Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Fotoalbumi ljubimaca

Fotoalbumi ljubimaca Dogodovštine u riječi i slici

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2017., 10:06   #641
I dalje teško virujen...
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 10:11   #642
Je.....

Pa mi se još nismo prebacili na jedninu.

Evo jučer se nađem s dobrom poznanicom; daje mi poklon za naše pse ( neke ultra ogromne grickalice ) ; ja se sa osmjehom zahvaljujem.......tek dok sam sjela u auto i krenula, lupim se po glavi....huh, pa ja nemam dva psa.

Isto me neko jutro susjeda na poslu nešto oko pasa zapričala, pa ovo pa ono......da jel imam ja psa? Imam, dva govorim. Totalno bez razmišljanja, jer ja imam dva psa.

A i imam. Uvijek ću imati nju.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 14:03   #643
Uvik ćeš ju imat, a i ona vas. Ne znam jel cmoljiš al ja kad samo pomislim da jednog dana ove džukele neće bit oko nogu - zasuze mi oči.

Virujen da je Ruf cool, jel se Muž drži?
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 14:52   #644
Teško je ne cmoljiti, i kada sam ovo pisala sam cmoljila; a na poslu....pa gutaš, pa onda sve krene na nos.....pa tako......


Svaki je se dan spomenemo, svako jutro joj mahnemo, redovito ju posjetimo.....

A Muž, a šta reć.......nema se tu šta lagati......( i sada gutam sline ) , ubitačno je vidjeti muškarca od 195 cm i gotovo 100 kg, koji je oslonac, frajer i kao onaj jači, da plače i da se lomi.

Dva dana nakon smo pošli na jug. Vozimo se a on svaku drugu riječ pa njeno ime izgovara. Sora ovo, Sora ono......izbacio me tada iz takta, pa sam čak i povisila glas.....

" pa daj više reko, šta stalno spominješ njeno ime, moramo se malo skulirati; razbit ćemo se poluslijepi od suza "


a on se okrene prema meni i kaže

" pa fali mi, jebeno mi fali "


i štaš nego se raspasti......

No, dobro....da sada dodatno ne evociram .......

Sjećanja zauvijek ostaju pa tako i ona živi dok je nas!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 19:36   #645
Triba to dobro odžalovat...

Baš mi je žao, kutušo, od srca...
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 19:38   #646
Uh, zbilja prerano, zao mi je :/.

Sto se dogodilo?
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 08:16   #647
Hvala Quiritia ; znam da je od srca.......

Ni Na Na; bubrezi su joj prestali raditi; kronično zatajenje .
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 09:53   #648
Kutuso bas sam se sad iznenadila i raspekmezila. Zaista ne znam sto bi napisala i kako mogla ublaziti vase osjecaje osim da sam iznimno zalosna zbog vase drage ljepotuske i nadam se da ce bol koju osjecate prerasti cim prije u najljepse podsjetnike na sve prekrasne trenutke s njom i uz nju. Drzite se svo troje i prigrlite energiju koju vam ona salje!

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 11:09   #649
Kutušo, i ja sad vidjela i ne mogu vjerovati. Nemam nikakve adekvatne riječi za vašu tugu. Žao mi je i držite se. Ne znam što drugo reći.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 11:40   #650


Danas cmizdirm cijeli dan zbog svog mačka jer je prošlo mjesec dana i sad vidim ovo ovdje i sad cmizdirm i zbog vas. Znam kako se osjećate. Nema tu baš nekih riječi utjehe, valjda bude s vremenom lakše, kad se sjetiš da ne idu suze već osmjeh za sve one lijepe treutke koje su nam pružili.

Držite se.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 13:22   #651
Hvala dragi ljudi!

Nema druge do vremena!

A sjećanja i sve što smo imali, zauvijek ostaju!

Mah, ionako....ona nije ni otišla.......tu je!!!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 14:15   #652
Jako mi je žao..
__________________
..spusti svetla, oduzmi gas.. smešnih stvari se bojimo..
juventa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 20:03   #653
Ajme

jako mi je žao

Sora, pozdravi mi moje tamo gore. S Facom si popričaj, s Tijom poganjaj kojeg zeca po nebeskim livadama.
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 21:11   #654
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Hvala Quiritia ; znam da je od srca.......

