Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2010., 00:08   #401
Znas sta sigurnost, svatko moze na lijep nacin izraziti svoje misljenje ako zna, ali ovakvi niski komentari da se ljudi koji narucuju online skrivaju iza ekrana i da se bolje prosetati (wow, ja odem setati u prirodu, ne po shopping centrima...) i da traze izgovore su -malo je reci- GLUPI. Rekla si svoje, sad si vec pocela vrijedjati. Uostalom, pola stvari iz izvukla iz konteksta i znacenja - nije receno da bucke bas ISTO mogu nositi kao mrsave, ali SVE mogu nositi (i haljine i tajice i skinny jeans). Ako ti to ne znas nositi, ne znaci da ne znaju svi.
I imam auto, ali mi ne pada na pamet vozati se do ZG-a svako malo po robu, radije odem vikendom na izlet u Baranju ili se druzim s obitelji i prijateljima ili citam knjigu + umjesto da dam pare za benzin ili kartu, mogu si kupiti nesto drugo. Ajme, sto su mi jadni izgovori, je l' da, bolje da odem u shopping u ZG!
Ovim zavrsavam svoju raspravu je l' bolje kupovati online ili u trgovinama. Vjerujem da si ti najpametnija i zato sve vise ljudi narucuje online i oni su lijeni i skrivaju se i kojesta

Btw. cure, Yours ima dodatnih 20% popusta, sve "za badava"
E da, sto se tice trenja medju bedrima, istina je, problem je gradje vise nego kila, mada sve bucke imaju problem s tim. Ja to rijesim tako da bedra namazem masnom kremom (nisam probala baby ulje) i onda ona fino kliiize, nema trenja i nema iritacija! Kako vi to s uljem, zar ne bude premasno? Ne ostavlja traga na odjeci?
Druga solucija su, kao sto je chmichak rekla, neke tanje lagane hlacice, bicke nisu dobar izbor za ljeto jer se uparis u tome
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 10:39   #402
sigurnost, ja ne razumijem zasto nameces svoj stil zivota? to kaj ti volis hodat po ducanima i isprobavat 100 komada robe,ne znaci da je to jedino ispravno.
ja, npr. mrzim soping. bilo kakav. sva sam zivcana kad nesto moram trazit, pa u sto ducana, pa nisam sigurna, pa nazad u prvi ducan, pa opet nije to to.....uffff
to se ne odnosi samo na robu, nego sve:i speceraj i namjestaj i poklone!

druga stvar s kojom se ne slazem je da nista ispod 46 nije punije.zasto?ja nosim 42,44 i bome sam i vise nego punija. jednostavno mi je sve na krivom mjestu!

ja odem u cc1, kc, ili wg, ali samo zato sto mi je to sve blizu i ulazim u ducane u kojima znam da ima vecih brojeva, a idem samo kad nesto trebam, nejdem tam da potrosim vrijeme ili da se prosecem.
nazalost, nisam dovoljno hrabra za soping online, iako bi najradije tako kupovala.

