Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2017., 10:27   #681
A znam da ima svakakvih proračunatih žena, samo mislim da im ova teza ne drži vodu, pogotovo ako muškarac ima samopouzdanja.
Naravno da su pare bitne, od ljubavi se ne može živjeti, ali nije mi to nikada bio kriterij kada biram. Ako ima odlično, ako nema, jbg, glavno da želi raditi, preživjeti ćemo nekako
krozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 10:32   #682
Quote:
krozna kaže: Pogledaj post
A znam da ima svakakvih proračunatih žena, samo mislim da im ova teza ne drži vodu, pogotovo ako muškarac ima samopouzdanja.
Naravno da su pare bitne, od ljubavi se ne može živjeti, ali nije mi to nikada bio kriterij kada biram. Ako ima odlično, ako nema, jbg, glavno da želi raditi, preživjeti ćemo nekako
Rekla bi da si jako mlada.

Ne pada mi na pamet biti s nekim tko ce ugroziti kvalitetu mog zivota. Jel to proracunato ili ne... svejedno
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 10:34   #683
Zašto ne podijeliti višak novca s partnerom ako ti imaš više, on manje? Mnogo muškaraca to radi, zašto ne bi žena za promjenu?
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 10:39   #684
Nikakav problem dijeliti. Govorim o tome da imas nekog na grbaci.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 10:43   #685
Nisam uopće mlada
Ja ću bez ikakvog razmišljanja ugroziti kvalitetu svog života za ljubav
Kod mene u zajedništvu nema moje-tvoje, ako ja zarađujem 10.000, on 5.000, svih 15.000 je zajednički novac, nema tu rasprave.
krozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 10:44   #686
A ako ti 15, a on nista... ono kao trudi se naci posao, a moli se da ga ne dobije...

O tome pricam

I tada bi ga trpila jer ga "volis"?
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 10:48   #687
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Nikakav problem dijeliti. Govorim o tome da imas nekog na grbaci.
Ne mislim čak ni dijeliti podjednako. Što da ti imaš 9-10, on 4-5? Jel i u tom slučaju zajednička kasa ili 'lapo-lapo'?
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 10:53   #688
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Ne mislim čak ni dijeliti podjednako. Što da ti imaš 9-10, on 4-5? Jel i u tom slučaju zajednička kasa ili 'lapo-lapo'?
Ako si odlucio s nekim zivjeti, onda bi trebao dijeliti sve, valjda. Sve je to super ovako u prici. Ja si recimo mislim, primjer, zelim za godisnji otputovat negdje, on to sa svojim primanjima ne moze, hocu li sebe uskratiti ili platiti i njemu, makar mozda nemam dovoljno za dvoje ilicu otici sama? I milion takvih situacija, tu dolazi do pucanja veze iz jasnih razloga, zar ne?
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 11:13   #689
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
A ako ti 15, a on nista... ono kao trudi se naci posao, a moli se da ga ne dobije...

O tome pricam

I tada bi ga trpila jer ga "volis"?
Zato sam napisala gore, glavno da želi raditi i da pridonosi kućnom budžetu. Nebi tolerirala nekoga na grbači ako ne žei raditi.

Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ako si odlucio s nekim zivjeti, onda bi trebao dijeliti sve, valjda. Sve je to super ovako u prici. Ja si recimo mislim, primjer, zelim za godisnji otputovat negdje, on to sa svojim primanjima ne moze, hocu li sebe uskratiti ili platiti i njemu, makar mozda nemam dovoljno za dvoje ilicu otici sama? I milion takvih situacija, tu dolazi do pucanja veze iz jasnih razloga, zar ne?
Meni je uopće nepojmljivo da se u zajedničkom životu govori - on si ne može priuštit nešto, ja ću platiti njemu, otići sama na putovanje jer on nema para Kako uopće u zajedničkom životu jedan može imat a drugi ne??
krozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 11:14   #690
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ako si odlucio s nekim zivjeti, onda bi trebao dijeliti sve, valjda. Sve je to super ovako u prici. Ja si recimo mislim, primjer, zelim za godisnji otputovat negdje, on to sa svojim primanjima ne moze, hocu li sebe uskratiti ili platiti i njemu, makar mozda nemam dovoljno za dvoje ilicu otici sama? I milion takvih situacija, tu dolazi do pucanja veze iz jasnih razloga, zar ne?
Ne moraš ti sebe za niš uskraćivat, otputuješ s frendicom, nekim drugim, zaš bi s partnerom uvijek morala svuda?
Sve se na slične načine da rješit ako ima volje, tko ne želi, lako nađe izgovor. Ili jednostavno iskreno reć želiš frajera koji ima love i bok, nisu potrebni ovakvi manevri s izgovorima i opravdanjima.

Mnogo je primjera gdje je on imućniji od nje, on njoj daje karticu na peglanje itd no suprotnih primjera ne znam, ako ijedan, ženama uvijek bitno da muško bude bar level kao one ako ne i iznad, ako nije, onda odmah pa ja moram žrtvovat svoj lifestyle itd. Dal možemo onda reć da su muškarci darežljiviji, 'bolji' ljudi?

I zbilja ne bi dala šansu frajeru npr. da ti imaš 9-10, on 4-5 no u svemu ostalom se poklapate, fizički ti je zgodan, kliknuli ste, sve ostalo je na mjestu no ima duplo manju plaću od tebe?