Ni Na Na; bubrezi su joj prestali raditi; kronično zatajenje .
Prestrašno. Glupo je govoriti i možda ti samo pristajem na muku, ali jebemu... Sora je iz kontroliranog uzgoja pa je otišla nakon par godina... Pet godina za mene je par godina... A ostalo traje i traje...

Kako god okreneš, uvijek je prekratko.

P. S. Glupo sam ovo napisala. Sry. Cijenim što si objavila tek nakon dva mjeseca. Ja ne bih vjerojatno uopće. Ne znam. Suosjećam s forumašima i forumašicama na Duginom mostu iako njihe pse i mačke nisam upoznala. Suosjećam s njihovom bolju. Za Sorom žalim kao za osobom koju sam upoznala.

Ljubi Rufusa.

Zadnje uređivanje Didi : 26.09.2017. at 21:47.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 08:59   #655
Naša divljač!

Hvala žene; Atlantis i Didi.

Svakako da će pozdraviti Facu i Tiju, to je negdje ludilo onda od trke trke....... hahahahh! Hjoj!

Je Didi, pet godina je fakat par; da. I da, ni kontrolirani uzgoji ne mogu predvidjeti "felere" organizma; sranja se dešavaju - svuda i svima. Nažalost, tako je to.

Nisi se ništa nespretno ni krivo izrazila; nemaš brige.

A za objavu; fakat je nekako mi bilo gupo/teško/neobično...ne znam pojasniti.

Hvala na lijepoj riječi za našu , nama, posebnu osobu !!!

Juri ona svaki dan, i svaki dan je s nama.


Rufus vas sve pozdravlja.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary

Zadnje uređivanje ja u kutu : 27.09.2017. at 10:26.
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 13:16   #656
I tako se neke stvari dogadaju, jednostavno same od sebe.....

Mali psi nisu ono sto mene pali, no kada i ako bi razmisljala o malome psu, govorila sam da to mora biti mali ali konkretan pas! I onda nadem takvih 5!!!

I, jedan ce ostati s nama!

Cast nam je predstaviti vam Spota!

Terijer tijelom i dusom, ali minijaturni neki terijer!

Ima to u sebi i pitbulla i tko zna cega..... ali i ljubavi za tri vagona!




Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:11   #657
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
I tako se neke stvari dogadaju, jednostavno same od sebe.....

Mali psi nisu ono sto mene pali, no kada i ako bi razmisljala o malome psu, govorila sam da to mora biti mali ali konkretan pas! I onda nadem takvih 5!!!

I, jedan ce ostati s nama!

Cast nam je predstaviti vam Spota!

Terijer tijelom i dusom, ali minijaturni neki terijer!

Ima to u sebi i pitbulla i tko zna cega..... ali i ljubavi za tri vagona!




Sent from my iPhone using Tapatalk
A znala sam od samog početka . Jedino sam misla da ćete si curku ostavit .

Baš vas je pronašao i tako je i trebalo biti , presladak je i bez obzira na veličinu vidi se da je baš baš pravi pas! Čestitam na prinovi <3
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:16   #658
Ma svi ste znali, osim nas, ahahahahahha..........


A kaj čemo; neka gospon pes ima društvo; a neće ni škoditi još malo radno čuvarske snage .

Sad možemo ko u Slavoniji, znaš kak oni imaju ulazna vrata ( kapije kako se veli ) ....

S dvije rupe. Jedna je gore, druga dole. Gornja da se vidi tko je a doljna da se zna jel ikaj nosi!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:43   #659
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Ma svi ste znali, osim nas, ahahahahahha..........


A kaj čemo; neka gospon pes ima društvo; a neće ni škoditi još malo radno čuvarske snage .

Sad možemo ko u Slavoniji, znaš kak oni imaju ulazna vrata ( kapije kako se veli ) ....

S dvije rupe. Jedna je gore, druga dole. Gornja da se vidi tko je a doljna da se zna jel ikaj nosi!

Malac bude mini-me Rufu
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 15:23   #660
Juhu - hu, čestitam na prinovi
Sjećam se kako si na mojoj temi napisala kako si jednog dana želiš jednog malog specijalnog, eto ga
Divan je

Koliko je težak?
Terijerići su zakon, ja sam se skroz navukla na taj kompleksni karakter
__________________
..spusti svetla, oduzmi gas.. smešnih stvari se bojimo..
juventa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:18.