Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2017., 10:43   #381
Pitanje za sve forumaśe:

Dali su ovi snimci pravi (bez bilo kakve postprodukcije/photoshopa -ne uzimajući u obzir povećanje ili zoom).
Ako su pravi jel ima neko logićno/naućno objaśnjenje ili su dokaz nećega?
Możda reptilianske zaposjednutosti ili?

https://www.youtube.com/watch?v=w0Ey5nwbvvU
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 11:29   #382
Ne znam za druge ali ja bi ovu prvu tresnuo, bila ona reptilka il ne
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 11:36   #383
Możda bolje da obuzdaś svog reptilianića

Jer śta ako reptilianke imaju dole zube?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 12:08   #384
Ma ne bi ona to
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 12:49   #385
walk like reptilians
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 12:59   #386
Jel to ozbiljno, da tako hodaju reptiliani? -ne orijentiram se, pa pitam.
Ńije to neka zdravstvena "deformacija" zglobova koljena?

Ili taj tip tako ima, da żeli uvijek biti "korak" ispred svih
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 14:41   #387
Tip je bogat i poznat... znaci reptil.
Ovo je najvazniji financijer u doba pokretanja Facebooka, inace gay reptil koji iz hobija prima transfuziju krvi mladica u dobi od 18-20 god. (neki kazu ,pije on to )
Financirao je i predvodnika konzervativnog stada (naivcine ) Donalda Trumpa.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 15:06   #388
Let's kill 'em all

Ja nemam fejs već dugo pa mi ne mogu ući u trag

tak da.....
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 15:47   #389
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Jel to ozbiljno, da tako hodaju reptiliani? -ne orijentiram se, pa pitam.
Ńije to neka zdravstvena "deformacija" zglobova koljena?

Ili taj tip tako ima, da żeli uvijek biti "korak" ispred svih
ili je jednostavno do kroja hlača.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 00:58   #390
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Pitanje za sve forumaśe:

Dali su ovi snimci pravi (bez bilo kakve postprodukcije/photoshopa -ne uzimajući u obzir povećanje ili zoom).
Ako su pravi jel ima neko logićno/naućno objaśnjenje ili su dokaz nećega?
Możda reptilianske zaposjednutosti ili?

https://www.youtube.com/watch?v=w0Ey5nwbvvU
Odlično poznajem video i foto montaže , pa mogu sa potpunom sigurnošću reći da su ovi snimci potpuno čisti-pravi:

https://www.youtube.com/watch?v=w0Ey5nwbvvU

što znači da ovdje nema nikakve video-montaže ili sličnih "operacija" i ovo je čisti dokaz zaposjednutosti tih "zvijezda" orionskim reptoidom- vanzemaljcem.

Već sam pisao u prethodnim postovima na koji se način to dešava , svijest reptoida "odgurne" u stranu ljudsku svijest , a znanstvena objašnjenja je uzalud tražiti za nešto što je izvan ili iznad nečega što piše u knjigama koje su neki drugi napisali , a koje znanstvenici jedino priznaju i to njihovo "pozajmljeno znanje" ne dozvoljava ljudskom umu-razmišljanju-vjerovanjima da percipira-konceptualizira išta iznad ili izvan tih utvrđenih parametara koji su zapisani u knjigama.

Drugim riječima , čovjek vidi ili percipira samo ono što mu njegova programirana vjerovanja koja su duboko utisnuta u njegovo podsvjesno , od njegovih malih nogu , od strane društva , "znanosti" i roditelja , dozvoljavaju da vidi i zato je jako teško "prosječnom" čovjeku da "vidi" na ovoj snimci zaposjednutost reptoidom , a još uz to , u čovjeku se pojavljuje veliki strah kada samo i pokuša "vjerovati" da bi to možda i mogla biti istina , jer tada njegov programirani ego-um prelazi u defenzivu protiv uljeza koji se naziva "nova vjerovanja".

Um-ego ili ego-um koristi strah u čovjeku kako bi se obranio od uljeza - nekih novih razmišljanja-vjerovanja koja nisu u skladu sa opće prihvaćenim programima vjerovanja koja su utisnuta u kolektivnu svijest ljudi.

Zašto ego-um to radi?
Zato jer je sam ego-um proizvod društva i sve što je izvan opće-prihvaćenog u tom društvu , ruši čitave temelje njegove egzistencije , a ego-um je ustvari fiktivni identitet i samim tim on neprestano stvara iluziju s kojom se svijest čovjeka bez prestanka poistovjećuje ,iluziju koju potom ego-um brani svim alatima koja su mu na raspolaganju , među kojima su ponajviše zastupljeni intelekt lijeve polutke mozga i reptilski mozak , koji datira još od Adama i Eve ili genetičkog inženjeringa Orionaca .
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 09:49   #391
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Let's kill 'em all

Ja nemam fejs već dugo pa mi ne mogu ući u trag

tak da.....
Imas LCD tv? Ako imas, mahni im.
Veliki brat sve vidi
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 10:29   #392
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Imas LCD tv? Ako imas, mahni im.
Veliki brat sve vidi
Imam, veliki..zar ne vrijedi to za one smart tivije?
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 10:35   #393
Nego, imam pitanjce, možda je već bilo...

Kako ih uništiti? Čega se boje? Kako prepoznati da te neki oće obuzet?

Cosmic W.?
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 13:42   #394
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Odlično poznajem video i foto montaže , pa mogu sa potpunom sigurnošću reći da su ovi snimci potpuno čisti-pravi:

https://www.youtube.com/watch?v=w0Ey5nwbvvU

što znači da ovdje nema nikakve video-montaže ili sličnih "operacija" i ovo je čisti dokaz zaposjednutosti tih "zvijezda" orionskim reptoidom- vanzemaljcem.
Trażeći materijale u vezi reptiliana na YT, naletio sam na ovaj film, pa me interesira Tvoje miśljenje u vezi njega.

https://www.youtube.com/watch?v=bgwPh-Ftlzk&t=538s
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 13:47   #395
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Imas LCD tv? Ako imas, mahni im.
Veliki brat sve vidi
Imaś neki link/materijal koji bi potvrdio/ukazao mogućnost, da su u takvim TV ugradjene kamere?

Ako nemaju kamera (i możda mikrofone), kako Tvoj izvor tumaći, da npr veliki brat może vidjeti śta se deśava u kućama ispred takvih TV?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 16:56   #396
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Imaś neki link/materijal koji bi potvrdio/ukazao mogućnost, da su u takvim TV ugradjene kamere?
http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-...tv-om/3745014/
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 17:18   #397
Majko moja...

Pa moram paziti śta radim kod kuće i koliko mlijeka budem pio -neda mi se niti smajlic dati, jer to je gorka ironija.

Ali to valjda policija specijalno montira nekim u TV, jer nekako ne mogu vjerovati da su kamere i mikrofoni serijski ugradjivani u tvornicama u sve nove TV.

PS: sada mislim da znam zaśto neki zaslone/preljepe kameru na laptopu.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 17:40   #398
Quote:
benny kaže: Pogledaj post


PS: sada mislim da znam zaśto neki zaslone/preljepe kameru na laptopu.


Moj frend to radi već godinu-dvije
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 17:44   #399
Ja u stvari nemam śto sakriti ali ipak ne bih żelio da netko bez mog pitanja/dozvole uznemiruje moju privatnost.

Hvala Vam, sada ću i ja prelijepiti "svoje" kamere i svim kojih znam upozoriti u vezi toga
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 18:17   #400
Ma mene baš zabole..ako je nekome do toga da špija neka špija
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:22.