Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 13:12   #501
Vec 9 god. smo na cat's best, otkad sam posvojila micka i privremena udomiteljica je preporucila stelju. U pocetku sam tu i tamo isprobavala druge vrste pijesaka ali bi se na kraju uvijek vracali na stelju. Najprakticnija mi je i dugorocno najisplativija.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 11:26   #502
Našla sam na netu stelju piše - JRS stelja za mačke Cat's Best ÖkoPlus, 20 l - 114,90kn, cijena je odlična a nisam sigurna jel to ta o kojoj pričate da je dobra.. gruda li se ova? Privlači me to što se baca u wc, nije mi zabavno šetati stalno iz zgrade s vrećicom sranja, pogotovo od kada je kontejner ispred zgrade netragom nestao..
Violet Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 13:26   #503
Zoofast ga ima za 86kn
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 13:35   #504
Quote:
Violet Hill kaže: Pogledaj post
Našla sam na netu stelju piše - JRS stelja za mačke Cat's Best ÖkoPlus, 20 l - 114,90kn, cijena je odlična a nisam sigurna jel to ta o kojoj pričate da je dobra.. gruda li se ova? Privlači me to što se baca u wc, nije mi zabavno šetati stalno iz zgrade s vrećicom sranja, pogotovo od kada je kontejner ispred zgrade netragom nestao..
Je to je ta. Imas i od 40 l. Mislim da je sad akcija na zooplusu. Zooplus jos ima greenwoods stelju i neku benek koju su tu spominjali isto. Cats best se dobro gruda.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 12:12   #505
Meni je taj Greenwoods bolji, ima neki miris kao po boru, i manje se usmrdi od Cat's Best (tri mačke koje koriste jedan wc, drugi je tek toliko za ukras). Benek pak ima skroz drugačiju formu, kompaktne kuglice, i puno se manje raznosi. Oba su znatno jeftinija od Cat's Best.
__________________
neukusu treba reći NE
veruschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 15:14   #506
Ja sad imam greenwoods za isprobati a onda cu benek. Greenwoods je kad sam kupovala bio isto cjenovno isti kao cats best, kad se usporede po gramazi ( volumenu).
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 19:37   #507
Jel tko koristio Garfield pijessk i koji, dojmovi pls

https://garfieldcatlitter.com/
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2018., 19:05   #508
Na novo dizajniranim vrećama Cat's Best ne piše da se može bacati u WC.
Da li da to uzmem za ozbiljno ili se stvarno ne može?
__________________
neukusu treba reći NE
veruschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 07:59   #509
Quote:
veruschka kaže: Pogledaj post
Na novo dizajniranim vrećama Cat's Best ne piše da se može bacati u WC.
Da li da to uzmem za ozbiljno ili se stvarno ne može?
Može se. Piše na webu.
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 13:35   #510
Pijesak za macke

Koji koristite? Nas najbolje sluzi mikro silikonski, ali citam da je kao stetan. Ovaj drugi traje duplo krace. Svaki savjet je dobrodosao

Zadnje uređivanje fermina-daza : 17.08.2018. at 16:44. Reason: 14 godina na forumu i ne zna da se ne otvaraju identične teme :rolajz:
testing is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 13:45   #511
Koristimo onaj iz dm tamnosivi pijesak, ne znam tocno kako se zove. Uglavnom, prezadovoljni smo, formira loptice koje se lako pokupe i upija mirise tako da odlicno sluzi svrsi,a nije skup.
Prije njega smo koristili silikonski ali kao da uopce nema svrhu jer ne kamuflira mirise niti formira grudice nakon nuzde. A cijena mu je visoka. Ovaj koristimo vec skoro godinu dana i iznova ga kupujem
strijelcica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2018., 11:46   #512
Samo stelju koristim. Cat's best i Greenwood. Vec 10 god samo stelja. Probala sam tu i tamo pijesak u pocetku, ali uvijek bi se vrnuli na stelju. Preporucila bi i benek kukuruznu stelju , takoder izvrsna, cak mi se vise svida od obicne stelje. Manje se raznosi jer su peleti jace komprimirani i nisu tako lagani i bolje se zgruda, odnosno loptica ostane jako cvrsta. Ali mojim se macama se ne svida.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2018., 19:38   #513
https://www.zooplus.hr/shop/macke/pi...compact/563760



Super Benek Compact s mirisom lavande. Najbolji pijesak koji smo isprobali do sad. Dugo traje, ne praši se, prikriva neugodne mirise, super se gruda i jako je sitan pa se mačak brzo naviknuo da mu je fino pod capicama pa protestira ako slučajno stavimo neki drugi.
CatLuverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2018., 10:14   #514
Ja kupujem pijesak u Lidlu, ok mi je
Gear.for.change is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2018., 10:59   #515
Kakav je lidlov? Jel radii grudice? Najviše mrzim kad se popišano ne skupi u kuglicu pa se pomiješa popišani pijesak sa čistim.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2018., 10:18   #516
Meni dosta lošiji od dm-ovog, nije se tak dobro grudao i uglavnom sam hrpu blata umjesto kuglica izbacivala van, više se prašio (i više pijeska je pred wc-om završilo), a i veća dama baš i nije bila oduševljenja i očekivala je mijenjanje cijelog pijeska nakon 3 dana jer joj miris nije odgovarao (maloj je bilo svejedno).
Almalexia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2019., 09:45   #517
Imamo macu od 5 mjeseci i koristimo Pet Bistro pijesak iz Mullera. Kako maca raste tako počinjemo imati problem što već nakon 3-4 dana se pijesak poprilično usmrdi od mokraće. Pijesak je takav da nakon što se maca popiški ne skruti se (i može se lopaticom izvaditi) kako se ovdje opisuje za neke druge vrste pijeska pa ne znam da li je to fakat do pijeska ili ja nešto krivo kužim.
Ako je do pijeska koji mi savjetujete, a da je tako granulast? Frka me da mačka protestno ne počne piškiti svukud samo ne u "pišalište"
Evo slike pakiranja od pijeska:


Il jednostavno mijenjati svakih 2-3 dana?
IgorVG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2019., 10:59   #518
Kažeš da se usmrdi nakon 3-4 dana?! Pa koliko često čistiš mačji WC?!
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2019., 11:57   #519
Zoo clean s mirisom mora, odlican i povoljan.

Poslano koristeći Tapatalk
amaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2019., 12:22   #520
Prezadovoljna sam s onim iz DM-a. Traje mi više od mjesec dana, lijepo sve pokupim kada ona obavi svoje i ne smrdi mi u stanu.

Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.