Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2008., 17:58   #1
Wizz Air - racun?

Kupila sam 2 karte wizz aira London-Zagreb i obrnuto, dobih kod koji moram pokazat na aerodromu za kartu, i poslali su mi prekjucer nekakav racun. e sad, izgleda da taj racun nije obavezan, ili je, nemam blage veze, al ja bih ga svejedno htjela potvrdit. poslali su i link za skidanje MultiSignoVerify programa i fajl (racun) koji treba otvorit u tom programu. Sve to napravih, medjutim izgleda da ne mogu digitalno potpisati jer pise da im je certifikat nevaljal.
jel neko imao problema s tim i sto da radim? pisala sam idiotima al ne odgovaraju.



tereza_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2008., 19:15   #2
Ne trebas to,isprintaj samo ono sto si dobila u mailu gdje je onaj rezervacijski kod i to je to
__________________
the motherfucker
ČmareC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 01:38   #3
mislis?
tereza_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 01:57   #4
Zasto mislis da je greska kod njih? To sto im Microsoft nije blagoslovio certifikat ne znaci da su ONI idioti.
kaeovo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 03:46   #5
Quote:
tereza_7 kaže: Pogledaj post
mislis?
Ne da mislim nego znam ,evo sad za mjesec dana idem po 3. put u London sa Wizzom iz Zagreba i nikad me to nisu trazili,samo onaj rezervacijski kod,a ako meni ne vjerujes pitaj Nukca,KiKi ili nekoga od stare garde
__________________
the motherfucker
ČmareC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 09:15   #6
Quote:
ČmareC kaže: Pogledaj post
Ne da mislim nego znam ,evo sad za mjesec dana idem po 3. put u London sa Wizzom iz Zagreba i nikad me to nisu trazili,samo onaj rezervacijski kod,a ako meni ne vjerujes pitaj Nukca,KiKi ili nekoga od stare garde
Ne treba ti nikakav račun, čak ni rezervacijski kod. Jedino radi imigracije u UK jer često znaju pitati za povratnu kartu.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 09:17   #7
Od wizz-a ne ocekuj nikakav odgovor. Nema sanse. Meni su na 20 mailova odgovorili samo na prvi i nikada vise. Imala sam smrtni slucaj u obitelji i to je jedini slucaj u kojem vracaju novac. Ryan mi je vratio novac na racun u roku od 3 dana, wizz se nikada nije oglasio osim taj prvi put kada su mi napisali na koji fax moram poslati smrtovnicu.Glupo.
suncana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 15:27   #8
@kaeovo - citala sam kod http://www.telmon.org/?p=335 , isti problem ko moj, so...

kontam - sto je sigurno, sigurno je.
znaci vama racun NISU slali? zasto bi ga onda meni poslali? jos uvijek ne odgovaraju, gamad.
to sam narucila 2 povratna leta starcima, pa ne zelim da ih vrati natrag sad zbog nekog racuna, pa da se sve svali na mene.
budem ja isprintala taj racun pa neka ga oni nose, nepotpisanog.
hvala.
tereza_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 16:00   #9
Quote:
tereza_7 kaže: Pogledaj post
@kaeovo - citala sam kod http://www.telmon.org/?p=335 , isti problem ko moj, so...

kontam - sto je sigurno, sigurno je.
znaci vama racun NISU slali? zasto bi ga onda meni poslali? jos uvijek ne odgovaraju, gamad.
to sam narucila 2 povratna leta starcima, pa ne zelim da ih vrati natrag sad zbog nekog racuna, pa da se sve svali na mene.
budem ja isprintala taj racun pa neka ga oni nose, nepotpisanog.
hvala.
Meni su isto uvijek slali račun, ali nikad se nisam obazirao na taj račun. Koji će mi k... račun... Valjda još uvijek imaju malo socijalistički način poslovanja, ipak su oni mađarsko-poljska kompanija. Takav im je i odnos prema klijentima...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 16:15   #10
ljudi,i ja imam problemčić s wizzom i londonom..rezervirala sam let,ali ne i bus do centra grada s lutona,samo u jednom smjeru jer bih morala previše platiti inače,a sad sam skužila da je to udaljeno nešto više od 50 km zna li netko mogu li na aerodromu nabaviti kartu do grada,victoria stationa?
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 16:35   #11
@ sonic-mogu,imas na Lutonu easybusov shalter,vidi topic London..

