Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2007., 00:11   #1
Je li vas ikada razočarala najbolja prijateljica?

Da li vas je ikada najbolja prijateljica razočarala? Ako da kada i kojim svojim postupkom? Kako ste se kasnije nosile s tim?

Mene je danas jako razočarao način na koji je moja prijateljica riješila jednu situaciju - mislim da me do te mjere krivo procijenila i krivo se postavila da pojma nemam šta da sada misim o tome!!

Da li se to kada vama dogodilo i ako je kada i kako je to završilo?
__________________
Nakon svake kiše dolazi sunce!
miama is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 00:12   #2
imala sam best frendicu 15 godina. razocarala me. prekinule smo prijateljstvo. od tad imam samo poznanice.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 00:13   #3
bilo je tesko al naucila sam se zivjeti sa time... i ne vjerovati vise nikome
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 00:25   #4
Ne...al ja sam njih sve...neke to ni ne znaju
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 01:08   #5
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
imala sam best frendicu 15 godina. razocarala me. prekinule smo prijateljstvo. od tad imam samo poznanice.
Kod mene 13 godina, ista stvar. Al od tad imam bolje prijateljice.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 01:13   #6
ma ja se necu ni trudit imat takva prijateljstva vise... ajde gradile smo ono 15 godina da bi zavrsilo za tjedan dana! prestrasno.. nebi fala vise. sad samo imam hrpu poznanica.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 01:36   #7
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
Ne...al ja sam njih sve...neke to ni ne znaju
Kak si ti kuuuul.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 09:13   #8
o da.
zato mi sad više nije najbolje frendica.
u biti, ni nemam najbolju prijateljicu.
__________________
it's amazing how easily he makes me smile...
ice88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 09:17   #9
nikad u zivotu nikoga nisam lapidarno proglasila "najboljom prijateljicom". Ljudi oko mene su mi bliže ili dalje, uvijek ih ima nekoliko koji su mi zaista bliski, koji su, svaki na svoj način, meni najbolji. Ići jednoga/jednu od njih proglašavati najboljim, bilo bi uvredljivo za ostale, koje također smatram bitnim osobama u svom životu.

That being said, da, ponekad su me osobe koje sam smatrala strašno bliskima razočarale. I sigurna sam da će opet, bez obzira kolko sam odrasla i naučila pažljivije birat ljude kojima vjerujem. S druge strane, sasvim sam sigurna da sam i ja, posve nenamjerno, barem nekad u prošlosti, razočarala ljude koji su meni vjerovali
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 09:29   #10
Gradile smo prijateljstvo 10 godina, svaki trenutak provodile zajedno..nigdi nas nisi moga vidit bez ove druge..i jednom me tako razočarala da se nisan mogla načudit njenom postupku godinu dana. Od tada nismo više tako bliske, a ni neman neku kojoj baš sve govorim, više su to "samo" prijateljice nema više onog prefixa -naj...
šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 10:43   #11
jako boli kad te razocara best frendica. Mene supar puta razocarale i to me jako bolilo. Ali sam svjesna da to nisu napravile namjerno. A isto tako znam da sam i ja njih nekoliko puta razocarala. Svako rpijateljstvo, kao je pravo, ima bolje i losije trenutke.
Ali obozavam svoje frendice i znam da na njih mogu uvijek racunat. I znam da cemo se jos 500 000 zakacit i durit i funjit, ali na kraju svega...one ce uvijek biti moje frendice.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 10:57   #12
ja sam imala jednu od vrtića ... sve smo dijelile, bile nerazdvojne ... išle u istu OŠ, srednju ... tulumarile zajedno ...
ona je imala mamu (valjda je još ima) koja je bila luda, luda žena ... jednom sam čak i na muriji na ispitivanju završila zbog nje ...
a ovu moju "prijateljicu" je "ubijala" s udajom (tražila je da nađe dečka i da se uda) ... a ona je čak 2 puta abortirala, a da joj mama nije znala već joj je moja mama pomagala da prebrodi to ...
i onda sam ja ušla u ozbiljnu vezu i nije mi se tulumarilo do zore, ona se naravno naljutila na to ...
kad sam se udala i ostala trudna ona je popizdila skupa s njezinom mamom (jer je ona bila ta koja je bila ljepša, bolja imala skuplje stvari, auto) pa su počela podmetanja... i tak ...
dok meni nije puko film i rekla pa-pa

