Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2006., 18:27   #1121
Hvala!
Dilara is offline  
Old 09.11.2006., 18:30   #1122
Semion, Arkorov flatrate vrijedi za cjelu europu i Hrvatsku inklusive.

Cure, vako...
Ako ste kod telekoma, a zelite preci na Arkor, onda nazovete Arcor i izaberete soluciju koja vam po cjeni i brzini odgovara(ima vise opcija i navedite ako zelite flatrate za Hr.) Arkor automatski kundiguje Telekomu telefon, a internet morate navodno sami ih nazvati i kundigati! (nelogicno, ali tako kaze rodak on je tako napravio prije mjesec dana)
Nikakvih vise placanja prema telekomu nemate!!!

Mi smo kod Arkora od prosle zime, a ovu zadnju opciju imamo od 8 mjeseca i nikakvi problema. Toplo preporucujem!
bibobu is offline  
Old 09.11.2006., 18:31   #1123
Quote:
Lame Deer kaže:
Hülfe je staronjemachki izraz za Hilfe (pomoc), a ja obozhavam althochdeutsch i mittelhochdeutsch....
Ahaaa, mislila sam da cu ja tebe nauciti necemu, pa ispade obrnuto
bibobu is offline  
Old 09.11.2006., 18:48   #1124
Quote:
Seminom kaže:
Zavisi kojem "Anbieter-u" odes, imas ovih malih koji nisu mogli otkupiti telef. mrezu od TeeeleeCom-a na jednom podrucju, pa su tako onda unajmili od njih. ALI pod uslovom da telefonska linija ostaje pod TeleCom-a a ostale npr. digitalne, analogne, ISDN, DSL,... smiju sami ponuditi. Znaci imas telef. razgovore preko "ne atraktivnom" T-Com a DSL preko 1&1 ili WEB.de.

Pogledaj si vl.karakter upotrebljavanja komunikacija, jeli vise telefon ili web prevlada ! pa tu izmi flat tarifu.
Pazi za telef.flat, to ti pretezno vrijedi samo za Njemacku.
Lame Deer is offline  
Old 09.11.2006., 18:54   #1125
Quote:
bibobu kaže:
Semion, Arkorov flatrate vrijedi za cjelu europu i Hrvatsku inklusive.

Cure, vako...
Ako ste kod telekoma, a zelite preci na Arkor, onda nazovete Arcor i izaberete soluciju koja vam po cjeni i brzini odgovara(ima vise opcija i navedite ako zelite flatrate za Hr.) Arkor automatski kundiguje Telekomu telefon, a internet morate navodno sami ih nazvati i kundigati! (nelogicno, ali tako kaze rodak on je tako napravio prije mjesec dana)
Nikakvih vise placanja prema telekomu nemate!!!

Mi smo kod Arkora od prosle zime, a ovu zadnju opciju imamo od 8 mjeseca i nikakvi problema. Toplo preporucujem!


Bas sam danas gledao Arcorove ponude na netu i vidio sam te opcije za internationales festnetz flatrate....

Vidjet cu josh, ali zvuchi primamljivo....

Hvala za ovaj "rat"
Lame Deer is offline  
Old 09.11.2006., 18:55   #1126
Quote:
bibobu kaže:
Ahaaa, mislila sam da cu ja tebe nauciti necemu, pa ispade obrnuto






PS. Najdrazha mi je rijech "Frouwe"

Lame Deer is offline  
Old 09.11.2006., 19:15   #1127
Quote:
bibobu kaže:
Semion, Arkorov flatrate vrijedi za cjelu europu i Hrvatsku inklusive.

Cure, vako...
Ako ste kod telekoma, a zelite preci na Arkor, onda nazovete Arcor i izaberete soluciju koja vam po cjeni i brzini odgovara(ima vise opcija i navedite ako zelite flatrate za Hr.) Arkor automatski kundiguje Telekomu telefon, a internet morate navodno sami ih nazvati i kundigati! (nelogicno, ali tako kaze rodak on je tako napravio prije mjesec dana)
Nikakvih vise placanja prema telekomu nemate!!!

