Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2017., 00:56   #1821
Nemam ti šta slati, ako hoćeš pošaljem ti broj u inbox, nazoveš kažeš nemam para ja bih radio i nemam licencu, oni će sve financirati.
__________________
"Pogled u oči je pogled u dušu"
AnđeoGabrijel21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 09:56   #1822
Zasto se savjetnika moze kontaktirati(telefonski i osobno) samo izmedju 13-15h(osim petka), barem mi tako pise na papiru koji sam dobio od njih?
U ponedjeljak imam završne pregovore sa tvrtkom u 10h, a prije toga bih volio kod savjetnika provjeriti jednu informaciju. Preferirao bih telefonski, ali ako nije moguce onda mail...
gargamel2310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 11:19   #1823
Mislim na savjetnika iz HZZa
gargamel2310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 09:44   #1824
Valjda zato jer prije moraju obaviti plac i dućan.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 19:03   #1825
Quote:
gargamel2310 kaže: Pogledaj post
Zasto se savjetnika moze kontaktirati(telefonski i osobno) samo izmedju 13-15h(osim petka), barem mi tako pise na papiru koji sam dobio od njih?
U ponedjeljak imam završne pregovore sa tvrtkom u 10h, a prije toga bih volio kod savjetnika provjeriti jednu informaciju. Preferirao bih telefonski, ali ako nije moguce onda mail...
Pretpostavljam da zato jer obicno jutrom imaju zakazane polusatne individualne razgovore.

Kak ti obicno ne traju cijelih pola sata - pokusaj ga dobiti u petak u xx:25 ili xx:55, dakle pet minuta prije pocetka novog termina, kad je veca mogucnost da ti se javi jer nema stranku
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 13:17   #1826
Jel i vama super kad obavite razgovor, kažu da će nazvati idući tjedan. Naravno, ne nazovu, vi ih prekrižite i zaboravite na njih. I onda nakon mjesec dana dobijete poruku da niste dobili taj posao. Kako divan osjećaj kad nakon 100 godina dobijete lošu vijest od nekog koga ste već bili zaboravili. Mislim ono, kad me već niste zvali onda kad ste rekli da budete, kaj me jebete sad nakon mjesec dana?
Zuzzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 12:02   #1827
Meni je najjače kak uvijek za radno mjesto konkuriram zajedno sa još 5-6 kandidata. Ni više ni manje. Već godinu dana. I naravno nikad ne odaberu mene.

Znam da ima i poslova i struka gdje na jedno mjesto dolazi 100 kandidata ali ovo je puno više frustrirajuće kad otpadneš od 5 nego kad otpadneš od 100.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 11:45   #1828
Evo i ja sam u situaciji, da sa 25 godina, tražim prvi posao.
Donedavno sam studirala, ali sam zbog privatnih i zdravstvenih problema morala odustat. Imam problem, šta se osijećam užasno anksiozno po pitanju toga šta iman 25 godina i neman radnog staža, a ni nekog velikog radnog iskustva, osim par poslova koje sam radila preko student servisa, ali jako kratko, jer više zbog obaveza na fakultetu nisam mogla. Nisam još dobila nijedan poziv na razgovor za posao, a kad ga napokon dobijem, mislin da će me trema, zbog toga šta ni ne znam kako razgovor izgleda, na koja sva pitanja mogu naić, strah i negativno razmišljanje, doslovno pojest, da ću ubit svaku šansu da posao i dobijem, jer uvik iman ono u glavi, da će bit i drugih ljudi koji će imat više radnog iskustva, staža, i da će naravno imat prednost. A sve i da radno iskustvo bude nebitno, brine me izgled. Ne mislim pod tim da sam ružna, nego što sam zbog nakupljenog stresa, borbe s depresijom, problema sa snom, nedostatkom financija, poprilično propala. Smršavila sam puno, i u kombinaciji sa velikim tamnim podočnjacima, ne izgledam nimalo zdravo. A da ne govorim koliko je teško sakrit svoje unutarnje stanje, nebi li ostavio barem koliko toliko pozitivan dojam. :/
Eto, ako ima neko ko je bio u sličnoj situaciji, osijećao se slično, bilo bi mi drago čut poneko iskustvo i savjet.
TOBLERONEST is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 00:30   #1829
nisam bio u takvoj situaciji, ali evo kako bi ja, za početak bi se dobro naspavao i odmorio psihički, ne bi o ničem razmišljao, totalno mozak na pašu, bicikl i vožnja, šetnja, što god

onda ne znam koje si struke, al ovdje na forumu imaš informacije o poslodavcima, pregledaj one koji nude poslove tvoje struke i zapiši što pitaju i pripremaj se, pa i na ona najgluplja pitanja koja znaju zbunit, dođeš pred komisiju pa te odmah pitaju zašto bi uzeli baš tebe, sad treba smislit što reći na to pred njima, koje su ti prednosti itd., dalje ćeš već znati što radit
runaway88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 18:27   #1830
Ako nakon tri tjedna od razgovora ne dobijem povratni poziv,da li je to onda znak da se ničemu ne nadam?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 21:18   #1831
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Ako nakon tri tjedna od razgovora ne dobijem povratni poziv,da li je to onda znak da se ničemu ne nadam?
A nemora biti, možda imaju puno posla, ili još razmišljaju, strpljen spašen.
Her-Bak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 01:20   #1832
Nadam se.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 08:18   #1833
Može li mi netko objasniti što u svakom drugom oglasu na stranicama HZZ-a znači ''Mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja.''?
ocean_size is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 16:42   #1834
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Ako nakon tri tjedna od razgovora ne dobijem povratni poziv,da li je to onda znak da se ničemu ne nadam?
Ako unutar 2 dana od razgovora ti se nisu javili ne trebas se nicemu nadati. Nakon 3 tjedna nitko te se vise i ne sjeca.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 16:44   #1835
Quote:
ocean_size kaže: Pogledaj post
Može li mi netko objasniti što u svakom drugom oglasu na stranicama HZZ-a znači ''Mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja.''?
Koristenje drzavnih poticaja namjenjenih zaposljavanju osoba sa biroa.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 17:39   #1836
Quote:
zekkov kaže: Pogledaj post
Ako unutar 2 dana od razgovora ti se nisu javili ne trebas se nicemu nadati. Nakon 3 tjedna nitko te se vise i ne sjeca.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
Nije baš tako, u državnoj i javnoj službi to zna idugo trajati nekada, pogotovo ako trebaju odobrenje od neke druge njima nadređene institucije. Privatnici to već odrađuju brže.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 18:04   #1837
Quote:
zekkov kaže: Pogledaj post
Ako unutar 2 dana od razgovora ti se nisu javili ne trebas se nicemu nadati. Nakon 3 tjedna nitko te se vise i ne sjeca.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
Nije istina, javljaju se i nakon 2-3 mjeseca.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 23:15   #1838
U državnoj službi ti se nitko neće javiti nakon 2 dana, eventualno 2 tjedna, a možda i 2 mjeseca. to se dogodilo i meni i mnogima.
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 13:33   #1839
Meni su se u držav. službi javili isti dan nakon intervjua da sam dobio posao. Obično sam tjednima čekao rješenje o prijmu drugih kandidata.
lkjhm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 13:30   #1840
slabi su bili zadnjih mjesec-dva kaj se tiče oglašenih potreba za IT-om. Nabijem ih na oveći nježnik sa IT-om....
__________________
solve et coagula
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.