Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2014., 19:52   #1
Takko Fashion

http://www.takko-fashion.com/hr_hr/takko-fashion.html

Pa jel moguće da nemamo još ovu temu? Tražim, tražim, ali ne nađoh.

Uglavnom, tražila sam da ljude upozorim na sniženje danas, sutra i prekosutra, od 25% na sve (ali ziher ono već sniženo nije dodatno sniženo, obično se akcije nigdje ne kombiniraju) - povodom 5 godina Takkoa u Kroejši.

Ja tamo kupujem traperice i oduševljena sam. Kao xxl žena, traperice mogu naći još samo u Kiku (o kvaliteti i modelu da ne pričam) i C&A (bootcut traperice nepoznat pojam, kupila jedne prije 5 godina, od onda ih više nema u ponudi). I one tri četvrt ili kraće hlače, ljetne, isto uvijek nađem.

Ove zime pak kupila zimsku jaknu - odlična je. Topla, kvalitetna, mah, nemam riječi....

Jedino što najčešće ne kupujem su gornji dijelovi odjeće, tipa majice, košulje i slično - najveći "normalni" broj mi je premali, a najmanji za plus size žene pak preveliki i uvijek mi je širok i tak.

Inače, cijene pristupačne, a kad su sniženja, onda ih zbilja snize, a ne onako za 10kn ili slično, zna se naći i u pola cijene. Snižavaju dok maximalno toga ne prodaju.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 19:58   #2
Hvala na informaciji!!
Ja sam prvi put kupila kada je bilo 2 kupis 3 gratis prije mjesec dana mi se cini, i mogu reci da sam zadovoljna kvalitetom i cijenom majici koje sam uzela i rekla sam da cu se definitivno vise puta sjetiti proci u Takko a sad eto, moram

Hvala
princess_leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 20:54   #3
Ja sam danas bila i sniženo je sve, na blagajni je 25% popusta na cijelu kupovinu. Kupila sam traperice, tamne sa malo tigrastog uzorka na njima za 75 kn, a bile su 350 kn, pa onda odgovarajući traper prslučić za 60 kn, bio 200 kn i tri majice, jedna fuksija končana sa šljokicama 60 kn, bila 150 kn, tamnoplava burnout majica 60 kn, bila 80 kn i končana majica sa širokim crnim i bijelim prugama za 97 kn, bila 130 kn.

Ima dosta stalaka sa sniženom robom i baš je povoljno kad se doda još 25%. U Sisku ima i dosta modela traperica svih veličina, od 34 do 54. Stvarno se može naći lijepih komada.
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 21:44   #4
Joj, znam koje su to traperice sa tigrastim uzorkom - ajme ženo, kako si to mogla kupiti?
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 22:01   #5
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Joj, znam koje su to traperice sa tigrastim uzorkom - ajme ženo, kako si to mogla kupiti?
A ja najsretnija zbog njih. Model mi jedini odgovarao, regular lenght, regular waist, streight fit, ma iste kao one koje već imam, samo malo na butini tigrastog uzorka, nije preupadljivo, a baš je fora. I za 75 kunića svi će se pitat gdje sam to nabavila...
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 22:07   #6
Pitati će se - to sigurno, ne znam samo da li zbog cijene .
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 22:17   #7
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Pitati će se - to sigurno, ne znam samo da li zbog cijene .
Pa za sitnu lovu ću imati nešto što nitko nema i svi će im se diviti, to hoću reći.
Edit
Nema ih na netu, možda ih sutra poslikam ...

Zadnje uređivanje rosemary505 : 28.03.2014. at 22:27.
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 15:03   #8






Jeste ulovile što na sniženju?
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 20:57   #9
Ja obožavam Takko grudnjake, jedini su koji će mi uvijek biti dobri u mojoj veličini, ne moram niti probati. Neovisno o modelu, uvijek sam ista veličina. Lijepo stoje i dugo traju (ne rastegnu se brzo). I još su uglavnom 49/ 79 kn

I inače sam super stvari kupila u Takku, sviđa mi se i njihov basics program.

Njihove extra short traperice su mi još uvijek malo preduge najbolju veličinu nogavica nalazim u C&A kraćim modelima.
__________________
A year in nail polish
-Amaranth- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 21:46   #10
Čuj, ja sam 170cm, pa kupujem short - i svaki put mi smiješno, tako da...ali jedino njihove ne moram skraćivati. Budući inače nosim 48/50, gdjegod kupim hlače - sve dugo. Ali tamo ne. Taman.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 16:58   #11
Quote:
rosemary505 kaže: Pogledaj post
Jeste ulovile što na sniženju?
ja u subotu svojoj maloj 3 pamučne majice, 2 para hlačica, zimsku jaknu i termo hlačice (za sljedeću zimu) za nepunih 100 kuna UKUPNO

@Victora, hvala inače stvarno ne znam kad bih otišla malo pronjuškati u takko da u subotu nisam naišla na ovaj topic
__________________
little piglet ebay <3
ish-mish is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 17:11   #12
Ajde super, drago mi je...ja nisam našla hlače koje sam htjela, nije bilo mog broja, ali sam zato danas našla još bolje u C&A, a jeftinije nego su bile one u Takkou koje sam htjela. Ostala jer samo hrpa onih tigrastih .

Inače, ne znam kako drugdje, ali u Vž-u i dalje ima dosta snižene robe. No, ne 25% na sve to, nego općenito.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 19:53   #13
Ja sam sad na poslu u tigrastima, premijera. i svi kažu da su super. Tak da ne znaš što propuštaš, ovakve nitko nema.
E, a kakve su te iz C&A? molim detalje
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 20:02   #14
Quote:
rosemary505 kaže: Pogledaj post
Ja sam sad na poslu u tigrastima, premijera. i svi kažu da su super. Tak da ne znaš što propuštaš, ovakve nitko nema.
E, a kakve su te iz C&A? molim detalje
To ti vjerujem . Malo te zezam, jer meni sus tvarno grozne, nemoj se ljutiti. Glavno da su tebi dobre ionak.

Bootcut, sa remenom, jako udobne. Imam slične iz Takkoa, ali su me tamo koštalo 250kn na sniženju pred pola godine, a ove su bile sad 199kn bez sniženja. Stavim sutra sliku ako hoćeš, sad je pretamno za slikati.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 20:53   #15
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
To ti vjerujem . Malo te zezam, jer meni sus tvarno grozne, nemoj se ljutiti. Glavno da su tebi dobre ionak.

Bootcut, sa remenom, jako udobne. Imam slične iz Takkoa, ali su me tamo koštalo 250kn na sniženju pred pola godine, a ove su bile sad 199kn bez sniženja. Stavim sutra sliku ako hoćeš, sad je pretamno za slikati.
I ja se zezam, ja sam zadovoljna da imam što obući, a za tako udobne hlače ma da je i zmija na njima nacrtana... a tek mizerna cijena.
Može, može, poslikaj i ja najvolim bootcut kroj, ove su mi široke u struku, ali ostalo je okej pa prolaze.
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 13:44   #16
Evo, kako sam obećala:

hlače iz Takkoa


hlače iz C&A


Jako slične, jel? Iako su ove u C&A jeftinije, sad vidim da su mi ove iz Takkoa bolje. C&A ima do 48 te hlače, Takko do 54 mislim.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 22:39   #17
Hvala za slike, probala sam te u takku i baš lijepo stoje, ali bile su mi naknap, više se ne sjećam jel nije bilo većih ili su mi pažnju odvukle tigraste ali znam da sam ih zapamtila za buduće kupovine.
pa stvarno su skoro iste ja ću se držati takka zasad, bliže mi je, ali hvala za info, ako naletim na c&a dobro je znati što ima
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 01:33   #18
Danas sam kupovala u Takkoa neke majice za muza i ugodno su me iznenadili. Plaćala sam gotovinom i prvi put da mi je netko u dućanima vratio kusur u lipu. Trebala mi je vratiti pet lipa, a poucena iskustvom npr.prodavacica u konzumu nisam ni očekivala da ce mi vratiti kusur u lipu. Ugodno su me iznenadili i vraćam se ponovo tamo.
__________________
Puno te jube volin, punooo....
Eshyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 18:08   #19
imaju fora šalova tam
pattie_boyd is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 15:59   #20


Počelo je ljetno sniženje
marijaa20 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.