Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2017., 08:27   #101
Imala takvo iskustvo.
No mi nismo bili nešto predugo prijatelji,on se doselio u susjedstvo..
Pisala sam o tome na temi "Sex sa starijim".
Meni je to bilo stvarno lijepo iskustvo ali takodjer same godine, njegova situacija gdje ima vezu kao i ja ipak je prevagnula da ne nastavim..
Trebaš se samo usuditi..
Posebno ako je već kemija tu i nadvladava ono prijateljsko..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 18:03   #102
....nezna krava sta je panj dok za stari ne zapne...rekli bi nasi stari

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
__________________
ramirez
amirkadic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 16:06   #103
Quote:
Cizme skitaljke kaže: Pogledaj post
Evo jučer smo se sreli na par minuta i dogovorili da se vidimo u petak pa što bude, bude


@darimar s obzirom da je oženjen, možda bolje da si propustila priliku. Ne zbog nekog morala i slično nego bi si samo navukla probleme na vrat... Znam kako ti je i da sad misliš da si postupila krivo, ali supruga prilično komplicira situaciju... Još ako ima djecu, teško bi se taj rastavio od obitelji i na kraju bi vjerojatno opet bila razočarana još više nego sad...
Ma da probaj pa kud puklo, dok ne probas ne znas...
Mada mislim velike su sanse da ce ti zelja i napetost samo ispiriti... bar je tak meni bilo u slicnoj situaciji nekad davno...

i da, slazem se sa savjetom za @darimar, bjezi od ozenjenih bez obzira na godine... sta ce ti jos i ti problemi u zivotu
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 09:27   #104
I tako... bilo je

Bila kod njega poslije posla, popili koju (to mi je pomoglo da ne razmišljam previše haha), malo po malo i dogodilo se. U jednom trenu smo se zezali i gurkali, u drugom je već bio svud po meni

Nakon seksa sve normalno. Zapalili na balkonu, popričali malo, obukli se i pozdravili zagrljajem. Bez ikakve nelagode ili ne znam čega...

E sad, nadala sam se da će to sve splasnuti malo, možda je prerano, ali još mi je prenapet i želim ga opet i opet i to upravo ovako kako je bilo i sinoć...
@infofreeak sve si pogodio

Nakon toliko godina iščekivanja i navlačenja, napokon se dogodilo, još ni sama ne vjerujem
Cizme skitaljke is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 10:07   #105
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
jebat ce ga, ajmo se kladit.
well, well, well...
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:22   #106
Ti 27 on 53 ? Odvratno... Kako se vi cure/zene meni danas gadite. Ozb i iskreno... I ta razlika u godinama, odvratno..

Powered by LG G6
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 22:51   #107
Quote:
Cizme skitaljke kaže: Pogledaj post
I tako... bilo je

Bila kod njega poslije posla, popili koju (to mi je pomoglo da ne razmišljam previše haha), malo po malo i dogodilo se. U jednom trenu smo se zezali i gurkali, u drugom je već bio svud po meni
E došla sam sad pitati ovo baš me zanimalo je li se dogodilo i kako je bilo
Hm zavidim ti, baš da haha!!
Hvala vam cure, ali obzirom da ja ne bi bila ja da poslusam mozak kad treba pozvala sam ga na ranojutarnju kavu dok on putuje na posao, nisam izdržala da ga ne pozovem, išla 50 nešto km po kisi koja je lijevala(op.a. vozač početnik nikad po kiši vozila haha) i zavojima u drugom smjeru nego gdje sam trebala samo za to malo vremena dok on ide na posao-ah luda zena
Rekao je da zašto mu nisam rekla da dođe još ranije..Bio je sretan kad me vidio, baš sam vidjela da je sretan, on inače nije baš tako, više ozbiljan..Dok je dolazio zbunio se i nije znao bi li me poljubio pa smo se nekako nespretno primili za ruku.. pitao me kud još idem i mislim da je 100% skužio da sam zbog njega išla samo
Rekao mi je da sam se baš lijepo sredila i imalo smo još nekih 'eroticnih' dodira na njegovu inicijativu na što sam ja rekla kroz šalu ne ne imat ću nemoralne misli, a on je rekao pa sta mlada si i smiješ...Kao nek se javim, drugi put on placa kavu.

.I tako se sad ne zna više nego prošli puta, nespretan je s tim stvarima, mislim da mu je čudno da se toliko mlađa ženska pali na njega i mislim da nema iskustva u varanju..Mislim toliko je vremena trebalo da dođe do tog 'veceg' fizičkog kontakta, ono kao da se nije usudio...Ne znam, idem sad dalje plakati i zavidjeti autorici teme što je ostvarila moju mastariju
darimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 22:55   #108
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Ti 27 on 53 ? Odvratno... Kako se vi cure/zene meni danas gadite. Ozb i iskreno... I ta razlika u godinama, odvratno..

Powered by LG G6
Što je odvratno? Nije da je rekla 83, a baš i da je njena stvar.
darimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 23:10   #109
Quote:
darimar kaže: Pogledaj post
Što je odvratno? Nije da je rekla 83, a baš i da je njena stvar.
Moze joj deda bit. Odvratno i tocka. Fuj

Powered by LG G6
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 15:17   #110
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
frendovi ste godinama, on 53 ti 27?!?

onda, vaše je prijateljstvo počelo tako što ste se najprije dugo požudno gledali?!?

jel potrebno da napišem da to s prijateljstvom nema veze. ako hoćeš nešto iskreno on ima krizu srednjih godina ili andropauzu a ti neke neriješene psihološke probleme s ocem
slažem se
Pulank is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 19:59   #111
Quote:
Cizme skitaljke kaže: Pogledaj post
I tako... bilo je

Bila kod njega poslije posla, popili koju (to mi je pomoglo da ne razmišljam previše haha), malo po malo i dogodilo se. U jednom trenu smo se zezali i gurkali, u drugom je već bio svud po meni

Nakon seksa sve normalno. Zapalili na balkonu, popričali malo, obukli se i pozdravili zagrljajem. Bez ikakve nelagode ili ne znam čega...

E sad, nadala sam se da će to sve splasnuti malo, možda je prerano, ali još mi je prenapet i želim ga opet i opet i to upravo ovako kako je bilo i sinoć...
@infofreeak sve si pogodio

Nakon toliko godina iščekivanja i navlačenja, napokon se dogodilo, još ni sama ne vjerujem
reko tebi stari dida,das se navuc
samo da na vreme stanes
infofreeak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger