Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2006., 12:02   #81
http://www.hostelsclub.com/step01_ci...i=3&currency=1
richi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 01:57   #82
imam, idi u Hostel i ustedi si novaca, il ako bas zelis onda u Ibis ako ima i u Rimu, ima ih svuda po svijetu, jeftini, i odlicni.
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 08:29   #83
Quote:
Marin23 kaže:
... il ako bas zelis onda u Ibis ako ima i u Rimu, ima ih svuda po svijetu, jeftini, i odlicni.
Ibis u Rimu se nalazi vrlo daleko od centra i nema bas dobru vezu sto se tice javnog prometa.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 04:35   #84
al je jeftin i odlican vjerovatno kao inace, pa nije Rim ogroman da je neki bed sto se tice j. prevoza....ja bih odabrao hostel u svakom slucaju, njih u blizini centra uvijek ima, bar po europi, al za hotel ak se bas zeli..........
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 08:22   #85
Parking u Rimu !

Unajmio sam apartman u centru Rima samo je problem gdje parkirati auto.Postoje li privatni parkinzi ili garaže u Rimu gdje se može dogovoriti cijena za par dana?
 
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 17:45   #86
Quote:
picaferaj kaže:
Postoje li privatni parkinzi ili garaže u Rimu gdje se može dogovoriti cijena za par dana?
Naravno da postoje. Cijena za srednje veliki auto je od 15/20 euro/24h.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 15:46   #87
Hotel u Rimu

Koji mi hotel a da je u centru Rima preporučujete? Da cijena ne prelazi 180eur na noć. Je li dobar Radisson sas?
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 00:22   #88
Quote:
m_m kaže:
Koji mi hotel a da je u centru Rima preporučujete? Da cijena ne prelazi 180eur na noć. Je li dobar Radisson sas?
Hotel Madison - odmah uz Termini, željezničko kolodvor - super hotel, bio sam i preporučujem ga.
 
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 12:53   #89
Hoteli u Rimu

Veliki izbor hotela u Rimu

http://www.booking.com/city/it/rome.en.html?aid=309041
 
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 00:01   #90
moja preporuka je donna laura pallace (lungotevere), blizu vatikan, blizu centar, odlican hotel
inchun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 12:36   #91
Pozdrav..

Kako idemo u rim na 3-4 dana tako bi mi trebalo par informacija u slucaju da netko zna..

parco d'arance --> susreli smo se sa ovim pojmom, kao obavezno posjetit u Rimu, pa nas zanima sta je to zapravo i gdje se nalazi? Malo smo googlali i nismo bas previse saznali, jel tko zna ??

monte mario ---> Navodno zvjezdarnica u rimu i nekakav vidikovac, voljeli bi i to vidjet, jel tko bio ovdje na tom mjestu i dali se isplati trosit vrijeme tamo?? Dojmovi ??

KATAKOMBE ---> Bio prije 5 god, tocnije 2001 i koliko me sjecanje sluzi , to je podosta od rima, sjecam se voznje autobusom pola sata do katakombi ? Pianje !? Dali netko zna koja linija vozi do tamo i gdje sjest na autobus ? I jos nesto, ja sam bio tamo u sklopu tur.ekskurzije, dali se moze uci solo unutra bez pratnje vodica.. ??

Hvala....
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 01:14   #92
Quote:
wob kaže:
parco d'arance --> susreli smo se sa ovim pojmom, kao obavezno posjetit u Rimu, pa nas zanima sta je to zapravo i gdje se nalazi? Malo smo googlali i nismo bas previse saznali, jel tko zna ??
Evo idem i ja za par dana opet u Rim... nocenje s doruckom blizu Vatikana za 17 € he,he...

Ako mislis na pogled na sv. Petra kroz kljucanicu, sto je netko spomenuo na vrhu prethodne stranice, onda je to u crkvi Malteskih vitezova Santa Maria del Priorato na Aventinu.
Thresholder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 11:33   #93
Quote:
Thresholder kaže:
Evo idem i ja za par dana opet u Rim... nocenje s doruckom blizu Vatikana za 17 € he,he...
Ne mogu virovat

Daj prosvjetli nas, sta je to, di , kako, sta..

Neces valjda to drzat samo za sebe ?
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 21:30   #94
Quote:
wob kaže:
Pozdrav..

Kako idemo u rim na 3-4 dana tako bi mi trebalo par informacija u slucaju da netko zna..

parco d'arance --> susreli smo se sa ovim pojmom, kao obavezno posjetit u Rimu, pa nas zanima sta je to zapravo i gdje se nalazi? Malo smo googlali i nismo bas previse saznali, jel tko zna ??

monte mario ---> Navodno zvjezdarnica u rimu i nekakav vidikovac, voljeli bi i to vidjet, jel tko bio ovdje na tom mjestu i dali se isplati trosit vrijeme tamo?? Dojmovi ??

KATAKOMBE ---> Bio prije 5 god, tocnije 2001 i koliko me sjecanje sluzi , to je podosta od rima, sjecam se voznje autobusom pola sata do katakombi ? Pianje !? Dali netko zna koja linija vozi do tamo i gdje sjest na autobus ? I jos nesto, ja sam bio tamo u sklopu tur.ekskurzije, dali se moze uci solo unutra bez pratnje vodica.. ??

Hvala....
Dajte, pa zar nitko ne zna za ovo ??
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 09:40   #95
pozdrav svima!

I ja ću uskoro u Rim pa imam jedno pitanje u vezi prijevoza:

definitivno ništa osim aviona za mene ne dolazi u obzir.

Ima li kakva low cost veza do Rima i odakle ?

(ja iz ZG pa da mi ne predložite neku prek Bahama )

Gledala sam Croatia Airlines cijene i nisu tak strašno skupe, ali ako može jeftinije, što da ne?
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 12:43   #96
Mene zanimaju dobre slasticarnice, restorani, pizzerije u Rimu. Dakle, gdje probati dobru talijansku pizzu, neki restoran sa dobrom kuhinjom, gdje pojesti dobar sladoled..
Naravno, da nije bas previse skupo
Hvala!
lostboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 14:45   #97
Quote:
wob kaže:
Ne mogu virovat

Daj prosvjetli nas, sta je to, di , kako, sta..

Neces valjda to drzat samo za sebe ?
Ocu! Moran! Inace bi mi neko od vas to moga dignit...
Radi se isto o smjestaju tipa ... , odnosno koliko para, toliko muzike.
Thresholder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 14:47   #98
Quote:
wob kaže:
Dajte, pa zar nitko ne zna za ovo ??
Pa vec sam ti odgovorio na to prvo. kako to ne vidis?
Thresholder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 14:50   #99
Quote:
Dragonfly kaže:
I ja ću uskoro u Rim pa imam jedno pitanje u vezi prijevoza:

definitivno ništa osim aviona za mene ne dolazi u obzir.

Ima li kakva low cost veza do Rima i odakle ?

(ja iz ZG pa da mi ne predložite neku prek Bahama )

Gledala sam Croatia Airlines cijene i nisu tak strašno skupe, ali ako može jeftinije, što da ne?
Ja sam kupio povratnu u SkyEurope za 120 € i s taksom.
Thresholder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 13:07   #100
Quote:
Thresholder kaže:
Pa vec sam ti odgovorio na to prvo. kako to ne vidis?
Vidija sam ...
A ovo drugo me isto zanima

Ajmo rimljani gdje ste.. Najlipsi grad na svitu, izad splita naravno
wob is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:42.