Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2012., 10:43   #201
xxx

Dijete je uzeo Orhan tu noć kad je ostao na farmi radi Guline "sigurnosti" i
dao ga svojoj ženi na čuvanje dok on pridobije Gulino povjerenje i nju zavadi sa svima. Orhan je već rekao svojoj ženi da će i ona morati sudjelovati u ostvarenju njegovog plana.
bende is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 12:24   #202
Quote:
bende kaže: Pogledaj post
Dijete je uzeo Orhan tu noć kad je ostao na farmi radi Guline "sigurnosti" i
dao ga svojoj ženi na čuvanje dok on pridobije Gulino povjerenje i nju zavadi sa svima. Orhan je već rekao svojoj ženi da će i ona morati sudjelovati u ostvarenju njegovog plana.
Gad prokleti
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 21:44   #203
Ovo dns sa Halide, dobro jel ona normalna?? wtf
A malo mi to glupo, mislim ko da bi u realnom svijetu netko mogao sam sebi napravit pobačaj, nezz, koliki monstrum trebas biti da ides sam sebi nanjet toooliku bol??
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 23:45   #204
Halide nije u redu što je lagala Kemalu pa ju je s pravom i ostavio, ne bi se trebala ljutiti na njega jer je sama kriva

inače, primijetila sam da Gulu ne glumi baš naj naj, nije ni Kemal najbolji ali ipak nešto bolji od Gulu, za razliku od njih npr. Gulizar me oduševljava svojim stilom, glumica stvarno dobro glumi taj lik, dobar je i Gulin otac, Seraje, Ramazan i svi ostali, kao "sporedni", likovi
kandy7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 22:21   #205
Dns čok zanimljiva epka, Gulu se napokon poslužile neke kockice u glavu
A ova Halide bas je gujetina

btw...Jedna stvar mi nije jasna, Đemšir je ko fol sirotinja, nema za živit, a on gazda svima ovima u sirotinjskoj četvrti, mislim ubire od njih za stanarinu a kao nema se para??
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 19:27   #206
Halide je izgleda izgubila pamćenje.
Zaboravlja da je ona pomagala Orhanu i tako najviše doprinjela
da se izgubi dosta Muzaferove imovine.

Gadi mi se.
__________________
Puno te jube volin, punooo....
Eshyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 18:26   #207
Halide je glupa, misli da će joj osoba poput Orhana, koji je kockar, nešto dati

zanima me gdje se izgubio onaj političar Pašizade, trebao je Gulu reći da je Orhan prokockao ženinu imovinu a ne što je rekao Halide, Gulu bi valjda onda bila opreznija sa Orhanom, sad mu nema ni traga ni glasa
kandy7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 19:37   #208
Ma joooj kako mi idu na živce ovi šta sad nagovaraju Ramazana na ono pismo Sad ispada da je siroti Hamza samo drzao pištolj da nije uopće pucao, ma da nije on niš kriv
Al dobar mi je Ramazan ne da se on lako je svima solit pamet kad se ne radi o njima
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 19:58   #209
aaa ipak se dao
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 13:17   #210
xxx