Mi smo kod Arkora od prosle zime, a ovu zadnju opciju imamo od 8 mjeseca i nikakvi problema. Toplo preporucujem!
Koji telefon flat imas? EU ili internacionalni? Pretpostavljam da internacionalni jer Hrvatska nije u EU, a taj pase i u cijenu koju si navela da placas.

Dakle, jos jednom za svaku sigurnost: ti placas tih 63 eura za telefon flat, DSL flat, DSL, ISDN, prikljucak i kaj vec sve i nista vise ne placas Telekomu ni ikome. 63 eura su ti kompletni troskovi za sve po pitanju telefona i interneta.
Jesam dobro shvatila?

P.S. Lame je musko.
A "hülfe" je takodjer i onaj odvratni oblik glagola koji ne mogu smisliti, a koristi se u indirektnom govoru i onom "sto bi bilo, kad bi bilo" obliku.
Nemoj me pitati za gramaticku terminologiju tih glagolskih vremena, tak nesto ne pamtim.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Old 09.11.2006., 19:52   #1128
Quote:
Gospon Pes kaže:
Koji telefon flat imas? EU ili internacionalni? Pretpostavljam da internacionalni jer Hrvatska nije u EU, a taj pase i u cijenu koju si navela da placas.

Dakle, jos jednom za svaku sigurnost: ti placas tih 63 eura za telefon flat, DSL flat, DSL, ISDN, prikljucak i kaj vec sve i nista vise ne placas Telekomu ni ikome. 63 eura su ti kompletni troskovi za sve po pitanju telefona i interneta.
Jesam dobro shvatila?
63€ !!!! aauuuuu !!! pa to boli .....
...evo pogledajte mog ...
http://www.versatel.de/index.php?idi=1
Seminom is offline  
Old 09.11.2006., 20:09   #1129
To je sporo

DSL - 2000

Nishta ispod 16 000

Koliko para - toliko muzike
Lame Deer is offline  
Old 09.11.2006., 20:14   #1130
Quote:
Seminom kaže:
63€ !!!! aauuuuu !!! pa to boli .....
...evo pogledajte mog ...
http://www.versatel.de/index.php?idi=1
Je, ali ti imas flat samo za domace linije, ne internacionalne i nekoliko puta ti je sporiji net.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Old 09.11.2006., 20:31   #1131
Quote:
Gospon Pes kaže:
Je, ali ti imas flat samo za domace linije, ne internacionalne i nekoliko puta ti je sporiji net.

Jes, narode tako vam je kako napisah

Kaze muz da sam vam se izlagala, da placamo 64 Eura
I kaze jos da su posteni i po protokolu i da ce nam usparati za bogati godisnji odmor.
Sta ja znam je da vise ne supa zbog racuna i da mi je internet brzi za 35 sec. a kako znam nepitajte

E postoji vam i Elis, al navodno kaze prija da nikad dobiti staru na telefon, te prekida, te suska...
bibobu is offline  
Old 09.11.2006., 20:51   #1132
Quote:
Lame Deer kaže:
Zdravo

Zasto je forum tu, ako ne za trazhenje savjeta....
Iskoristit cu zato tu mogucnost da vas nesto priupitam...

Zivim u Njemackoj i namjeravam uvesti brzi internet

Je li mi netko moze iz iskustva preporuchiti neke dobre, a jeftine prijedloge......ima toliko "Anbietera" pa da ne chachkam previshe....



Placam pice kad navratite u Berlin

Hvala
nemam pojima o njemačkim cijenama ali zahvaljujem na pozivu i stižem 9.veljače na gemišt

ne mora biti Neuköln može biti i koji Lokal na Potsdamer Platzu
DrSigmundFreud is offline  
Old 09.11.2006., 23:59   #1133
Quote:
DrSigmundFreud kaže:
nemam pojima o njemačkim cijenama ali zahvaljujem na pozivu i stižem 9.veljače na gemišt

ne mora biti Neuköln može biti i koji Lokal na Potsdamer Platzu
Mozhe

Javi jos....u sluchaju da zaboravim

Ja chastim
Lame Deer is offline  
Old 10.11.2006., 00:05   #1134
Quote:
Lame Deer kaže:
Zdravo

Zasto je forum tu, ako ne za trazhenje savjeta....
Iskoristit cu zato tu mogucnost da vas nesto priupitam...

