Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2003., 15:12   #21
Ako volis duhovnu muziku poslusaj prvo beogradsko pjevacko drustvo u Sabornoj crkvi (na kraju Knez Mihajlove pa malo sa strane), nedjeljom u 10.
Imas priliku za besplatan koncert + da cujes vrhunsko remek djelo uzivo.
Mr Spiker is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2003., 16:51   #22
Sandra, ne drzi nas u neizvjesnosti!

Jesi vec bila? Ili si se vratila? Kako je bilo?

Ako jos nisi bila, zelim ti sretan put, forumska prijatlejice!
trpimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 17:30   #23
Ja idem sutra na dva dana, vec se veselim sopingu. Negdje cemo izaci navecer.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 00:32   #24
Ovisi što te zanima.

Ako te zanima zabava, nema niti jednog mjesta u Hrvatskoj koji će ti dati toliku bogatu i dobru ponudu. Rade cijelu noć, klubova ko u priči.
A dobro je i to što se za 20 Kn voziš taksijem kolko hoćeš i od 0-24 si uvijek možeš ić kupit nešto za jest

Ako tražiš kulturne sadržaje, neke posebne baš i nećeš naći. (da ne pričamo kako je grad prljav u vražju mater)

Quote:
Princeza kaže:
- u kaficima i restoranima ces uglavnom slusati hrvatsku muziku, ali ne trecerazrednu kao u nasim ugostiteljskim objektima (Magazin, Severina, Graso i sl.), nego stvarno kvalitetnu (Jinx i sl.)


Sad si upravo nabrojala trenutno najslušanije hrvate u Srbiji.
Ima onih starijih kojima je najdraži Dragojević, međutim, u jednom kafiću (prošle godine) čuo sam u 1 sat dve Severinine pjeseme i jednu od Graše i Severine zajedno ('zar je važno tko je kriv') i 'Pleši sa mnom'
Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 12:23   #25
ko dolazi za BG neka se meni javi...bicu vam drage volje vodic kroz grad...

pozdrav......

Z
__________________
www.balkan-handball.com
DIVAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 17:19   #26
Kaj vas uopce privlaci u beges?JA sam ga se nagledala krajem '80ih i to pre vise.Zmazano,puno cigana,djeparosa,taxisti varaju i otimaju lovu,klopa (mesina,mesina,mesina na 100 nacina)tak,tak.Zabava,hm stvar ukusa.Ak mi se ide u shopping(jeftini)radije bi otisla u Budimpestu,tam se bar ima kaj za vidjet.I jos da mi pricaju ,ko nas bre zavadi.Ma nema sanse.Ak bas moras poslovno ,kuzim ali ovak iz gusta,kojeg gusta
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 17:36   #27
svaka cast Rita svako ima pravo na svoje misljenje...ali i ti i ja znamo da je BG centar jugoistocne evrope...

pozdrav


Z.
__________________
www.balkan-handball.com
DIVAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 21:54   #28
Quote:
DIVAC kaže:
ali i ti i ja znamo da je BG centar jugoistocne evrope...
u pogledu čega?
Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 02:26   #29
Slatko se nasmijah na tu izjavu.Strasan ti je centar kad na zeljeznickom kolodvoru cigani sa medvjedom plesu i lupaju u bubnjeve,ma superrrrrMa ko voli nek izvoli
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 13:14   #30
to sto omalozavas druge nacije to najvise govori o tebi kao licnosti a to sto si "navodno" videla na zeleznickoj nema veze sa stvarnoscu.Verovatno si mnogo gledala Kusturicine filmove.
Inace BG je uspeo da izadje iz sivila devedesetih i sada svez i okupan predstavlja jedan prosecan evropski grad naravno bolji i lepsi od Sofije,Bukuresta ili tako nekih prestonica.
Nocni zivot je odlican,grad zivi na splavovima...puno lepih mesta i znamenitosti....
Grad ima svoje more to jest Adu Ciganliju gde se leti skupi i po pola miliona ljudi,sve zive vrste kulturnih manifestacija tako da upste nije lose biti iz tog "prljavog" grada...

