Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Novi kralj Madrida...
Nishikori 0 0%
Thiem 2 9.09%
Nadal 10 45.45%
Wawrinka 0 0%
Čilić 5 22.73%
Murray 0 0%
Kyrgios 1 4.55%
Djokovic 0 0%
Dimitrov 3 13.64%
Raonic 1 4.55%
Glasovatelji: 22. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2017., 23:34   #241
Pa ako je Ivica Kostelić mi, zašto Rafa i Nicole ne bi bili mi?

A ovdje je stav da ako nisi dobio na putu do titule Nolloa, Feda, Murrayja i Wawrinku, bio ti je lak ždrijeb jer su Kyrgios, Thiem i ekipa druga klasa. Ako si ih dobio, opet ti je bio lak jer nisu u formi, jedu travu i zrnje ili zemlja nije legitimna podloga, a najbolji igrači sad su Goffin, Zverev i ekipa.

__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Old 15.05.2017., 00:10   #242
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
Pa ako je Ivica Kostelić mi, zašto Rafa i Nicole ne bi bili mi?

A ovdje je stav da ako nisi dobio na putu do titule Nolloa, Feda, Murrayja i Wawrinku, bio ti je lak ždrijeb jer su Kyrgios, Thiem i ekipa druga klasa. Ako si ih dobio, opet ti je bio lak jer nisu u formi, jedu travu i zrnje ili zemlja nije legitimna podloga, a najbolji igrači sad su Goffin, Zverev i ekipa.

ivica kostelic je ivica kostelic, nadal je nadal a mi smo quratz od ovce

a sto se tice konkurencije to danas ovako nekako izgleda:
-murray nije ni blizu igrackom nivou na kojem je bio krajem prosle godine pa cak i sve ove godine unatrag
-na djoku ne treba trosit rijeci
-wawrinka potpuno izvan forme
-fed u 44oj godini nemoze igrat sezonu u kontinuitetu
-nishikori ponovo vuce ozljede
-losmi takodjer izvan forme
-monfils vuce ozljede
-dimitrov od AO i poraza od nadala nije isti, lako moguce razlozi motivacijske prirode
-kyrgiosu se vjerojatno neda opet igrat, gledao sam ga protiv nadala i to je izgledalo kriminalno lose, komentator je pricao o ozljedi ali poznavajuci njegov karakter nebi se cudio da je kasnio na neki lokalni basket mec

dakle najveca konkurencija trenutno su goffin i thiem kojima svaka cast na postignutom ali imam osjecaj da bi im QF bio plafon kada bi ovi decki iznad zaigrali kako znaju
stevo 61 is offline  
Old 15.05.2017., 00:25   #243
Mi as in svi oni koji navijaju za Rafu dijele ovaj gušt pobjede. Pobogu, da se ovo uopće mora objašnjavati. Ali to je tako kad Stevo bezuspješno pokušava ispasti smiješan.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 15.05.2017., 00:41   #244
Kyrgios je dosao u Madrid bez da je trenirao na zemlji, bio je u Melburnu na djedovom sprovodu.

Wawrinka ne bih rekao da je izvan forme, prije da je to tipicni Stanko ... prosle godine je imao na 3 zemljana Mastersa 3 pobjede (5 uz Miami i IW), pa je dosao do SF i Murraya .. nije nista bolje igrao izmedju RG i USO, pa je digao USO kantu ... ako prezivi do drugog tjedna ove godine po meni najveca opasnost za Nadala


Ostalo vise manje stoji, osim sto si zaboravio dark horsea iz Hercegovine koji se dize
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 15.05.2017., 19:53   #245
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Neka za buduce weakeraske napjeve ostane zapisano da je Rafa izjednacio No2ov rekord od 30 osvojenih mastersa upravo preko strasnog Serbinatora.
Kako bi to naši istočni susjedi rekli, boli ga uvo za to. On je sad u nirvani.
skyline77 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.