e, i ova fora s baby uljem- netko je pitao kaj ne ostavlja fleke? to i mene zanima? morat cu to probati!
Jane(Doe) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 12:01   #403
E cure ima za kupiti preko ebaya jedan stick koji je namijenjen sportašima tipa plivači, biciklisti koji smanjuje trenje kože isto se koristi za cipele koje te žuljaju (ja sam to kupila za salsa cipele).
On ne ostavlja masnoću na robi.
Evo to je ovaj http://cgi.ebay.com/BodyGlide-Body-G...item2eaf9024e6
Lavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 12:33   #404
Quote:
tara08 kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno zašto nebi nosila haljinice....mislim haljine do koljena ljetne i zimske, meni osobno to bolje stoji nego sto hlača, prikrije bokove, nemam prejake listove...a istakne mi struk. Na petu to punijoj osobi stoji sto puta bolje od preširoke majce i hlača.
Tara, posve si u pravu! Da potvrdim to i iz muškog gledišta punijim curama doista daaaleko bolje stoje suknje i haljine nego hlače! Naravno, ne baš minice ali ono suknja do koljena ili duža, naravno ako je pravog kroja može baš SAKRITI višak kg, kamuflirati eventualno pre veliku guzu i bokove i slično...
A najgore mi je za vidjet kad se punije osobe utrpaju u neke uske hlače, pa sve izgleda kao da će "eksplodirati", to stvarno nije privlačno... Doista ne znam zašto neke punije žene misle da bolje izgledaju u hlačama?!
Forumas-zg is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 15:23   #405
Kaj se tiče hlača, ja ih nosim skoro cijelu zimu, nekak mi je to praktičnije... Iako su mi u zadnje vrijeme sve hlače velike, ja ih suzim, one velike, ne znam koji im je vrag.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 15:28   #406
Baby ulje ne ostavlja fleke, naravno nećeš naliti litru...nego nako ko kaj se mažeš uljem za sunčanje. Meni je zgodnije od pudera i dulje traje, i možeš ga ponjeti sa sobom i onda ako treba dopuniti.
tara08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 19:50   #407
A jeste ga natrkeljale, nisam ni imala volje čitati, samo sam vidjela da su se javile opet tamo neke koje nose 44 što nije punije za mene, koje nemaju kak u shopping i slično i što sam već puno puta rekla, ne znam zakaj je to tak teško razumijeti, valjda prekomplicirano pišem....kaj se uzbuđujete sad, zato kaj sam rekla da debele ne možemo nositi haljinice jer se ljudi smiju? Pa i ja bi se smijala. Da, smiju se. I kad Vam vele kak Vam dobro stoji, poslije se smiju. E sad, to što neke same sebe uvjeravaju da nisu baš tak debele i da im sve dobro stoji....neka. Nije to do mene. Ni mog mozga, hvala lijepa. Pa ne nosim ja tu odjeću. Nose upravo iskompleksirane koje se ne mogu pomiriti sa svojim kilama, pa bi htjele nositi što i njihove skiny prijateljice. I nemam 20 godina pa mi ne morate držati bukvice, pogotovo vi mlađe koje još niste otkrile sve čari poslovnog života, jer je neodgojeno nekoga nazovati glupim i "posvađenim" s mozgom jer možda to i ja mislim za vas, ali to ne bi napisala. Ja nisam nikoga konketno kritizirala, samo općenito, pa molim lijepo, kulture malo. Imam više godina i vidjela sam svašta što se odijevanja "punijih" tiče, i kroz fax i kroz posao. Tako da, bez brige, čim se na poslu pojavila neka stranka malo punija, i čim bi izašla, uvijek ista reakcija ljudi. A kad bi ušla punija u haljinici neki bi čak izjavili: kaj se ova jadnica nije pogledala prije nego se obukla? I muški i ženske. Toliko o tome.
A i tema služi tome da se savjetuje kaj da se obuče i gdje da se kupi, a ne da se nekoga direktno vrijeđa.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 19:57   #408
Quote:
Forumas-zg kaže: Pogledaj post
Tara, posve si u pravu! Da potvrdim to i iz muškog gledišta punijim curama doista daaaleko bolje stoje suknje i haljine nego hlače! Naravno, ne baš minice ali ono suknja do koljena ili duža, naravno ako je pravog kroja može baš SAKRITI višak kg, kamuflirati eventualno pre veliku guzu i bokove i slično...
A najgore mi je za vidjet kad se punije osobe utrpaju u neke uske hlače, pa sve izgleda kao da će "eksplodirati", to stvarno nije privlačno... Doista ne znam zašto neke punije žene misle da bolje izgledaju u hlačama?!
Pročitajte ovo. Pa ćete i same shvatiti mišljenje ljudi - iako je napisao da punijim ženama bolje stoje haljine, napisao je da ne one kratke i samo one koje mogu sakriti kilograme. Koja odeća može sakriti kilograme? Njemu ne budete rekle da nema veze s mozgom?

A i mogle bi se same sa sobom dogovoriti što vam je punije, a što nije, jer jedna govori kak joj je super žena na slici koja nosi vel.50, a druga s ežali kak nosi 42 i kak je punija. Mislim, 42 može nositi haljinicu. 50 ne. Doduše, u današnjim okvirima, među mladom populacijom je i 42 debelo, pa....

Zadnje uređivanje Sigurna : 14.09.2010. at 20:02.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 20:06   #409
Quote:
sigurnost kaže: Pogledaj post
Pročitajte ovo. Pa ćete i same shvatiti mišljenje ljudi - iako je napisao da punijim ženama bolje stoje haljine, napisao je da ne one kratke i samo one koje mogu sakriti kilograme. Koja odeća može sakriti kilograme? Njemu ne budete rekle da nema veze s mozgom?