Zadnje uređivanje softsicher : 14.09.2017. at 11:56.
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 11:55   #691
Bitna jako, ne sad da tip treba biti savrsenog izgleda, ono manekenskog, moze on biti i ruzan u ocima drugih, ali mora imati to nesto sto te pali.
VenusIllegitima is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 12:10   #692
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Ne moraš ti sebe za niš uskraćivat, otputuješ s frendicom, nekim drugim, zaš bi s partnerom uvijek morala svuda?
Sve se na slične načine da rješit ako ima volje, tko ne želi, lako nađe izgovor. Ili jednostavno iskreno reć želiš frajera koji ima love i bok, nisu potrebni ovakvi manevri s izgovorima i opravdanjima.

Mnogo je primjera gdje je on imućniji od nje, on njoj daje karticu na peglanje itd no suprotnih primjera ne znam, ako ijedan, ženama uvijek bitno da muško bude bar level kao one ako ne i iznad, ako nije, onda odmah pa ja moram žrtvovat svoj lifestyle itd. Dal možemo onda reć da su muškarci darežljiviji, 'bolji' ljudi?

I zbilja ne bi dala šansu frajeru npr. da ti imaš 9-10, on 4-5 no u svemu ostalom se poklapate, fizički ti je zgodan, kliknuli ste, sve ostalo je na mjestu no ima duplo manju plaću od tebe?
Naravno da bi mu dala sansu, ako bi njegov ego to mogao podnijeti.

Kao sto rekoh, fizicka privlacnost je najbitnija. Drugo se sve moze dovesti u red.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2020., 22:58   #693
Samo podsjećanje na Meeksa,žene su ludile za njim i pisale peticije,a lik je osuđivani kriminalac.Sada je model i svjetski putnik.Što ćeš,prezgodan za zatvora,previše privlačan da propadne.

https://imgur.com/tUGszSg
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2020., 23:52   #694
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Samo podsjećanje na Meeksa,žene su ludile za njim i pisale peticije,a lik je osuđivani kriminalac.Sada je model i svjetski putnik.Što ćeš,prezgodan za zatvora,previše privlačan da propadne.

https://imgur.com/tUGszSg
Ma njegov slucaj je smijesan kad ga uporedis sa Tedom Bundyem. Lik je ubio veliki broj zena, a opet imao obozavateljice. Mislim i da je nasao zenu i dobio dijete dok je bio u zatvoru.
mate997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2020., 00:17   #695
Stas je bitniji od statusa.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2020., 10:54   #696
Quote:
mate997 kaže: Pogledaj post
Ma njegov slucaj je smijesan kad ga uporedis sa Tedom Bundyem. Lik je ubio veliki broj zena, a opet imao obozavateljice. Mislim i da je nasao zenu i dobio dijete dok je bio u zatvoru.
Bundy nije loše izgledao a bio je i inteligentan.Tako da se te žene mogu uvijek vaditi kako su se samo zaljubile zbog inteligencije ane hibristofilije.Meeks s druge strane nije inteligentan a i bio je potpuni anonimus.Bivša mu htjela da se pomire,on odbio pa dejtao multimijunašicu.Dvojica "suradnika" iz Cribsa još trunu u zatvoru,za njih se nisu pisale peticije.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2020., 13:11   #697
Kaže kolega s trenutnom ženom mu je kemija 10/10, kompatibilnost 7/10.

S bivšom je imao 7/10 kemiju, 10/10 kompatibilnost.

Valjda privlačnost presudi ipak.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2020., 13:45   #698
kako biti sa nekim ako nema fizicke privlacnosti
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2020., 14:10   #699
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
kako biti sa nekim ako nema fizicke privlacnosti
Pa nikako. Mozes se ic pokusat prisiliti Al to nije dugog vijeka. To nije upitno.

A sad jedino je pitanje tu kad zivot servira red govana a zivot je red govana, red cokolade (nekom manje nekom vise Al ipak jest) i kad njemu nije do dizanja u tom periodu niti njoj do vlazenja, jeli moguce onda zajedno pregrmiti taj sloj govana ukoliko se vecina odnosa bazirala isključivo na fizičkoj privlačnosti i sexualnoj kemiji dok je kompatibilnost, postovanje, razumijevanje i strpljenje bilo u drugom ili desetom redu.
Mislim da tesko i nikako

Poslano sa mog BLA-L29 koristeći Tapatalk
__________________
All it takes is one bad day to reduce the sanest man alive to lunacy.
One. Bad. Day.
Sheena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2020., 14:25   #700
Quote:
Sheena kaže: Pogledaj post
Pa nikako. Mozes se ic pokusat prisiliti Al to nije dugog vijeka. To nije upitno.

A sad jedino je pitanje tu kad zivot servira red govana a zivot je red govana, red cokolade (nekom manje nekom vise Al ipak jest) i kad njemu nije do dizanja u tom periodu niti njoj do vlazenja, jeli moguce onda zajedno pregrmiti taj sloj govana ukoliko se vecina odnosa bazirala isključivo na fizičkoj privlačnosti i sexualnoj kemiji dok je kompatibilnost, postovanje, razumijevanje i strpljenje bilo u drugom ili desetom redu.
Mislim da tesko i nikako

Poslano sa mog BLA-L29 koristeći Tapatalk
fizicka privlacnost mora postojati, ali u sinergiji sa svime ovime boldanim, jos bih dodao prihvacanje, i onda je to sve skupa prvi plan. drugacije nema plana.
willo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger