Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2017., 17:47   #21
Uzmi ovaj sa linka od osmoga imam isti i radi normalno jer mi je monitor VGA a graficka nema vga svoj. Nema smisla taj od 190 uzimati tako moze iz VGA u HDMI konverter uzet
DarkoDemien is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 19:12   #22
Slika je dosta loše kvalitete, ali koliko vidim, na DVI portu nema pinova za analogni signal, i stoga pasivni adapter ne može raditi.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 19:43   #23
Kupio sam konverter jučer sličan onome, tj u suštini isti, kojeg mi je linkao Osmi, no nije funkcioniralo. Ne znam koliko mi se isplati davati 150+ kn za taj nastavak.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 10:53   #24
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Budem promijenio ubrzo. Nego, sad sam kupio ovaj adapter, ali opet neće da šljaka. Pa lagano već pizdim. Ako VGA s monitora želim na DVI s grafičke, koji je tu muški a koji ženski?
Adapter dvi-vga ti neće pomoći jer tebi treba aktivni konverter dvi-vga. Ljudi često brkaju ta dva pojma, a to su dvije različite stvari

@Osmi
Njemu običan adapter neće pomoći jer gpu nema "analogno-digitalni" DVI-I nego "digitalni" DVI-D, zato mu treba aktivni konverter koji će odraditi analogno-digitalno konvertiranje signala

EDIT: Evo slikovni prikaz




EDIT2: ovo njemu treba (ili slične konfiguracije)

__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr

Zadnje uređivanje number47 : 28.03.2017. at 11:07. Reason: slika
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 16:36   #25
Vidio sam na njuskalu za 500kn ima full hd monitor, bolje to nego pljunuti 150kn za novi adapter na starom monituru, znam da se ipak tu radi o dodavanju 350kn + 150 kn za adapater, ali opet ima full hd rezoluciju i ta kartica ce moc normalno disati..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:30.