Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2015., 10:01   #2381
Quote:
bebiiiy kaže: Pogledaj post
zasto mi se boja ispere nakon pet pranja? zelim intezivnu tamno smeđu ili crnu sjajnu boju koja traje bacajte prijedloge!
probaj Wellaton . ja koristim wellaton boje za kosu i najbolje mi odgovaraju kosi i najduže mi traje
__________________
Žena poslije 30 je najopasnija,još uvijek je mlada,lijepa i privlačna ali više nije naivna.
RottieWomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 10:39   #2382
pogledala sam u Dm, Bipi, Kozmu nigdje vise nema Perfect Mousse boje u pjeni

da li je mozda netko vidio u Sloveniji ili Italiji tu boju?
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 12:50   #2383
Bok cure, ima li netko možda preporuku za ovakvu nijansu boje ali da se ne ispire brzo? Inače mi je boja super, ali nakon tri pranja nije više ta nijansa. Hvala
http://www.subrina.si/f/pics/Shades/...0521737_s2.jpg
kitty_the_angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 10:22   #2384
Jeste li možda isprobale Golden Rose boje za kosu?
Izgledaju li prirodno, ispiru li se brzo te jesu li pogodne za osjetljivo vlasište?
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 22:20   #2385
želim se ofarbati u medeno smeđu, sad imam tamno smeđu farbanu kosu. E sad frizerka kaže da neće uspjeti ofarbati odmah prvi put... što vi mislite? koliko će mi to oštetiti kosu? radije bi imala ovakvu boju kose ali koliko toliko sjajnu i zdravu nego svijetlu a slamu
bebiiiy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 13:48   #2386
Najsvjetlija plava boja za kosu?

Znači, koja je najsvjetlija plava boja za kosu koja se može kupiti??
frop is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 14:08   #2387
kakva plava? siva? bijela? medena? strawberry?


keune 1517
keune 1511
subrina 80/8
subrina 30/3
garnier 111
.....
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 14:11   #2388
Pa bijela
frop is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 14:12   #2389
Probao sam s Garnier 111 i bude žuto
frop is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 14:30   #2390
onda probaj sa subrinom 30/3 ili keune 1517.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 23:52   #2391
Cure,moze preporuka za boju,imala sam srednje smedju boju kose sa crvenim odsjajem,na to sam stavila keune 8.1 boju i ispala je svijetlija boja nesto kao boja meda, s kojom bojom da dobijem da baca na pepeljasto?
Naty85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 20:04   #2392
Mooooooolim za pomoć! Očajna sam više i bilo kakav odgovor bi mi dobrodošao.

Želim ovakvu boju :

Dakle tamnooooo, tamno smeđu , ne crnu ,ali da je ta smeđa dosta tamna.
Čak sam par puta i uhvatila identičnu boju ,ali se isprala na neku običnu smeđu brzinom svjetlosti. Onda sam uzela Garnierovu peticu pa ispala crna .

Trenutno sam ovakva :http://mediumhairstyleupdate.com/wp-...underneath.jpg .

Strah me da čak i ako opet dobijem boju koju želim da će se zbog podloge isprati?

Mislila sam se bojat Subrinom , makar mi je svejedno zapravo, zanima me koju onda boju uzet na ovakvu podlogu da mi ispadne kao gore na slici i da se ne ispire obzirom na podlogu ?

Molim za bilo kakav savjet jer idem sutra po boju pa ako se netko razumije više od mene neka predloži nešto. Subrinina petica ili četvorka na moju podlogu ? jel ima netko viziju kako bi to uhvatilo i koliko se ispire subrina?
Arose is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 10:35   #2393
Arose svaka boja se ispire. Ja sam se prije farbala tim tamno smeđim tonovima i svaki je vremenom svijetlio. Isto ti je i sa svakom drugom bojom. Eventualno da si češće stavljaš preljeve koji ti neće oštetiti kosu a osvježit će ti boju.
Ja sam sad npr nešto crvenkasto narančasta i dok sam se farbala, boja koju sam postigla mi je trajala maksimalno 2 tjedna. Poslije apšisa i lagano prelazi na staro.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 11:29   #2394
Pozdrav!
Da li ima tko iskustva sa keune 8.32 ili se kuži u nijanse? Sada sam obojana sa 9 i 6% hidrogen...prirodno sam pepeljasto tamnoplava. Sada bi malo tamnije, ali ne da ispadnem smeđa. Hvaaalaaaa
ChiquititaRubia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 17:47   #2395
Imate koji savjet za produžavanje trajnosti polutrajnih boja? Manic Panic je u pitanju ako to pomaže.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 21:44   #2396
Ja sam znala staviti malo tih polutrajnih boja u regenerator ili masku za kosu. Pa kad bih se tuširala/prala kosu, stavila bih to na glavu, prošla s češljem da se malo rasporedi bolje po kosi i ostavila bih to jednako dugo na glavi kao što inače ostavljam sam regenerator ili masku. To mi je uvijek lijepo osvježilo boju i produžilo trajanje i sjaj

A pomažu također i druge stvari koje i inače za obojanu kosu - lakši šamponi bez sulfata, korištenje suhih šampona, manje pranja itd.
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 22:04   #2397
Vidiš, nije ovo loša ideja. Hvala.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 23:11   #2398
savjet

pozdrav svima,
imam par pitanja pa ako neko moze pomoci bila bih zahvalna..
godinu dana sam imala intenzivno crvenu boju kose i jednostavno vise nisam mogla da podnesem izrast pa sam se jednostavno prefarbala u tamno smedju.. moja prirodna je svijetlo smedja sa sivim odsjajem..
sada imam neku nijansu smedje s crvenim odsjajem... pokusam sto vise skinuti boju s c vitamnom i raznim maskam..
pitanja da li neko zna koju boju da stavim nakon skidanja boje na ovaj nacin i da dobijem sto svijetliju smedju do med boja?? isvjetljivati kosu ne smijem jer mi je preslaba mogu samo prirodnim putem...
lp
ineedhalp is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 15:59   #2399
pozz
jeli tko narucivao ovo: http://frizerska-oprema.com/web/inde...temid=0&id=365
ako netko ima iskustva moze li mi reci za koliko stigne i sto stigne jer nigdje ne vidim da se moze odabrati boja koju hocu
tnx
Suky2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 14:11   #2400
koja je manje žutkasta? želim intenzivnu boju meda, al ne i žutu

Garnier Olia 8.3.1 ili Loreal Casting 8034

ili da probam sa Oliom 8.1.3 ili je to preplatinasto?
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.