Zivim u Njemackoj i namjeravam uvesti brzi internet

Je li mi netko moze iz iskustva preporuchiti neke dobre, a jeftine prijedloge......ima toliko "Anbietera" pa da ne chachkam previshe....



Placam pice kad navratite u Berlin

Hvala

www.alice-dsl.de i obavezno navedi u prijavi moj kundenummer DE02277093 ak se odlucis za njih. Dobri su utoliko sto nema nikakvog ugovora.....
Vincent V is offline  
Old 10.11.2006., 00:08   #1135
Ako se odluchim za njih, navest cu te....

Lame Deer is offline  
Old 10.11.2006., 00:24   #1136
Quote:
Lame Deer kaže:
Zdravo

Zasto je forum tu, ako ne za trazhenje savjeta....
Iskoristit cu zato tu mogucnost da vas nesto priupitam...

Zivim u Njemackoj i namjeravam uvesti brzi internet

Je li mi netko moze iz iskustva preporuchiti neke dobre, a jeftine prijedloge......ima toliko "Anbietera" pa da ne chachkam previshe....



Placam pice kad navratite u Berlin

Hvala

ja imam Arcor - 24 sata na dan mogu surfati i telefonirati, osim toga sam hrvatsku prijavila za povoljnu tarifu, cavrljam tetkom po pola sata za vikend...... nikad ne placam vise od 70 € !
cuca is offline  
Old 10.11.2006., 07:26   #1137
Quote:
bibobu kaže:
i da mi je internet brzi za 35 sec. a kako znam nepitajte


Jos nesto me zanima.
Kako je s Arcorovim mail adresama?
Mora li se prijaviti na pravo ime ili moze na nick, mogu li se adrese mijenjati* i koliko ih paralelno mozes imati?


* Ne mislim mijenjanje konkretne adrese, to ne moze, nego nesto tipa kako imam sad. Mogu imati 7 aktivnih istodobno. Prvu ne mogu dirati, ona je fiksna i na nju sam prijavljena, ali ostalih 6 mogu po zelji brisati, pa na njihovo mjesto otvarati druge.
Nije da trebam svih 7, ali dvije-tri da.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Old 10.11.2006., 09:30   #1138
Quote:
Gospon Pes kaže:


Jos nesto me zanima.
Kako je s Arcorovim mail adresama?
Mora li se prijaviti na pravo ime ili moze na nick, mogu li se adrese mijenjati* i koliko ih paralelno mozes imati?


* Ne mislim mijenjanje konkretne adrese, to ne moze, nego nesto tipa kako imam sad. Mogu imati 7 aktivnih istodobno. Prvu ne mogu dirati, ona je fiksna i na nju sam prijavljena, ali ostalih 6 mogu po zelji brisati, pa na njihovo mjesto otvarati druge.
Nije da trebam svih 7, ali dvije-tri da.

e to neznam mi imamo domenu, a ljubavnik koristi onu preko hotmaila
bibobu is offline  
Old 10.11.2006., 09:32   #1139
Pitaj njega! Nek trazi! Aaaaaaaaaaaa! Ne mogu uzeti dok to ne znam.

Ili mozda zna cuca? Onda si ti oslobodjena.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Old 10.11.2006., 09:35   #1140
Quote:
cuca kaže:
ja imam Arcor - 24 sata na dan mogu surfati i telefonirati, osim toga sam hrvatsku prijavila za povoljnu tarifu, cavrljam tetkom po pola sata za vikend...... nikad ne placam vise od 70 € !

Ovo smo mi imali pa placali 130-200 mjesecno
bibobu is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.