Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2013., 10:15   #5321
Quote:
Kiwi Mango kaže: Pogledaj post
Jeftini mikser,mali,zapremine pola litre?
Kak misliš zapremine? Ručni mikser ili?
Ako misliš na sjeckalicu imaš najjeftinije u Konzumu one njihove Tristar ili kak se već zovu uređaje. I miksere i sjeckalice...
Quote:
Mišma kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti one loptice, ajd nisu baš loptice - ona leteća čuda s kojima se igra badminton? I to neka kojima onaj crveni nos nije plastični nego gumeni?
Obišla sam dosta sportskih dućana - svi imaju samo u kompletu s reketima. A ja rekete ne trebam. Kupio netko? Vidio netko?
Spar
Gilda. is offline  
Old 22.05.2013., 16:16   #5322
Quote:
Mišma kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti one loptice, ajd nisu baš loptice - ona leteća čuda s kojima se igra badminton? I to neka kojima onaj crveni nos nije plastični nego gumeni?
Obišla sam dosta sportskih dućana - svi imaju samo u kompletu s reketima. A ja rekete ne trebam. Kupio netko? Vidio netko?
btw, to se zove shuttlecock. Ima kupit u getrou, vise razlicitih razina kvalitete i cijene (bas sam ih kupovala prije 2-3 tjedna)
Zora is offline  
Old 24.05.2013., 14:10   #5323
Zna li tko gdje u Zagrebu ima za kupiti šešir šireg oboda? Hvala!
pikareskna is offline  
Old 24.05.2013., 16:36   #5324
Quote:
Mišma kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti one loptice, ajd nisu baš loptice - ona leteća čuda s kojima se igra badminton? I to neka kojima onaj crveni nos nije plastični nego gumeni?
Obišla sam dosta sportskih dućana - svi imaju samo u kompletu s reketima. A ja rekete ne trebam. Kupio netko? Vidio netko?
Ako je "prava" loptica za badminton, zove se pero jer je od pera napravljena. Ako je plastična, zove se loptica za badminton, vidi ti vraga... Rost šport kod Doma sportova, Intersport, Hervis...
__________________
--- ¤¤¤ trust me, I`m a journalist ¤ ---
lola_longstride is offline  
Old 24.05.2013., 16:37   #5325
Quote:
pikareskna kaže: Pogledaj post
Zna li tko gdje u Zagrebu ima za kupiti šešir šireg oboda? Hvala!
C&A ima neki fora bijeli s tamnoplavim krugovima
__________________
--- ¤¤¤ trust me, I`m a journalist ¤ ---
lola_longstride is offline  
Old 24.05.2013., 16:43   #5326
Quote:
Daisy5 kaže: Pogledaj post
svježe lišće mente???

našla sam neki recept za ledeni zeleni čaj i između ostalog sastojak je i to svježe lišće mente pa me zanima di to ima za kupiti? U trgovačkim lancima?? nisam to nikad vidjela ali ako netko zna - eto, bila bih zahvalna da mi kaže hvala
Imaš u većini supermarketa tipa Superkonzum, Interspar, Getro... Obično stoji uz povrće, ponekad u hladnjaku. To obično dođe 10 kuna, jedam grmić...
__________________
--- ¤¤¤ trust me, I`m a journalist ¤ ---
lola_longstride is offline  
Old 24.05.2013., 18:52   #5327
Quote:
Tyaa kaže: Pogledaj post
Gdje u ZG tražiti crvene trapke/keperice? Ali da nisu tajica uske već ravne nogavice.
ima ti u C&A(cco east-žitnjak)-150kn
kodo is offline  
Old 24.05.2013., 19:44   #5328
Zna li netko gdje se u Osijeku moze kupiti zuti i rozi marker, ali eddingov? Ne neki drugi..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Iohanna01 is offline  
Old 25.05.2013., 10:47   #5329
Quote:
kodo kaže: Pogledaj post
ima ti u C&A(cco east-žitnjak)-150kn
Ma da? Su stvarno traperice a ne tajice? Da ne lutam bezveze. Ovo što su cure preporučile obišla sam i to je sve tajice-usko, nogavice uz nogu do dole.
Tyaa is offline  
Old 25.05.2013., 12:41   #5330
Quote:
Tyaa kaže: Pogledaj post
Ma da? Su stvarno traperice a ne tajice? Da ne lutam bezveze. Ovo što su cure preporučile obišla sam i to je sve tajice-usko, nogavice uz nogu do dole.
nisu tajice sigurno...bila sam neki dan i prošla sam pored njih....i evo sjetila se da je netko tražio,pa reko da izvjestim...pa ako ti je usput,baci pogled i to je to
kodo is offline  
Old 25.05.2013., 17:51   #5331
Quote:
lola_longstride kaže: Pogledaj post
C&A ima neki fora bijeli s tamnoplavim krugovima
Hvala!
pikareskna is offline  
Old 25.05.2013., 23:29   #5332
Hej hej!

