Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2007., 14:06   #1
Unhappy Niz tegoba: vrtoglavica, glavobolja, mučnine i povišena temperatura

ne znam da li mi netko moze pomoci ako je upoznat sa simptomima..
mislim otici na pregled u ponedjeljak al ne skodi pitati i na forumu...
prije nekoliko mjeseci se pojavilo, trajalo je par tjedana i nestalo a sada se ponavlja...

vec nekoliko dana imam vrtoglavice - dezorijentiranost u prostoru popracenu mucninom, laganom glavoboljom i varirajucemo temperaturom (nista strasno, do 37,5)

nekad mi cijeli dan zna biti dobro i samo se u trenu svi simptomi pojave i traju 2 sata, nekad traje cijeli dan, nekad 5 min, vise puta dnevno...

zna li netko ista o ovim simptomima?

nisam trudna, pijem oko 2l tekucine dnevno i nisam bila pretjerano na suncu.... imam nizi tlak
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 14:12   #2
a kakva ti je krvna slika? jesi anemična možda ili tako nešto?
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 14:16   #3
Quote:
blondy-ri kaže: Pogledaj post
a kakva ti je krvna slika? jesi anemična možda ili tako nešto?
a do sad je sve bilo ok...
ici cu u utorak pa cemo vidjeti.....
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 19:54   #4
Meni se isto to desavalo prosle godine. S tim da sam imala tu malu temperaturicu tri mjeseca. Mantalo mi se u glavi samo sto bi napravila jedan korak. Ma sve isti simptomi. Krvna slika savrsena, tlak savresen (pretpostavka da je inace malo nizi, jer bi se bojala na tim pregledima pa bi malo narastao), isla sam kod pulmologa, kardiologa, neurologa, gastroenterologa nakraju i kod psihijatra. U tom periodu je i nastao ovaj nick jer sam stvarno mislila da ludim. Nisam imala snage za nista, samo sam lezala u krevetu, i natukla 10 kg u ta tri mjeseca, mislila ajd mozda si hranom podignem bar malo snagu. Na kraju cijele price poslala me imunologu, jer je psihijatar procjenio da sam savrseno normalna, i ispalo da imam antitjela za virus koji izaziva mononukleozu, ali je moguce da sam imala i prije, znaci nije nuzno da je bila mononukleoza ali je velika vjerovatnoca da jeste, sto vodi do toga da bas i nisam smjela jest sve sto jesam.
U tome periodu sam pila i pilule yasmin, pa je dok prvo rekao da mi se mozda zbog njih manta, pa prestala. Takodjer sam bila i prestala pusit.
Eto to ti je moje iskustvo. A ti svakako odi kod dok. I sretno.
Vjerovatno ti nije nista, ali bolje je provjerit.
Mozda ti je samo neki stresniji period.
malosampukla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 00:28   #5
Quote:
malosampukla kaže: Pogledaj post
Meni se isto to desavalo prosle godine. S tim da sam imala tu malu temperaturicu tri mjeseca. Mantalo mi se u glavi samo sto bi napravila jedan korak. Ma sve isti simptomi. Krvna slika savrsena, tlak savresen (pretpostavka da je inace malo nizi, jer bi se bojala na tim pregledima pa bi malo narastao), isla sam kod pulmologa, kardiologa, neurologa, gastroenterologa nakraju i kod psihijatra. U tom periodu je i nastao ovaj nick jer sam stvarno mislila da ludim. Nisam imala snage za nista, samo sam lezala u krevetu, i natukla 10 kg u ta tri mjeseca, mislila ajd mozda si hranom podignem bar malo snagu. Na kraju cijele price poslala me imunologu, jer je psihijatar procjenio da sam savrseno normalna, i ispalo da imam antitjela za virus koji izaziva mononukleozu, ali je moguce da sam imala i prije, znaci nije nuzno da je bila mononukleoza ali je velika vjerovatnoca da jeste, sto vodi do toga da bas i nisam smjela jest sve sto jesam.
U tome periodu sam pila i pilule yasmin, pa je dok prvo rekao da mi se mozda zbog njih manta, pa prestala. Takodjer sam bila i prestala pusit.
Eto to ti je moje iskustvo. A ti svakako odi kod dok. I sretno.
Vjerovatno ti nije nista, ali bolje je provjerit.
Mozda ti je samo neki stresniji period.
e, da...vidis, ja sam prije 3 tjedna pocela piti logest i naravno, reci ce da je od pilula ali iste te simptome imala sam i ranije a trajali su nekoliko tjedana.....

hvala ti na tvojoj prici, javim se naravno

nisam sigurna ali mislim da sam otkrila uzrok...
do nedavno sam imala anatomski oblikovan jastuk i nedavno sam ga zamijenila obicnim... primjetila sam da me vrat malo boli i pomislila da je problem mozda u vratnoj kraljeznici, zivcima itd i sinoc zamijenila jastuk..
eto danas bas nista, niti vrtoglavica niti mucnina...nista

iskreno se nadam da je uzrok bio ovako banalan,,,,,,

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 03.02.2012. at 20:30. Reason: spajanje postova
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 19:27   #6
Pozdrav, imam slične simptome već 15 dana: glava me boli neki put užasno da ne mogu izdržat. a neki put slabije ali je stalno prisutna, a navečer je najjaća, vrti mi se imam osjećaj kao da ne hodam ravno i da nemam ravnotežu, počelo mi se i povraćat, ali ne mogu povratit ( imam gastritis tak da nije to ) ! glava me boli u čelu, slikala sam sinuse, sinusi su u redu i doktor za uho-grlo-nos je reko da nisu sinusi ! bol se promjenila, prije je bilo kao otkucavanje sata i postepeno se pojačava, a sad samo odjedmo bane sa jakom boli ! pregledala sam oči, oči su u redu, tak da nije to! slikala sam vratnu kralježnicu u ponedeljak ću dobit nalaze pa ćemo vidit, ići ću i kod neurologa a on će dalje slat ! stvarno neznam više, iskreno već polako mi je tog dosta, iz kuće se nisam ni pomakla tih 15 dana osim ono najbitnije ( škola, doktori i tak to ), pomognite mi molim vas ak znate šta je to ima ko kakvu ideju ? hvala u naprijed !
__________________
"Kada ne dobijete ono što želite, dobili ste iskustvo..."
ivy24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:32.