Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2012., 21:08   #1
Instagram



Stigao Instagram i na Android!

Quote:
nstagram – A beautiful way to share your world. It's fast, free and fun! 


Pick from one of several gorgeous filtered effects to breathe a new life into your mobile photos. Transform everyday moments into works of art you'll want to share with friends and family.


Share your photos in a simple photo stream with friends to see - and follow your friends' photos with the click of a single button. Every day you open up Instagram, you'll see new photos from your closest friends, and creative people from around the world.


Features
:

☆ 100% free custom designed filters and borders
☆ Lux works its magic by making your photos more vibrant and brings out details in your photos you couldn't see before
☆ Instant sharing to Facebook, Twitter, Tumblr, and Foursquare (Flickr coming very soon)

☆ Interact with friends through giving & receiving likes and comments

☆ Works with Android versions 2.2 and above that support OpenGL ES 2
☆ Full front & back camera support

☆ And much much more...
Evo i link na Google Play.

Uživajte, aplikacija sjajna!
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.

Zadnje uređivanje tomisličak : 05.04.2012. at 21:08. Reason: Dodan opis
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 21:59   #2
Može li mi netko objasniti...
Instagram je kao twitter, ali isključivo sa slikama?
(I nudi neke efekte za slike)

Glupo pitanje, ali nikad nisam probao (nije me toliko zainteresirao)- a svugdje se podrazumijeva da se zna što je
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 22:43   #3
Pa da, nešto kao Twitter sa slikama! Samo što imaš puno prekrasnih vintage filtera pomoću kojih i najgluplja fotka dobro izgleda. E, sad, čim instaliraš aplikaciju, moraš si kreirati račun i sve slike koje 'obradiš' preko Instagrama se spremaju na taj account koji izgleda otprilike ovako. Oprosti što sam stavila baš tog usera, no on je prvi ispao guglanjem!
No u isto vrijeme kad uploadaš sliku na svoj account, ponudi ti se opcija da shareaš sliku i na ostale stranice (fejs, twitter, tumblr i dr.). Zgodno za imati, no ništa što će ti promijeniti život!
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 22:35   #4
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
Pa da, nešto kao Twitter sa slikama! Samo što imaš puno prekrasnih vintage filtera pomoću kojih i najgluplja fotka dobro izgleda.
No u isto vrijeme kad uploadaš sliku na svoj account, ponudi ti se opcija da shareaš sliku i na ostale stranice (fejs, twitter, tumblr i dr.). Zgodno za imati, no ništa što će ti promijeniti život!
U kojoj rezoluciji slika?
Slika se ne mora uploadat? Može nam služit aplikacija samo za slikanje, nikakvo sheranje?
Marl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 11:54   #5
@marl za rezoluciju ne znam. šeranje je opcionalno - jednostavno nemoj postaviti račune za za šeranje u opcijama i označi photo privacy. fotke automatski idu na tvoj račun na instagramu ali tako ćeš im samo ti imati pristup. inače na iphoneu mi se fotke obrađene instagramom automatski spremaju u galeriju, na androidu nisam uspjela to napraviti no vjerujem da ima načina samo ga treba otkriti .
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 20:54   #6
Quote:
Marl kaže: Pogledaj post
U kojoj rezoluciji slika?
Slika se ne mora uploadat? Može nam služit aplikacija samo za slikanje, nikakvo sheranje?
U principu se ne mora uploadati ako baš ne želiš, jedino moraš imati account da bi uopće započela koristiti instagram. Nakon što fotkaš motiv (ili upotrijebiš fotku iz galerije) i izabereš filter, stisneš one dvije strelice s desne strane da bi ti se fotka obradila. Tada će ti biti ponuđeno da dodaš caption ili shareaš na druge sajtove, kao i da uploadaš fotku na svoj instagram račun. Međutim, ti u tom trenu možeš ugasiti aplikaciju! Ništa se neće objaviti na tvojim accountovima, a obrađena fotka će ti ostati u albumu imena 'Instagram'. U istom albumu ćeš naći i fotke koje jesi objavila.

Što se tiče rezolucije, ovo što ostane na mobu je visoke rezolucije, dok su uploadane fotke (ono što gledaš preko accounta) 612x612!
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 22:31   #7
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
U principu se ne mora uploadati ako baš ne želiš, jedino moraš imati account da bi uopće započela koristiti instagram. Nakon što fotkaš motiv (ili upotrijebiš fotku iz galerije) i izabereš filter, stisneš one dvije strelice s desne strane da bi ti se fotka obradila.
ZapočeO

Thanks, mogoa bi probati samo zbog efekata onda
Marl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 09:46   #8
Ajme, sramote! Oprosti!

Ako te zanimaju samo efekti, provjeri Pixlr-o-matic! Isto je besplatna aplikacija, ima više filtera i opcija, slika ti može ostati u prvotnoj veličini (instagram reže u oblik kvadrata), a i postoji sjajna mogućnost šeranja preko maila, što Instagram nema. Premda se na iOs verziji to može!
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 19:38   #9
Upozorenje

...jeste li možda u proteklih nekoliko dana instalirali aplikaciju Instagram na svoj smartphone..?
...ako jeste, imate veliku šansu da ste instalirali lažnu apliakciju...