A i mogle bi se same sa sobom dogovoriti što vam je punije, a što nije, jer jedna govori kak joj je super žena na slici koja nosi vel.50, a druga s ežali kak nosi 42 i kak je punija. Mislim, 42 može nositi haljinicu. 50 ne. Doduše, u današnjim okvirima, među mladom populacijom je i 42 debelo, pa....
Ajde molim te definiraj mi pojam haljinice, jer čini mi se da tu leži razlog našeg nesporazuma.
chmichak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 20:17   #410
Nema svrhe. Ostavljam temu, pa se mogu i dalje određene tješiti kak super izgledaju u "haljinici", pokvarila sam im iluziju, taknula u bolnu točku, zato su tak graknule.
Jednima je 42 debelo, jednima nije, sve iskrivljene slike. Mislila sam da tu govorimo o modi za "punije", ali je ispalo da je moda za "one koje imaju 2-200kn viška", pa si ti misli...valjda je za očekivati da žena srednjih godina koja se ne služi on-line shoppovima kupuje na taj način. I ona iz Špičkovine ko i ona iz Zagreba. I da će ona koja ima 100kg izgledati dobro u minici, dok ona koja ima 55kg kuka kak je debela. Bolesno. Pozdrav, pa samo nastavite, neću si okice i mozak trošiti na prepucavanje sa određenima ispod svakog nivoa i odgoja koje su same rekle da bi na sebe stavile bilo što, što očito i rade i oblače se on-line ili na Arizoni, valjda je to pogodan način za oblačenje za sve generacije i sve lokacije u Hr.
Ljudska glupost stvarno nema granica.

Zadnje uređivanje Sigurna : 14.09.2010. at 20:31.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 20:26   #411
Mislim da bi bilo ok završiti raspravu ako smo je već započeli.
chmichak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 23:15   #412
Quote:
sigurnost kaže: Pogledaj post
A jeste ga natrkeljale, nisam ni imala volje čitati, samo sam vidjela da su se javile opet tamo neke koje nose 44 što nije punije za mene, koje nemaju kak u shopping i slično i što sam već puno puta rekla, ne znam zakaj je to tak teško razumijeti, valjda prekomplicirano pišem....kaj se uzbuđujete sad, zato kaj sam rekla da debele ne možemo nositi haljinice jer se ljudi smiju? Pa i ja bi se smijala. Da, smiju se. I kad Vam vele kak Vam dobro stoji, poslije se smiju. E sad, to što neke same sebe uvjeravaju da nisu baš tak debele i da im sve dobro stoji....neka. Nije to do mene. Ni mog mozga, hvala lijepa. Pa ne nosim ja tu odjeću. Nose upravo iskompleksirane koje se ne mogu pomiriti sa svojim kilama, pa bi htjele nositi što i njihove skiny prijateljice. I nemam 20 godina pa mi ne morate držati bukvice, pogotovo vi mlađe koje još niste otkrile sve čari poslovnog života, jer je neodgojeno nekoga nazovati glupim i "posvađenim" s mozgom jer možda to i ja mislim za vas, ali to ne bi napisala. Ja nisam nikoga konketno kritizirala, samo općenito, pa molim lijepo, kulture malo. Imam više godina i vidjela sam svašta što se odijevanja "punijih" tiče, i kroz fax i kroz posao. Tako da, bez brige, čim se na poslu pojavila neka stranka malo punija, i čim bi izašla, uvijek ista reakcija ljudi. A kad bi ušla punija u haljinici neki bi čak izjavili: kaj se ova jadnica nije pogledala prije nego se obukla? I muški i ženske. Toliko o tome.
A i tema služi tome da se savjetuje kaj da se obuče i gdje da se kupi, a ne da se nekoga direktno vrijeđa.
Draga moja, na mojih 165 centimetara moj broj 44 je i više nego pun. A to ako se tebi netko smije, onda ćeš se morat prilagodit drugima i sakrivat se iza vreća. Ja znam da ja to sigurno neću.
I ne možeš govorit da 44 nije punašno i veliko jer je. 48 i sve dalje za mene nije punašno nego debelo. A reakcija ljudi na takve ljude u haljini je takva kakva je jer su ti ljudi glupi, ograničeni i zatucani. Pogle oni curu na blogu, ne izgleda mi ko da joj se netko smije nego joj se cure poput nas mogu divit na tome kolko lijepo nosi svoje kile. A kad si već započela raspravu mogla bi ju i završit.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 00:02   #413
Ja nosim traperice Uk 16 i skoro uvijek skinny. Ne smatram se idealno građenom, niti mršavom, nego punijom i mislim da mi baš dobro stoje, a tako misli i većina.
Komentar jednog frenda najbolje opisuje primjerenu odjeću i na curama koje nisu 38, a da se oblače u skladu sa modom, a taj je bio na moj komentar da bi voljela nositi šorceve i zašto nisam mršavija na što je rekao da da sam mršavija da ne bih bila tako slatka

