Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2007., 16:42   #61
Mene je jako povrijedila, ali na sve to ne gledam tako tragično kao vi. Nekako sam prihvatila da ljudi dolaze, odlaze, borave koliko valjda traje ta njihova funkcija u našim životima. I čak i kada me povrijede ili se nešto negativno desi, tumačim to kao dio te neke škole, nekako sam prihvatila da su ljudi užasno nesavršeni, i bez obzira na to koliko ulažem u neke odnose, nastojim uvijek imati na umu da se sve mijenja, da ne postoji ništa s garancijom "opstanka"...
Jako me bolilo kada sam shvatila da naš odnos više neće biti kao što je bio, da smo se neminovno jako promijenile i da više ne možemo imati odnos od nekada. jednostavno smo se previše promijenile i izgubile kompaktibilnost. Počela sam se osjećati jako neprihvaćeno u njenom prisustvu, stalno mi je predbacivala. na kraju sam shvatila da smo postale previše različite.
Možda ja više od nje. Nisam više ona nesigurna osoba, koja sebe ne voli. Njoj kao da je bilo teško prihvatiti moje stečeno samopouzdanje.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 17:05   #62
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
da...i to me je tad jako pogodilo.
Nije bila nikakva konkretna stvar tipa vec hrpa sitnica koje su pokazivale da se nashe prijateljstvo zasniva na tome da sam ja tu za nju, a ona ne bash za mene.
Meni se to dogodilo više puta, a zadnji put prije nekoliko dana. I jako me pogodilo kad sam shvatila da imamo odnos u kojem sam ja uvijek uz njih kad im je potrebno, i slušam i tješim koliko god treba, i podrška sam im i kad se uopće ne slažem s njihovim životnim odlukama, ali ih pokušavam razumjeti, a onda kad jednom to isto meni zatreba, ja to ne mogu dobit. Umjesto toga, dobijem nekakvo popovanje svisoka i hladne komentare. Došlo mi je baš ko pljuska
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 13:58   #63
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Žensko prijateljstvo traje do prvog kurca koji se prepriječi,,,
Egocentrik lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 14:08   #64
bile frendice 11 godina a onda je napravila nešto šta se ne prašta od tada smo najljuće neprijateljice
__________________
"Čovjek samo srcem dobro vidi, bitno je očima nevidljivo." Antoine de Saint-Exupery
shay is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 14:26   #65
Quote:
shay kaže: Pogledaj post
bile frendice 11 godina a onda je napravila nešto šta se ne prašta od tada smo najljuće neprijateljice
A kaj je tebi tvoja priredila ak se smije znat?
KalCica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 05:18   #66
mislim da sam prvi put dozivila razocaranje od prijateljica (nije bila naj ali je bila jako dobra i bliska mi frendica) prije 3-4 godine kad se cijelo drustvo okupilo na pripremi za zabavu za tu noc. dok sam bila za sankom svrstavala case, njen tip mi je prisao i poceo mi se napucavati. mislim se jel se on ovo sali ili ozbiljno. dao mi je svoj broj i rekao da nikom nista ne govorim a da bi se nas dvoje mogli naci. a kad sam ga pitala stani malo moja frendica je tvoja cura on je odgovorio; pa??? ja zelim tebe. bila sam sokirana.
uzela sam ljegov broj samo ka dokaz. to sam joj rekla nakon dan-dva a ona na mene digla nos ka ja sam sa njim flertovala.
i tako ona njemu povjerovala, tipu iz neke lijeve, istocne zemnlje a ne meni.....prijateljici.
nismo se culi od tada,ali par mjeseci nakon toga sam cula da ga je ostavila jer ga je par puta uhvatila u lazi, te s drugom curom.