Trebalo bi biti "oko za oko, zub za zub", al nekad treba ući u dušu i srce ljudi
kako bi ih se razumjelo, zato neka se Ramazan dao. Aferim.
Halide će ostati pokvarena do kraja. Al eto, i nju treba razumjeti.
Đemšir glumi predobro, iskreno. Čovjek bi mu sve oprostio.
bende is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 17:47   #211
Quote:
bende kaže: Pogledaj post
Trebalo bi biti "oko za oko, zub za zub", al nekad treba ući u dušu i srce ljudi
kako bi ih se razumjelo, zato neka se Ramazan dao. Aferim.
Halide će ostati pokvarena do kraja. Al eto, i nju treba razumjeti.
Đemšir glumi predobro, iskreno. Čovjek bi mu sve oprostio.
Da bas kad ga vidis sa onim pogledom puppy face, totalno druga osoba, da ne znam kak je mlatio Gulu i mater, da mi to neko kaže ne bih mu vjerovala,fkt dobro glumi
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 20:05   #212
kako mi je žao hamze.nadala sam se da će ga u zadnji tren spasit.ali to nije meksička sapunica
dobro da je stigao čuti da mu gulu oprašta.jako tužna serija.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 20:37   #213
slažem se da Džemšir super glumi, i Hamza isto, jako su uvjerljivi
kandy7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 13:08   #214
Nek sam prokleta, zlocesta ili nesto trece, al jucer kad je onaj lik napao Halide, navijala sam da to odradi do kraja. Zasluzila je.
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 17:40   #215
koja epizoda je danas u originalu na tv-u?
majka je spriječena gledat na tv, pa da joj pustim na kompu..
fala
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 22:18   #216
Quote:
alicia_keys kaže: Pogledaj post
koja epizoda je danas u originalu na tv-u?
majka je spriječena gledat na tv, pa da joj pustim na kompu..
fala
nisam ti zicer ak pogledaj na natabanu.com mislim da cu tamo oriđiđi, al provjeri
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2012., 11:19   #217
odlična dramska serija, nije sapunica, snimana je po književnom djelu!
odgledala sam sve na pinku BiH i sve pohvale.
rozzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2012., 21:26   #218
Jadna Gulu sva zla na nju
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2012., 22:02   #219
meni gulu nije jadna, ja je ne žalim, do sada joj nisam odobravala odluke i bila sam u pravu.jedino joj je opravdanje mladost, zbunjenost i nepoznavanje ljudi oko sebe.sama je odlučila se udati za muzafera, sama je odlučila se udati za ljigu orhana (stvarno,gdje nestade pašazade,"prijatelj" koji ju je mogao upozoriti?).cijelu seriju do sada ju krivim za nešto, ali sada dolazi veliki a l i .sada je doživljavam kao mladu, borbenu ženu, koja se ne služi smicalicama i djetinjastim igricama za postizanje cilja. slažem se da je u velikim problemima, tonula je duboko, a l i sada joj držim fige i vjerujem u nju jer razmišlja, a ne tvrdoglavi i ne inati se kao malo dijete. uvidjela je pogreške i ne srami se priznati i krenuti novim putem ispravnim i pravednim, bravo gulu.
halide nekada žalim, nekada bi je zadavila, vjerujem da ne bi bila tako zločesta da su okolnosti u životu bile drukčije. biti muzaferova sestra nije dobitak na lutriji, pa joj se dogodio selim ( još uvijek ne znam što još uvijek radi u tvornici, davno je trebao dobiti vritanjak), pa joj se dogodio kemal. ja stvarno vjerujem da je ona njega zavolila, ali on prosto nije za nju osjećao ništa i kraj je bio ružan i ostavio još tragova na njoj. sad je tu ekrem, opet neka ljiga, pa da ne povjeruješ.

sad mi je najveća enigma zašto halide smije u muškom društvu izlaziti koja je udata i ne želi se rastati, a gulu ne smije koja je dvostruka udovica izlaziti sa kao oženjenim muškarcem
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 00:34   #220
Quote:
cincamarinca2 kaže: Pogledaj post

sad mi je najveća enigma zašto halide smije u muškom društvu izlaziti koja je udata i ne želi se rastati, a gulu ne smije koja je dvostruka udovica izlaziti sa kao oženjenim muškarcem
Oprosti što sam ti ovako skratila post, ali kako i mene muči upravo ova činjenica morala sam je istaknuti.

Turski scenaristi mi stvarno puno puta pile po živcima, a i po inteligenciji pa se ja dignem od gledanja serije uz onu , ma koga vi.... ali... onda opet nastavim, što ćete slaba sam na priče.

Isto kao što je Gulu bila kučka seljacima kada je htjela posaditi pamuk na svojoj zemlji, ali sada ovaj novi Ekrem nije kučak kad hoće rižu.

I onda seljaci opet k njoj dolaze napadajući je - " obećala si da nam se ništa neće desiti!"

Halidu ne žalim ni malo, žena je od početka zločesta i to bez zadrške. Nikakva ljubav prema Kemalu i sl. ne opravdava sve što je učinila, što čini i što očito još bude činila, a ona još ima i otegotnu okolnost, a ta je da je i najinteligentnija osoba u seriji pa bi barem mogla malo upotrijebiti tu pamet razmišljajući malo unaprijed i znati kako se zlo ne isplati. Uz to je kratkopamteća, odnosno vrlo brzo zaboravlja ono što joj ne odgovara.
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:19.