Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2017., 23:04   #1
Nemogu nista instalirati

Kada pokusam instalirati novi program dobivam obavjest :

"Windows ne moze pronaci 'C:\Users\LackyLoo\AppData\Local\ T.mp\hS2CED\Setup,exe',
Provjerite jeste Ii ispravno upisali naziv i pokusajte ponovno."


Slijedeci putanju mapu nalazim na navedenoj lokaciji. Isto se ponavlja kod instalacije svakog programa. Konfiguracija je win 10, firewal je Zonealarm a antivirus 360 total security. Ne pomaze ni vracanje sustava jer se i tamo pojavljuje pogreska: programi i mape ostaju nedirnuti bez obzira na promjenu tocke vracanja
boljeNe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 02:28   #2
Skini malwarebytes antimalware njime skeniraj. Ovakve probleme sam viđao samo kod virusa i ljudi koji su brisali po registryju ili win mapama.

Javi što je našao.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 10:37   #3
"setup,exe" teško da će naći... setup.exe možda i nađe.
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:03   #4
Da ti mozda netko nije prckao po account settings i nesto sjebao. Provjeri u control panelu jeli imas ACC pod administratorom taj koji koristis. To sam viđao jos davno na skolskim racunalima
DarkoDemien is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.