Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2017., 10:38   #141
Ja vas podržavam..
enduring is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 13:57   #142
Quote:
kikica piks kaže: Pogledaj post
ne mogu vjerovati da pričate o novcu jer to uopće nije tako!!! on i dalje radi za malo ispod prosječne plaće i trenutno se bori za raniju mirovinu kako bi se mogao posvetiti nama, nije bogat i što već govorite, nema auto ni kuću i to mi uopće nije bitno!!! nevjerojatno.
o moj bože

i šta, živjet ćete od njegovih 2000kn? jer pretpostavljam da ti nećeš raditi kako bi se i ti mogla posvetiti njemu.

koji lik bokte.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 20:15   #143
mlada si, imaš 24 godine, povedi dečka na bungee jumping i penjanje po stijenama

uživajte dok ste mladi

blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 20:25   #144
Pa zakaj se nemrem sprdati sa ovim djetetom kaj je u vezi sa dedom od 6 banki? Pa to je histerično smješno?! Ajde još da je razlika 20 godina mogu lakoćom podnjet bez pretjeranog podrugivanja ali ovo. Jednostavno spektakl smijeha zaslužuje.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 20:32   #145
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa zakaj se nemrem sprdati sa ovim djetetom kaj je u vezi sa dedom od 6 banki? Pa to je histerično smješno?! Ajde još da je razlika 20 godina mogu lakoćom podnjet bez pretjeranog podrugivanja ali ovo. Jednostavno spektakl smijeha zaslužuje.
Joshua, lako se djetetu rugati, a ti nisu u stanju niti pročitati pravila pdf-a.

A zašto se uopće imaš potrebu sprdati s djetetom od 24 godine?

Njen dragi je godište mog tate, a ja sam starija od nje i nije mi to smiješno nego jezivo. Na stranu to što bi se djetetu mogao svidjeti stariji striček (iako meni tatini frendovi nikad nisu bili nimalo zanimljivi), ali tko zna što se njemu događa u glavi.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 20:35   #146
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Joshua, lako se djetetu rugati, a ti nisu u stanju niti pročitati pravila pdf-a.

A zašto se uopće imaš potrebu sprdati s djetetom od 24 godine?

Njen dragi je godište mog tate, a ja sam starija od nje i nije mi to smiješno nego jezivo. Na stranu to što bi se djetetu mogao svidjeti stariji striček (iako meni tatini frendovi nikad nisu bili nimalo zanimljivi), ali tko zna što se njemu događa u glavi.
Pa dobro kaj je zabranjeno iznjet svoj stav na ovom pdf-u? Ak je briši i daj mi kartončić. Ponosno ga zaslužujem. Kaj je preveć je preveć. Ona se čudi da se njoj možda ljudi smiju. Pa kaj da rade? Kako objasniti tom detetu da je to normalna i zdrava reakcija okoline. Ne pada mi na pamet tu glumiti nekog liberalnog mudonju. Iskreno se nadam da se radi o trollu. Ja bi tog lika koji ju je zavel da sam joj otac pozval na čašicu razgovora.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 22:30   #147
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Joshua, lako se djetetu rugati, a ti nisu u stanju niti pročitati pravila pdf-a.

A zašto se uopće imaš potrebu sprdati s djetetom od 24 godine?

Njen dragi je godište mog tate, a ja sam starija od nje i nije mi to smiješno nego jezivo. Na stranu to što bi se djetetu mogao svidjeti stariji striček (iako meni tatini frendovi nikad nisu bili nimalo zanimljivi), ali tko zna što se njemu događa u glavi.
I kaj bi se ona sad na silu trebala odljubiti? Kak?
Nejde to tak, kemija zaljubljenosti radi isto kad si sa vrsnjakom ili sa djedom, a nisu svi u stanju slusati razum kad kemija radi.

Vrijeme ce napraviti svoje.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 23:11   #148
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
I kaj bi se ona sad na silu trebala odljubiti? Kak?
Nejde to tak, kemija zaljubljenosti radi isto kad si sa vrsnjakom ili sa djedom, a nisu svi u stanju slusati razum kad kemija radi.

