Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2017., 19:32   #8001
O Milivojče čestitam
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Old 25.03.2017., 19:48   #8002
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
Svaki prijatelj rakije je i moj prijatelj
:klap: :klap:
Čestitke, Milivojka!
Drmni onda i sad 2-3, da proslaviš!


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 25.03.2017., 19:51   #8003
Quote:
Ingrein kaže: Pogledaj post
alek, dude, chillax

vorpi sigurno nije mislio na kategoriju dijaspore, već na naše ljude koji normalno žive ovdje, al su se umjesto naših, normalnopostojećih riječi, uvriježile engleske varijante. npr. ne možeš više čuti na telki da izvještavaju o modnom događaju, nego o modnom eventu.

Baj d vej, gugl mi je podcrtao 'izvještavaju' kao krivo napisanu riječ Tolko o tome
Pročitao na jednom drugom forumu, ljudi uredno koriste izraze fragilan i versatilan.
Nečovjek is offline  
Old 25.03.2017., 20:04   #8004
Quote:
Pangaea kaže: Pogledaj post
A daaaaa?
Ae.
Quote:
Crais kaže: Pogledaj post
Još da se zove Milivojak...perfect match
Možda njima ovako više paše.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Old 25.03.2017., 20:06   #8005
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
O Milivojče čestitam
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
:klap: :klap:
Čestitke, Milivojka!
Drmni onda i sad 2-3, da proslaviš!


-Stipe
A ti mene rako u jarak polako
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Old 25.03.2017., 20:33   #8006
Maco stavi fotku, ne srami se
Nečovjek is offline  
Old 25.03.2017., 20:33   #8007
Napila se od sreće
Notfunny is offline  
Old 25.03.2017., 20:39   #8008
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Maco stavi fotku, ne srami se
Znamo da ima.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Old 25.03.2017., 21:03   #8009
Rakija je jako jako širok pojam, i vodka je rakija, a ako se misli na lozu, jerbo se u nas uglavnom misli na lozu onda bljak, fuj...Vodka isto, još gore.
Eto - iako me nitko nije pitao za mišljenje
Edit:
Milivojka 2 - neprijatelji do forumske digitalne smrti
__________________
... need a chill pill
Huricanechaser is offline  
Old 25.03.2017., 21:20   #8010
slažem se,sva ta prozirna žestoka pića ne mogu smislit...tekilu nisam nikad mogla pit...ono s lizanjem limuna i soli meni ništa ne pomaže...ali zato daj jegeraaaaa...
ajme,ja nisam 2god pila alkohol (u količini većoj od 0,003 dcl),rekla sam mužu da kad prestanem dojit otvaramo najbolju bocu vina iz špajze (a nakupilo ih se), mislim da ću nakon čaše i po bit ispod stola....

ja sam se jučer i danas satrala ribom...patakuni od 500gr na gradele..

svadbe - odradila matičara pa crkveno sa razmakom od godinu i po...
atipična svadba bez ijednog pučkog tradicijskog elementa....svi bili doma do 9 navečer...
Dubrovcanka_25 is offline  
Old 25.03.2017., 22:05   #8011
Quote:
Dubrovcanka_25 kaže: Pogledaj post
rekla sam mužu da kad prestanem dojit otvaramo najbolju bocu vina iz špajze (a nakupilo ih se), mislim da ću nakon čaše i po bit ispod stola....
mozebit da cete otvoriti bocu octa, ovisno koliko je stajalo u spajzi
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Old 25.03.2017., 22:13   #8012
iz ceske bez greske

Daklem, u jednom sparu sam naletio mrak konzerve tune na debelom snizenju. Zovu se Car Franjo Josip, dolaze iz pomorske velesile ceske, crna kutija, 120g ocijedjene mase, navodno ima cilija unutra, suncokretovo ulje, i unutra su vrlo lijepi komadi tune koji se obicno vide kod onih pljackasa rio mare za 20+kn. Franjo Josip dodje 9 kuna!

kupio sam sve koje sam nasao u ducanu. Poslije obisao sve sparove u okolici ali niti kod jednog ih nisam nasao. I nije me briga da li je to neki agrokor bankrotirao u ceskoj pa su sparovci kupili 100 tih limenki za kunu, ili im je istekao rok, ili su cesi kupili te tune od spanjolaca koji su ih upecali tamo gdje je potonula atomska podmornica. 9kn!
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Old 25.03.2017., 22:27   #8013
Quote:
Arash's friend kaže: Pogledaj post
Daklem, u jednom sparu sam naletio mrak konzerve tune na debelom snizenju. Zovu se Car Franjo Josip, dolaze iz pomorske velesile ceske, crna kutija, 120g ocijedjene mase, navodno ima cilija unutra, suncokretovo ulje, i unutra su vrlo lijepi komadi tune koji se obicno vide kod onih pljackasa rio mare za 20+kn. Franjo Josip dodje 9 kuna!

