Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2017., 14:37   #1
Bežične slušalice sony mdr rf810rk

Nadam se da ovdje trebam postaviti pitanje za svoj problem. Kupio sam navedene bežične slušalice sony mdr rf810rk. Napunio ih, spojio na tv i sve uredno radi 10-ak minuta i onda se izgubi signal. Upalim ih i ugasim na slušalicama i čuje se samo neki zvuk svako toliko. Sad gledao tv i prebacim na pc i zvuk se vrati. Ne kužim zašto se zvuk izgubi. Jeli do rutera jer je metar udaljen ili nisam dobro namjestio ono chanel 1 ili chanel 2. Drugo ne vidim šta bi mogao promjeniti. Evo par slika kako je namješteno... Ima taj ATT, ali ne kužim šta je to. Inaće ako se pojača više zvuk izražen je dosta šum. Ima super domet stvarno mogu dosta se udaljiti. Stavio sam na 1 channel i na toj kutijici i na slušalicama i evo nakon 15 min se izgubi zvuk. Cjelu noć punio baterije i to je ok. Možda je do struje jer mi je slab napon pa znam imati problema ponekad. Ovo nakon 5,10 min zvuk se sam vrati.
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 15:21   #2
Izgleda da ti neki signal iz okolice uguši taj prijemnik u slušalicama na 864 MHz. Može biti ruter, smartfon, PC itd.
Najbolje probati gasiti uređaj po uređaj dok ne utvrdiš koji ima radnu frekvenciju ili harmonik koji ti smeta.
ATT (atenuator) je za prigušiti prijem...manji je domet ali manje i smetnje (šumovi) iz okolice .
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 16:00   #3
Quote:
G/Duki kaže: Pogledaj post
Izgleda da ti neki signal iz okolice uguši taj prijemnik u slušalicama na 864 MHz. Može biti ruter, smartfon, PC itd.
Najbolje probati gasiti uređaj po uređaj dok ne utvrdiš koji ima radnu frekvenciju ili harmonik koji ti smeta.
ATT (atenuator) je za prigušiti prijem...manji je domet ali manje i smetnje (šumovi) iz okolice .
Zahvaljujem se na javljanju Isprobat ću tako pa se nadam da ću uspjeti riješiti taj problem. Razmišljao sam uzeti neki kabel da udaljim tu kutijicu dalje od rutera i pc. Onda trebam još jedan taj duži 3,5 kabel koji ide u tv. Inaće, kad smanjim malo ton na slušalicama i pojačam ton na tv nema izraženog šuma kao kad pojačam ton na slušalicama. Za jednog prosječnog korisnika koji ima malo dijete super stvar Za početak ugasio 5.1 zvučnike i evo gledam na iptv bayern:frankfurt i ne gubi se ton. Za sada je ok. Kad prebacim na pc zna se to desiti. Očito kad ne puštam nikakav zvuk, film ili nešto dr. Zvučnike neću ni paliti dok ne budem gledao preko dana neki film ili zaigram fifu. Sljedi testiranje cijeli dan pa ću vidjeti kako će to sve raditi
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.