Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2011., 09:36   #41
Quote:
whitebutterfly kaže: Pogledaj post
Ovaj opis nebih nikad povezala s tim restoranom.Marijino zvono je jedan od meni omiljenih restorana, hrana je odlicna, ambijent profesionalan i ugodan.Deserti su odlicni pogotovo njihova gibanica.Neznam kako imas ovakav dozivljaj od posjeta restorana, vjerojatno si naletio na neku novu neiskusnu konobaricu jer mene jos nikad tamo nije posluzivao neprofesionalan konobar.Godinama tamo dolazim i slavim sve obiteljske događaje.
uvijek se nasmijem ovima koji imaju jedan post i bas su se regali samo da bi nesto oko restorana prokomentirali.. ps. Nisam bio u tom drugom Zvonu, bijah dva puta u Pri Zvoncu i pamtim ugodnu atmosferu, velike porcije i svi smo bili zadovoljni..
Flamingo Noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 12:45   #42
Bio nedavno Pri zvoncu i bilo je stvarno super. Mesina i po', najveći mi je plus bilo to što su za predjelo imali juneći jezik koji je bio fenomenalan.

Navodno im je i ona čokoladna torta odlična, ali kada sam završio s mesinom nisam mogao disati, pa sam nažalost desert propustio.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 12:45   #43
Pozdrav svim Gastronomcima,
Imamo krstitke krajem mjeseca pa bi me zanimalo je li tko nedavno bio Pri zvoncu i je li hrana još na istom nivou? Nisam bio tamo već 5 - 6 godina, no onih par puta što smo tamo jeli bilo je sve baš po mom ukusu

Hvala unaprijed na odgovoru
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 12:56   #44
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svim Gastronomcima,
Imamo krstitke krajem mjeseca pa bi me zanimalo je li tko nedavno bio Pri zvoncu i je li hrana još na istom nivou? Nisam bio tamo već 5 - 6 godina, no onih par puta što smo tamo jeli bilo je sve baš po mom ukusu

Hvala unaprijed na odgovoru
Predlažem da odeš tamo isprobati jer to ti je najsigurniji način provjere Ukusi i kriteriji su različiti, teško se možeš pouzdati u tuđi ukus. Generalno je Zvonec poznat i obično je uvijek bio krcat.

Nisam bila duže tamo jer smo prije više godina u nekom trenu od njih odustali kad su mijenjali kvalitetu i na jednoj večeri mi servirali neočišćen truli neoprani matovilac prepun dlaka. Prije toga godinama smo bili redoviti kod njih.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 13:40   #45
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Predlažem da odeš tamo isprobati jer to ti je najsigurniji način provjere
Prijedlog je više nego razuman, no ne uzima u obzir da organizacija krstitki obično podrazumijeva i malu bebu u kući, pa posljedično i kronični nedostatak slobodnog vremena, pogotovo za bauljanje po restoranima
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 14:21   #46
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Prijedlog je više nego razuman, no ne uzima u obzir da organizacija krstitki obično podrazumijeva i malu bebu u kući, pa posljedično i kronični nedostatak slobodnog vremena, pogotovo za bauljanje po restoranima
Kužim. Ne znam može li se naručiti da ti pripreme klopu koju ćeš pokupiti za van. Nazovi ih, pojasni situaciju i pitaj
Druga opcija je da na test u Zvonec pošalješ nekog svog (roditelje ili sl.) tko će sudjelovati na krstitkama.

Btw. Ne znam koji vam je prihvatljivi radijus, no npr. Kod špilje u Otruševcu bude puno takvih fešti ala krstitke, pričesti i sl., klopa je odlična, no to nije roštilj priča kao Zvonec.
Kod dede u Prečkom, gril vulgaris, također bude fešti, imaš ponudu na njihovom webu, imaju grill plate.

Sva su tri restorana zasebne priče i ne mogu se uspoređivati.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 14:33   #47
Zvonce mi nije prva opcija samo radi roštilja nego su i prilozi tamo bili fenomenalni. Zadnji put kad smo žena i ja bili tamo smazali smo povrće sa žara, zapečeni grah, punjene šampinjone... i komadić mesa, a ostatak mesa smo odnijeli doma pa glodali još 2 dana
Hvala na ostalim preporukama Nadam se da će se javiti još netko, s friškijim dojmovima.
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:00   #48
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Zvonce mi nije prva opcija samo radi roštilja nego su i prilozi tamo bili fenomenalni. Zadnji put kad smo žena i ja bili tamo smazali smo povrće sa žara, zapečeni grah, punjene šampinjone... i komadić mesa, a ostatak mesa smo odnijeli doma pa glodali još 2 dana
Hvala na ostalim preporukama Nadam se da će se javiti još netko, s friškijim dojmovima.
U brojnim restoranima možeš dogovoriti menue za takve fešte, možda bi bilo mudro da postaviš upit na temu koja upravo tome služi - preporukama https://www.forum.hr/showthread.php?t=263711&page=414.

Najbolje da tamo navedeš što točno tražiš, koji uvjeti trebaju biti zadovoljeni oko hrane, sadržaja uz restoran, dio grada koji preferiraš i sl. pa će ti forumaši dati preporuke i dojaviti iskustva
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 16:14   #49
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Nadam se da će se javiti još netko, s friškijim dojmovima.
Dojmovi od subote - prvi puta sam bila tamo, jeli su se rezanci s lososom (kaže frednica da je bilo fino) i tjestenina s kozicama i škampima (kažem ja da je bilo fino). Muški dio se davio u mesu, jako su zadovoljni bili: punjena pljeskavica i svinjski file (lungić) pletenica na žaru, prilog pole krumpira. Sve dobro.

Za desert se jela čokoladna rapsodija. To je nekakva torta od čokolade uz koju se poslužuju dva umaka: slatko vrhnje i voćni. Meni je kolač bio presladak, a umak od slatkog vrhnja je bezveze, kao šlag pjena. I jeo se lava cake, barem mislim da su ga tako nazvali, s kremom od pistacija unutra. Navodno fino, veličine muffina.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 18:37   #50
Relativno često idem tam. Jedno od mjesta koje uvijek ima standardno dobru klopu. Preporučujem.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 07:37   #51
Hvala svima
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 21:28   #52
Samo da javim da smo danas obavili krstitke u Zvoncu i bilo je sasvim korektno. Koštalo je koliko je koštalo, dijelom jer sam naručio posebno peku, a dijelom jer je cijena određenih artikala po mojem skromnom mišljenju ipak pretjerana - npr. češke i njemačke pive po 30 i više kn.
Nažalost nemaju više u ponudi punjene šampinjone. S tortom (donešena posebno, uz obavezan račun) nije bilo problema. Naručili smo dodatno par porcija njihove torte koja je još uvijek vrhunska, kakvu ju pamtim.
Ljubazni konobar je, nakon što je vidio da nas je manje od najavljenog broja ljudi sam predložio da reducira određene, već dogovorene stavke - broj porcija mesa i salate. Za svaku pohvalu
Uglavnom, svi smo se dobro najeli, ostatke mesa smo dobili uredno zapakirane da ih odnesemo doma "za psa".
Osoblje ljubazno i korektno, atmosfera ugodna. Bilo je nekoliko malih beba, nijedna nije plakala da bi joj nešto smetalo. Relativno skupo, but jebi ga...
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:45.