Sto se tice wizza i njihovog ne odgovaranja na mail,problem je u tome sto oni odgovaraju samo kad je sljedece u ptanju :

* oštećenom, zakašnjelom, izgubljenom ili ukradenom prtljagom
* zakašnjelim ili otkazanim letovima
* nepravilnim ili nedopuštenim postupanjem s putnicima

Ja sam ih zvao jer sam imao onaj problem ( ubacio sam jedno slovo viska u prezime kad sam rezervirao kartu) i ne javljaju se jer nemaju pozivni centar za Hr vise..navodno.

Onda mi je frendica koja zivi u Madjarskog nazvala njih i u roku 2 minute su to ispravili i poslali mi novi mail,besplatno naravno...

Tako da ako imate nekih problema,ne vrijedi ih zvati iz Hr,nego treba nekoga kontaktirati tko zivi u Madjarskoj,Poljskoj...pa da vam on to rijesi...
__________________
the motherfucker
ČmareC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 16:40   #12
Ja sam slala malala i faxala na sve zive moguce adrese jer nije stvar love nego principa. Na njihovoj stranici lijepo pise u kojem slucaju vracaju novac. Poslala sam i svu potrebnu dokumentaciju- nista od njih.
Moram napomenuti da se ryanovom odgovoru uopce nisam nadala. Ne samo da su mi vratili novac nego su mi i poslali sucut na mail.
suncana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 17:28   #13
Quote:
super_sonic kaže: Pogledaj post
ljudi,i ja imam problemčić s wizzom i londonom..rezervirala sam let,ali ne i bus do centra grada s lutona,samo u jednom smjeru jer bih morala previše platiti inače,a sad sam skužila da je to udaljeno nešto više od 50 km zna li netko mogu li na aerodromu nabaviti kartu do grada,victoria stationa?
Najbolje ti je kupiti kartu za bus na www.easybus.co.uk. Najjeftinije.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 22:22   #14
Posto je ovo slična tema, postavit cu pitanje tu. Naime kupili smo 4 povratne karte u Ryanairu , za Dublin, odlazak 11.10... Zbog privatnih razloga taj put bi trebali otkazati.. Jeli karte ikako moguce otkazati i dobit novce nazad? hvala
Paranoid.eyes. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 09:52   #15
Wizzair

uskoro planiram u london pa sam čula da je ovo jedna od poznatijih niskobudžetnih kompanija za letjet tamo

e sad, zanima me ima li netko nekakvih iskustava s njima i koliko je ona cijena koju mi stranica izbaci kao izračunatu bliska konačnoj (dakle, koliko treba još platit tih taksi, poreza...)

objasnite mi ko idiotu jer ne da nikad nisam letjela wizzairom, nego ni avionom

ljubi vas bova
bova is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 10:34   #16
Quote:
bova kaže: Pogledaj post
uskoro planiram u london pa sam čula da je ovo jedna od poznatijih niskobudžetnih kompanija za letjet tamo

e sad, zanima me ima li netko nekakvih iskustava s njima i koliko je ona cijena koju mi stranica izbaci kao izračunatu bliska konačnoj (dakle, koliko treba još platit tih taksi, poreza...)

objasnite mi ko idiotu jer ne da nikad nisam letjela wizzairom, nego ni avionom

ljubi vas bova
Imaš search funkciju. O Wizzairu smo već napisali stranice i stranice...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 19:35   #17
ja sam išla s njima tri puta u london i za te novce sam i više nego zadovoljna.
nemaš kartu nego samo boarding pass dobiješ kad se prijaviš.
ona cijena koju ti izračunaju na netu je konačna cijena, ne plaća se ništa dodatno.
lonicera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 13:27   #18
POSTOJI LI MOGUĆNOST DA SE TERMIN POVRATKA PROMIJENI?IMAM POVRATAK 29.4. ALI DA LI JE MOGUĆE DA SE TO KOJI DAN PROLONGIRA?
HVALA
Mare55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 14:08   #19
Naravno da je moguće. Uz nadoplatu.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 21:52   #20
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Naravno da je moguće. Uz nadoplatu.
A ZNAŠ LI KOLIKO OTPRILIKE?
Mare55 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:14.