Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2017., 14:57   #601
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
potpis


želim strukturirano i strukirano
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Da, jedva čekam da oversize trend prođe.. ovako uzmem neš XS i veliko.. a nisam baš tak sitna
haha, ja ne, inače sam L, a kad uzmem nešto oversize S sva sam sretna
Tallyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 16:13   #602
Ima li tko ovu Mango parku? Jel' topla, kakve su veličine?


Jel možda ova bolja?
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 17:31   #603
A dobro ja čekam još par trendova da prođu.. npr. ribbed materijal.. off shulders modeli.. to su prvi modni stilovi kojih se sjećam iz djetinjstva i nekako su mi ostali kao seljavi u sjećanju

Jedino mi je bed što pretpostavljam da sad kad to prođe, kreće sve ispočetka što smo već nosili
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 09:28   #604
Quote:
anita-17 kaže: Pogledaj post
O ovom baloner-kaputu ima par postova na 25. stranici


Hvala


Sad sam zapikirala ove:

http://shop.mango.com/hr/women/coats...ndas.familia;2


http://shop.mango.com/hr/women/coats...ndas.familia;2


Jel ih netko vidio kod nas u ducanima?
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...

Zadnje uređivanje SashaFierce : 11.09.2017. at 10:04.
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 09:32   #605
ovi mi je divaaaan
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 13:56   #606
Evo da javim...sjeli mi novci od povrata... u utorak predvecer sam napravila povrat..oni su to zaprimili u petak i odmah napravili povrat. Danas su mi novci vidljivi na racunu.
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 14:23   #607
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
ovi mi je divaaaan
I meni


ne znam radi li uopce ono 'search in store' sa mangove stranice za svaku stvar mi je dosad reklo da je nema ni u jednoj trgovini u hrvatskoj

Kako vi otkrijete stanje nekog artikla u ducanu?
Zara ima na aplikaciji, H&m ti bez problema provjere kad nazoves ducan, funkcionira li tako i Mango?
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:35   #608
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
A dobro ja čekam još par trendova da prođu.. npr. ribbed materijal.. off shulders modeli.. to su prvi modni stilovi kojih se sjećam iz djetinjstva i nekako su mi ostali kao seljavi u sjećanju

Jedino mi je bed što pretpostavljam da sad kad to prođe, kreće sve ispočetka što smo već nosili
Bome, znas da se i ja sjecam da su ovi off shulders bili seljaclluk..nikako mi to ne ide
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:38   #609
Quote:
Iva_na kaže: Pogledaj post
Evo da javim...sjeli mi novci od povrata... u utorak predvecer sam napravila povrat..oni su to zaprimili u petak i odmah napravili povrat. Danas su mi novci vidljivi na racunu.
Zavidim. Ja jos nista nisam dobila
Jesi platila karticom ili pri preuzimanju?
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:45   #610
Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
I meni


ne znam radi li uopce ono 'search in store' sa mangove stranice za svaku stvar mi je dosad reklo da je nema ni u jednoj trgovini u hrvatskoj

Kako vi otkrijete stanje nekog artikla u ducanu?
Zara ima na aplikaciji, H&m ti bez problema provjere kad nazoves ducan, funkcionira li tako i Mango?
Nema ti to niceg kod nas. Lijepa su oba. Zapravo svake godine oni izbace dva modela tog lapel kaputa, to se jako prodaje.
Sto ti je ciniti, bar je tako bilo. Od sredine 9.tog dodju im par kaputa po regularnoj cijeni 999kn, dodje doslovce 5 komada i u doslovce 5 dana se prodaju. Ili ces ga sad zaskakivat u ducan, ili ces ga cekat na Black Friday -30%, ili na zimsko snizenje zadnji krug iza N.G 50% i pitanje je dal ces ga ulovit(znaci pratit ces ga u kasno nocnim- jutarnjim satima kad se restocka tih par dana), ili ces ga uzet slijedece godine krajem 8.og mj. na -30 + -25% na to na mango outletu. Sve sam ti rekla.
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 17:17   #611
Quote:
Tallyy kaže: Pogledaj post
Stigle hlače i parka ( Hvala latice još jednom ) I jedno i drugo savršeno i što se broja tiče, a i izgledom. Parka mi je prekrasna, jedino bih voljela da ima neku podstavu. Ali šta sad, morat ću kad zahladi nešto deblje ispod oblačiti
http://www.mangooutlet.com/hr/women/...das.familia;28
http://www.mangooutlet.com/hr/women/...ndas.familia;2
Super oboje, koji broj hlača inače nosis, i koji si uzela sada? Mangove veličine traperice su mi uvijek lutrija.
Carte is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 18:53   #612
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
Zavidim. Ja jos nista nisam dobila
Jesi platila karticom ili pri preuzimanju?
Kartica mastercard
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 18:57   #613
Quote:
Iva_na kaže: Pogledaj post
Kartica mastercard
Vjv su ti zato brzo i vratili, ja sam platila pri preuzimanju. Necu vise nikad
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 22:04   #614
I dalje nista od moje narudzbe...
Od 7.9 mi stoji- being prepared .... slala im danas mail, kazu da je sve ok,da je narudzba "successfully completed" i da trenutno "is now being prepared in our warehouse" .