vjerujem u prijateljstva i volim svoje drustvo,....ne znam kako bih bez njih,...kad sam tuzna oni su tu, kad sam sretna oni su sretni, mogu s njima razgovarati o svemu, a i dokazali su mi se nekoliko puta kad mi je bilo toliko tesko da sam mislila da cu umrijeti od boli i tuge.
cijenim ih i zelim ih zadrzati u zivotu......pa vidit cemo....
lyrics is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 08:48   #67
Quote:
lyrics kaže: Pogledaj post
njen tip mi je prisao i poceo mi se napucavati. mislim se jel se on ovo sali ili ozbiljno. dao mi je svoj broj i rekao da nikom nista ne govorim a da bi se nas dvoje mogli naci. a kad sam ga pitala stani malo moja frendica je tvoja cura on je odgovorio; pa??? ja zelim tebe.
Zasto se nisi s njim pukla
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 09:06   #68
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Žensko prijateljstvo traje do prvog kurca koji se prepriječi,,,
Meni i mojoj priji se prepriječilo nekoliko. Fino smo ih potrošile svaka u svoje vrijeme, oni su bivši, a mi već više od 10 godina ne. I nema čanse da nađeš kurac koji bi nas posvađo. I nema čanse da nađeš još dvi take.
I je, razočaravala me povremeno, kao i ja nju. Sve u rok službe
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 11:40   #69
ne jedna,dvije..
ne jednom,stoput...
dugo sam sjedila i trpila govna, sad više ne pričamo..
to sam davno trebala napravit!
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 23:45   #70
A što kad te zeze ne prijateljica nego RODICA s kojom si krvno vezan?
To mi se dogodilo prije godinu i pol nakon 20 godina.
Puno ljudi me u životu zeznulo i iskoristilo, danas mi momak kaže da sam predobra i naivna i da ću svakome pustiti da me iskoristi vjerovatno zato mi se i dogodilo ovo s rodicom.
Mislim za prijateljstva sam zna da vječno ne traju ali da mi se to moglo dogoditi s njom, a živile smo kuća do kuće, uvik skupa, mislim od strica kćer dalje odnose netrebam objašnjavat.
Uvijek sam bila uz nju i rame za plakanje i za pokrivanje njenih ispada i za smijeh i sebi iskvarivala a njoj ugađala ma sve, nemogu to opisat uvijek sam joj govorila da ni je ko sestra koje nemam i da će uvijek tako biti i mislila sam da i ona to misli ali očito ne.....
Ukratko naša svađa je počela kada sam ja počela otkrivat da me laže i to u oči, kada bi joj rekla da laže ona bi i i dalje lagala iako je znala da ja znam istinu i tako.
Onda sam ja našla momka koji je njoj odgovarao 3 mjeseca nakon čega mi je počela govorit da nije za mene ( a još smo skupa), jer je naravno i on vidio da me laže i još niz drugih stvari kraj kojih sam ja se pravila luda i zatvarala oči jer sam je smatrala sestrom i nisam htjela to što mi ona radi prihvatit kao istinu.
Danas sam valjda zrelija i vidim neke stvari drugačije, više nikome ne dam da me iskorištava, zato i nemam velikih prijateljstava više su to poznanstva i to mi više odgovara. A tila sam reći da je jako teško kada osobu s kojom si bio tako vezan moraš viđati često i to ne možeš izbjeći, a još su tu i roditelji i teško je bar meni.
sinoć joj je bratu bio rodjendan i naravno da mi je bilo teško još me to jako boli jer sam još pored svega i osjetljiva (i rodbina mi je oduvijek važna i obitelj i ti odnosi i danas mi je to važno). Ti naši susreti me jako zabole i taj naš odnos,koji bi ja sada i htjela popraviti ali njoj nije važno koliko ja vidim i to me onda još više boli.
kako da riješim tjeskobu koja me muči, uvijek se rasplačem poslje susreta s njom i to me sve jako boli
nemogu se pomiriti s tim da nikad nećemo bit dobre, ne onako ali barem da normalno razgovaramo
jel moguće da nekome nije nakon 20 god stalo a ja bi preko svega prošla i oprostila joj jer i ja sa griješila i naravno mislim da smo obe krive za ovaj odnos
šta vi mislite
bumby is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 23:46   #71
sorry na ovako dugom pisanju ali eto morala sam to napisat
bumby is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 16:17   #72
ja san imala nekoliko naj prijateljica,nisan imala neke konkretne situacije zbog kojih smo se udaljile,nego nekako to nije bilo to.polako smo se prestale zvat i ja san skuzila da mi ne fale.sad mi je najbolja prijateljica moja sestra,koja je 10 godina starija od mene ali kao da nije...nema sanse da nas nesto rastavi,uvik je tu kad mi nesto treba a i ja san tu za nju )
zujalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 16:28   #73
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
da... znala je sve o meni a onda se prije skoro godinu dana posluzila s mojom deckom...