Znači postoje koje dobro nose kile i modernu odjeću, Frekette(ako sam dobro napisala nick) je na kritikama definitivno jedna od njih i ne kužim zašto bi se itko takvoj curi smijao, a ne mislio da je slatka?
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 09:07   #414
sigurnost, kazes da nisi balavica i da ti nema ko drzat lekcije, jer si svasta prosla, a onda ti drzis lekcije da zene koje nose br 42 nisu punije.
nisu, ak imaju 180cm, al ja s 165cm (i jos neko je napisao) jesam. i ne, to nije iskrivljena slika zbog razno raznih časopisa. da me vidis sigurno ne bi rekla kak sam mrsava. vec sam i rekla da je sve na krivim mjestima,tako da se bas sve vidi-svaka kila viska.a mozda sam tako gradena, pa bi izgledala punijom i da nosim br 38?!
ugl, ne mozes generalizirat.
Jane(Doe) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 13:42   #415
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Znači postoje koje dobro nose kile i modernu odjeću, Frekette(ako sam dobro napisala nick) je na kritikama definitivno jedna od njih i ne kužim zašto bi se itko takvoj curi smijao, a ne mislio da je slatka?
Hvala ti
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 14:00   #416
Ništa

Meni je super vidjeti cure koje nisu idealno građene, a da nisu opterećene time, jer premalo ih je, a stvarno nema potrebe za time.

Meni je kilaža ravnomjerno raspoređena pa možda izgledam i mršavija nego jesam, ali svejedno me ima i do sada sam primala samo komplimente, a ne podsmjehe i ovi postovi od dotične iznad mogu samo doprinjeti tome da se nesigurne cure iskompleksiraju bez razloga i navlače na sebe šatore umjesto da se lijepo obuku.

Meni je većina u obitelji malo kršnija i zašto bi se ja deprimirala što me zadesila ta sklonost, baš me briga, a nadam se da je tako i sa većinom, jer ne treba žaliti one koji su predmet sprdnje ako i jesu, nego one druge jer su takvi kakvi jesu
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 14:27   #417
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Meni je kilaža ravnomjerno raspoređena pa možda izgledam i mršavija nego jesam, ali svejedno me ima i do sada sam primala samo komplimente, a ne podsmjehe i ovi postovi od dotične iznad mogu samo doprinjeti tome da se nesigurne cure iskompleksiraju bez razloga i navlače na sebe šatore umjesto da se lijepo obuku.
E upravo sam i ja o tome razmišljala... Ko da nije dovoljno da nas svakodnevno bombardiraju putem medija o tome kak moraš bit mršav, visok i ne jest tjedan dana da bi bio prihvatljiv našem društvu, nego onda i ljudi koji bi se trebali borit protiv toga padnu pod njihov utjecaj i imaju mišljenje takvo kakvo imaju... I kak onda bit zadovoljan samim sobom? Nikak.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 14:44   #418
Kako? Lijepo! Ne slušat ih

Ja sam sebi baš super i uopće me ne dira šta netko misli o meni. Dogodilo mi se da mi je svega par puta netko nešto rekao u vezi kilaže i to su bile osobe koje i same imaju problema sa održavanjem težine p kada su bile u svojim mršavim fazama su propagirale skidanje kila.

Moja najmršavija faza je bila dok sam bila vegetarijanka i pješačila svaki dan po 2-3h i nisam bila fizički bitno drugačija nego sada pa ne znam šta bih trebala napraviti

Nosim robu u kojoj izgledam sebi ok, trudim se nać krojeve koji ne naglašavaju kritične djelove, al ne vidim zašto ne bih nosila suknje i haljine i skinny traperice ako dobro uklopim druge komade

Uostalom, kome smeta može slobodno okrenuti glavu
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 14:52   #419
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Uostalom, kome smeta može slobodno okrenuti glavu
Tak je I ak se smiju, nek se smiju ako im je tak lakše zaboravit na vlastite komplekse
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 15:12   #420
Quote:
sigurnost kaže: Pogledaj post
Tako da, bez brige, čim se na poslu pojavila neka stranka malo punija, i čim bi izašla, uvijek ista reakcija ljudi. A kad bi ušla punija u haljinici neki bi čak izjavili: kaj se ova jadnica nije pogledala prije nego se obukla? I muški i ženske. Toliko o tome.
nekako imam filing da si i ti komentirala.


Freakette, potpisujem Cafe Mlle, ti si i meni jako slatka i super se oblačiš, fino naglasiš obline, ali ukusno. i odlično ti stoje i suknje i haljinice. i svaka čast na stavljanju slika.

no, dobro, dosta o tebi.

ontopik:

imate ideja gdje ima jeftinih, a dobrih xxl štrampli/grilonki?
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:11.