Vrijeme ce napraviti svoje.
Ide kako ne,zatvoriti je u svoju sobu na neodredjeno vrijeme,"daleko od očiju daleko od srca"
To bi njeni roditelji morali napraviti iako je punoletna osoba.
snezana mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 23:22   #149
zanimljiv je ovaj liberalizam
cijelo vrijeme ide mantra kako ljudi imaju pravo na svoj izbor ako s time nikome ne smetaju
ali cim se dogodi nesto sto dusicama ne pase, odmah se cuju glasovi represije, osude, zabrane se zazivaju...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 23:29   #150
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
zanimljiv je ovaj liberalizam
cijelo vrijeme ide mantra kako ljudi imaju pravo na svoj izbor ako s time nikome ne smetaju
ali cim se dogodi nesto sto dusicama ne pase, odmah se cuju glasovi represije, osude, zabrane se zazivaju...
Pa liberalno bi im se smijal al ne bi ih strpal na lomaču. Kaj sad. Naravno da sam njen roditelj otišel bi u Narodne novine i kod psihijatra da vidi gdje sam pogriješil u odgoju.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 23:53   #151
Sto ste se svi nasrali. Tko zna kako se djedica drzi, mozda ima ogromnog... mozda ima masu iskustva i zna u krevetu cuda. Svakom svoje. I meni su vec lagano ljigavi oni od 40tak, pa sto sad. Ne moraju svakom bit. A mozda je ona neugledna i to joj je domet. Ima svega i svaceg, sto je tu je, nemojte bit dosadni.
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 23:56   #152
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Sto ste se svi nasrali. Tko zna kako se djedica drzi, mozda ima ogromnog... mozda ima masu iskustva i zna u krevetu cuda. Svakom svoje. I meni su vec lagano ljigavi oni od 40tak, pa sto sad. Ne moraju svakom bit. A mozda je ona neugledna i to joj je domet. Ima svega i svaceg, sto je tu je, nemojte bit dosadni.
Ma neka si nađe neuglednog 18 godišnjaka onda. Gdje ćeš na siromašnog dedu ? Ajde da je bogat reč joj ne bi prigovoril i da mi je kćer otišel bi na čašicu razgovora sa njim i zamolil bi ga miraz. Drugim riječima prodao bi je lakoćom.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 00:12   #153
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma neka si nađe neuglednog 18 godišnjaka onda. Gdje ćeš na siromašnog dedu ? Ajde da je bogat reč joj ne bi prigovoril i da mi je kćer otišel bi na čašicu razgovora sa njim i zamolil bi ga miraz. Drugim riječima prodao bi je lakoćom.
Zanemario si one dvije moguce stavke: - velik kurac
- nenormalno dobar u krevetu
Ti to ne mos shvatit.
Normalno da moze bit i mladji takav, al eto ona je naisla na ovog.
"Prodao" bi vlastitu kcer? Sto sve nece covjek od tebe procitat, stvarno ti je dosadno.
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 00:19   #154
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Zanemario si one dvije moguce stavke: - velik kurac
- nenormalno dobar u krevetu
Ti to ne mos shvatit.
Normalno da moze bit i mladji takav, al eto ona je naisla na ovog.
"Prodao" bi vlastitu kcer? Sto sve nece covjek od tebe procitat, stvarno ti je dosadno.
Kaj ne bi mogel shvatit. AJde ako je baš ono mrcina i jednostavno je vidla prek zimske obleke i kad je otvorila i ugledala je to bila ljubav na prvi pogled onda je ok. Naravno da mi je dosadno. Pa kaj bi radil ovdje da mi nije dosadno. Svašta.No onda neka ga iskorištava samo za seks ,a ne da mi se prešetava po selu sa njim.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 00:47   #155
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ispada da s godinama postajes vampir i to je neminovno.
Genijalni su ti postovi na temi.


Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Budala je budala...imao 20 ili 60...nema razlike

Kao da je odrasti i racionalno donositi odluke nužno.

Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
Ovo sam napisala u smislu da nije ništa postigao u životu sa 63 godine, s obzirom da ima ispodprosječnu plaću i da nije ništa stekao, a još gleda i da ode što prije u mirovinu.

To mi govori da je osoba ispodprosječno sposobna i vjerojatno lijena - pazi nema nekretinu - pa barem za vrijeme Juge stvarno nije bio problem imati stan.
Dobro si shvaćena, vidiš odnos kao računicu.
Preko 2/3 ljudi u Jugi nije dobilo nikakav stan.

Postoje mali, skromni, samozatajni ljudi koji cijeli život rade neki manualni posao za ispodprosječnu plaću. To ih nimalo ne kvalificira nesposobnima, nismo svi stvoreni za doktore i inženjere. Može biti iz provincije, bez valjane životne prilike, na neki način žrtva rata, privatizacije. Tko zna?


Quote:
Flat kaže: Pogledaj post

Grijeh protiv ljubavi je najveci grijeh po meni.

Tako se odrasta, a slusati okolinu je za nesigurne balavce koji ne stoje iza svojih postupaka i odluka.
Potpisujem.

Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
mlada si, imaš 24 godine, povedi dečka na bungee jumping i penjanje po stijenama

uživajte dok ste mladi
:
Duhovito.

Osobno mislim da je cura besposleni trol.
Teoretski, teško da može uspjeti.
Brusina75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 08:11   #156
@kikica piks
Volis li ti njega? Osjecas li da on voli tebe? Koliko sam uspjela iscitati iz tvojih postova odgovor bi bio da. Onda pusti sve drugo i uzivaj. Kao sto si mogla vidjeti iz drugih postova danas je izrazito bitno da partner ima novaca, znaci da se zena bogato uda inace veze/brakovi nemaju smisla, a svi oni koji imaju place ispod prosjeka RH ne zasluzuju ljubav niti partnere.
Meni se isto razlika u godinama cini velika, ali u tvojoj prici mi je bitnije da se pretpostavljam volite, slazete, uzivate jedno u drugom, razumijete, postujete....pomiri se sa cinjenicom da ce vas okolina osudivati, ali nauci zivjeti po svom. Znam da ti je tesko najvise zbog tvoje obitelji....ok, imaju svoje predrasude i svoje misli, na to imaju pravo. Ali imas i ti pravo na svoj izbor i svoju srecu. Mozda vasa veza potraje jos 9mj i zavrsi, a mozda cete ostati zajedno duze nego sto traju ovi "ispravni" brakovi i veze gdje je razlika u godinama drustveno prihvatljiva, gdje muskarac zaraduje dovoljno da uzdrzava svoju zenu, imaju djecu, psa, idu na skijanje, ljeti ljetovanje i tako to....
Kako god bilo, ja ti zelim svu srecu....imas jedan zivot, zivi ga kako tebi pase i kako tebi izmami osmijeh na lice.
vg1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 11:22   #157
Ne vidim problem. Ako se vole, zašto bi joj onda trebao neki mlađi? Uostalom to je i bit veze, ljubav. Nekome tko se to gadi, isključivo je njegov problem kojeg želi na silu nametnuti da se i drugi moraju tako osjećati.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 11:30   #158
U vezi sa starijim muškarcem - okolina se miješa

Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Konzerve ste svi troje.

No kada jednom sjednete sa tim ljudima vidite da je to veza kao i svaka druga. Nikakve velike suštinske razlike nema, to je zrela žena koja ima svoje viđenje svijeta, sebe i interesa, i tu je stariji muškarac koji opet ima svoje viđenje svijeta i interesa, i oni su se pronašli.


Zrela žena ? Kako je zrela kada na komentar da im biti teško imati djecu - ona odgovara da u spavaćoj sobi sve štima

Pa ljudi joj govore da bi odgoj i podizanje djeteta bio problem ,jer mu otac može biti i pradjed a ne samo djed .. on će se ustajati svakih 3 sata , nositi i uspavljivati bebu ,trčati za njom kad prohoda Itd ,učiti dijete voziti bicikl , voditi ga u vrtić Itd ?

U spavaćoj sobi sve štima

Zrelo ko da je pala s kruške
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 11:33   #159
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Zrela žena ? Kako je zrela kada na komentar da im biti teško imati djecu - ona odgovara da u spavaćoj sobi sve štima

Pa ljudi joj govore da bi odgoj i podizanje djeteta bio problem ,jer mu otac može biti i pradjed a ne samo djed .. on će se ustajati svakih 3 sata , nositi i uspavljivati bebu ,trčati za njom kad prohoda Itd ,učiti dijete voziti bicikl , voditi ga u vrtić Itd ?

U spavaćoj sobi sve štima

Zrelo ko da je pala s kruške
Tko kaže da je svakome prioritet postati roditelj?
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 11:57   #160
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Zrela žena ? Kako je zrela kada na komentar da im biti teško imati djecu - ona odgovara da u spavaćoj sobi sve štima

Pa ljudi joj govore da bi odgoj i podizanje djeteta bio problem ,jer mu otac može biti i pradjed a ne samo djed .. on će se ustajati svakih 3 sata , nositi i uspavljivati bebu ,trčati za njom kad prohoda Itd ,učiti dijete voziti bicikl , voditi ga u vrtić Itd ?

U spavaćoj sobi sve štima

Zrelo ko da je pala s kruške
A sto bi bilo da je cura s invalidom u kolicima? Isti bi bio savjet buduci da taj potencijalni otac isto nece moci trcati za djetetom kad prohoda, nece moci uciti dijete voziti bicikl itd?
Ili ipak imas dvostruke kriterije?
vg1983 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.