Pozdrav
__________________
www.balkan-handball.com
DIVAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 16:33   #31
Evo me, vratila sam se. Putovali smo tocno 3 sata od centra Zg do centra BG (malo smo se zurili ).
Grad je bas ok. Velik, siroke ceste, promet (ako zanemarimo Lade i Stojadine). Ducani ok. Cijene:SMIJEH. jeftino do suza. Vecera (restoranu Alex, navodno skuplji), 3x predjelo, 3x glavo jelo i cuga = 250 kn za SVE. Piva i bircu oko 6 kn. Dan je bio oblacan pa je tesko reci o sivilu, ali sama arhitektura zgrad
btw, usli smo u Zgb od strane Drziceve, Strojarska, Autobusni, Branimiroiva pa je isto ocajna slika.
Meni se put svidio, kupila sa Evrokreme i Cara Lazara i caricu Milicu (oko 25 kn svaki, jeftino), pive, jafe...
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 16:34   #32
[QUOTE]DIVAC kaže:
[B]
Grad ima svoje more to jest Adu Ciganliju
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 16:48   #33
Ovo sa medjedom sam vidla na svoje oci tik pred ratOno sa taxistom sam isto tako dozivjela,krajem '80.Sad kazes daje prosjecni srednjeeuropski grad.Znaci nije ,kako si prije rekao centar jugoistocne Europe
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 17:03   #34
BG definitivno ima potencijale za to...to sam rekao zato sto si ga ti okarakterisala kao cigan malu gde je sve prljavo i turobno....

moram da branim ono sto je vredno....bez ikakvih rasnih,verskih i nacionalnih predznaka...


pozdrav.....
__________________
www.balkan-handball.com
DIVAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 17:17   #35
Pa ,svaki grad ima potencijala,samo stvar je kulture,i novacaNe znam u zadnjih desetak godina sta se u Beogradu sagradilo ali on je uvijek bio siroki i veliki,na racun ostatka jugeZadnje sto sam vidjela u izgradnji je bio onaj veliki centar Sv.Save(ogromno,pretenciozno,prebogato).Bas me zanima kak bi se okarakteriziralo u CKSKJ,da se u Zagrebu pocela gradit neka tako ogromna gradjevina SV.Josipa(npr)?Uvijek mi je jedino ,ko klinki bilo koma zasto vi imate MCDonalds a mi nesad mi je zao da smo ga uopce dobili.
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 00:15   #36
najbolja stvar u cjelom tom gradu je titova grobnica. ali brijem da više nema onakve počasne straže tamo kakva je nekad bila...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 02:10   #37
ne nema vise pocasne straze a sto se tice Hrama Svetog Save on se poceo graditi jos 1929. ali zbog rata,komunista njegova izgradnja je cekala jos i danas ceka...jos treba da se poradi na njemu ali se svi nadaju da ce biti gotov do kraja 2005.
Najvece gradiliste je sada na Novom Beogradu gde se gradi sportska hala "Beogradksa arena" koja bi trebalo primati 20000 ljudi i ona treba da se zavrsi do kosarkaskog EP-a 2005.

pozdrav


Z.
__________________
www.balkan-handball.com
DIVAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 06:02   #38
Jos niste zavrsili taj hram?Pa 90.je bio skoro gotov kolko se ja sjecam ,barem onak izdaleka.
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 08:04   #39
Quote:
Rita kaže:
Jos niste zavrsili taj hram?Pa 90.je bio skoro gotov kolko se ja sjecam ,barem onak izdaleka.
..bio u njemu..

hram je izgradjen ..
ali nije sredjen ..

dakle samo je kostur gradjevine s kupolom gotov..ali radi se dalje..


inace grad je ok..
osjeti se da je bilo rata , i da je drzava jos nedavno imala prakticki gradjanski rat

..neko je nesto govorio protiv mesa
jedite onda kod nas paste i krumpire..tamo te makar mesom nasopaju

ma radi se o velegradu!!! i to je cinjenica , a ostalo ce se valjda s vremenom pogodit
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 12:26   #40
Quote:
slafko kaže:
najbolja stvar u cjelom tom gradu je titova grobnica. ali brijem da više nema onakve počasne straže tamo kakva je nekad bila...
E, ovako: prolazim ja sa dvoje prijatelja pre pet godina pored Kuce cveca trolejusom. I, kao hajde, bas je fora da mi idemo u Kucu cveca. I dodjemo na portirnicu, u celom kompleksu naravno nema ni zive duse i kazemo portiru da bismo usli, ako moze. On nas odmeri i kaze:

-Je li vam bio rod?
-Nije.
-Pa, koji cete onda ***** unutra?
le coq sportif is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:33.