kupio sam sve koje sam nasao u ducanu. Poslije obisao sve sparove u okolici ali niti kod jednog ih nisam nasao. I nije me briga da li je to neki agrokor bankrotirao u ceskoj pa su sparovci kupili 100 tih limenki za kunu, ili im je istekao rok, ili su cesi kupili te tune od spanjolaca koji su ih upecali tamo gdje je potonula atomska podmornica. 9kn!
Sve pet, samo nemoj slati rodbinu u Sarajevo.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Old 25.03.2017., 22:38   #8014
Quote:
Arash's friend kaže: Pogledaj post
Daklem, u jednom sparu sam naletio mrak konzerve tune na debelom snizenju. Zovu se Car Franjo Josip, dolaze iz pomorske velesile ceske, crna kutija, 120g ocijedjene mase, navodno ima cilija unutra....
I opet ja ničim izazvan:

Super za tebe, nemoj me krivo shvatiti ali moram ti ovo reći...
Sva konzervirana tuna na našim i evropskim policama dolazi iz južnog i ekvatorijalng područja Pacifika i dijela Indijskog oceana. Čak se niti ne pakira u Evropi već u Vijetnamu, Tajlandu i ostalim egzotičnim zemljama, pa i Rio mare i sve ti je to isti qurac, drugačije pripremljeno.
Rio mare u maslinovom ulju je varka na koju niti mala djeca ne padaju.
Radi se o malenim Skipjackovima "žnj" kvalitete.
Ono malo što se uvati od Yellowfina i Bluefina - znači prave tune to ide direkt za stol jako bogatim Japancima.
Dakle poanta je da kvalitetnu tunu vjerojatno nećeš nikad kušati, osim ako se ne nadjes u situaciji...

@ Dubrovčanka - što su to patakuni, morao sam ići na PDF jezikoslovlje, ali niti tamo nisam ništa našao, a i Internet signal mi je banana...
Ja sam iz sjeverne Dalmacije a mi imamo totalno druge nazive za jela, ribu...
__________________
... need a chill pill

Zadnje uređivanje Huricanechaser : 25.03.2017. at 22:49.
Huricanechaser is offline  
Old 25.03.2017., 22:48   #8015
Rio Mare kupujem kad je na akciji za 10ak kn. Inače ne dam pare.

Nečovjek is offline  
Old 26.03.2017., 00:10   #8016
Quote:
catus69 kaže: Pogledaj post
Fotografirano flaksaricom.


Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
Svaki prijatelj rakije je i moj prijatelj
ja imam domaće rakije
Dadushka is offline  
Old 26.03.2017., 00:49   #8017
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Rio Mare kupujem kad je na akciji za 10ak kn. Inače ne dam pare.
Zato sam danas poharala Kaufland, Rio Mare in brine 9,99kn
Pangaea is offline  
Old 26.03.2017., 03:43   #8018
Quote:
Huricanechaser kaže: Pogledaj post
I opet ja ničim izazvan:

Super za tebe, nemoj me krivo shvatiti ali moram ti ovo reći...
Sva konzervirana tuna na našim i evropskim policama dolazi iz južnog i ekvatorijalng područja Pacifika i dijela Indijskog oceana. Čak se niti ne pakira u Evropi već u Vijetnamu, Tajlandu i ostalim egzotičnim zemljama, pa i Rio mare i sve ti je to isti qurac, drugačije pripremljeno.
Rio mare u maslinovom ulju je varka na koju niti mala djeca ne padaju.
Radi se o malenim Skipjackovima "žnj" kvalitete.
Ono malo što se uvati od Yellowfina i Bluefina - znači prave tune to ide direkt za stol jako bogatim Japancima.
Dakle poanta je da kvalitetnu tunu vjerojatno nećeš nikad kušati, osim ako se ne nadjes u situaciji...
da dobrim dijelom mi je poznato to o cemu govoris Samo i od tih tuna znj kvalitete u vecinu konzervi u mom platnom razredu stignu sitni komadici ili mrvice, a u ovoj franc jozef su cijeli komadi mesa
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Old 26.03.2017., 03:46   #8019
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Sve pet, samo nemoj slati rodbinu u Sarajevo.
auuu bas poslao netjaka po cevape..
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Old 26.03.2017., 03:47   #8020
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Rio Mare kupujem kad je na akciji za 10ak kn. Inače ne dam pare.
upravo si jos malo porastao u mojim ocima
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.