Znate li gdje se u Zg može kupiti kruna od cvijeća?
http://3.bp.blogspot.com/-UkdrdK2i4N...er+crown+1.jpg
ILI- u tutorijalima za izradu savjetuju izradu od umjetnog cvijeća, odrežu cvijet kliještima i zakelje za rajf. Postoji li neki jednostavniji način, da ne moram baš kupovati umjetno... zna li netko gdje se prodaju ti cvjetovi? U hobi shoppovima?
Doll Fetish is offline  
Old 25.05.2013., 23:55   #5333
Quote:
Doll Fetish kaže: Pogledaj post
Hej hej!

Znate li gdje se u Zg može kupiti kruna od cvijeća?
http://3.bp.blogspot.com/-UkdrdK2i4N...er+crown+1.jpg
ILI- u tutorijalima za izradu savjetuju izradu od umjetnog cvijeća, odrežu cvijet kliještima i zakelje za rajf. Postoji li neki jednostavniji način, da ne moram baš kupovati umjetno... zna li netko gdje se prodaju ti cvjetovi? U hobi shoppovima?
mozes to napravit sama od svježeg cvijeća s malo dužom peteljkom...samo pleteš pletenicu...za bolju čvrstoću i da mozes uhvatit kasnije špangicama za glavu preporučam da pletenicu pleteš oko žice....ja san to s nekom tankom zelenom žicom hvatala, mislim da je mama s njom pome takljala
__________________
U M F
daenerys92 is offline  
Old 26.05.2013., 01:48   #5334
Quote:
daenerys92 kaže: Pogledaj post
mozes to napravit sama od svježeg cvijeća s malo dužom peteljkom...samo pleteš pletenicu...za bolju čvrstoću i da mozes uhvatit kasnije špangicama za glavu preporučam da pletenicu pleteš oko žice....ja san to s nekom tankom zelenom žicom hvatala, mislim da je mama s njom pome takljala
Fora ideja, od svježeg... ako ću bit u prilici, isprobati ću i to, ali me prvenstveno zanima neko trajnije rješenje
Doll Fetish is offline  
Old 26.05.2013., 09:46   #5335
Quote:
Doll Fetish kaže: Pogledaj post
Hej hej!

Znate li gdje se u Zg može kupiti kruna od cvijeća?
http://3.bp.blogspot.com/-UkdrdK2i4N...er+crown+1.jpg
ILI- u tutorijalima za izradu savjetuju izradu od umjetnog cvijeća, odrežu cvijet kliještima i zakelje za rajf. Postoji li neki jednostavniji način, da ne moram baš kupovati umjetno... zna li netko gdje se prodaju ti cvjetovi? U hobi shoppovima?
Ne znam za gotovo ali fora umjetnog cvijeća imaš u Dioni (križanje Držićeve i Vukovarske). Možeš ga "spajati, vezati" kao i od pravog cvijeća, valjda ste to radile ko klinke Od živog ti može i u cvjećarni napraviti, bit će čvršće nego kada sama radiš, samo donesi sliku.
Tyaa is offline  
Old 26.05.2013., 17:19   #5336
curke, može pitanje?
cura mi obožava lude stvari i mene zanima dal netko od vas zna gdje ima u Zagrebu ili okolici za kupiti Sobranie Cocktail cigarete?
ovo mi se čini kao savršeni forum za to pitanje
fcjan is offline  
Old 27.05.2013., 12:06   #5337
vitaskin kreme

zanima me zna li netko gdje se u Hrvatskoj mogu kupiti Vitaskinove kreme? Koristila sam dugo godina dnevnu kremu br. 9 (hidratantnu polumasnu i bila mi je savršena) imali su je DM-ovi ali je već duže vremena nema, odnosno nemaju njihovu kozmetiku. Pomozite ako znate , plizzzzzz... hvala
0810aknimsaj is offline  
Old 27.05.2013., 13:21   #5338
Curke, hvala na odgovorima!
Doll Fetish is offline  
Old 27.05.2013., 14:59   #5339
Gdje kupiti kvalitetan par crnih hlača ravnog kroja koji se može isfurati u poslovnoj i casual varijanti? Ne smiju se širiti niti sužavati prema listovima, znači da su gotovo uz nogu, ali da opet nisu uske kao tajice ili široke kao za odijelo ili traperice. Poželjno je da se ne razvuku prilikom nošenja i da nisu modeli koje treba kratiti.
tinaxtinaa is offline  
Old 27.05.2013., 15:55   #5340
Cure, dal zna neka možda gdje se može kupiti lažna košnica za frizuru bouffant, kao što je ova koju koristi žena u videu http://www.youtube.com/watch?v=0emynKJ0Qwc ? ili možda što bi moglo poslužiti kao dobra alternativa umjesto tog? hvala
nela2910 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.