od toga dana ima već nekih 9 godina ... sretnu je ljudi s kojima smo se zajedno družili na cesti... ona okreće glavu od njih, prelazi na drugu stranu ceste ... nas dvije nikada se nismo srele, ali mislim da bi bilo isto ...
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 11:17   #13
meni je moj asestra najbolja frendica upravo zbog takvih sranja koje su mi mi se prije dogadjale. hvala lijepo na tome. obaveze, ljubomore, podmetanja,...no way! sad mi je lakse. bolje spavam. )
Tajwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 11:25   #14
Jesam
Imala sam najbolju prijateljicu još iz vrtića. Skupa smo išle u osnovnu, skupa smo išle u srednju,sjedile u istoj klupi, skupa smo počele izlaziti , dijelile sve tajne.
Ona je napravila neke krive izbore u životu ja sam bila uz nju. Prebrodila je to, udala se , ima sina i odjednom je počela s predbacivanjem.
Prvo one priče lako tebi, onda soljenje pameti o odgoju djeteta na način kao da je ona sve to prošla prije mene i zna bolje, a ja imam sina tinejđera, njoj sad ide u osnovnu.Meni nikad ne bi palo na pamet da tako nastupim prema njoj.
Pa neka podmetanja, a na kraju ono što je odlučilo nije bilo ni podmetanje ni nametanje već jedan pogled.
Jedan pogled koji je trajao sekundu, a dogodio se kad je meni nešto loše krenulo i u tom pogledu sam pročitala zadovoljstvo. Ja sam se veselila njenom uspjehu, veselila sam se kad bi joj krenulo nabolje, a njoj je bilo drago da je meni krenulo krivo.

Sad imam bolje prijateljice.

Još uvijek me boli.
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 11:29   #15
Nemam nikoga koga zovem 'najbolja' prijateljica. Imam prijateljice koje su mi jako bliske, vazne, kojima se obracam kad mi je tesko i kojima zelim pomoci kad je njima tesko.

Povrijedile me jesu. Neke od njih vrlo nedavno. No, ja jako drzim do tih stvari pa sam samim time malo i preosjetljiva.

No, povrijedila sam i ja njih... Nenamjerno, ali vjerujem da jesam.
__________________
Postujte bakterije - to je jedina kultura koju vecina ljudi ima u sebi.
Sanja :o) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 12:42   #16
Razocaralo me mnogo ljudi, ne samo prijateljice.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 13:17   #17
Žensko prijateljstvo traje do prvog kurca koji se prepriječi,,,
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 13:20   #18
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
imala sam best frendicu 15 godina. razocarala me. prekinule smo prijateljstvo. od tad imam samo poznanice.
Potpisujem,samo sto smo mi prekinule prijateljstvo nakon 12 god.I tesko je ponovo zapoceti s nekim graditi prijateljstvo,nakon sto si jednoj osobi vjerovala i sve joj dala.I ona te iznevjerila i razocarala,pa kako da onda vjerujes nekome nakon 2 mj poznanstva?!Ispocetka je jako bolilo,ali onda sam upoznala nove ljude,puno toga novog,tako da je sada puno lakse.
mackic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 13:33   #19
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
imala sam best frendicu. razocarala me. prekinule smo prijateljstvo. od tad imam samo poznanice.
takvih iskustava imam nekoliko, 4-5 čak! sad već oko 10 godina imam najboljeg frenda. s njim nema nikakvog podmetanja, ljubomore i takmičenja. hvala Bogu! on je jedina osoba ikad u mom životu koju mogu nazvati kad god i koji je bio uz mene u najtežim trenucima u mom životu, kad bi se moje frendice maknule, on bi me tješio, kad bi "pala", on bi me dizao, kad bi bila sretna, veselio bi se sa mnom. a sve to sa ženskim rodom nisam doživjela.
bez uvrede cure, to su moja životna iskustva. imam par dražih frendica, ali neki prisniji odnosi s njima me baš ne zanimaju, previše puta sam se opekla. tog frenda ne bi mijenjala ni za 10 tzv. najfrendica!
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 14:04   #20
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Žensko prijateljstvo traje do prvog kurca koji se prepriječi,,,
Kvalitetan kurac to prijateljstvo moze samo ucvrstiti
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.