Quote:
Prema nalazima antivirusne kompanije Sophos, malware je maskiran u popularnu aplikaciju Instagram i širi se preko Androida.
Tvorci ove lažne aplikacije računaju na popularnost Instagrama - aplikacije koja ima milijune korisnika širom svijeta, a koju je nedavno kupio Facebooku za jednu milijardu dolara.

Ako Android korisnik downloada ovu aplikaciju s neprovjerenih izvora,
umjesto sa službene online trgovine Google Play Android,
izlaže se sigurnosnom riziku.
Jednom instalirana, ova aplikacija će automatski u pozadini početi slati SMS-ove
na posebno tarifirane brojeve što će nepoznatim autorima lažne aplikacije donijeti zaradu,
a neporeznim korisnicima povećati telefonski račun.

Sophos je otkrio da se ovaj malware pod nazivom Andr/Boxer-F
širi preko jedne ruske web stranice koja za sebe tvrdi da je službena web stranica Instagrama.
=>izvor
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:29   #10
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
...jeste li možda u proteklih nekoliko dana instalirali aplikaciju Instagram na svoj smartphone..?
...ako jeste, imate veliku šansu da ste instalirali lažnu apliakciju...
daj Tomisličak, ne plaši tako ljude. oni koji su instalirali app s Marketa imaju nikakvu šansu da su pobrali lažnjak.

što i piše niže u tekstu, ispod slike, do čega ljudi nakon što pročitaju uvod od panike neće niti doći.
bog te, stil pisanja ti je ko u naših tabloida
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 17:31   #11
Jel zna netko kako se dodaju emotikoni uz ime?
plssss help
cwijooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 14:36   #12
Quote:
cwijooo kaže: Pogledaj post
Jel zna netko kako se dodaju emotikoni uz ime?
plssss help
ako imas iphone i skinutu app EMOJI imas i emotikone na tipkovnici
__________________
<3 Rihanna - California King Bed <3
XOXO_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 12:27   #13
Postoji li nešto slično na webu?

Jako mi se sviđa, a ne posjedujem smartphone.
__________________
Watch out for the crawling eye...
Crawling eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 22:53   #14
Malo da osvježim temu...pred par dana sam updejtala instagram i skužila sam da nisam dobila sve mogućnosti kao i korisnici iphone-a. Ima li vas na andoridu koji imaju isti problem ili je možda do mojeg uređaja. Znam da se inače malo razlikuje instagram za iphone i android ali sada nije u pitanju samo izgld več nisam dobila neke dodatne filtere i skraćene taggove.
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 07:23   #15
zasto mi ne zeli unutar aplikacije slikat sa jebenim blicom? dafuq

daj neka neko proba i utjesi me da nisam jedini (sgs3)
betatestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 12:49   #16
Quote:
Crawling eye kaže: Pogledaj post
Postoji li nešto slično na webu?

Jako mi se sviđa, a ne posjedujem smartphone.
Misliš na filtere ili na društvenu mrežu s fotkama? Ako želiš filtere, imaš ovo, a ako želiš pregledavati tuđe Instagram slike, možeš ovdje!


Quote:
betatestalo kaže: Pogledaj post
zasto mi ne zeli unutar aplikacije slikat sa jebenim blicom? dafuq

daj neka neko proba i utjesi me da nisam jedini (sgs3)
Nemam pojma, ali možeš slikati normalno pa onda povući tu sliku iz galerije na Instagram.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 13:04   #17
Quote:
Lost_in_Wonderland kaže: Pogledaj post
Malo da osvježim temu...pred par dana sam updejtala instagram i skužila sam da nisam dobila sve mogućnosti kao i korisnici iphone-a. Ima li vas na andoridu koji imaju isti problem ili je možda do mojeg uređaja. Znam da se inače malo razlikuje instagram za iphone i android ali sada nije u pitanju samo izgld več nisam dobila neke dodatne filtere i skraćene taggove.
Tako i kod mene
Madison Avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 13:15   #18
Čekaj, kakvi novi filteri? Frendica mi je baš maloprije instalirala novu verziju na iPhone i dobila je sve isto kao ja na Androidu! Što znači skraćeni tagovi?
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 19:52   #19
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
Nemam pojma, ali možeš slikati normalno pa onda povući tu sliku iz galerije na Instagram.
istina.. ali zasto komplicirat + sta mi ono glupo cropa sliku -.-
betatestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 16:21   #20
Može pomoć?

Malo malo pa mi se dogodio "Instagram se zaustavio".

Uređujem sliku, vratim se nazad da ponovo fotkam i nakon kaj fotkam mi piše "instagram se zaustavio"...
Jel još netko ima takvih problema?

(Android 4.1.1, Samsung Galaxy S3)
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.