Cudno mi je to malo, jel cekao netko toliko dugo da mu shippaju narudzbu?
Do sada mi je uvijek bila poslana u max dan i pol od narucivanja
Mislim, nije do novaca, uzela sam kao i uvijek do sad placanje pouzecem, nego su mi u toj narudzbi stvari koje bas bas jako dugo škicam
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 22:58   #615
Quote:
Carte kaže: Pogledaj post
Super oboje, koji broj hlača inače nosis, i koji si uzela sada? Mangove veličine traperice su mi uvijek lutrija.
Nosim 42 i uzela sam 42.( ovo su druge traperice u 2 tjedna) I ne samo traperice, već sam nekoliko puta naručivala njihove hlače, poput ovih http://www.mangooutlet.com/hr/women/...familia;26,326 uvijek isti broj i uvijek mi dobre. Ne znam što im se događa s manjim brojevima, da su takvi rasponi od 32-36. ne bi to baš smjelo biti tako bez obzira na model.
Tallyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:05   #616
Quote:
andreatrky kaže: Pogledaj post
Nema ti to niceg kod nas. Lijepa su oba. Zapravo svake godine oni izbace dva modela tog lapel kaputa, to se jako prodaje.
Sto ti je ciniti, bar je tako bilo. Od sredine 9.tog dodju im par kaputa po regularnoj cijeni 999kn, dodje doslovce 5 komada i u doslovce 5 dana se prodaju. Ili ces ga sad zaskakivat u ducan, ili ces ga cekat na Black Friday -30%, ili na zimsko snizenje zadnji krug iza N.G 50% i pitanje je dal ces ga ulovit(znaci pratit ces ga u kasno nocnim- jutarnjim satima kad se restocka tih par dana), ili ces ga uzet slijedece godine krajem 8.og mj. na -30 + -25% na to na mango outletu. Sve sam ti rekla.
hahaha sva mudrost naručivanja na Mangu. A ovaj lov u ranojutarnjim satima je najslađi, pa kad u 5 ujutro uspiješ uloviti nešto što dugo loviš sreći nema kraja
Tallyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:28   #617


Cure, ako snimite ove čizmice pliz javite... ne znam dal da im se uopce nadam. Ovo je kolekcija zima 2016/2017, oko 17.08 je bilo svih brojeva ali ja se mislim ma sta cu ih vec uzimati i evo zadnja 2 tjedna su stalno out of stock. Jel to znaci da uopce vise nece dolaziti?
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:52   #618
Quote:
Tallyy kaže: Pogledaj post
Nosim 42 i uzela sam 42.( ovo su druge traperice u 2 tjedna) I ne samo traperice, već sam nekoliko puta naručivala njihove hlače, poput ovih http://www.mangooutlet.com/hr/women/...familia;26,326 uvijek isti broj i uvijek mi dobre. Ne znam što im se događa s manjim brojevima, da su takvi rasponi od 32-36. ne bi to baš smjelo biti tako bez obzira na model.


Ja od manga uvijek uzmem 36 i svaki model mi je pasao.
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 08:21   #619
Quote:
andreatrky kaže: Pogledaj post
Nema ti to niceg kod nas. Lijepa su oba. Zapravo svake godine oni izbace dva modela tog lapel kaputa, to se jako prodaje.
Sto ti je ciniti, bar je tako bilo. Od sredine 9.tog dodju im par kaputa po regularnoj cijeni 999kn, dodje doslovce 5 komada i u doslovce 5 dana se prodaju. Ili ces ga sad zaskakivat u ducan, ili ces ga cekat na Black Friday -30%, ili na zimsko snizenje zadnji krug iza N.G 50% i pitanje je dal ces ga ulovit(znaci pratit ces ga u kasno nocnim- jutarnjim satima kad se restocka tih par dana), ili ces ga uzet slijedece godine krajem 8.og mj. na -30 + -25% na to na mango outletu. Sve sam ti rekla.
hahaha
Zakon si
Ovaj post treba spremiti za buduce narastaje

Toliko mi se svida da cu ovaj put biti ova prva skupina ljudi te cu ga probat ulovit u ducanu. Mozda me posere pa budem jedna od 5 sretnica


P.S. Cure pomoc pls kako pratim narudzbu? : sramise:
Na mangu, query order status me ne vodi nigdje
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...

Zadnje uređivanje SashaFierce : 12.09.2017. at 08:33.
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 09:15   #620
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post


Cure, ako snimite ove čizmice pliz javite... ne znam dal da im se uopce nadam. Ovo je kolekcija zima 2016/2017, oko 17.08 je bilo svih brojeva ali ja se mislim ma sta cu ih vec uzimati i evo zadnja 2 tjedna su stalno out of stock. Jel to znaci da uopce vise nece dolaziti?
Ne znam hoćeš ih uloviti, ali čisto da znaš, gore su ti jako uske i rub se upilava u nogu kad hodaš. Ja sam ih probala prošle godine i gornji rub me je dosta tiskao i žuljao dok sam radila par koraka po dućanu, a imam normalne listove i dosta usko stopalo. Vjerojatno bi se s vremenom opustilo, ali nisam htjela riskirati...
Neki dan sam uzela ove na popustu, koje su po obliku dosta slične crnima, isto su dosta uske (što mi paše s obzirom na usko stopalo), ali me taj gornji rub ne žulja i ok su mi za nositi...
http://www.mangooutlet.com/hr/women/...;Botas_botines
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<

Zadnje uređivanje Andrijana1312 : 12.09.2017. at 09:53.
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:58.