Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2017., 18:12   #1741
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Ima sasvim dovoljno cura od 18 do 21 za izabrati.
Buraz koliko ti imaš? Ja se ne mogu zamislit sa curom od 18-19 godina To mi je premlado i ne mogu ja to
Prije ljeta uletio jednoj maloj u diskoteci (mala je bombarder), sve po mom ukusu na njoj. Malo priča ovo-ono i ja njoj kažem da mi izgleda dosta mlado (ali sam mislio na možda 22-23 godine), reče ona da je 97. godište Ja ono koji kurac jebo te Bilo mi žao jer mi se baš svidila i fizički, a i kroz razgovor sam skužio da mi odgovara. Ali nisam mogao preći preko godina na kraju. Shvatio sam da sam prestar za izlaske, treba se ženit
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 18:17   #1742
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Buraz koliko ti imaš? Ja se ne mogu zamislit sa curom od 18-19 godina To mi je premlado i ne mogu ja to
Prije ljeta uletio jednoj maloj u diskoteci (mala je bombarder), sve po mom ukusu na njoj. Malo priča ovo-ono i ja njoj kažem da mi izgleda dosta mlado (ali sam mislio na možda 22-23 godine), reče ona da je 97. godište Ja ono koji kurac jebo te Bilo mi žao jer mi se baš svidila i fizički, a i kroz razgovor sam skužio da mi odgovara. Ali nisam mogao preći preko godina na kraju. Shvatio sam da sam prestar za izlaske, treba se ženit
Ok, neću niš govorit, sve što sam mislio napisat o ovome sam već napisao.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 18:27   #1743
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ok, neću niš govorit, sve što sam mislio napisat o ovome sam već napisao.
Nisam čitao temu i nemam pojma šta si pisao ni ti, ni ostali. Drugo, nisam ovo tebi napisao, nego BrianS-u
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury

Zadnje uređivanje panther-1989 : 23.09.2017. at 19:33.
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 19:07   #1744
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Nisam čitao temu i nemam pojma šta si pisao ni ti, ni ostali. Drugo nisam ovo tebi napisao, nego BrianS-u
Nema veze, za privatnu korespondenciju služe privatne poruke, isto tako ni ja ovu poruku nisam uputio isključivo tebi, nego svima, budući da smo na forumu.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 19:29   #1745
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Buraz koliko ti imaš? Ja se ne mogu zamislit sa curom od 18-19 godina To mi je premlado i ne mogu ja to
Prije ljeta uletio jednoj maloj u diskoteci (mala je bombarder), sve po mom ukusu na njoj. Malo priča ovo-ono i ja njoj kažem da mi izgleda dosta mlado (ali sam mislio na možda 22-23 godine), reče ona da je 97. godište Ja ono koji kurac jebo te Bilo mi žao jer mi se baš svidila i fizički, a i kroz razgovor sam skužio da mi odgovara. Ali nisam mogao preći preko godina na kraju. Shvatio sam da sam prestar za izlaske, treba se ženit
Ja sam rodjen u devedesetim tako da imam pravo na cure koje su isto rodjene u devedesetim. Razumijem da su za tebe premlade. Ti trebas ove sto su rodjene u osamdesetim da ganjas.