sutradan sam joj poslala poruku da za mene vise ne postoji... sam sto zivi 5 kuca od mene
gledaj to sa pozitivnije strane-bar ti je dala do znanja da ni ona ni taj dečko nisu vrijedni tebe, tvog povjerenja itd. mislim, moraš malo i njega kriviti- ne bi se ona mogla poslužiti njime da se on nije stavio na pladanj.. ako to smijem tako komentirati..
maya13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 18:17   #74
Jel istina da je žena ženi najgora neprijateljica? I da žena muškarcu uglavnom zna bit bolja prijateljica nego drugoj ženi, neovisno o fizičkoj privlačnosti!?
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 18:34   #75
aha
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 18:34   #76
Quote:
decec kaže: Pogledaj post
Jel istina da je žena ženi najgora neprijateljica? I da žena muškarcu uglavnom zna bit bolja prijateljica nego drugoj ženi, neovisno o fizičkoj privlačnosti!?
iz mog iskustva - uglavnom je istina
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 18:59   #77
Quote:
miama kaže: Pogledaj post
Da li vas je ikada najbolja prijateljica razočarala? Ako da kada i kojim svojim postupkom? Kako ste se kasnije nosile s tim?

Da li se to kada vama dogodilo i ako je kada i kako je to završilo?
A kome nije?

Nosiš se kako znaš, red bediranja, red pižđenja, pa opet red bediranja, pa opet red pižđenja Kasnije to jednostavno nekako prihvatiš i ideš dalje.

I cijeniš i čuvaš one prijatelje koje imaš - još više
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 19:25   #78
naravno da me je povrijedila najnajbolja frendica, radije je vjerovala jednom prolaznom dečku nego mene... i puklo prijateljstvo... još danas ne vjerujem kako je vjerovala njemu... i okrenula skoro cjelo društvo protiv mene.. ali našlo se frendica koje su stale u moju stranu...
zato smo sada samo na bok - bok... totalno je izgubila moje povjerenje...

al dobro, prezivjela sam.... i upoznala super curu koja mi je vratila vjeru da postoji iskreno prijateljstvo...
dusica_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 19:40   #79
Quote:
decec kaže: Pogledaj post
Jel istina da je žena ženi najgora neprijateljica? I da žena muškarcu uglavnom zna bit bolja prijateljica nego drugoj ženi, neovisno o fizičkoj privlačnosti!?
Istina je, ako ćemo se površno zajebavat

Imam i muške i ženske bliske prijatelje i kad razmislim, koliko god da mi je moj muški najbolji prijatelj ko brat i pozna me fakat ko svoj džep, postoji sitna nijansa bliskosti za koju ga ove moje ženice ipak šišaju

Ta nijansa je u jednu ruku stvarno zanemariva, ali drugu ipak postoji... a koja proizlazi vrlo vjerojatno čisto iz toga što me on ipak ne može 100% razumijeti na način na koji to može ona. I koliko god to bila mala razlika, tih par posto, po mom mišljenju, čini žensko-žensko prijateljstvo, (što je na prvi pogled ironično ) - krhkijim. Sklonijim turbulencijama. Jer je dublje, odnosno specifično, osjetljivije

E sad, onima koji su, ajmo to nazvati - nespretni ta će specifičnost otežavati stvar, dok će ovima drugima to biti predivna prednost I onda će takva žena ženi biti sestra, a ne ko ovim kozama - vuk
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 19:43   #80
Da li vas ikada nije razočarala najbolja prijateljica.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:27.