. Al neka ,ja vjerujen da bi se dalo raspravit o tome.
Zaboravi san spomenit da dečkice nose (po zimi) one smeđe gležnjače uz sve ostalo. Dakle oni su unisex,a ja san na to uniglup. Turboglup!
__________________
Keep asking questions ,keep seeking answers, fear no-one !
bloodyone is offline  
Old 05.05.2013., 08:01   #70
Quote:
Maria Callas kaže: Pogledaj post
....a tebe smeta svasta......tesko ce biti sa tobom zivjeti....nesigurnost nije bas sjajna odlika......pocni trenirati nositi naocale na vrh glave i torbicu...neces postati zena...a prakticno je.....itd.....
Meni da smeta kako nekome može smetat netko poput :


Dapače ,svaki dan mi jedan ovakav ili pak dečkica (isto je ) uljepša svit. Nije monotono To je naposlijetku dobro jer budalu poput mene motivira da ide dalje kroz život uz autosugestije "bloody,bloody, koje su ovo nebuloze oko tebe, daj se makni malo sa strane,na marginu društva, od tamo se bolje vidi i tamo uvik naleti neka fina i mudra stvar...i uvik naleti..."
__________________
Keep asking questions ,keep seeking answers, fear no-one !
bloodyone is offline  
Old 05.05.2013., 08:25   #71
Baka Ana ... vidi ti modnog gurua.
Ja znam jednu baku koja još uvijek moroga na ženski rod koji nosi hlače. Bojim se i pomisliti što bi bilo kad bi joj dali vlast u ruke ...

Najjači su mi muškarci kojima smeta što drugi muškarci nose ono što oni ne bi nosili. Jaka stvar! Nemoj nositi i gledaj svoja posla.

I još: nekada su muškarci nosili medvjeđu kožu na sebi, toljagu u ruci, onda toge, pa onda u srednjem vijeku one smiješne špičoke i tajice, pa bijele loknaste perike pune gamadi (i smrdjeli su) ...

Danas su svi nervozni i sve im smeta - pa čak i torbice.
__________________
Nije pametno kritizirati nečije kuhanje ako želite ponovo jesti kod te osobe.
rosita22 is offline  
Old 05.05.2013., 08:46   #72
Quote:
rosita22 kaže: Pogledaj post
Baka Ana ... vidi ti modnog gurua.
Ja znam jednu baku koja još uvijek moroga na ženski rod koji nosi hlače. Bojim se i pomisliti što bi bilo kad bi joj dali vlast u ruke ...

Najjači su mi muškarci kojima smeta što drugi muškarci nose ono što oni ne bi nosili. Jaka stvar! Nemoj nositi i gledaj svoja posla.
Sama pomisao ,ideja, da baku staviš na vlast je veća budalaština od rata za troju. Tebi je koliko vidim zakinut receptor za šprdnju.
__________________
Keep asking questions ,keep seeking answers, fear no-one !
bloodyone is offline  
Old 05.05.2013., 09:03   #73
Quote:
bloodyone kaže: Pogledaj post
Sama pomisao ,ideja, da baku staviš na vlast je veća budalaština od rata za troju. Tebi je koliko vidim zakinut receptor za šprdnju.
Upravo suprotno.
__________________
Nije pametno kritizirati nečije kuhanje ako želite ponovo jesti kod te osobe.
rosita22 is offline  
Old 05.05.2013., 09:04   #74
Quote:
rosita22 kaže: Pogledaj post
Upravo suprotno.
Šta je suprotno. baka na vlasti ili tvoji receptori?
__________________
Keep asking questions ,keep seeking answers, fear no-one !
bloodyone is offline  
Old 05.05.2013., 09:23   #75
Quote:
bloodyone kaže: Pogledaj post
Šta je suprotno. baka na vlasti ili tvoji receptori?
Ovo drugo.
__________________
Nije pametno kritizirati nečije kuhanje ako želite ponovo jesti kod te osobe.
rosita22 is offline  
Old 05.05.2013., 09:28   #76
oki doki
__________________
Keep asking questions ,keep seeking answers, fear no-one !
bloodyone is offline  
Old 05.05.2013., 09:28   #77
Quote:
bloodyone kaže: Pogledaj post
ne utječe niti mrvice, je se meni :-)
toliko ne utječe da si otvorio temu na psihologiji i aktivno razglabaš na 4 strane o tim torbicama? ma stvarno?

ajde priznaj pobogu više, koja ti je torbica tiha patnja?

i vjerujem da će ti ta ljutnja spram likova koji je slobodno nose jako popustiti kad susjedama anama priznaš da je tvoja torbica ipak najljepša
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Old 05.05.2013., 09:36   #78
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
toliko ne utječe da si otvorio temu na psihologiji i aktivno razglabaš na 4 strane o tim torbicama? ma stvarno?

ajde priznaj pobogu više, koja ti je torbica tiha patnja?
Jebiga dolazi mi obavijest na mail na svaki post pa dok san doma odgovaram...a patnja mi nije torbica već se ponekad nemogu oduprijet porivu da obučem crveni grudnjak. oh trauma. oh patnja.
__________________
Keep asking questions ,keep seeking answers, fear no-one !
bloodyone is offline  
Old 05.05.2013., 09:39   #79
Quote:
bloodyone kaže: Pogledaj post
Jebiga dolazi mi obavijest na mail na svaki post pa dok san doma odgovaram...a patnja mi nije torbica već se ponekad nemogu oduprijet porivu da obučem crveni grudnjak. oh trauma. oh patnja.
bravo, dečkice! ma znala sam ja da će biti nešto od tebe jel da da je sad malo lakše?
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Old 05.05.2013., 09:39   #80
Zanima me mišljenje naroda. Hoću čut stav prema rastućim trendovima kao i anomalijama. Dobit informacije od ljudi ,sa strane,ne od javnog medija.
__________________
Keep asking questions ,keep seeking answers, fear no-one !
bloodyone is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:03.