Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2013., 15:16   #1481
Quote:
Box! kaže: Pogledaj post
Hahah ocajna sam vec, zanima me postoji li uopce zlatna polutrajna boja za kosu? Ne ona svijetlo plava ili bilo kakva boja za plavuse, nego bas zlatna, zlatna sa odsjajem zlatnim i onako da je bas metallic i sve..?

Inace, upravo na sebi imam Manic Panis Atomic Turquoise pramenove, preporucujem svima, boja je odlicna, dosta se ispire u moru, ali je nanosenje jednostavno i treba poblajhat kosu prije za maksimalan efekt!
Evo nekoliko zlatnih nijansi, mada nisam sigurna jel to to što tražiš





platinum blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2013., 18:59   #1482
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
prekasno sam vidjela ovo, ja sam se pofarbala sa 7.0 običnom farbom na svoju svijetlo smedu kosu i ispala sam gotovo crna više stvarno ne znam, sad sam oprala kosu 5ti put pa se to malo ispralo ali opet tamo gdje netreba a to je na tjemenu gdje mi je i inace svijetlija kosa (prirodno tamnoplava).
s druge strane me strah uzeti neku svijetlo plavu boju za kosu da ne ispadnem zuta, a kad uzmem tamiju plavu budem gotovo crna.
jel ima kakvo rjesenje bez da svaki put prije farbanja radim blajh kupku??
crnka

Kakva si sad?
Pusti da se to još malo ispere.
Meni su Subrinine farbe bile ok. Koristila sam Subrininu tamnoplava. I boja je ispala lijepo. Ni pretamna ni presvijetla. Ne znam sad koja je bila, sjećam se tete sa slike, ali ne mogu je naći na internetu.
Iz ove je linije:
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 11:54   #1483
Quote:
usne boje mesa kaže: Pogledaj post
crnka

Kakva si sad?
Pusti da se to još malo ispere.
Meni su Subrinine farbe bile ok. Koristila sam Subrininu tamnoplava. I boja je ispala lijepo. Ni pretamna ni presvijetla. Ne znam sad koja je bila, sjećam se tete sa slike, ali ne mogu je naći na internetu.
Iz ove je linije:
izrast mi je svijetli neka pepeljasto plava, a kosa po duzini se hvala bogu isprala sad preko vikenda i kupanja u moru pa je sad opet neka svijetlo-srednje smeda
nemam srece nikak na zelenu granu.
sljedeci put (al to ce sad fakat pricekat jedno vrijeme ) opet radim blajh kupku i onda gore bacam neku plavu boju, a koju to jos moram vidjet
htjela bi ovak nesto mišje, pepeljasto
davajte prijedloge slobodno, koju farbu da uzmem?
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 12:27   #1484
Dikson ima ash tonove... Ja se jucer farbala sa 5.1 i super je ispalo... Nema onog narandjasto zutog odsjaja
Find.out is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 10:03   #1485
evo ja sam se jučer ofarbala u tu boju (perla) inače sam prirodna 6-ica, oduševljena sam bojim, nakon farbanja mi je kosa bila takooo mekana,sjajna, za nevjerovat, nikad se do samd nisam farbala s nitijednom bojom pa neznam kakva je kosa nakon drugih farbi, do sad sam radila blajhane pramenove i kosa mi je u katastrofalnom stanju sad sam prešla na ovo pa da vidim kako će se oporaviti samo mi je muka i problem što moram svakih max 6 tjedana na farbanje, ali ne mogu ništa drugo biti nego plavuša, jednom plavuša uvijek plavuša!!
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 10:56   #1486
[QUOTE=seceruuu;45927138]evo ja sam se jučer ofarbala u tu boju (perla) inače sam prirodna 6-ica, oduševljena sam bojim, nakon farbanja mi je kosa bila takooo mekana,sjajna, za nevjerovat, nikad se do samd nisam farbala s nitijednom bojom pa neznam kakva je kosa nakon drugih farbi, do sad sam radila blajhane pramenove i kosa mi je u katastrofalnom stanju sad sam prešla na ovo pa da vidim kako će se oporaviti samo mi je muka i problem što moram svakih max 6 tjedana na farbanje, ali ne mogu ništa drugo biti nego plavuša, jednom plavuša uvijek plavuša!![/QU

a kakva ti je prirodno kosa?
malazara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 10:59   #1487
pa piše:
prirodna 6-ica
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 12:58   #1488
Gdje ima za kupit?
Lehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 13:17   #1489
mislim da ih ima samo u frizerskim salonima jer je profi farba
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 13:26   #1490
Kmeeee

Ne razumijem zašto kod nas nema trgovina s profi priborom
Lehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 14:42   #1491
a u kojem si gradu?
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 10:28   #1492
[QUOTE=Timbalandica;45927778]pa piše:
prirodna 6-ica[/QUOTE
ajoj sorry nisam vidjela
malazara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 12:29   #1493
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
a u kojem si gradu?
Zagreb
Lehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 12:39   #1494
evo ovdje je popis svih Inoa salona u ZG, pa sigurno neki od njih prodaju INOA.
ak ti ne možeš naći te proizvode, ne može nitko

http://www.inoa.hr/salon-lokator.php
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 13:27   #1495
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
evo ovdje je popis svih Inoa salona u ZG, pa sigurno neki od njih prodaju INOA.
ak ti ne možeš naći te proizvode, ne može nitko

http://www.inoa.hr/salon-lokator.php

Za koga me smatraš?
Od jučer polagano napredujem popisom
Lehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 13:35   #1496

kad nađeš, javi pa da i ja u ovoj svojoj vuko*****i naručim
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 13:50   #1497
Quote:
platinum blonde kaže: Pogledaj post
ja bih radije na tvom mjestu uzela ovu very light, posvijetlit će ti, ali ne toliko da bi bila platinasta. mislim da će ti to biti taman. ja sam se prije nekoliko dana bojala s istom nijansom.

Hej, na kraju sam uzela very light i dobro da jesam, jer mi čak niti ta nije dovoljno svjetla, ali ok je ispalo, plavlja sam nego li sam bila

Hvala ti!
Pipsić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 13:59   #1498
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post

kad nađeš, javi pa da i ja u ovoj svojoj vuko*****i naručim
No frx, kupim ti ja pa pošaljem
Lehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 00:30   #1499
koliko košta ta boja, može i na pm, ja sam farbanje cijele kose i šišanje(do uha)platila 510 kn s tim da je šišanje od tog 150 kn, znači 360 kn farbanje a za 6 tjedana kad bude išla na izrast farbanje i pranje kose 250 kn, meni se to ćini malo previše, koliko je u Zg ili nekom dr. gradu?Ja bi je nabavila ali nikad se nisam sama farbala pa mislim da ja to nebi znala a i frizerka mi je rekla da je komplicirana za stavljanje, da treba paziti da nema zraka itd. može info i na pm
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 08:44   #1500
Quote:
Lehane kaže: Pogledaj post
No frx, kupim ti ja pa pošaljem
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.