Nemoj se zenit. Mi muskarci ne trebamo zuriti sa tim.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 19:36   #1746
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Ja sam rodjen u devedesetim tako da imam pravo na cure koje su isto rodjene u devedesetim. Razumijem da su za tebe premlade. Ti trebas ove sto su rodjene u osamdesetim da ganjas.
hahahaha dobra dobra Samo nije isto bit rođen 1990. i 1999. Imam i ja pravo na cure iz prve polovine devedesetih i na sve iz osamdesetih
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Nemoj se zenit. Mi muskarci ne trebamo zuriti sa tim.
Kad dođe prava, idem ja Po mojim procjenama, to bi moglo bit za 10 godina
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Nema veze, za privatnu korespondenciju služe privatne poruke, isto tako ni ja ovu poruku nisam uputio isključivo tebi, nego svima, budući da smo na forumu.
Onda si post mogao napisat tako da objasniš šta govoriš, a ne ovako. Drugačiji odgovor nisi ni mogao dobit od mene
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 19:40   #1747
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
hahahaha dobra dobra Samo nije isto bit rođen 1990. i 1999. Imam i ja pravo na cure iz prve polovine devedesetih i na sve iz osamdesetih
Rekao sam da gledam ove od 18 do 21. To znaci godista 1996 do 1999. Ne brini. Ne idem na 2000.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 19:48   #1748
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Rekao sam da gledam ove od 18 do 21. To znaci godista 1996 do 1999. Ne brini. Ne idem na 2000.
Meni najmlađe dolazi u obzir 95. a i to mi je nekako na granici
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 20:08   #1749
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Meni najmlađe dolazi u obzir 95. a i to mi je nekako na granici
Meni tam negdje 85. Sve iznad toga me strah.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 20:12   #1750
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Meni tam negdje 85. Sve iznad toga me strah.
Nema potrebe Sve starije od 25 godina su več zrele i odrasle osobe Možeš produžit do 91. slobodno
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 22:30   #1751
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ta zrelost za svoje godine je baš onako vrlo individualna stvar, baš zato mi i jest bezveze sudit o nekom samo temeljem broja godina, osim toga možeš bit zrel na jednom području, a zelen na drugom...
točno, ali postoje neke stvari koje se mijenjaju protokom godina bez obzira na iskustvo
kao i to koliko je vremena ispred i iza nas
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 23:05   #1752
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Onda si post mogao napisat tako da objasniš šta govoriš, a ne ovako. Drugačiji odgovor nisi ni mogao dobit od mene
Ok.

Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
točno, ali postoje neke stvari koje se mijenjaju protokom godina bez obzira na iskustvo
Koje stvari? Sva si mi nekako nedefinirana...

Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
kao i to koliko je vremena ispred i iza nas
Naravno, ali to je stvar fizike, a ne psihologije.

Lijepo reci da se ne možeš othrvat nekim stereotipima koje imaš i sve 5, i to je ljudski.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 23:07   #1753
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ok.
Naravno, ali to je stvar fizike, a ne psihologije.

.
pa i to utječe na psihu, između ostalog
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 18:09   #1754
Evo jučer me u kladionici žena tražila osobnu. Haha...a imam 34. Starijima vjerojatno izgledam premlado (valjda, u svakom slučaju one meni izgledaju prestaro), a ove moje "vršnjakinje" se useru kad čuju koliko imam. (ajd, ima ih i pametnih, tu i tamo se nađe poneka )
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 19:34   #1755
Sto se mene tiče, nikakav problem ali u odredjenim granicama. Kad sam bio u 20-ima uglavnom sam bio u drustvu cura koje su u 30-ima..a danas uglavnom mladje..e sad, stvarno mi ne pada na pamet da imam ista sa,curama koje su ispod 18, jer to su djeca, ali zato dok napuni 18-u..ulazi u igru..
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 12:22   #1756
Quote:
djordje5 kaže: Pogledaj post
Sto se mene tiče, nikakav problem ali u odredjenim granicama. Kad sam bio u 20-ima uglavnom sam bio u drustvu cura koje su u 30-ima..a danas uglavnom mladje..e sad, stvarno mi ne pada na pamet da imam ista sa,curama koje su ispod 18, jer to su djeca, ali zato dok napuni 18-u..ulazi u igru..
Da, jer onda više nije dijete... Barem po zakonu...
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 13:45   #1757
Kod dvoje odraslih ljudi potpuno nebitna stvar. Svatko po volji.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 00:13   #1758
Osobno mi godine ne igraju neku ulogu, ako se s nekim slozim, nebitno bila starija ili mlada, ali dobro, opet neka granica postoji, naravno.
Mathijas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 01:00   #1759
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Da, jer onda više nije dijete... Barem po zakonu...
Po zakonu je dobna granica za kategoriju "dijete" puno niža, nisam sad siguran jel 12 ili 14 god., a nakon toga ide "mlađi/a maloljetnik/ca", pa "stariji/a maloljetnik/ca". A legalno je sve ako cura ili dečko ima 15 god. i više. Tako da, navali, narode
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 12:25   #1760
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Po zakonu je dobna granica za kategoriju "dijete" puno niža, nisam sad siguran jel 12 ili 14 god., a nakon toga ide "mlađi/a maloljetnik/ca", pa "stariji/a maloljetnik/ca". A legalno je sve ako cura ili dečko ima 15 god. i više. Tako da, navali, narode
15 je ipak premalo. Je se ne bi igrao i isao ispod 18.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger