Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2017., 22:40   #1
Huawei Mate 8 ili Samsung Galaxy S6 Edge plus

Imam huawei mate 8 i stvarno sam s njim zadovoljna...no neka visa sila me ubija i htjela bih galaxy s6 edge plus, zapravo to mi je jos i prije matea bila zelja ali bio je puno skuplji od matea... I sad bih htjela s6 edge plus...
Koliko je to luda ideja?


Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
Janna85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 00:44   #2
suluda, ali kontam zašto želiš, i u svakom slučaju ima stvari koje ćeš dobit, poput odličnog ekrana, ali i izgubit, poput nešto lošije baterije. Pa vidi.
bubimir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 02:16   #3
Uzmi ako ti je zelja. Kakve veze ima sta je nama bolje, kupujes za sebe i bit ces zadovoljnija sa onim koji je tebi bolji/ljepsi itd. Plus promjena je uvijek zanimljiva. Sve je to slicno.

Ja bi radje mate 8, iako koristim samsung ,kad sam probao mate 8, ostao sam odusevljen velicinom ekrana. I baterija je bolja, plus sd kartica koja mi je dosta bitna.
Za istu lovu bi radje huawei, al ti uzmi samsunga kad ga zelis vec, taman kad ti i on dosadi ces uzet drugi model.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 09:10   #4
ako si se zaželila promjene to je ok i razumljivo....
dobit ćeš bolju kameru i ekran i prednost Samsunga je što se lakše proda kasnije.sve ostalo je na strani Mate 8.čisto da znaš...

bolja baterija,veći ekran,brži fingerprint i micro SD/Dual SIM combo...
da napomenem da Mate 8 radi bolje od većine Samsunga, a i izrada je poput tenka....
Samsung je nekako nježnije složen i lako se ogrebe iako je nešto lakši za držanje zbog dimenzija.s obzirom da si naviknuta na 6" onda bi prijelaz bio bezbolan....
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.